۵ میلیون واحد فرسوده در کشور داریم

وزیر اسبق راه و ترابری گفت: طی چهل سال گذشته در بسیاری شاخص‌ها از جمله کیفیت ساخت و ساز دچار افت شده‌ایم.مطالب مرتبط

تردد ۱۱ میلیون وسیله نقلیه فرسوده در کشور

رئیس اداره حقوقی پلیس راه با انتقاد از عملکرد دستگاه‌ها در حوزه اسقاط وسایل نقلیه فرسوده گفت: در حال حاضر یک میلیون و ۵۰۰ هزار خودروی فرسوده و ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار موتورسیکلت فرسوده در کشور تردد می‌کند.  

پرداخت وام بدون سپرده ۱۱۰میلیونی به سازندگان بافت‌ فرسوده

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری با اشاره به پرداخت تسهیلات ۱۱۰ میلیونی به سازندگان بافت فرسوده گفت:ظرفیت ساخت ۷۰هزار واحد از سهمیه سالانه ۱۰۰هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده تعیین تکلیف شده است.

سالانه دو میلیون و ۱۰۰ هزار واحد خون در کشور اهدا می شود

قزوین- مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران گفت: با اهدا سالانه دو میلیون و ۱۰۰ هزار واحد خونی، حدود دو میلیون گلبول قرمز مصرف شده و ۷۰۰ هزار واحد پلاسما به مراکز درمانی ارسال می شود.

بیش از ۴ میلیون دانشجو در کشور داریم/ فعالیت ۳ هزار شرکت دانش بنیان ایرانی

معاون آموزشی وزارت بهداشت با بیان اینکه طی ۴۰ از پیروزی انقلاب اسلامی تعداد دانشجویان آموزش عالی کشور به بیش از ۴ میلیون دانشجو رسیده است،‌ گفت: ۳ هزار شرکت دانش بنیان در کشور داریم، که ۲۵ درصد آنها در حوزه علوم پزشکی فعال‌اند.

وجود 2200 هکتار بافت فرسوده در مشهد

رئیس کمیسیون عمران و طرح‌ریزی شهری شورای شهر مشهد گفت: طبق اسناد طرح جامع و ابلاغیه‌ها و مصوباتی که در شورای عالی شهرسازی شکل گرفته است نزدیک به حدود دو هزار و 200 هکتار بافت فرسوده در سطح شهر مشهد داریم که برای احیای این بافت‌های فرسوده نیازمند هم‌افزایی

یک میلیون و ۷۴۰هزار واحد مسکن مهر تحویل شد

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: از مجموع دو میلیون و ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر تاکنون یک میلیون و ۷۴۰ هزار واحد به مردم تحویل شده است.

هیچ اتوبوس فرسوده ای در واحد علوم تحقیقات تردد نمی کند

رئیس دانشگاه آزاد گفت: درحال حاضر هیچ اتوبوس فرسوده ای در واحد علوم و تحقیقات این دانشگاه تردد نمی کند.

وجود ۹ میلیون و ۷۶۹ هزار جوان در سن متعارف ازدواج

مدیرکل سابق اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: به طوری کلی 13 میلیون نفر مجرد داریم که از این میان ۲۲۰ هزار مجرد قطعی و ۹ میلیون و ۷۶۹ هزار نفر در سن متعارف ازدواج در کشور هستند.

تردد شبانه ۵ هزار کامیون زباله‌کش فرسوده در تهران

فرماندار تهران: حدود ۵ هزار کامیون زباله‌کش فرسوده در تهران داریم که عمر بعضی از این وسائل نقلیه به بیش از ۳۵ تا ۴۰ سال می‌رسد

اعلام آمادگی برای رفع 100درصدی مشکل بخاری‌های فرسوده مدارس در 2 سال

مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت گفت: ما آمادگی داریم که 100درصد مشکل بخاری‌های فرسوده مدارس را در 2 سال حل کنیم، سرمایه گذرای پای کار است و می توانیم از همین امسال شروع کنیم.

امکان تحویل 245 هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان نیست

تهران- ایرنا- قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: از 2 میلیون و 200 هزار واحد مسکن مهر، تاکنون یک میلیون و 740 هزار واحد به متقاضیان تحویل داده شده است اما امکان تحویل 245 هزار واحد به علت برخی مشکلات وجود ندارد.

وجود ۹ میلیون و ۷۶۹ هزار جوان در سن متعارف ازدواج

مدیرکل سابق اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: به طوری کلی ۱۳ میلیون نفر مجرد داریم که از این میان ۲۲۰هزار مجرد قطعی و ۹ میلیون و ۷۶۹ هزار نفر در سن متعارف ازدواج درکشور هستند.

قیمت روز مسکن 1397/10/23| معامله واحد 150 میلیونی در تهران

بررسی قیمت روز مسکن تهران نشان می دهد یک واحد مسکونی 137 متری در آلستوم به قیمت یک میلیارد و 945 میلیون تومان و واحد 50 متری نوساز در ارامنه جنوبی به قیمت 362 میلیون تومان معامله شده است.

قیمت روز مسکن 1397/10/26| معامله واحد 3 میلیارد تومانی در تهران

بررسی قیمت روز مسکن حاکی از آن است که یک واحد نوساز 147 متری در کاووسیه به قیمت دو میلیارد و 940 میلیون تومان و واحد 111 متری 39 ساله در وحیدیه به قیمت 680 میلیون تومان معامله شده است.

قیمت روز مسکن 1397/10/29 |قیمت آپارتمان 58 متری در تهران 70 میلیون!

بررسی قیمت روز مسکن در تهران حاکی از آن است که یک واحد 88 متری در آلستوم به قیمت یک میلیارد و 430 میلیون تومان و واحد مسکونی 58 متری یکسال ساخت در منطقه 19 به قیمت 70 میلیون تومان معامله شده است.

نوبخت: برای صادرات نفت‌ به شدت ‌مشکل داریم/امکان انتقال ارز به داخل ایران فراهم نیست

معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه در سال جاری فقط 2 میلیون و 800 هزار بشکه نفت صادر کردیم گفت: نه تنها با مشکل مقدار کم فروش نفت مواجه‌ایم که مشکل امکان انتقال ارز به داخل کشور را هم داریم.

۵۰ درصد هواپیماهای کشور فرسوده هستند/ از روسیه و اوکراین هواپیما بخریم

یک عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: ۵۰ درصد هواپیماهای کشور فرسوده هستند.

۵۰ درصد هواپیماها فرسوده هستند/ از روسیه و اوکراین هواپیما بخریم

یک عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: ۵۰ درصد هواپیماهای کشور فرسوده هستند.

آمادگی واگذاری 800 واحد به متقاضیان مسکن مهر پردیس را داریم/ اجازه فعالیت به دلالان مسکن مهر پرند را نمی‌دهیم

مدیرعامل شرکت شهر جدید پرند با بیان اینکه آمادگی داریم 800 واحد را در پرند به متقاضیان مسکن مهر پردیس واگذار کنیم گفت: اجازه فعالیت به دلالان در پرند را نمی‌دهیم.]]>

بررسی وضعیت خاک کشور

از وسعت 165 میلیون هکتاری کشور، 1 / 89 میلیون هکتار فاقد خاک است و تنها ایران 9/ 75 میلیون هکتار خاک دارد که از این میزان هم فقط 5/ 18 میلیون هکتار برای کشت مورد استفاده قرار می گیرد.