تاکید رئیس جمهور برای واگذاری اموال مازاد بانکی
مطالب مرتبط

روحانی: بانک‌ها باید اموال‌‌ مازادشان را بفروشند

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان در نشست مشترک هیات وزیران با استانداران سراسر کشور گفت: بانک‌ها باید موظف به فروش اموال مازاد شوند و نقدینگی را در خدمت نیازها قرار دهند.

بودجه ۹۸ تورم‌ زا است/عدم توجه به فروش اموال مازاد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: دولت مدام شعار می‌دهد که شرکت‌هایی چون شستا باید به فروش برسند اما در بودجه به فروش اموال مازاد توجهی نشده است.

موافقت رئیس جمهور با واگذاری ماشین سازی تبریز به شستا

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: با توجه به فسخ واگذاری ماشین سازی تبریز از ابعاد مختلف، رئیس جمهور با واگذاری این شرکت به شستا موافقت کرده و شستا پدر نوسازی آن خواهد شد.

بودجه 98 انقباضی است/ تاکید رئیس جمهور برعدم درخواست تغییر بودجه

حسینعلی امیری گفت: با توجه به تاکید رئیس جمهور، از تمامی سازمان‌ها و وزارتخانه ها درخواست داریم که به دلیل کار کارشناسی که انجام شده است از رایزنی های دوباره برای تغییر بودجه اجتناب کنند.

رئیس جمهور از اقتصاددانان برای افزایش ارزش پول ملی استفاده کند

هیئت رئیسه و روسای کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری در پایان پنجمین جلسه مشترک خود در بیانیه ای بر استفاده رئیس جمهور از اقتصاددانان دلسوز برای افزایش ارزش پول ملی تاکید کردند.

تکلیف کمیسیون فرهنگی برای دولت درباره تأمین هزینه رهن منزل برای دانشجویان متأهل

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: کمیسیون فرهنگی مصوب کرد که دولت یک درصد از اعتبارات تملک دارایی و درآمدهای حاصل از فروش اموال مازاد وزارتخانه‌های علوم و بهداشت و دانشگاه‌ها را برای رهن منزل دانشجویان متأهل اختصاص دهد.

اموال کارخانه‌های تعطیل شده برای پرداخت مطالبات کارگران فروخته می‌شود

استاندار قزوین در اولین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی بر ضرورت پرداخت مطالبات کارگران واحدهای تولیدی اشاره و تاکید کرد: با فروش اموال کارخانه‌های تعطیل شده مطالبات کارگران هرچه سریعتر پرداخت شود.]]>

اردوغان: برای مبارزه با تروریسم نیاز به اخذ اجازه از کسی نداریم

تهران - ایرنا- رئیس جمهور ترکیه با انتشار مقاله‌ای در روزنامه روسی «کامرسانت» با اشاره تلویحی به تهدیدات اخیر از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، تاکید کرد: برای مبارزه با تروریسم نیاز به اخذ اجازه از کسی نداریم.

عده‌ای صحبت‌های رئیس جمهور در سالگرد آیت الله هاشمی را نقد کردند

رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه عده‌ای صحبت‌های رئیس جمهور در سالگرد آیت الله هاشمی رفسنجانی در حوزه نقش آن مرحوم در زمینه ساخت موشک نقد کردند و آن را توهین به خانواده شهید مقدم دانستند، گفت: با توجه به اینکه رئیس جمهور در زمان جنگ به دلیل سمت معاو

دانشجویان ایرانی برای رئیس‌جمهور فرانسه بسته حمایتی فرستادند

دانشجویان ایرانی با ارسال بسته حمایتی شامل شامل پتو، باتوم، آب معدنی برای رئیس جمهور فرانسه تاکید کردند: آقای مکرون! اگر زیر بار فشار اقتصادی زنده ماندی بعدا در مورد ایران صحبت می‌کنیم.

مخالفت «بردی محمداف» با برنامه توسعه سیستم‌های اقتصادی، مالی و بانکی

رئیس جمهور ترکمنستان برنامه پیشنهادی توسعه سیستم‌های اقتصادی مالی و بانکی این کشور را نپذیرفت.

تماس تلفنی ماکرون با سیسی

رئیس‌جمهوری فرانسه تماس تلفنی با رئیس‌جمهور مصر برقرار کرد. همچنین رئیس‌جمهور مصر در جریان دیدار با وزیر اقتصاد و دارایی فرانسه در قاهره تاکید کرد: مصر خواهان یک جهش کیفی در روابط با پاریس است.

وجود ۱۰ هزار نیروی مازاد در شهرداری تهران

معاون منابع انسانی شهرداری تهران با تاکید بر این که ۱۰هزار نیروی مازاد در شهرداری تهران وجود دارد، گفت: باید به ازی هر شش نفر که از شهرداری تهران خارج می شوند تنها باید یک نفر نیرو جذب شود.

فقط به ۱۲ هزار شعب بانکی در کشور نیاز داریم/ کاهش قابل توجه نسبت مطالبات معوق به تسهیلات

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد تاکید کرد: بر پایه مطالعات در وزارت امور اقتصادی و دارایی تعداد شعب نظام بانکی درمجموع باید ۱۲ هزار شعبه باشد]]>

کسانی که دنبال خرید استقلال و پرسپولیس بودند، اکنون در زندان هستند

عضو هیئت رییسه فراکسیون ورزش مجلس با تاکید بر واگذاری کارشناسانه استقلال و پرسپولیس گفت: کسانی که قبلا می‌خواستند این دو باشگاه را بخرند، اکنون بزرگترین بدهکاران بانکی و همه زندان هستند.

فردا هیات واگذاری تشکیل می‌شود

وزیر اقتصاد با بیان اینکه رئیس سازمان خصوصی‌سازی ممنوع الخروج نیست، گفت: فردا جلسه هیات واگذاری تشکیل می شود و در آن، استراتژی های جدید واگذاری را تعیین می کنیم.

واگذاری ها در سال جاری به ۳.۹ هزار میلیارد تومان رسید

از ابتدای امسال تا کنون ۳۸ هزار و ۸۲۶ میلیارد ریال سهم و اموال دولتی توسط سازمان خصوصی‌سازی واگذار شده است.

معاون ‌رئیس جمهور: پارک‌های علم و فناوری جدید به بخش خصوصی واگذار می‌شود

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: نسل جدید پارک‌های علم و فناوری به سمت واگذاری به بخش خصوصی حرکت می‌کند و حتی ایجاد پارک‌ و زیرساخت‌ها توسط این بخش اجرا می‌شود.

سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها از رایزنی برای تغییر بودجه اجتناب کنند

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: با توجه به تاکید رئیس‌جمهور، از تمامی سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها درخواست داریم که به دلیل کار کارشناسی که انجام شده است، از رایزنی‌های دوباره برای تغییر بودجه اجتناب کنند.

پوری حسینی ممنوع‌الخروج نیست/فرداهیات واگذاری تشکیل می‌شود

وزیر اقتصاد با بیان اینکه رئیس سازمان خصوصی‌سازی ممنوع الخروج نیست، گفت: فردا جلسه هیات واگذاری تشکیل می شود و در آن، استراتژی های جدید واگذاری را تعیین می کنیم.