فدراسیون فوتبال در خصوص آینده اوکتاویو تصمیم گیری می کند

تهران - ایرنا - فدراسیون فوتبال اعلام کرد: در خصوص ادامه همکاری با «مارکو اوکتاویو» سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران تصمیم گیری می کند.مطالب مرتبط

توشاک امشب درباره دژاگه و شجاعی تصمیم می گیرد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در جلسه فنی امشب در خصوص ترکیب سرخپوشان تبریزی مقابل استقلال تهران تصمیم گیری می‌کند.

احمد میرعلایی در گفتگو با تسنیم: تصمیم‌گیری در مورد سریال «حضرت موسی(ع)» هفته آینده در تلویزیون انجام می‌شود

جمال شورجه به شرایط و بی‌توجهی‌های رسانه ملی نسبت به پروژه حضرت موسی(ع) اعتراض کرده ولی بنده و ایشان هر دو پا به کار هستیم و منتظر می‌مانیم تا هفته آینده تلویزیون تصمیم‌گیری کند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال سوئیس ناچار به کناره گیری شد

تهران - ایرنا - «الکس میشر» دبیرکل فدراسیون فوتبال سوئیس به دلیل اظهاراتش در مورد بازیکنان دو ملیتی این کشور مجبور شد از سمت خود کناره گیری کند.

چمنیان: تا چند سال آینده فوتبال ایران از بازیکنان با استعداد بهره‌مند می‌شود

مدیر فنی تورنمنت مناطق ۹ گانه استعدادیابی زیر ۱۴ سال فدراسیون فوتبال از شکل‌گیری شبکه گسترده بازیکنان با استعداد خبر داد.

حسن‌زاده: رای درگیری‌ها، هفته جاری صادر می‌شود/ اظهارات بی‌منطق مدیران نگران کننده است

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: این کمیته سعی می‌کند تا در کم‌ترین زمان ممکن درباره اتفاقات هفته سوم تصمیم‌گیری کند.

تصمیم‌گیرنده رئیس فدراسیون وزنه‌برداری است/ عسگری به گردش می‌رود!

مربی اسبق تیم ملی وزنه‌برداری ایران معتقد است حرف اول و آخر در خصوص ترکیب تیم ملی اعزامی به بازی‌های آسیایی را شخص رئیس فدراسیون می‌زند.

اطلاعیه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره مرگ ۲ نوجوان یزدی در گرجستان

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در خصوص حادثه رخ داده در کشور گرجستان برای ۲ نفر از نوآموزان فوتبال که از استان یزد اعزام شده بودند، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

هشدار درباره نفوذ با هدف اثرگذاری بر تصمیم گیری‌ها

دادستان کل کشور: نفوذ همیشه جاسوسی نیست، گاهی عوامل نفوذ ماموریت اثرگذاری بر اتاق‌های تصمیم گیری را دارند.

در باره طلب مالباختگان گلیم و گبه بزودی تصمیم گیری می کنیم

کرمانشاه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: به زودی در باره میزان و زمان بازپرداخت سرمایه طلبکاران شرکت گلیم و گبه کرمانشاهان تصمیم‌گیری و اطلاع رسانی می شود.

هشدار درباره نفوذی‌هایی که مأموریت اثرگذاری در اتاق‌های تصمیم گیری دارند/ لزوم پرهیز از انعکاس حب و بغض‌های سیاسی در انتشار اخبار

دادستان کل کشور با هشدار درباره برنامه ریزی دشمن برای نفوذ گفت: نفوذ همیشه به معنای جاسوسی نیست بلکه گاهی عوامل نفوذ ماموریت دارند بسترسازی كرده و در اتاق‌های تصمیم گیری روی تصمیم گیران اثر بگذارند.

آموزش و پرورش آینده فوتبال ایران را تعیین خواهد کرد

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه فوتبال کشور می‌تواند همکاری تنگاتنگی با آموزش و پرورش داشته باشد، گفت: آموزش و پرورش در تیم‌سازی و تعیین آینده فوتبال کشور نقش بسزایی خواهد داشت.

ورود دروازه‌بان خارجی موجب تضعیف فوتبال ملی است

دروازه‌بان افسانه‌ای تاریخ فوتبال آسیا و عربستان از تصمیم فدراسیون فوتبال این کشور پیرامون حضور دروازه‌بان‌های خارجی در لیگ حرفه‌ای فوتبال عربستان انتقاد کرد.

ماشین‌آلات از شمول پرداخت مابه‌التفاوت نرخ دلار معاف شد

بر اساس تصمیم دیشب کمیته ویژه تصمیم‌گیری در خصوص بند ۵ دستورالعمل ارزی جدید دولت، گفت: ماشین‌آلات از شمول پرداخت مابه‌التفاوت نرخ دلار دولتی و ثانویه معاف شد.

مدیری که برای تصمیم‌‌گیری واهمه داشته باشد مدیر نیست

معاون اوّل رئیس‌جمهور گفت: مدیری كه برای تصمیم‌گیری واهمه داشته باشد مدیر نیست چرا كه مدیران منصوب شده اند تا در چارچوب قانون با قدرت و جسارت تصمیمات مناسب اتخاذ كنند و در عین حال اگر تصمیم نادرستی اتخاذ كنند باید در مقابل آن پاسخگو باشند.

جابه‌جایی 3 محله فوق بحرانی آلوده مسجدسلیمان انجام شود

در جلسه‌ای با حضور معاون عمرانی استاندار خوزستان در خصوص وضعیت ساخت و سازهای واقع در مناطق آلوده شهر مسجدسلیمان تصمیم‌گیری شد.

شمخانی: ساز و کارهای جدیدی برای مشارکت فعالان بخش خصوصی در تصمیم‌گیری کلان کشور اجرایی می‌شود

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ساز و کارهای جدیدی برای فعال سازی و مشارکت هر چه بیشتر فعالان و نخبگان اقتصادی بخش خصوصی در عرصه تصمیم سازی و تصمیم گیری کلان کشور اتخاذ شده که اجرایی خواهد شد.

هشدار دادستان کل کشور به نفوذی‌هایی که ماموریت اثرگذاری در اتاق‌های تصمیم گیری را برعهده دارند

دادستان کل کشور با هشدار نسبت به برنامه ریزی دشمن برای مسئله نفوذ گفت: دشمن روی مسئله نفوذ خیلی حساب باز کرده است و نفوذ همیشه به معنای جاسوسی نیست بلکه گاهی عوامل نفوذ ماموریت دارند که بسترسازی کنند تا بتوانند در اتاق های تصمیم گیری روی تصمیم گیران اثرگذ

پائولو بنتو سرمربی تیم فوتبال کره جنوبی شد

تهران - ایرنا - بر اساس تصمیم مسوولان فدراسیون فوتبال کره جنوبی، «پائولو بنتو» سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال پرتغال، برای چهار سال هدایت این تیم را بر عهده گرفت.

پایبندی عراق به تحریم‌های ضدایرانی نیاز به رای‌گیری در پارلمان دارد

یک کارشناس حقوقی عراقی با بیان اینکه تصمیم آمریکا برای تحریم ایران یک‌جانبه است و بین‌المللی نیست افزود که پایبندی عراق به تحریم‌های آمریکا علیه ایران نیاز به رای گیری در پارلمان آینده دارد.

اخطار فیفا به دخالت‌های دولتی در فدراسیون فوتبال غنا و نیجریه

فیفا به غنا و نیجریه اخطار داد در صورتی که دخالت‌های دولتی در کار فدراسیون فوتبال این کشورها ادامه پیدا کند تا ماه آینده تعلیق خواهند شد.