استان کرمان میزبان 16 شهید گمنام می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان گفت: همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها استان کرمان میزبان 16 شهید گمنام خواهد بود.مطالب مرتبط

همایش آزادگان استان کرمان برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با اشاره به اینکه استان کرمان هزار و 284 آزاده دارد گفت: همایش آزادگان استان کرمان به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن در ماهان برگزار می‌شود.

پلمب انبارهای میلیاردی احتکار کنندگان در کرمان

دستگاه قضایی و سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان به انبارهای چند صد میلیاردی احتکار کنندگان در کرمان ضربه سنگینی وارد کردند.

رتبه نخست کشور در ساماندهی گلزارهای شهداء برای کرمان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با بیان اینکه کرمان رتبه نخست ساماندهی گلزار شهدا را در کشور دارد، گفت: ۸۴۷ گلزار با ۶ هزار و ۴۱۸ مزار شهید در استان وجود دارد که ۵۷۸ گلزار با ۵ هزار و ۳۳۴ مزار شهید ساماندهی شده است.

11 انبار احتکار کالا در جنوب و شرق استان کرمان کشف شد

11 انبار بزرگ احتکار کالا در جنوب و شرق استان کرمان به همت دستگاه قضا و سربازان گمنام امام زمان(عج) کشف و ضبط شد.

کرمان سربلند از حضور 1284 آزاده

مدیرکل بنیاد شهید استان کرمان در حاشیه گردهمایی آزادگان سراسر استان گفت: استان ما به داشتن هزار و ۲۸۴ آزاده به خود می بالد.

کرمان| مراسم سومین سالگرد شهید شیخ‌شعاعی و 175 شهید غواص به روایت تصویر

با حضور سردار سرلشکر سلیمانی سومین سالگرد شهید شیخ‌شعاعی و 175 شهید غواص در کرمان برگزار شد.

کرمان دومین میزبان برترین‌های تصویرگری براتیسلاواست

کرمان و موزه معاصر صنعتی این شهر دومین میزبان آثار منتخب تصویرگری دو سالانه براتیسلاواست.

کرمان نیازمند رشد همه جانبه ورزش سنگ نوردی است

کرمان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: این استان در تقویم و برنامه ها شهریورماه امسال میزبان مسابقات نوجوانان و جوانان کشور خواهد بود لذا نیازمند رشد همه جانبه ورزش سنگ نوردی برای شرکت در این مسابقات هستیم که تاکنون اتفاقات مناسبی در این زم

یادواره ۱۸ شهید میامی برگزار شد

میامی - یادواره ۱۳ شهید و پنج شهید گمنام شهر میامی با حضور مردم، مسئولان، خانواده معزز شهیدان و همچنین ایثارگران این شهرستان برگزار شد.

یادواره شهدای گمنام با حضور سردار نقدی

سردارنقدی گفت : مقام شهید مقام بالا و رفیعی است به طوری که انبیا و اولیای الهی در روز قیامت به جایگاه شهید غبطه می‌خورند.

فرآوری سنگ‌های معدنی در کرمان انجام نمی‌شود

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با بیان اینکه اسم استان کرمان معدنی است اما هیچ برگشتی از این معادن برای خود استان نیست گفت: هنوز در استان کرمان فرآوری سنگ‌های معدنی انجام نمی‌شود و خام‌فروشی داریم.

یادواره 12 شهید روستای ده‌زیار کرمان به روایت تصویر

یادواره 12 شهید روستای د‌ه‌زیار کرمان و شهدای مدافع حرم برگزار شد.

کشف 50 میلیارد تومان اجناس احتکارشده در سطح استان کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: استان کرمان اقداماتی جدی برای مقابله با محتکران و اخلال‌گران در بازار در سطح استان کرمان با همکاری فرماندهی انتظامی و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط صورت داده که تاکنون در این راستا بیش از 50 میلیارد تومان اجناس احتکارشده د

11 انبار بزرگ احتکار کالا در کرمان کشف شد

کرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: 11 انبار بزرگ احتکار کالا در جنوب و شرق استان کرمان طی یکسری اقدامات منسجم اطلاعاتی در اداره کل اطلاعات این استان و با محوریت دادستان های جنوب و شرق کرمان کشف و ضبط شد.

آغاز توزیع اقلام احتکاری در کرمان با هدف تنظیم بازار

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: با دستور مقامات قضائی استان کرمان از امروز کار توزیع اقلام احتکاری در استان کرمان آغاز شده است.

کشف 11 انبار بزرگ احتکار کالا در جنوب و شرق استان کرمان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت:طی یکسری اقدامات منسجم اطلاعاتی در اداره کل اطلاعات استان و با محوریت دادستان های جنوب و شرق استان کرمان، 11 انبار بزرگ احتکار کالا در جنوب و شرق استان کرمان کشف و ضبط شد.

9 درصد بیماران تالاسمی کشور به کرمان تعلق دارد

کرمان - ایرنا - مدیرکل انتقال خون استان کرمان گفت: 9 درصد بیماران تالاسمی کشور دراین استان کرمان ساکن هستند و مصرف ماهانه خون آنان حدود یک تا 2 واحد است.

صعود مس کرمان به لیک برتر امید ورزش استان است

کرمان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه با برنامه ریزی های مناسب انجام شده، تیم فوتبال مس کرمان به لیگ برتر صعود خواهد کرد گفت: صعود این تیم امید مردم و ورزش این استان است.

کشف ۳۱ انبار بزرگ احتکارکالا در کرمان

رییس کل دادگستری استان کرمان در خصوص مدیران دو تابعیتی استان گفت: در استان کرمان مدیر دو تابعیتی نداریم و شایعه‌های مربوط به دو تابعیتی بودن برخی از مدیران نیز از اساس کذب است.

توزیع اقلام احتکار شده در کرمان آغاز شد

کرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: توزیع اقلام احتکار و کشف شده در این استان با دستور مقامات قضایی کرمان از امروز آغاز شد.