فقط ۳۲ درصد کارگران معیشت مناسب دارند

نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: در حال حاضر دستمزد فعلی کارگران با مزد واقعی ۶۳ درصد فاصله دارد و ۳۲ درصد خانوارهای کارگری معیشت مناسبی ندارند.مطالب مرتبط

وزیری می‌خواهیم که مزد و معیشت کارگران را دنبال کند

رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران معتقد است: وزیر جدید کار باید از جنس بدنه کارگری جامعه باشد و دغدغه‌های کارگران را بشناسد و پیگیری کند.]]>

بررسی طرح حمایت از معیشت اقشار ضعیف /از سرمایه‌های کارگران در تامین اجتماعی صیانت می‌کنیم

سرپرست وزارت کار درباره حفظ منابع تامین اجتماعی برای کارگران گفت: برنامه های آقای ربیعی در این راستا دنبال می‌شود؛ ما موظفیم از سرمایه‌های کارگران در سازمان تامین اجتماعی صیانت کنیم.

کارگران متروی اهواز ۱۸ ماه معوقه مالی و ۴ ماه بیمه طلب دارند

کارگران متروی اهواز ۱۸ ماه معوقه مزدی و ۴ماه بیمه معوقه دارند. مدیرعامل سازمان قطار شهری اهواز با تایید به تعویق افتادن حقوق این کارگران گفت: به دلیل اختلافات به وجودآمده با پیمانکار پروژه، موضوع برای حل در شورای عالی فنی مطرح شده است.]]>

وزارت کار برای بررسی افزایش دستمزد کارگران پا پیش نمی‌گذارد

رئیس کمیته مزد کانون عالی شوراهای اسلامی کار با اشاره به اینکه وزارت کار تمایلی به برگزاری کمیته دستمزد برای بررسی پیشنهاد جبران کاهش قدرت خرید ندارد گفت: معیشت و امنیت شغلی دو مطالبه اصلی کارگران از وزارت کار است.

تنها ۱۲ درصد مردم کفش مناسب می‌پوشند

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط تیم پزشکی دکتر آس فقط ۱۲ درصد از مردم کفش مناسب می‌پوشند و عوارض ناشی از پوشیدن کفش نامناسب روز به روز بیشتر می‌شود.

تنها ۱۲ درصد مردم کفش مناسب می‌پوشند

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط تیم پزشکی دکتر آس فقط ۱۲ درصد از مردم کفش مناسب می‌پوشند و عوارض ناشی از پوشیدن کفش نامناسب روز به روز بیشتر می‌شود.

حمایت از معیشت مرزنشینان استان بوشهر در اولویت برنامه‌های مسئولان است

استاندار بوشهر با بیان اینکه مردم ساحل‌نشین این استان در خط مقدم مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن قرار دارند، گفت: تقویت مصوبه ته‌لنجی و حمایت از اقتصاد و معیشت مرزنشینان استان بوشهر در اولویت برنامه‌های مسئولان است.

کارگران پیمانی شهرداری سده خواستار حذف پیمانکاران شدند

کارگران پیمانی شهرداری سده در استان فارس به اینکه در چند سال گذشته در استخدام شرکت‌های پیمانکاری هستند، اعتراض دارند و خواستار تغییر وضعیت استخدامی خود به قرارداد مستقیم هستند.]]>

قدرت خرید کارگران بازنشسته کاهش یافته است

عضو هیات رئیسه کانون عالی بازنشستگان کارگری کشور معتقد است، با افزایش قیمت‌ها قدرت خرید کارگران بازنشسته تا 50 درصد کاهش یافته است.

مربی ووشوی بانوان: تالوکاران انگیزه مضاعفی دارند

تهران- ایرنا - مربی تیم ملی ووشوی بانوان ایران، گفت: سه بانوی تالوکار کشورمان برای ثبت عملکرد مناسب در بازیهای آسیایی، انگیزه مضاعفی دارند.

ساکنان شهرک‌های مسکن مهر اردبیل نیاز به خدمات شهری مناسب دارند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با تاکید بر ارائه خدمات شهری مناسب به ساکنان شهرک‌های مسکن مهر در سطح استان گفت: باید استانداردهای لازم در ساخت و سازهای واحدهای مسکن مهر در اولویت بوده و تلاش شود در این زمینه دقت لازم انجام شود.

تمرکز دشمن اقتصاد با محور معیشت مردم است

سبزوار- ایرنا- فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: دشمن پس از شکست نقشه های خود در مقابله با انقلاب اسلامی موضوع اقتصاد با محور معیشت مردم را هدف گرفته است.

بسته حمایتی دولت برای معیشت خانواده‌ها/کار قطار میانه-بستان‌آباد به پایان رسیده است

معاون رئیس‌جمهور در دیدار با حجت‌الاسلام آل‌هاشم از عزم دولت برای ارائه بسته‌های حمایتی در راستای تقویت معیشت خانوار خبر داد.]]>

اختصاص سه هزار میلیارد و 800 میلیون تومان جهت معیشت فرهنگیان

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال جاری سه هزار و 800 میلیارد تومان آن مربوط به معیشت، مطالبات و معوقات فرهنگیان اختصاص یافته که پرداخت خواهد شد.

بیمه همه کارگران ساختمانی استان مازندران

رِئیس کانون انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی مازندران گفت: همه کارگران ساختمانی استان مازندران تا پایان امسال بیمه خواهند شد

لرستان|حکایت آوارگی‌ "کارگران بی‌مزد" میان میدان‌های انتظار؛ "کارگران فصلی" زورشان به "گرانی و فقر" نمی‌رسد

کارگران فصلی دور میدان کوهدشت با بقچه‌هایی وصله‌دار از خانه‌های فقر دل می‌‌کنند و سال‌های آوارگی را در غم نان انتظار می‌کِشند.

88 درصد اتوبوس‌های شرکت واحد معاینه فنی دارند

مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران در مورد معاینه فنی اتوبوس‌های شرکت واحد توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: 88 درصد اتوبوس‌های شرکت واحد معاینه فنی دارند.

جاده مناسب مطالبه روستاییان بخش مرکزی ماهشهر از مسئولان است

بندرماهشهر - ایرنا - روستاهای بخش مرکزی شهرستان ماهشهر از جاده مناسب برخوردار نبوده و فقدان زیر ساخت مناسب تردد روستائیان را با مشکل مواجه کرده است.

البرز| صفارهرندی: مسائل روزمره حاکی از مختل شدن معیشت مردم است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مسائل روزمره ما حاکی از فشار سنگینی است که معیشت مردم را مختل کرده و مردم را آزار می‌دهد.

تخصیصِ ضریب سختی کار مهمترین دغدغه کارگران است

روز گذشته (سه‌شنبه) جلسه‌ای به منظور بررسی مطالبات غیرمزدی کارگران سه معدن همکار، هشونی و پابدانا با حضور نماینده شهرستانهای زرند و کوهبنان تشکیل شد. ]]>