دستگاه‌های اجرایی مجاز به دریافت سود از حساب‌های بانکی نخواهند بود

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: دستگاه‌های اجرایی مجاز به دریافت سود از حساب‌های بانکی نخواهند بود و بانک‌ها، شرکت‌های بیمه دولتی، صندوق‌ها، دانشگاه‌ها از شمول این حکم مستثنی شدند.مطالب مرتبط

دستگاه‌های اجرایی مجاز به دریافت سود از حساب‌های بانکی نخواهند بود

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: دستگاه‌های اجرایی مجاز به دریافت سود از حساب‌های بانکی نخواهند بود و بانک‌ها، شرکت‌های بیمه دولتی، صندوق‌ها، دانشگاه‌ها از شمول این حکم مستثنی شدند.

دستگاه های اجرایی مجاز به دریافت سود از حساب‌های بانکی نیستند

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس مصوبه امروز کمیسیون، دستگاه های اجرایی مجاز به دریافت سود از حساب‌های بانکی نیستند.

ممنوعیت دستگاه‌های اجرایی از دریافت سود حساب‌های بانکی

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه، مصوبات امروز کمیسیون متبوعش را درباره شرایط دستگاه های اجرایی برای اخذ سود از حساب های بانکی را تشریح کرد.

منع دستگاه‌های اجرایی از دریافت سود حساب‌های بانکی

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس مصوبات امروز این کمیسیون را درباره شرایط دستگاه‌های اجرایی برای اخذ سود حساب‌های بانکی تشریح کرد.

بانک‌های دولتی و غیردولتی مجاز به پرداخت سود به حساب دستگاه‌های اجرایی نیستند

سخنگوی تلفیق بودجه ۹۷ از مصوبه این کمیسیون برای ممنوعیت پرداخت سود به حساب دستگاه‌های اجرایی از سوی بانک‌های دولتی و غیردولتی خبر داد.

تمامی درآمدهای هدفمندی یارانه‌ها به خزانه کل واریز می‌شود/ حدود ۹۹ هزار میلیارد تومان مجموع درآمد حاصل از هدفمندی/ ممنوعیت دستگاه‌های اجرایی از دریافت سود حساب‌های بانکی

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ کل کشور به تشریح مصوبات جلسه امروز این کمیسیون پرداخت.]]>

ارجاع «مقررات دریافت سود از حساب های سپرده دستگاه‌ها» به تلفیق

نمایندگان مجلس شورای اسلامی یک بند از لایحه بودجه سال ۹۷ را که به تعریف مقررات دریافت سود از حساب های سپرده دستگاه ها اختصاص دارد، برای بررسی و رفع ابهام به کمیسیون تلفیق بودجه بازگرداندند.

رئیس اموربازرسی وزارت کشور:اشتغال درصدر درخواست های مردمی از دستگاه های اجرایی قرار دارد

بوشهر-ایرنا-رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشورگفت:اشتغال و دریافت تسهیلات بانکی در صدر درخواست های مردمی از دستگاه های اجرایی کشور است.

رئیس اموربازرسی وزارت کشور:اشتغال صدر درخواست های مردمی از دستگاه های اجرایی است

بوشهر-ایرنا-رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشورگفت:اشتغال و دریافت تسهیلات بانکی در صدر درخواست های مردمی از دستگاه های اجرایی کشور است.

دستگاه های اجرایی مجاز به فروش دارایی های غیرمنقول شان شدند

نمایندگان مجلس با تصویب بخش درآمدی بندی از لایحه بودجه به دستگاه های اجرایی اجازه دادند اموال و دارایی های غیرمنقول مازاد خود را به فروش برسانند.

دستگیری گروه سرقت از حساب های بانکی در بوکان

مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی بوکان گفت: گروه سرقت از حساب های بانکی افراد در این شهرستان شناسایی و متلاشی شد.

95درصدکشاورزان شمیل بندرعباس قادر به دریافت تسهیلات بانکی نیستند

بندرعباس - ایرنا - دهیار دهستان سرزه بخش شمیل ازتوابع بندرعباس گفت: به دلیل شرایط سخت درخواست ضمانت نامه بانکی، 95درصد کشاورزان این منطقه قادر به دریافت تسهیلات بانکی این بخش نیستند.

مجلس سازوکار دریافت سود از حساب های سپرده دستگاهها را تعیین کرد

مجلس شورای اسلامی سازوکار و شرایط دریافت سود از حساب سپرده دستگاههای دولتی را برای سال آینده تعیین کرد.

30 بهمن ماه؛ نمایش‌های تئاتر شهر اجرا نخواهند داشت

تمامی نمایش‌های تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، دوشنبه(30 بهمن ماه) به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت زهرا(س) اجرایی نخواهند داشت.

سود سپرده دستگاه‌های دولتی به حساب خزانه درآمد اختصاصی واریز می‌شود

با تصمیم مجلس، از ابتدای سال 1397 سود سپرده‌های دستگاه‌های مشمول به استثنای بانکها، بیمه‌ها و صندوق‌ها به حساب خزانه وجوه درآمد اختصاصی واریز می‌شود.

مراقب سوء استفاده دلالان ارز از اطلاعات بانکی خود باشید

بانک مرکزی به منظور پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی توسط قاچاقچیان و دلالان ارز، از مردم خواست اطلاعات حساب، کارت بانکی یا شماره آن را در اختیار افراد غیر قرار ندهند.

اشتغال؛بیشترین درخواست مردم از دستگاه‌های اجرایی

رئیس مركز مدیریت عملكرد و امور بازرسی وزارت كشور گفت: بیشترین خواسته های مردمی در مراجعه به دستگاه های اجرایی، اشتغال است.

وعده‌های کاغذی برای حذف دفترچه‌های درمانی

علی‌رغم اینکه یکسال از خبر حذف دفترچه‌های درمانی در مراکز ملکی تأمین اجتماعی می‌گذرد ولی همچنان مراجعه به این مراکز و دریافت خدمات درمانی تنها با دفترچه امکان پذیر است و بدون دفترچه بیمه شدگان خدماتی را دریافت نخواهند کرد.

1328 نفر در سامانه کارا برای دریافت تسهیلات فراگیر نام نویسی کردند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکهزار و 328نفر در سامانه کارا برای دریافت تسهیلات فراگیر اشتغال در این استان نام نویسی کردند که 640طرح از سوی دستگاه های اجرایی تصویب و به کارگروه اشتغال ارسال شده است.

ارائه اطلاعات و راهکارهای کارشناسی به دستگاه های اجرایی البرز

کرج-ایرنا-مدیرکل فناوری و اطلاعات استان البرز با اشاره به ضرورت آسیب شناسی در مسیر اقدامات دستگاه های اجرایی اظهار داشت: برای ارائه اطلاعات و راهکارهای کارشناسی به این دستگاه ها آمادگی داریم .