دستگاه‌های اجرایی مجاز به دریافت سود از حساب‌های بانکی نخواهند بود

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: دستگاه‌های اجرایی مجاز به دریافت سود از حساب‌های بانکی نخواهند بود و بانک‌ها، شرکت‌های بیمه دولتی، صندوق‌ها، دانشگاه‌ها از شمول این حکم مستثنی شدند.مطالب مرتبط

رمز کارت یک بار مصرف سد راه دستبرد به حساب های بانکی است

کرج - ایرنا - رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان البرزگفت: اختصاص رمز کارت های یک بار مصرف علاوه بر افزایش ضریب امنیتی ، سد راه دستبرد غیر مجاز به حساب های بانکی افراد می شود.

انتقال وجه حساب‌های دولتی مکانیزه شد

با راه‌اندازی سامانه‌ صدور حواله‌ الکترونیک برای دستگاه‌های اجرایی، این سامانه جایگزین صدور چک شد و از این پس انتقال وجه دستگاه‌های اجرایی به صورت مکانیزه انجام می‌شود.

تعرفه بهای آب مصرفی تمامی دستگاه های اجرایی مشخص شد

تهران - ایرنا - نایب رییس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت اعضای این کمیسیون دولت را مکلف کردند تعرفه بهای آب مصرفی همه دستگاه های اجرایی را حداقل معادل قیمت تمام شده آب دریافت کنند.

حل یک معضل شهری در فردوس چشم به راه تعامل دو دستگاه اجرایی

فردوس-قرار گرفتن پست تامین برق در وسط یکی از معابر پر تردد در شهر فردوس مورد گلایه شهروندان این شهر است که جابجایی آن را مسئولان دو دستگاه متولی گره به تسویه حساب بدهی ها زده اند.

هنوز به مهاجران می‌گویند اتباع بیگانه/انسداد حساب‌ بانکی مهاجران

مهاجران خارجی ساکن در ایران از جمله مهاجران افغانستانی به تازگی با موضوع انسداد حساب‌های بانکی در ایران مواجه شده‌اند در حالی که برخی از آنها بیش از سی سال سابقه اقامت در ایران دارند.

ذیحسابان بر پرداختی دستگاه های اجرایی نظارت کنند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طبق دستورالعمل ابلاغی سازمان بازرسی در خصوص کنترل پرداخت های دستگاه های اجرایی و نظارت بر اضافه پرداخت ها، از ذیحسابان دستگاه های اجرایی انتظار می رود که نظارت کافی بر پرداختی های دستگاه

یکپارچه‌سازی سامانه‌های اطلاعاتی راهکار تعیین تکلیف حساب‌های بی‌هویت

اگرچه سامانه نهاب، کمک زیادی به تعیین تکلیف حساب‌های بانکی بی‌هویت کرده است ولی برای کارآمدتر شدن آن و کمک به ساماندهی تراکنش­های بانکی لازم است تمامی سامانه‌های بانک مرکزی یکپارچه شوند.

راه اندازی سامانه‌ جایگزین چک بانکی برای دستگاه‌های دولتی

بانک مرکزی با اشاره به راه اندازی سامانه‌ی صدور حواله‌ی الکترونیک اعلام کرد دستگاه‌های اجرایی دولت از این پس در پرداخت‌های خود با گذر از فرایندهای سنتی و مبتنی بر کاغذ، مجهز به ابزار نوین، امن و مطابق با اقتضائات روز می‌شوند.

برداشت میلیونی با کپی کردن کارت‌های بانکی

رییس پلیس فتا تهران از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای که با استفاده از دستگاه اسکیمر اقدام به برداشت میلیونی از حساب طعمه‌هایش می‌کرد، خبر داد.

استخدام در دستگاه های اجرایی

جهاد دانشگاهی گیلان اعلام کرد : ثبت نام ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی تا 9 بهمن ادامه دارد.

تالارهای نمایشی تهران یکشنبه اجرایی ندارند/اعضای شورای راهبردی تئاتر معرفی شدند

تمامی نمایش‌های به صحنه رفته در سالن‌های مختلف مجموعه تئاتر شهر، سنگلج و تالار هنر یک‌شنبه، 30 دی ماه اجرایی نخواهند داشت.

سامانه‌ صدور حواله‌ الکترونیک برای دستگاه های اجرایی راه اندازی شد

تهران- ایرنا- بانک مرکزی اعلام کرد: سامانه‌ صدور حواله‌ الکترونیک که از آبان ماه امسال برای دستگاه‌های اجرایی راه اندازی شده، جایگزین صدور چک شده و از این پس انتقال وجه دستگاه اجرایی به صورت مکانیزه جابجا می شود.

آمادگی دستگاه های اجرایی گیلان

دستگاه های اجرایی استان برای برف احتمالی پایان هفته آمادگی کامل دارند.

کارمندان دولت برای ثبت شبا تعجیل کنند

سازمان خصوصی سازی:کارکنان دستگاه‌های اجرایی در ورود شبا بانکی به سامانه سهام عدالت تعجیل کنند

تصمیمات حوزه جوانان باید اجرایی باشد

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: طرح ها و تصمیمات در حوزه جوانان باید عملیاتی و اجرایی باشد تا در مدت زمان کوتاهی اجرایی شوند زیرا اگر طرح ها بدون اشکال باشند، در اجرا با مشکلی مواجه نخواهند شد.

شرایط سنی استخدام در دستگاه‌های اجرایی/ ثبت نام بیش از هزار نفر در اولین ساعات

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی از ثبت نام بیش از هزار نفر در ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد.

راه اندازی سامانه‌ی صدور حواله‌ الکترونیک جایگزین چک برای دستگاه‌های اجرایی

سامانه‌ی صدور حواله‌ی الکترونیک از آبان ماه سال جاری برای دستگاه‌های اجرایی راه‌اندازی شد، این سامانه جایگزین صدور چک شده و از این پس انتقال وجه دستگاه اجرایی به صورت مکانیزه و بدون نیاز به شعبه بانک جابه‌جا می‌شود.

واتس‌اپ به بانک متصل می‌شود

بزرگترین بانک برزیل اعلام کرده است که با ارائه یک سرویس جدید، مشتریان بانکی قادر خواهند بود بدون در اختیار داشتن کارت بانکی، تنها با استفاده از پیام رسان واتس‌اپ از دستگاههای خودپرداز پول نقد از حساب خود برداشت کنند.

تفکیک حساب های بانکی در دستور کار دولت!

شناسایی کارگاه ساخت و فروش دستگاه های حفاری غیر‌مجاز در نجف آباد

کارگاه ساخت و فروش دستگاه های حفاری غیر‌مجاز در شهرستان نجف آباد کشف شد.