۵ میلیون واحد فرسوده در کشور داریم

وزیر اسبق راه و ترابری گفت: طی چهل سال گذشته در بسیاری شاخص‌ها از جمله کیفیت ساخت و ساز دچار افت شده‌ایم.مطالب مرتبط

تکمیل ۹۰۰ واحد مسکونی دربافت فرسوده دوگنبدان

تاکنون ۹۰۰ واحد مسکونی در بافت فرسوده دوگنبدان تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

تکمیل ۹۰۰ واحد مسکونی دربافت فرسوده دوگنبدان

تاکنون ۹۰۰ واحد مسکونی در بافت فرسوده دوگنبدان تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

3 میلیون اتباع خارجی در کشور داریم/ شناسایی 2.3 میلیون تن تاکنون

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور با اشاره به اینکه حدود سه میلیون اتباع خارجی مجاز و غیر مجاز داریم، گفت: اطلاعات حدود دومیلیون و 300 هزار نفر از این اتباع دریافت و ثبت شده است.

5 هزار واحد مسکونی بافت فرسوده هرمزگان نوسازی می شود

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: 5 هزار واحد مسکونی بافت های فرسوده و حاشیه نشین در این استان تا پایان امسال طبق برنامه ریزی های صورت گرفته نوسازی می شود.

بهره‌برداری از 3000 واحد مسکونی بافت فرسوده گچساران تا سال آینده

نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: 3000 واحد مسکونی در بافت فرسوده گچساران تا پایان سال 98 به بهره برداری برسد.

پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی ساخت در بافت های فرسوده

معاون وزیر راه و شهرسازی از پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی­برای نوسازی بافت‌های فرسوده با سود 9 درصد در شهریورماه خبر داد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان: 4 میلیون زن سرپرست خانوار در سطح کشور داریم‌

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به این که چهار میلیون زن سرپرست خانوار در سطح کشور داریم گفت: تسهیلات کم‌بهره اشتغال‌زایی در حوزه صنایع دستی با هدف توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار در سطح کشور ارائه می‌شود.

تسهیلات تا سقف 50 میلیون تومان برای بازسازی بافت‌های فرسوده ارائه می‌شود

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: با توجه به اهمیت مقاوم‌سازی مساکن تسهیلات تا سقف 50 میلیون تومان برای بازسازی بافت‌های فرسوده ارائه می‌شود.

ساکنان بافت فرسوده دستوری جا به جا نمی شوند

تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: درست است که در بافت فرسوده مشکلاتی داریم اما ساکنان این بافت از نظر فرهنگی به گونه ای نیستند که بتوان دستوری آنان را جا به جا کرد.

10 میلیون دز واکسن آنفلوانزای پرندگان از گمرک ترخیص شد

رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: برای آنکه بتوانیم غذای سالم به دست مردم برسانیم 650 واحد بسته‌بندی گوشت، مرغ و آبزیان در سراسر کشور فعال هستند که 110 واحد آن در استان تهران مستقر هستند.

54 هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده نوسازی را آغاز کردند

تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از نوزدهم بهمن پارسال با صدور فرمان رییس جمهوری برای آغاز طرح بازآفرینی شهری تاکنون نوسازی 54 هزار واحد مسکونی در این بافت ها در کشور آغاز شده است.

حرکت لاک پشتی نوسازی تاکسی‌های فرسوده

با وجود اینکه به نظر می رسید نوسازی تاکسی‌های فرسوده بعد از چندماه توقف دوباره در مسیر خود قرار گیرد اما مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور معتقد است روند نوسازی تاکسی‌های فرسوده بسیار کند بوده و به دلایلی که شرکت خودروساز هنوز اعلام نکرده، پیش فاکت

آغاز پرداخت وام ۵۰ میلیونی بافت فرسوده با سود ۹ درصد از شهریور

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری از آغاز پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی نوسازی بافت فرسوده با سود ۹ درصد از شهریورماه امسال خبر داد.

آغاز پرداخت وام ۵۰ میلیونی بافت فرسوده با سود ۹ درصد از شهریور

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری از آغاز پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی نوسازی بافت فرسوده با سود ۹ درصد از شهریورماه امسال خبر داد.

ظرفیت تولید فولاد را به بیش از 31 میلیون تن می‌رسانیم/ 13 درصد افزایش صادرات داشتیم

در نظر داریم که امسال ظرفیت تولید فولاد کشور را به بیش از 31 میلیون تن برسانیم.]]>

پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیونی برای نوسازی بافت فرسوده

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی نوسازی بافت‌ فرسوده با نرخ 9 درصد از شهریور آغاز می‌شود، گفت: این تسهیلات از 2500 میلیارد نقدینگی دولت و 2500 میلیارد تومان آورده بانک‌ها اجرا خواهد شد.

قیمت روز مسکن (1397/05/19)

مطابق آمار سامانه املاک و مستغلات از بازار مسکن، یک واحد مسکونی 75 متری نوساز در دروازه غار به قیمت 245 میلیون تومان و در منطقه 3 محله امانیه نیز یک واحد 70 متری نوساز با قیمت یک میلیارد و 260 میلیون تومان معامله شده است.

قیمت روز مسکن (1397/5/21)|معامله 97 میلیونی آپارتمان در تهران

مطابق آمار سامانه املاک و مستغلات کشور یک واحد مسکونی 44 متری در منطقه 17 با قیمت 124 میلیون تومان و یک واحد 160 متری 27 ساله در والفجر با قیمت 1.5 میلیارد تومان معامله شده است.

قمت روز اجاره مسکن (1397/05/14) | اجاره 6 میلیونی در چیذر + جدول

بررسی آمار سامانه املاک و مستغلات کشور نشان می‌دهد رهن یک واحد مسکونی 35 متری در مناطق جنوبی تهران حدود 32 میلیون و رهن یک آپارتمان 127 متری در مناطق شمالی پایتخت 270 میلیون تومان است.

بافتهای فرسوده را جدی بگیریم

فرماندار خرم‌دره گفت: این شهرستان دارای 74 هکتار بافت فرسوده است.