سایت جدید اهل قلم در دسترس قرار می گیرد

تهران- ایرنا- سایت جدید اهل قلم با هدف ایجاد پیوند میان نویسندگان، مترجمان، صاحبان آثار و علاقه مندان آثار آنها با امکانات گسترده تر از فردا، 25 بهمن ماه در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.مطالب مرتبط

کرج| مصرف کالای ایرانی باید در استان البرز در دستور کار قرار گیرد

سرپرست معاونت امنیتی و سیاسی استانداری البرز گفت: مصرف کالای ایرانی و داخلی در سال جدید باید در دستور کار قرار گیرد.

توزیع کتاب، نیازمند تغییر و تحول

تهران - ایرنا- وضعیت توزیع کتاب و کمبود ویترین فروش امری است که همه دست اندرکاران این حوزه بر آن اتفاق نظر دارند و معتقدند توزیع مناسب و افزایش تعداد کتابفروشی ها و توسعه آنها در سراسر کشور باعث خواهد شد کتاب با شرایط بهتری در دسترس افراد جامعه قرار گیرد.

پیروزی ایران برابر فرانسه دور از دسترس نیست

ارومیه- ایرنا- مربی سابق تیم ملی والیبال گفت: پیروزی تیم والیبال ایران مقابل فرانسه در مرحله مقدماتی لیگ ملت های والیبال با توجه به انگیزه بالای بازیکنان جوانی که به تازگی در ترکیب تیم قرار گرفته اند، دور از دسترس نیست.

پیروزی ایران برابر فرانسه دور از دسترس نیست

ارومیه- ایرنا- مربی سابق تیم ملی والیبال گفت: پیروزی تیم والیبال ایران مقابل فرانسه در مرحله مقدماتی لیگ ملت های والیبال با توجه به انگیزه بالای بازیکنان جوانی که به تازگی در ترکیب تیم قرار گرفته اند، دور از دسترس نیست.

اقدام نسخه جدید مرورگر گوگل کروم برای امنیت سایت‌ها

گوگل قصد دارد نماد قفل سبزرنگ و کلمه Secure را که مبنی بر امن بودن وب سایت موردنظر است، از نسخه جدید مرورگر گوگل کروم حذف کند.

نقش گوشی های هوشمند در تغییر سبک زندگی

حدود ٢ و نیم میلیارد گوشی هوشمند در دنیا مورد استفاده قرار ­می ­گیرد و طبق آمار منتشر شده در سال ٢٠١٧ ، ایران سهمی سی میلیون نفری با ضریب نفوذ ٣٧ ٪ دارد که باعث­ می­شود در رده ٣۴ قرار گیرد.

توصیه‌های محسن هاشمی به شهردار جدید تهران

رئیس شورای شهر تهران ضمن تاکید بر اینکه شهردار جدید تهران باید مسیر ریل‌گذاری شده نجفی را ادامه دهد، گفت: توجه به آسیب‌های اجتماعی و توسعه حمل و نقل عمومی باید سرلوحه افشانی قرار گیرد.

عمرو موسی: باید راهکار یک دولتی روی میز قرار گیرد

دبیرکل سابق اتحادیه عرب در سخنانی ضمن محکوم کردن رویدادهای اخیر در غزه، گفت باید راهکار یک دولتی برای حل مناقشه رژیم صهیونیستی و فلسطین مورد بررسی قرار گیرد.

سایت فرودگاه مشهد هک شد

مشهد- ایرنا- سایت فرودگاه مشهد دیروز سوم خردادماه برای دقایقی هک شده و توسط هکرها در اختیار قرار گرفت.

سایت فرودگاه مشهد هک شد

مشهد- ایرنا- سایت فرودگاه مشهد دیروز سوم خردادماه برای دقایقی هک شده و در اختیار هکرها قرار گرفت.

سامانه بارشی جدید استان مرکزی را فرا می گیرد

اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: سامانه جدید بارشی از فردا (دوشنبه) این استان را فرا می گیرد و ناپایداری های جوی تا پایان هفته جاری ادامه دارد.

اخلاق در ورزش مورد توجه قرار گیرد

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه گاهی در حوزه ورزش بداخلاقی هایی انجام می شود که نگران کننده است، گفت: باید اخلاق در ورزش مورد توجه قرار گیرد.

هک چند دقیقه ای سایت فرودگاه هاشمی نژاد مشهد

سایت فرودگاه هاشمی نزاد مشهد برای دقایقی هک شد و در اختیار هکرها قرار گرفت.

رونمایی از وب‌سایت جدید بانک شهر

مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، از رونمایی وب‌سایت جدید این بانک، همزمان با روز ملی ارتباطات و روابط عمومی خبر داد.]]>

رونمایی از وب‌سایت جدید بانک شهر

مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، از رونمایی وب‌سایت جدید این بانک، همزمان با روز ملی ارتباطات و روابط عمومی خبر داد.

طرح جدید پیراهن آرسنال لو رفت؟

یک سایت مطرح اسپانیایی طرح جدید لباس‌های آرسنال را منتشر کرد.]]>

نگاه فلسفی به فرهنگ و هنر فارس در دستور کار قرار گیرد

شیراز - نماینده ولی فقیه در فارس گفت: نگاه فلسفی به فرهنگ و هنر در قالب کارگاه های آموزشی در دستور کار فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گیرد.

پرداخت بهای گندم کاران در اولویت قرار گیرد

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار البرز گفت: پرداخت دستمزد کشاورزان و گندم کاران استان البرز در اولویت امور قرار گیرد.]]>

هک سایت فرودگاه هاشمی نژاد؛ برای دقایقی

سایت فرودگاه هاشمی نزاد مشهد برای دقایقی هک شد و در اختیار هکرها قرار گرفت.

قم|اعمال انسان روز قیامت بر اساس حق مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آیه 8 و 9 سوره اعراف گفت: سنجش و میزان در قیامت حق است و اعمال انسان بر اساس حق مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.