۵ میلیون واحد فرسوده در کشور داریم

وزیر اسبق راه و ترابری گفت: طی چهل سال گذشته در بسیاری شاخص‌ها از جمله کیفیت ساخت و ساز دچار افت شده‌ایم.مطالب مرتبط

بازسازی ۳ هزار واحد مسکونی فرسوده در دوگنبدان

سه هزار واحد مسکن در بافت فرسوده ی دوگنبدان در حال بازسازی است.

نگرانی از امنیت یک سوم مدارس/با این اعتبارات 10 سال دیگر مدارس فرسوده حذف می‌شوند

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور با تاکید بر اینکه یک سوم مدارس کشور همچنان فرسوده و ناایمن هستند، گفت: افزایش هزینه‌ها روند تخریب و نوسازی مدارس فرسوده را دچار مشکل کرده است.

اعتیاد 2 میلیون و 800 هزار نفر در کشور

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران گفت: 2 میلیون و 800 هزار معتاد در کشور داریم و بیشترین مشکلات در خانواده ها از اعتیاد است.

۸ میلیون بیشتر از جمعیت‌مان تلفن همراه داریم!

مرکز آمار ایران تعداد تلفن های همراه مشغول به کار در کشور را ۸۸ میلیون دستگاه اعلام کرد.

30 درصد مدارس کشور فرسوده هستند

اهواز - ایرنا - رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: 30 درصد مدارس و واحدهای آموزشی کشور تخریبی و فرسوده هستند.

40 درصد گله‌های مرغ تخم‌گذار فرسوده است

مدیرکل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری‌های طیورسازمان دامپزشکی کشور گفت: 40 درصد از گله‌های مرغ تخم‌گذار کشور فرسوده هستند و نیاز به بازسازی دارند که امیدواریم با همکاری معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی و اتحادیه‌های مربوطه مشکلات این بخش را حل کنیم.

صادرات گازطبیعی جایگزین مناسب نفت خام/توان داریم؛ بازار هم مهیاست

یک کارشناس صنعت گاز گفت: صادرات ٣٠٠ میلیون مترمکعب گازطبیعی به کشورهای منطقه می تواند درآمدی معادل فروش یک میلیون بشکه نفت در روز نصیب کشور کند.

وام بافت فرسوده شهرهای قزوین افزایش یافت

قزوین - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی قزوین گفت: تسهیلات بافت فرسوده در شهرهای بالای 25 هزار خانوار این استان به غیر از قزوین تا سقف 400 میلیون ریال افزایش یافت.

سه میلیارد دلاری که برای حذف مدارس فرسوده نقد نشد

30 درصد مدارس کشور فرسوده هستند و هر لحظه ممکن است زمینه ساز وقوع حادثه ای باشند.مدارسی که مسئولان در برابر حذف آنها می گویند فعلا " بودجه کافی وجود ندارد".

جریمه ۲۸ میلیون و ۴۷۵ هزار تومانی واحد‌های صنفی لنده

امسال واحد‌های صنفی متخلف شهرستان لنده بیست و هشت میلیون و ۴۷۵ هزار تومان جریمه شدند.

قیمت روز مسکن امروز 1397/7/28/قیمت خانه در خاوران متری 3 میلیون

بررسی قیمت روز مسکن در پایتخت حاکی از آن است که یک واحد 43 متری در آگاهی با قیمت 145 میلیون تومان و واحد 50 متری در خاوران نیز با قیمت 150 میلیون تومان معامله شده است.

نوسازی 240 هزار دستگاه خودرو فرسوده در کشور

معاون وزیر صنعت معدن وتجارت :دولت امسال بدنبال نوسازی ۲۴۰ هزار دستگاه  خدروی فرسوده درکشور است.

حیات را به بافت فرسوده تهران بر می‌گردانیم

شهردار تهران با اشاره به آسیب‌های اجتماعی در بافتهای فرسوده شهر تهران گفت: در بازآفرینی شهری، حیات را به بافت فرسوده پایتخت بر می گردانیم.

قیمت روز مسکن امروز 1397/07/23|102 متری در آپادانا 1 میلیارد تومان

بررسی بازار مسکن حاکی از آن است که یک واحد 170 متری در آلستوم با قیمت یک میلیارد و 466 میلیون تومان و یک واحد مسکونی 44 متری در منطقه 9 با قیمت 109 میلیون تومان معامله شده است.

تابش: به قهرمانی چشم داریم اما بایدی در کار نیست/ به بیش از یک میلیون دلار نیاز داریم

مدیرعامل باشگاه سپاهان می‌گوید این تیم ابزار و امکانات لازم را برای قهرمانی دارد اما به این معنی نیست که این تیم حتما باید قهرمان شود.

موانع بازآفرینی بافت‌های فرسوده

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه « اولین مانع در حوزه مشارکت مردم در بازآفرینی بافت‌های فرسوده، مانع اقتصادی است»، گفت: مردم تا از منافع اقتصادی خود در نوسازی بافت‌های فرسوده اطمینان حاصل نکنند، در این طرح‌ها مشارکت نخواهند کرد.

2 میلیون و 200 هزار مسکن روستایی سطح کشور مقاوم‌سازی و نوسازی شد

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور گفت: طی برنامه چهارم، پنجم و دو سال گذشته برنامه ششم توسعه با استفاده از تسهیلات مسکن روستایی 2 میلیون و 200 هزار واحد مسکن روستایی نوسازی و مقاوم سازی شده است.

15 درصد جمعیت تهران در بافت های فرسوده ساکن هستند

تهران- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به اهمیت نوسازی بافت های فرسوده شهری گفت: در سه هزار و 268 هکتار از بافت های فرسوده در 196 محله شهر تهران، 15 درصد جمعیت پایتخت ساکن هستند.

خیران 40 هزار واحد مسکونی برای نیازمندان احداث کردند

زنجان - ایرنا - مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور اعلام کرد: 40 هزار واحد مسکونی طی 10 سال اخیر از سوی خیران برای اقشار نیازمند و محروم کشور ساخته شده که از این تعداد 10 هزار واحد برای خانواده های دارای 2 معلول بوده است.

هدف از اجرای طرح بازآفرینی شهری احیای بافت های فرسوده است

گلپایگان - رئیس ستاد بازآفرینی شهری استان اصفهان گفت: هدف از اجرای طرح بازآفرینی شهری، احیای بافت های فرسوده و ناکارآمدی است که در سطح کشور وجود دارد.