فقط ۳۲ درصد کارگران معیشت مناسب دارند

نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: در حال حاضر دستمزد فعلی کارگران با مزد واقعی ۶۳ درصد فاصله دارد و ۳۲ درصد خانوارهای کارگری معیشت مناسبی ندارند.مطالب مرتبط

تمایل ۶۳ درصد مردم به خرید کالای ایرانی

وزیر کار: براساس نظر سنجی های­ انجام شده ۶۳ درصد مردم به شرط بالا رفتن کیفیت و قیمت مناسب آمادگی دارند کالای ایرانی مصرف کنند.

تمایل ۶۳ درصد مردم به خرید کالای ایرانی

وزیر کار گفت: براساس نظر سنجی های­ انجام شده ۶۳ درصد مردم به شرط بالا رفتن کیفیت و قیمت مناسب آمادگی دارند کالای ایرانی مصرف کنند.

بیش از 50 درصد کارگران منطقه سیستان بیکارند

زاهدان- ایرنا- دبیر اجرایی خانه کارگر سیستان و بلوچستان گفت: خشکسالی های مداوم 2 دهه گذشته بر اساس آمار رسمی 20 تا 22 درصد و بر اساس آمار غیر رسمی 50 تا 60 درصد کارگران منطقه سیستان در شمال این استان را بیکار کرده است.

۴۱ درصد کارمندان دولتی زن هستند/ ۴ درصد دولتی‌ها مدرک دکتری دارند

مرکز آمار ایران اعلام کرد سال ۱۳۸۰، ٦٩ درصد کارمندان دولت مرد و ٣١ درصد زن بوده‌اند که این نسبت سال ٩٥ به ٥٩ درصد مرد و ٤١ درصد زن تغییر یافته است.

۳۵ درصد دختران تجربه مصرف قلیان را دارند/ ایرانی‌ها روزانه سی میلیارد تومان دود می‌کنند

دبیرکل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران گفت: آمارها نشان می‌دهد که ۳۰ الی ۳۵ درصد دختران دبیرستانی و دانشجویان تجربه مصرف قلیان دارند که این رقم در پسرها به ۵۵ درصد می‌رسد.

یزد | پیاده‌روی اصولی با شدت متوسط پیشنهادی مناسب برای 90 درصد افراد جامعه

مسئول آموزش و پژوهش و استانداردسازی دانشگاه علوم پزشکی یزد در میزگرد " اصول صحیح روزه‌داری و تاثیر آن بر سلامت جسمی و معنوی" بایدها و نبایدهای ورزش در ماه رمضان را تشریح کرد و گفت: پیاده‌روی اصولی با شدت متوسط پیشنهادی مناسب 90 درصد افراد است.

طرح هادی در 70 درصد روستاهای سمنان اجرا شد

سمنان- ایرنا- ایجاد اشتغال، توسعه پایدار، افزایش ثروت، بهبود وضعیت معیشت مردم در مناطق روستایی از مهمترین راهبردهای طرح هادی است که تاکنون این طرح در 75 درصد روستاهای سمنان اجرا شده است.

35 درصد دختران ازدواج کرده بناب زیر 18 سال سن دارند

تبریز- ایرنا - معاون بهداشتی درمانی رییس شبکه بهداشت و درمان بناب ضمن هشدار نسبت به پایین بودن سن ازدواج دختران در این شهرستان، اعلام کرد: 35 درصد از مجموع ازدواج های ثبت شده پارسال در این منطقه دخترانی را شامل می شود که زیر 18 سال سن دارند.

کارگران ساختمانی تا ابتدای سال 98 بیمه می‌شوند/ تامین امنیت شغلی کارگران و اتباع بیگانه

رئیس انجمن صنفی کارگران و استادکاران ساختمانی کشور، با اشاره به 2 خبر خوب در این حوزه، از بیمه تمام کارگران ساختمانی تا پایان امسال خبر داد.

مسئولان نظام باید مشکلات معیشت مردم را حل کنند

امام جمعه زاهدان با اشاره به وجود برخی مشکلات اقتصادی در کشور بر لزوم تامین معیشت مردم تاکید کرد.

30 درصد مدارس کشور نیاز به بازسازی دارند

آبادان - ایرنا - معاون وزیر آموزش و پرورش در امور عمرانی و نوسازی مدارس گفت: 30 درصد 105 هزار واحد آموزشی کشور نیاز به تخریب، نوسازی، بازسازی و مقاوم سازی دارند.

نابودی بیش از 90 درصد باغهای پسته در شهرستان نطنز

بیش از 90 درصد باغهای پسته در بخش بادرود نطنز به دلیل گرم شدن هوا در بهمن ماه و سرمازدگی بهاره و تلقیح نشدن مناسب نابود شد.

۹۵ درصد کارگران شاغل در ایلام بومی هستند

ایلام-استاندار ایلام گفت: ۹۵ درصد کارگران شاغل در ایلام بومی هستند.

اختصاص سبد کالای رمضان به کارگران

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران از کارفرمایان خواست تا با توجه به وضع معیشتی خانوارهای کارگری بسته‌های غذایی رمضان را در حد توان خود برای کارگران در نظر بگیرند.

سن 70 درصد زندانیان جرائم غیر عمد زیر 45 سال است

رییس سازمان زندان ها گفت: 70 درصد زندانیان جرایم غیرعمد زیر 45 سال سن دارند.

امام جمعه زاهدان: مسئولان نظام باید مشکلات معیشت مردم را حل کنند

امام جمعه زاهدان با اشاره به وجود برخی مشکلات اقتصادی در کشور بر لزوم تامین معیشت مردم تاکید کرد.

امام جمعه زاهدان: مسئولان نظام باید مشکلات معیشت مردم را حل کنند

امام جمعه زاهدان با اشاره به وجود برخی مشکلات اقتصادی در کشور بر لزوم تامین معیشت مردم تاکید کرد.

55 درصد مخازن سدهای لرستان خالی است

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: با وجود بارش های مناسب بهاری، اکنون آب ذخیره شده پشت سدهای استان به 206 میلیون متر مکعب رسیده که 55 درصد مخازن سدها همچنان خالی است.

بیش از 98 درصد سدهای کرمانشاه پر است

کرمانشاه - ایرنا - سرپرست شرکت آب منطقه ای غرب کشور گفت: 9 سد استان کرمانشاه یک میلیارد و 170 میلیون متر مکعب ظرفیت دارند که اکنون 98.5 درصد آن پر از آب شده است.

گیلان| برطرف کردن مشکلات معیشت مرزنشینان در شهرستان آستارا در دستور کار است

نماینده مردم آستارا در مجلس گفت: با اشاره به لزوم توجه به معیشت مرزنشینان در شهرستان آستارا بر لزوم ارائه راهکارهای کارشناسی شده جهت استفاده مرزنشینان از مزایای مرزی از سوی دولت تاکید کرد.