فیلم های جشنواره فجر برای بیش از 6 هزار و 500 نفر در بیرجند اکران شد

بیرجند - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: بیش از ٦ هزار و ٥٠٠ نفر از هم استانی ها فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را در مرکز استان تماشا کردند.مطالب مرتبط

«ماهورا» همچنان مهجور در اکران است

تهران - ایرنا - حمید زرگرنژاد کارگردان فیلم سینمایی در حال اکران «ماهورا» از محدودیت‌های اکران این فیلم و از عوامل پشت پرده اکران انتقاد کرد.

بررسی وضعبت 3 فیلم در کارگروه اکران

سخنگوی کارگروه اکران اعلام کرد: با توجه به مشکلات پیش آمده در نمایش فیلم «عرق سرد» احتمال افزایش مدت زمان اکران این فیلم وجود دارد و درباره‌ی دو فیلم «جاده قدیم» و «سوفی و دیوانه» تخلفی صورت نکرفته است.

بررسی وضعیت ۳ فیلم در کارگروه اکران

سخنگوی کارگروه اکران اعلام کرد: با توجه به مشکلات پیش آمده در نمایش فیلم «عرق سرد» احتمال افزایش مدت زمان اکران این فیلم وجود دارد و درباره‌ی دو فیلم «جاده قدیم» و «سوفی و دیوانه» تخلفی صورت نگرفته است.

بیش از یک دهه انتظار برای اکران/فیلم دوباره باید پروانه نمایش بگیرد

مرتضی شایسته می‌گوید: بیش از ۱۱ سال است که در انتظار اکران و نمایش فیلم صد سال به این سالها است و اخیرا وزارت ارشاد اعلام کرده استباید دوباره درخواست پروانه نمایش برای فیلم داده شود. ]]>

فیلم یک کیلو و بیست و یک گرم در آستارا اکران و نقد شد

آستارا - ایرنا - فیلم یک کیلو و بیست و یک گرم با حضور رحیم طوفان کارگردان فیلم و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر در سینما دریای آستارا اکران و نقد و بررسی شد.

زندگینامه شهید "عرب‌پور" در بیرجند مستندسازی می‌شود

معاون فرهنگی اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی از برگزاری مرحله استانی جشنواره ادبی یوسف در پایان آبان ماه در بیرجند خبر داد و گفت: برای کنگره ملی 2 هزار شهید استان تلاش می‌شود مستند زندگینامه شهید عرب‌پور تهیه شود.

فیلم‌های سفارشی در نهمین جشنواره فیلم عمار

مسئول شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم عمار: امسال بخشی را با عنوان فیلم‌های سفارشی با موضوعاتی مانند اقتصاد مقاومتی و مدافعان حرم به این جشنواره اضافه کرده ایم.

استقبال فیلم سازان ایرانی از جشنواره رشد

۷۴۰ فیلم ایرانی برای حضور در چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد به دبیرخانه این رویداد هنری رسیده است.

شاخص‌ترین‌های جشنواره فیلم آدلاید را بشناسید/ از ولز تا ونگوگ

سایت جشنواره فیلم آدلاید استرالیا به معرفی کوتاه فیلم های مهم جشنواره پرداخته است.

یک صندلی مطالعه به ازای هر 10 هزار نفر در بیرجند وجود دارد

بیرجند - ایرنا - رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه های شهرستان بیرجند گفت: به ازای هر 10 هزار نفر یک صندلی مطالعه در بیرجند وجود دارد که بسیار پایین و با میانگین استانی دارای فاصله زیاد است.

رقابت نمایندگان سینمای ایران در جشنواره فیلم‌های ورزشی «میلان»

فیلم‌های ایرانی برای حضور در سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی که نیمه دوم آبان امسال در میلان ایتالیا برگزار می‌شود، معرفی شدند.

کارگاه عضو هیات انتخاب جشنواره‌ی کن در تهران

ژاک لویی کرمبون نویسنده و سردبیر نشریات معتبر سینمای اروپا و عضو هیئت انتخاب جشنواره‌های کن، ارک (جشنواره فیلم‌های مستقل اروپایی) و جشنواره فیلم بلفور به مدرسه ملی سینمای ایران می‌آید.

معرفی آثار ایران برای حضور در جشنواره جهانی فیلم های ورزشی

تهران - ایرنا - فیلم‌های ایرانی برای حضور در سی ‌و ششمین جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی که نیمه دوم آبان امسال در میلان ایتالیا برگزار می‌شود، معرفی شدند.

انتشار فراخوان بخش ملی جشنواره فیلم فجر

فراخوان بخش ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر منتشر شد و متقاضیان می‌توانند از اول آبان در سایت جشنواره نام نویسی کنند.

اعلام فیلم‌های «روایت نو» در جشنواره‌ی «فیلم مقاومت»

اسامی فیلم‌های سینمایی بخش «روایت نو» پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت اعلام شد. 7 فیلم سینمایی در این بخش جشنواره داوری خواهند شد.

اعلام آثار راه یافته به بخش «روایت نو» جشنواره فیلم مقاومت

اسامی فیلم‌های سینمایی بخش «روایت نو» پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت اعلام شد که ۷ فیلم سینمایی در این بخش جشنواره داوری خواهند شد.

دریافت بیش از 900 اثر در بخش بین‌الملل جشنواره مقاومت/691 فیلم مستند و 215 اثر سینمایی

استقبال بی‌سابقه کشورهای خارجی از پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت،ارسال بیش از 900 اثر دریافتی از فیلمسازان غیر ایرانی به دبیرخانه این جشنواره را به دنبال داشته است.

یوسف‌زاده: فیلم «آن بیست و سه نفر» به جشنواره فجر می‌رسد/ نسل جدید مشتاق شنیدن قصه‌های جنگ‌

نویسنده کتاب «آن بیست و سه نفر» از اتمام مراحل تولید فیلم سینمایی این اثر تا آغاز جشنواره فیلم فجر خبر داد.

اکران «میرعماد» با حضور نوزدهمین نسل از نوادگان استاد خطاط

مراسم فرش قرمز و اکران فیلم مستند داستانی میرعماد به نویسندگی و کارگردانی نیما جوادی در روز جمعه ۲۷مهرماه در عمارت سعدی استان اصفهان برگزار می‌شود.

بررسی موانع ساخت فیلم‌های علمی و آموزشی در جشنواره‌ی رشد پیش‌رو

دبیر چهل‌وهشتمین جشنواره فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد گفت: این جشنواره باید فرصتی فراهم کند تا موضوع کیفیت و کمیت تولید فیلم‌های آموزشی بررسی و جایگاه آن در نظام آموزشی کشور تقویت شود.