۵ میلیون واحد فرسوده در کشور داریم

وزیر اسبق راه و ترابری گفت: طی چهل سال گذشته در بسیاری شاخص‌ها از جمله کیفیت ساخت و ساز دچار افت شده‌ایم.
کلمات کلیدی: [ بافت فرسوده]


مطالب مرتبط

۹ میلیون خانه تا ۱۰ سال آینده نیاز داریم

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: تا ۱۰ سال آینده، ۵ میلیون واحد نوساز و ۳ میلیون و۸۰۰ هزار واحد بازسازی در بافت فرسوده باید احداث شود.

رشد اقتصادی بعید است بیش از یک درصد باشد/ نوسازی بافت‌های فرسوده ۵۰ سال طول می‌کشد

رئیس انجمن انبوه‌سازان استان تهران با تأکید بر اینکه ۵ میلیون واحد مسکونی فرسوده داریم، گفت: اگر سالانه بخواهیم ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در این بافت‌ها را نوسازی کنیم ۵۰ سال طول می‌کشد تا تمام این واحدهای فرسوده بازسازی و نوسازی شود.

۵ میلیون واحد فرسوده در کشور داریم

وزیر اسبق راه و ترابری گفت: طی چهل سال گذشته در بسیاری شاخص‌ها از جمله کیفیت ساخت و ساز دچار افت شده‌ایم.

وجود ۵ میلیون واحد فرسوده در کشور/ افت شاخص کیفیت ساخت و ساز در 40 سال گذشته

رئیس انجمن انبوه‌سازان استان تهران با بیان اینکه در چهل سال گذشته در بسیاری شاخص‌ها از جمله کیفیت ساخت و ساز دچار افت شده‌ایم، گفت: در حال حاضر 5 میلیون واحد مسکونی در کشور وجود دارد.]]>

19 میلیون نفر جمعیت ساکن بافت فرسوده کشور از امکانات رفاهی محروم هستند

سمنان- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت : 19 میلیون نفر جمعیت کشور در بافت فرسوده ناکارآمد اسکان دارند که بسیاری از امکانات رفاهی مانند بهداشت و درمان و آتشنشانی به بهره هستند.

19 میلیون نفر جمعیت ساکن بافت فرسوده امکانات رفاهی ندارند

سمنان - ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: 19 میلیون نفر جمعیت کشور در بافت فرسوده ناکارآمد سکونت دارند که از بسیاری امکانات رفاهی مانند بهداشت و درمان بی بهره هستند.

حوادث در کمین 300 هزار واحد مسکونی واقع در بافتهای فرسوده سمنان

سمنان - ایرنا - حدود 300 هزار واحد مسکونی در استان سمنان در بافت های فرسوده قرار دارد که به تاکید کارشناسان اگر در کوتاه مدت برای رفع این چالش اساسی اقدام نشود با وقوع حوادث طبیعی شاهد تلفات جانی و مالی جبران ناپذیری در این مناطق خواهیم بود.

۱۲ میلیون لیتر بنزین یورو ۵ به چرخه توزیع سوخت کشور افزوده می‌شود

معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در مراسم راه‌اندازی واحد تقطیر فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس، گفت: با راه‌اندازی این واحد، تا پایان امسال ۱۲ میلیون لیتر بنزین یورو ۵ و ۴ میلیون لیتر گازوئیل یورو ۵ به چرخه توزیع سوخت کشور افزوده می

۲۰۰هواپیما با عمر بالای۲۰سال/ زیرساختهای حمل ونقل کشور فرسوده است

وزیر راه و شهرسازی گفت: تئوریهای حمل و نقل در کشور هیچگاه جنبه اجرایی به خود نگرفته و زیرساخت‌های حمل و نقل در کشور فرسوده است.

4.5 میلیون نفر در بافت های فرسوده و حاشیه شهرهای استان تهران زندگی می کنند

تهران- ایرنا - استاندار تهران با اشاره به لزوم بازآفرینی بافت های فرسوده و مناطق حاشیه ای شهرهای استان برای بهبود زندگی و توسعه اشتغال، گفت: 4.5 میلیون نفر از جمعیت استان هم اکنون در بافت های فرسوده و مناطق حاشیه ای شهرها زندگی می کنند.

معاون وزیر راه: در یک دهه آینده به 9 میلیون واحد مسکونی نیاز است

تهران - ایرنا - معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به افزایش خانوارهای ایرانی، در 10سال آینده کشور به 9 میلیون واحد مسکونی نیاز دارد.

آخوندی: زیرساخت های بخش حمل و نقل کشور فرسوده است

تهران - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه حمل و نقل یکپارچه در ایران شکل نگرفته است، گفت: زیرساخت های بخش حمل و نقل در سطح کشور کاملا فرسوده است.

آخوندی: زیرساخت های بخش حمل و نقل کشور فرسوده است

تهران - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی گفت: حمل و نقل یکپارچه در ایران شکل نگرفته و زیرساخت های این بخش در کشور کاملا فرسوده است.

احیای بافت فرسوده باید با اتکاء به بودجه و اعتبارات خود دولت انجام شود

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: حذف ۱۰۰ میلیون دلار بودجه احیای بافت فرسوده به معنای احیای بافت فرسوده با اتکاء به بودجه و اعتبارات خود دولت است.

بانک‌ها باید مسیر نوسازی بافت فرسوده را هموار کنند

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: انتظار داریم بانک‌ها رویه های دست و پاگیر در مسیر نوسازی بافت فرسوده را هموار کنند.

برانکو: 40 میلیون هوادار داریم و همیشه سعی می‌کنیم برنده باشیم/ السد می‌تواند قهرمان شود البته در قطر نه آسیا!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما 40 میلیون هوادار در ایران داریم و همیشه سعی می‌کنیم برنده باشیم، امتیاز کامل را بگیریم و احترام زیادی هم به حریفان‌مان می‌گذاریم.

4.5 میلیون نفر در حاشیه استان تهران زندگی می‌کنند

استاندار تهران با بیان اینکه 4.5 میلیون نفر در استان تهران در بافت‌های فرسوده و حاشیه شهرها زندگی می‌کنند، گفت: بازآفرینی بافت‌های فرسوده و حاشیه شهرها در ایجاد اشتغال مؤثر است.

افزوده شدن12 میلیون لیتر بنزین یورو 5 به چرخه توزیع سوخت کشور

تهران- ایرنا- معاون وزیر نفت گفت: با راه اندازی واحد تقطیر فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس، تا پایان امسال 12 میلیون لیتر بنزین یورو 5 و چهار میلیون لیتر گازوئیل یورو 5 به چرخه توزیع سوخت کشور افزوده می‌شود.

فعالیت 1.4 میلیون بهره بردار دام در کشور/ 40 میلیون راس گوسفند شمارش شد

مرکز آمار ایران گزارش داد 1.4 میلیون بهره‌بردار دارای دام در کشور وجود دارد که تعداد دام این بهره‌برداری‌ها، ٤٠ میلیون رأس گوسفند، ١٥.٧ میلیون رأس بز و ٤.٩ میلیون رأس گاو بوده است..

بافت فرسوده و تراکم فروشی مهمترین چالش کلان شهرهاست

قزوین- مشاور عالی وزیر کشور گفت: تراکم فروشی وافزایش سطح شهر، بانک پذیر نبودن طرح های شهری، مدیریت یک سویه، بافت فرسوده و نداشتن راهبرد توسعه از چالشهای مهم کلان شهرهای کشور است.