فیلم های جشنواره فجر برای بیش از 6 هزار و 500 نفر در بیرجند اکران شد

بیرجند - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: بیش از ٦ هزار و ٥٠٠ نفر از هم استانی ها فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را در مرکز استان تماشا کردند.
کلمات کلیدی: [ فرهنگی]


مطالب مرتبط

فیلم های جشنواره فجر برای بیش از 6 هزار و 500 نفر در بیرجند اکران شد

بیرجند - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: بیش از ٦ هزار و ٥٠٠ نفر از هم استانی ها فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را در مرکز استان تماشا کردند.

استقبال 10 هزار تماشاگر از اکران فیلم های جشنواره فجر در آذربایجان غربی

ارومیه- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به رشد چشمگیر استقبال مردمی از اکران فیلم های جشنواره فجر در سال جاری گفت: 10 هزار و 400 نفر 16 فیلم این جشنواره را که در مدت 9 روز در سینما آزادی ارومیه اکران شد، به تماشا نشستند در حالی

افزایش 2 برابری استقبال مردم از اکران فیلم های جشنواره فجر در قم

قم - ایرنا - دبیر چهارمین جشنواره فیلم فجر در استان قم با اشاره به افزایش بیش از 2 برابری استقبال هنردوستان قم از فیلم های جشنواره فجر نسبت به سال گذشته گفت: در مدت 9 روز اکران فیلم های سی و ششمین جشنواره فجر در استان، بیش از 10 هزار تن این فیلم ها را تما

گیشه های شلوغ سینما در بیرجند/ ذائقه مردم طعم «لاتاری» گرفت

بیرجند-بیرجندی ها با رضایت نسبی از اکران های جشنواره فیلم فجر در این شهر از میان فیلم هایی که برایشان انتخاب شده بود، «لاتاری» را بیشتر دیدند اما امتیازکامل را تنگه ابو قریب گرفت.

۱۲ هزار گیلانی از فیلم‌های جشنواره فجر در گیلان دیدن کردند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به اکران فیلم‌های منتخب بخش سودای سیمرغ در ۲۵ سانس در این استان اشاره کرد و گفت: طی ۹ روز اکران ۱۲ هزار گیلانی از این فیلم‌ها دیدن کردند.]]>

خشم اسرائیل غاصب از اکران فیلم ضد این رژیم در جشنواره فیلم پاریس

تهران - ایرنا - سفیر رژیم صهیونیستی به دلیل آن چه وی اکران فیلم ضد اسرائیلی در افتتاحیه فیلم ماه مارس (اسفندماه) پاریس عنوان کرده است، حضور در مراسم گشایش این جشنواره سینمایی را تحریم کرد.

بازدید 25 هزار نفر از فیلم‌های جشنواره فجر در کرمانشاه

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از بازدید بیش از 25 هزار نفر از فیلم های اکران شده جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در استان خبر داد.

اکران هفت فیلم در ششمین جشنواره فیلم فجر زاهدان

زاهدان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: هفت فیلم در آخرین روز ششمین جشنواره فیلم فجر زاهدان در 2 سالن سینما این شهر اکران می شود.

12 هزار بازدید از اکران همزمانی فیلم فجر در گیلان

رشت - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: اکران همزمان فیلم های سی و ششمین فیلم فجر در استان، مورد استقبال هزاران نفری مخاطبان سینما شد بطوریکه 12 هزار نفر از این فیلم ها بازدید کردند.

اکران فیلم های برتر جشنواره فیلم فجر در جزیره کیش

مدیر فرهنگی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از اکران فیلم های برتر جشنواره فیلم فجر در جزیره کیش خبرداد.

آغاز اکران فیلم‌های جدید همزمان با پایان جشنواره فیلم فجر

با پایان یافتن سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر، اکران فیلم‌های جدید در سینماهای تهران آغاز شد. ]]>

استقبال ۵ هزار نفری شهررضایی‌ها از «اشنوگل»

به همت اکران کنندگان مردمی جشنواره عمار، فیلم سینمایی «اشنوگل» طی ۲۰ روز برای ۵ هزار نفر از مردم شهررضای اصفهان به نمایش درآمد.

امشب، پایان اکران فیلمهای جشنواره فجر در خراسان جنوبی

کارنامه اکران فیلمهای منتخب سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خراسان جنوبی، امشب با اکران دو فیلم سرو زیر آب و شعله ور بسته می شود.

استقبال ۸۰ درصدی از فیلم های جشنواره فجر در کرج

معاون امور سینمایی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با ابراز خرسندی از کیفیت میزبانی کرج در جشنواره سی وششم فیلم فجر گفت: به طور میانگین ۸۰ درصد ظرفیت سالن های سینما در اکران فیلم های جشنواره فجر استفاده شده است.

ازمشخص شدن برگزیدگان جشنواره تا نامشخص بودن اکران نوروز

تهران - ایرنا - معرفی برگزیدگان سی و ششمین جشنواره فیلم فجر و نامشخص بودن فیلم‌های اکران نوروزی مهمترین اتفاقات هفته جاری در سینما است.

سینماهای همدان به اکران عادی بازگشت/امکان خرید اینترنتی بلیت فیلم ها

همدان - ایرنا - مدیر امور سینمایی حوزه هنری همدان گفت: با پایان یافتن اکران فیلم های جشنواره فجر از امروز وضعیت سینماهای همدان به اکران عادی و فروش فیلم ها به روال قبل بازگشت.

استقبال پر شور مردم سمنان از اکران فیلم های جشنواره فجر

بیش از 25 هزار نفر از مردم سمنان از فیلم های جشنواره فجر دیدن کردند.

«لاتاری» به اکران نوروز می‌رسد؟

تهران- ایرنا- پس از ناکامی های دور از انتظار «لاتاری» در جشنواره فیلم فجر، حالا زمزمه های اکران نوروزی این فیلم سینمایی به گوش می رسد.

چنشتی ها بر پرده اکران

اولین فیلم مستند نیمه بلند خراسان جنوبی با عنوان چنشتی ها در سینما بهمن بیرجند رونمایی و اکران شد.

محفل اکرانی برای دو فیلم و گله از شرایط اکران

محفل اکران دو فیلم «شاخ کرگدن» و «بلوک۹خروجی۲» با انتقاد از شرایط اکران و پروانه نمایش فیلم‌ها سپری شد.