فدراسیون فوتبال در خصوص آینده اوکتاویو تصمیم گیری می کند

تهران - ایرنا - فدراسیون فوتبال اعلام کرد: در خصوص ادامه همکاری با «مارکو اوکتاویو» سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران تصمیم گیری می کند.مطالب مرتبط

اعتراف فرانسه به اهمیت تصمیم مردم سوریه در آینده اسد

تهران - ایرنا - وزیر خارجه فرانسه به حضور بشار اسد رئیس جمهوری سوریه در فرآیند سیاسی این کشور اعتراف کرد و گفت: مردم سوریه باید خودشان درباره آینده تصمیم گیری کنند.

هیات نظارت بر برجام در خصوص ماندن یا خروج از آن تصمیم می‌گیرد

رئیس سازمان انرژی اتمی تصریح کرد: تصمیم‌‌گیری درباره خروج ایران از برجام یا باقی ماندن در آن، بر عهده هیات نظارت بر برجام است و آنها براساس منافع و حاکمیت ملی تصمیم مقتضی را در زمان مناسب اتخاذ می کنند.

اصلی‌ترین وظیفه رهبری در نظام ولایت دینی

هرچند مسئولیت مستقیم تصمیم‌گیری در سطوح زیرین به عهده ولی فقیه نیست، ولی به واسطه سیاست‌های اتخاذ شده در هدایت کل، جریان عمومی تصمیم‌گیری در جامعه، بر محور واحدی هماهنگ می‌شود.

معلق ماندن فدراسیون به والیبال لطمه می زند/ سرپرست تصمیم‌گیر نیست

پیشکسوت والیبال درباره صحبت های وزیر ورزش برای برگزاری انتخابات والیبال در سال آینده گفت: فدراسیون باید هر چه زودتر از بلاتکلیفی خارج و از سیستم سرپرستی رها شود.

حسینی: چند پیشنهاد دارم اما ذوب‌آهن تصمیم‌گیرنده است/ دوست دارم چالش جدیدی را تجربه کنم

محمدرضا حسینی، هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اعلام کرد که چند پیشنهاد لیگ برتری دارد، اما در این خصوص باید باشگاه تصمیم بگیرد.

سالک: هیئت مدیره باشگاه خاتم در مورد کناره‌گیری از لیگ تصمیم می‌گیرد

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان در مورد احتمال کناره‌گیری تیمش از لیگ برتر به خاطر تصمیم کمیته انضباطی گفت: هیئت مدیره باشگاه در این مورد تصمیم خواهد گرفت.

حماس: تصمیم آمریکا برای قطع کمک‌هایش به فلسطین باج‌گیری سیاسی است

جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تصمیم آمریکا برای قطع کمک‌هایش به ملت فلسطین را باج‌گیری سیاسی خواند و اعلام کرد که این تصمیم رفتارها و نگرش‌های غیراخلاقی دولت آمریکا در تعامل با ملت فلسطین و مساله عادله فلسطین را به تصویر می‌کشد.

«خستگی تصمیم» چیست؟ و چگونه از آن در امان باشیم؟

همان‌گونه که «عضلات» ما بعد از کار کردن زیاد خسته می‌شوند، «مغز» نیز بعد از تصمیم ‌گیری‌های متعدد در طول روز، چار خستگی می‌شود که به آن، خستگی تصمیم (Decision fatigue) می‌گویند.]]>

واکنش پیمان اکبری در خصوص پیشنهاد دبیری فدراسیون: چه خبر!

سرمربی تیم والیبال سایپا از پاسخ دادن به سوال خبرنگاران در خصوص اخبار مطرح شده درباره پیشنهاد دبیری فدراسیون والیبال خودداری کرد.

تصمیم‌گیری در اتحادیه اروپا برای تحریم دانشگاهها و ترور دانشمندان ایرانی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در آینده خواهیم گفت که در اتحادیه اروپا نشستند و تصمیم گرفتند که دانشگاه‌های ایران را تحریم و دسترسی آنها به داده‌های علمی را قطع کنند، یا اینکه کسانی را می‌فرستند تا اساتیدمان را ترور کنند.

برنامه‎های مصوب فدراسیون تیروکمان برای نیمه اول سال آینده

به گفته رئیس فدراسیون تیروکمان برنامه‌های این فدراسیون برای ۶ ماه نخست سال آینده با تصویب ۶ اعزام برون مرزی جهت حضور در مسابقه یا اردو، نهایی شده است.

فعالیت رئیس پاکستانی ائتلاف سعودی در یک قدمی غیرقانونی شدن

امروز آخرین مهلت تصمیم گیری دولت پاکستان در خصوص ابقا یا فراخواندن رئیس فعلی ائتلاف سعودی به کشور است.

دود جنجال تازه کی روش به چشم تیم ملی می رود

دوبی- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در کوران جام ملت های آسیا 2019 جنجال تازه ای را به جبهه گیری علیه وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال راه انداخت که شاید دودش به چشم یوزهای ایرانی برود.

سلطانی‌فر: این تیم ملی فوتبال شایسته قهرمانی در آسیاست/ فدراسیون فوتبال درباره کی‌روش تصمیم‌ می گیرد

وزیر ورزش و جوانان، گفت: در حال حاضر شاید قوی‌ترین تیم آسیا را داریم و این تیم با شناختی که من دارم شایستگی قهرمانی در آسیا را دارد.]]>

حسین ثوری: از استعفای 4 عضو هیئت رئیسه فدراسیون بوکس اطلاعی ندارم/ در نیمه دوم سال آینده لیگ را برگزار می‌کنیم

حسین ثوری، رئیس فدراسیون بوکس گفت: غیبت اعضای هیئت رئیسه در آخرین جلسه با هماهنگی بود و هیچ چیزی در خصوص استعفای این اعضا نشنیدم.

افشای تخلف فدراسیون فوتبال در یک قرارداد/ فراخوان مزایده صوری است

فدراسیون فوتبال درحالی آگهی مزایده واگذاری فضاهای اسپانسری تیم‌های ملی را منتشر کرده که چند هفته قبل یک شرکت حقوقی مدعی شده در قراردادی با این فدراسیون حق انحصاری تبلیغات را در اختیار دارد.

پیشکسوتان و نخبگان شاهرودی در تصمیم‌گیری‌های شهری دخیل شوند

شاهرود - فرماندار شاهرود بابیان اینکه استفاده از فکر و اندیشه جوانان می‌تواند منجر به توسعه یک شهر شود، گفت: پیشکسوتان و نخبگان شاهرودی در تصمیم‌گیری‌های شهری دخیل شوند.

عرب‌عامری: فعالیت دوباره فدراسیون اسلامی ورزش زنان، بانوان را به آینده امیدوار کرد

سرپرست فدراسیون اسلامی ورزش زنان گفت: شروع به‌کار این فدراسیون بعد از هشت سال توقف، زنان ورزشکار را به آینده امیدوار کرد.

تصمیم گیری کمیته 3 نفره برای بلیت بازی‌های المپیک

قرار است در هفته در کمیته‌ای 3 نفره که چند ماهی است تشکیل شده در خصوص تهیه بلیت به هواداران ایرانی در بازی‌های المپیک توکیو صحبت شود.

تصمیم گیری نهایی شورایعالی معماری و شهرسازی درباره ساختمان جدید پلاسکو

معاون معماری و شهرسازی وزیر راه از تصمیم گیری برای اضافه شدن 5 طبقه به ساختمان جدید پلاسکو در جلسه امروز شورایعالی معماری و شهرسازی خبر داد.