سایت جدید اهل قلم در دسترس قرار می گیرد

تهران- ایرنا- سایت جدید اهل قلم با هدف ایجاد پیوند میان نویسندگان، مترجمان، صاحبان آثار و علاقه مندان آثار آنها با امکانات گسترده تر از فردا، 25 بهمن ماه در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.
کلمات کلیدی: [ فرهنگی] [ سایر حوزه ها] [ فرهنگ و ادب]


مطالب مرتبط

سایت جدید اهل قلم در دسترس قرار می گیرد

تهران- ایرنا- سایت جدید اهل قلم با هدف ایجاد پیوند میان نویسندگان، مترجمان، صاحبان آثار و علاقه مندان آثار آنها با امکانات گسترده تر از فردا، 25 بهمن ماه در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.

شبکه اجتماعی اهل قلم در دسترس قرار می‌گیرد

سایت جدید اهل قلم با هدف ایجاد پیوند میان نویسندگان، مترجمان، صاحبان آثار و علاقمندان آثار آنها با امکانات گسترده‌تر از فردا، ۲۵ بهمن ماه در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.]]>

راه‌اندازی شبکه اجتماعی «اهل قلم»

سایت جدید اهل قلم با هدف آن‌چه ایجاد پیوند میان نویسندگان، مترجمان، صاحبان آثار و علاقه‌مندان آثار آن‌ها با امکانات گسترده‌تر عنوان شده از فردا، ۲۵ بهمن‌ماه در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

تراشه‌های هوش مصنوعی گوگل در دسترس عموم قرار می‌گیرد

کیس‌ های جدید کورسیر ONE ELITE هم اکنون در دسترس قرار گرفت

گوگل‌کروم جدید سایت‌های HTTP را غیرامن می‌داند

با انتشار کروم ۶۸ که قرار است در ماه ژوئیه ۲۰۱۸ منتشر شود، گوگل به صراحت تمامی سایت‌های HTTP را "غیرامن" علامت‌گذاری می‌کند.

گوگل نسخه بتا TPU اختصاصی خود را در دسترس قرار داد

شرکت AOC جدیدترین نمایشگر‌های سری G90 را در دسترس قرار داد

کاورهای رسمی گلکسی اس 9 در دسترس قرار گرفت

بتای بازی Metal Gear Survive دوباره در دسترس قرار گرفت

آلوده شدن ۷۴۰۰ وب سایت به ویروس استخراج بیت کوین

مجرمان اینترنتی با قرار دادن ویروسی در ۷۴۰۰ وب سایت در سراسر جهان، کنترل رایانه های کاربران مبتلا را به دست گرفتند و پول مجازی استخراج کردند.

سایت چند روزنامه هک شد/ پیگیری موضوع از طریق پلیس فتا

دقایقی پیش با هک سایت چند روزنامه خبری سراسر دروغ بر روی خروجی این سایت‌ها گذاشته شد.]]>

50 نمونه باستانی ایران مورد آزمایش DNA قرار می‌گیرد

50 نمونه باستانی از مناطق مختلف ایران طی قراردادی بین مرکز تحقیقات ژنتیک انسانی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) و پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، مورد آزمایشات ژنتیکی و آنالیز DNA قرار می‌گیرد.

مردم از یک وب‌سایت به وب‌سایت دیگر پاس کاری می شوند

 وزیر ارتباطات : چالش‌های محیط کسب و کار یکی از موانع مهم عدم تحقق اقتصاد مقاومتی بوده و متاسفانه امروز مردم به جای پاسکاری از یک اداره به اداره دیگر از وب‌سایت به وب‌سایت دیگر جابجا می‌شوند.

بد افزار استخراج ارزهای دیجیتال هزاران وب سایت را آلوده کرد

تهران - ایرنا - خبرگزاری فرانسه روز دوشنبه به نقل از کارشناسان امنیتی از واشنگتن گزارش داد: هکرها با استفاده از قدرت محاسبه وب سایت ها برای استخراج ارزهای رمزنگاری شده، هزاران وب سایت در سراسر جهان از جمله سایت های دولتی را آلوده کردند.

خدمت به مردم باید به‌عنوان هدف موردتوجه قرار گیرد

وزیر علوم مهم‌ترین اولویت کشور در طلیعه چهل‌سالگی انقلاب را انسجام ملی دانست و گفت: خدمت به مردم و کسب نظرات آنان در موارد مختلف باید به‌عنوان هدف موردتوجه قرار گیرد.

مزیت های هویتی جامعه مورد توجه قرار گیرد

مشهد- معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی گفت: باید مزیت های هویتی موجود در جامعه مانند نهاد خانواده مورد توجه جدی قرار گیرد.

توده جدید گرد و غبار دوشنبه خوزستان را فرا می گیرد

اهواز - ایرنا - بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، توده جدید گرد و غبار از اوایل وقت دوشنبه برخی نقاط خوزستان را فرا می گیرد.

روایت عجیب از حساس ترین بازی استقلال؛ نوبت شکست الهلال است!

استقلال برای چهارمین بار در ورژن جدید لیگ قهرمانان رو در روی الهلال قرار می گیرد.]]>

سایت جدید اهل قلم بارگذاری می‌شود