دستگاه‌های اجرایی مجاز به دریافت سود از حساب‌های بانکی نخواهند بود

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: دستگاه‌های اجرایی مجاز به دریافت سود از حساب‌های بانکی نخواهند بود و بانک‌ها، شرکت‌های بیمه دولتی، صندوق‌ها، دانشگاه‌ها از شمول این حکم مستثنی شدند.مطالب مرتبط

دستگاه‌های اجرایی از تشکیل انبارهای غیر مجاز جلوگیری کنند

استاندار با اشاره به نقش مخرب انبارهای غیر مجاز در ایجاد اخلال در بازار گفت: دستگاه‌های مسئول باید برای جلوگیری از شکل گیری این انبارهای اقدام کنند.

بازداشت یکی ازمدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان به اتهام دریافت رشوه

رشت- دادستان گیلان از بازداشت یکی از مدیران دستگاه‌های اجرایی این استان خبر داد و گفت: اتهام وی دریافت رشوه به مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان است.

توزیع نفت سفید از طریق کارتهای بانکی از سال آینده اجرایی می شود

توزیع نفت سفید از طریق کارتهای بانکی از سال آینده اجرایی می شود. شهروندان در زمستان امسال با همان کالا برگها می توانند نفت خود را دریافت کنند.

زائرین از طریق دفاتر زیارتی مجاز روادید دریافت کنند/ صدور۲۵۰۰ویزا

زنجان- مدیر کل حج و زیارت استان زنجان گفت: زائرانی که قصد حضور در پیاده‌روی اربعین را دارند برای دریافت روادید کشور عراق از طریق دفاتر زیارتی مجاز اقدام کنند.

سررسید زمان دریافت وام مسکن یکم، علت افزایش تعداد تسهیلات اعطایی

یک مقام بانکی گفت: در زمان سررسید بخش مهمی از دارندگان حساب صندوق پس انداز مسکن یکم هستیم که همین موضوع عامل افزایش تعداد تسهیلات پرداخت شده مسکن در سال جاری شده است.

خبرنگاری در قزوین توسط عوامل یک دستگاه اجرایی مضروب شد

قزوین - ایرنا - عوامل یکی از دستگاه های اجرایی در قزوین هنگام اجرای حکم با یکی از خبرنگاران این استان درگیر و نامبرده را راهی بیمارستان کردند.

دستگاه های اجرایی قم آماده ارائه خدمت در فصل سرما باشند

قم ـ ایرنا ـ استاندار قم گفت: دستگاه های اجرایی استان باید برای ارائه خدمت رسانی در فصل سرما و بارش نزولات آسمانی آمادگی کامل داشته باشند.

ضرورت فرهنگ‌سازی استفاده مشتریان از دستگاه پوز/تغییر رمز کارت بانکی در پیشگیری سرقت اینترنتی

رئیس پلیس فتا استان البرز تاکید کرد: برای پیشگیری از جرائم سایبری در مرحله نخست مردم باید با آگاهی بیشتر نسبت به حفظ اطلاعات شخصی و بانکی خود در فضای اینترنتی همت کنند.]]>

تعلل بانکی عامل تحقق نیافتن برخی طرح های اشتغالزایی است

ایلام - ایرنا - مدیرکل دفتر سیاست گذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی گفت: تعلل بانکها و کوتاهی برخی دستگاه های اجرایی یکی از عوامل موثر در تحقق نیافتن برخی طرح ها و مصوبه های کمیته فنی کارگروه اشتغال استان ها است.

واحدهای تولیدی اردبیل با حمایت دستگاه‌های اجرایی حمایت می‌شود

استاندار اردبیل گفت: واحدهای تولیدی اردبیل با حمایت دستگاه‌های اجرایی حمایت می‌شود و عزم عمومی را برای رسیدن به توسعه استانی باید در وهله نخست اولویت قرار دهیم.

حمید بنی‌تمیم: هنور ارز ثانویه را دریافت نکرده‌ایم/ فقط امروز وقت داریم

حمید بنی‌تمیم، نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: متاسفانه علیرغم واریز پول به حساب بانک مرکزی، هنور ارز ثانویه را دریافت نکرده‌ایم.

دستگاه های اجرایی در اجرای برنامه های اربعین حسینی همکاری کنند

خرم آباد - ایرنا- معاون فرماندار پلدختر گفت: دستگاه های اجرایی شهرستان به ویژه مسوولان فرهنگی در اجرای برنامه های ستاد اربعین حسینی همکاری و مشارکت کنند.

تعیین تکلیف موسسات آموزشی وابسته به دستگاه های اجرایی تا آذرماه

معاون آموزشی وزارت علوم گفت: دانشگاه ها، مراکزعلمی کاربردی و موسسات پژوهشی وابسته به دستگاه های اجرایی تا پایان آذرماه تعیین تکلیف شده و نتیجه آن اعلام می شود.

هشدار درباره امنیت دستگاه‌های خودپرداز بانکی

الزام دستگاه های اجرایی به اعلام میزان آمادگی خود در زمان بحران

شهردار تهران در جلسه فصل پاییز شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر تهران گفت: تمام دستگاه های اجرایی ملزم هستند تا هفته آینده میزان آمادگی خود در زمان بحران را اعلام کنند.

دستگاه‌های اجرایی بخشی از ظرفیت شغلی را به معلولان اختصاص دهند

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق لایحه تصویب‌شده حمایت از معلولین در مجلس شورای اسلامی، دستگاه‌های اجرایی موظف‌اند بخشی از ظرفیت خود را به استخدام نیروهایی که دارای معلولیت هستند، اختصاص دهند.

مددجویان، خوش حساب‌ترین وام گیرندگان هستند/ارائه سبد کالا به مددجویان

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با اشاره به اینکه مددجویان، خوش حساب‌ترین وام گیرندگان هستند، گفت: همه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و چند دهک بعدی در شش ماهه دوم امسال سبد کالا دریافت خواهند کرد.

افتتاح حساب هواداری از سوی کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال پدیده خراسان

بازیکنان تیم فوتبال پدیده خراسان با حضور در شعبه بلوار خیام مشهد موسسه اعتباری کوثر ضمن افتتاح حساب کوثر کارت هواداری، کارت هواداری خود را دریافت کردند.]]>

جزئیات هشدار درباره امنیت دستگاه‌های خودپرداز بانکی

اخیرا بسیاری از کارشناسان فعال در حوزه امنیت سایبری از افزایش بی‌سابقه حملات سایبری و نفوذ به دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ها در سراسر جهان هشدار دادند.

دستگاه های اجرایی در مسیر ترویج فرهنگ نماز حرکت کنند

شهرکرد- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: دستگاه های اجرایی در مسیر ترویج فرهنگ نماز حرکت کنند.