رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری منصوب شد

رئیس قوه قضاییه در حکمی؛ احمدرضا بهرامی سامانی دادستان پیشین عمومی و انقلاب شهرستان شهرکرد را به سمت رئیس شعبه اول دادگاه تجدید نظر و رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری منصوب کرد.مطالب مرتبط

دستگیری ۷ سارق در چهارمحال و بختیاری

جانشین فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: ماموران فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری هفت سارق را با ۱۹ فقره سرقت دستگیر کردند.]]>

۷ سارق در چهارمحال و بختیاری دستگیر شدند

شهرکرد- جانشین فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: ماموران فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری هفت سارق را با ۱۹ فقره سرقت دستگیر کردند.

برف و کولاک چهارمحال و بختیاری را فرا می گیرد

شهرکرد- مدیر کل هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری از ورود یک سامانه بارشی به این استان خبر داد و گفت: برف و کولاک چهارمحال و بختیاری را فرا می گیرد.

مسمومیت 130 نفر در چهارمحال و بختیاری با گاز مونوکسید کربن/ حال عمومی آسیب‌دیدگان خوب است

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری از مسمومیت 130 نفر بر اثر استنشاق گاز مونوکسید کربن در یک حسینیه واقع در شهر هارونی از توابع چهارمحال و بختیاری خبر داد.

سه دشت چهارمحال و بختیاری به کانون تولید گرد و غبار تبدیل شده است

شهرکرد- مدیر کل محیط زیست چهارمحال و بختیاری با اشاره به کاهش بارش هاو خشکسالی در این استان، گفت: سه دشت چهارمحال و بختیاری به کانون تولید گرد و غبار تبدیل شده است.

۱۱۴ تن گوشت گوسفند وارداتی در چهارمحال و بختیاری توزیع شد

شهرکرد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۱۴ تن گوشت گوسفند وارداتی از ابتدای سالجاری در چهارمحال و بختیاری توزیع شد.

برق روستاها و شهرهای چهارمحال و بختیاری وصل شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری گفت: روز گذشته به علت وزش باد شدید برق تعدادی از شهرها و روستاهای استان قطع که با تلاش اکیپ‌های عملیاتی این مشکل رفع شد‌.

امداد رسانی به ۳۲۷ نفردر چهارمحال و بختیاری/ فعالیت ۱۰ تیم امدادی

شهرکرد- مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری گفت: ۳۲۷ نفر در چهارمحال و بختیاری توسط نیروهای امدادی هلال احمر در پی بارش برف و باران امداد رسانی شدند.

توان صادراتی چهارمحال و بختیاری 100 میلیون دلار در سال است

شهرکرد - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی استان توان صادرات 100 میلیون دلار کالا در سال را دارند.

نظارت ها در مکان های گردشگری چهارمحال و بختیاری افزایش یابد

شهرکرد- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: نظارت ها در مکان های گردشگری استان چهارمحال و بختیاری افزایش یابد.

چهارمحال و بختیاری با ۵۳ روز گرد و غبار در سال‌جاری

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری گفت: استان در سال گذشته ۵۳ روز با پدیده گرد و غبار مواجه بود این در حالی است که این تعداد روز از ابتدای امسال تاکنون به ۵۳ روز رسیده است.

فعالیت موج دوم بارش‌ها از روز چهارشنبه؛ دمای هوا در چهارمحال و بختیاری کاهش می‌یابد

معاون هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: موج نخست سامانه بارشی تا اواخر وقت سه‌شنبه در استان فعال است که موج دوم بارش‌ها از روز چهارشنبه وارد استان می‌شود.

کنارگیری نابهنگام رئیس سازمان صنعت چهارمحال و بختیاری

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با انتشار پیامی از سمت خود کناره‌گیری کرد.

مدارس چهارمحال و بختیاری روز دوشنبه تعطیل شدند

شهرکرد- مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: مدارس چهارمحال و بختیاری فردا دوشنبه به علت بارش برف و باران و لغزندگی معابر تعطیل شدند.

مدارس ۳ شهرستان چهارمحال و بختیاری روز سه شنبه تعطیل است

شهرکرد- مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: مدارس سه شهرستان اردل، کوهرنگ و بن در چهارمحال و بختیاری به علت بارش برف و برودت هوا روز سه شنبه تعطیل شدند.

۴ میلیارد تومان زکات در چهارمحال و بختیاری پرداخت شد

شهرکرد- مدیر کل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: چهار میلیارد و ۲۵۳ میلیون تومان زکات به کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری در سالجاری پرداخت شده است.

مدارس چهارمحال و بختیاری تعطیل شد

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: به علت بارش برف و باران و برودت هوا فردا مدارس استان تعطیل است.

کاهش محسوس دما چهارمحال و بختیاری را فرا می‌گیرد

معاون هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: دمای هوای استان همچنان کاهش محسوس دارد و تا 6 درجه دیگر هوا سرد می‌شود.

محصولات تولیدی چهارمحال و بختیاری به ویتنام صادر می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای صادرات محصولات استان به کشور ویتنام رایزنی‌هایی انجام و راهکارها نیز بررسی شد.

فعالیت مدارس چهارمحال و بختیاری روز شنبه با تاخیر آغاز می‌شود

شهرکرد- مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: فعالیت مدارس چهارمحال و بختیاری به علت برودت هوا روز شنبه با تأخیر آغاز می‌شود.