سایت جدید اهل قلم در دسترس قرار می گیرد

تهران- ایرنا- سایت جدید اهل قلم با هدف ایجاد پیوند میان نویسندگان، مترجمان، صاحبان آثار و علاقه مندان آثار آنها با امکانات گسترده تر از فردا، 25 بهمن ماه در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.مطالب مرتبط

بانک اطلاعات نخبگان در دسترس مدیران قرار گیرد

بندرعباس - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان گفت: بانک اطلاعات نخبگان استان برای استفاده از آنان توسط اداره های دولتی در دسترس مدیران اجرایی قرار گیرد.

خاطره جانبازان در دسترس همگان قرار گیرد

یزد - ایرنا - امام جمعه مهریز گفت: مسئولان اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با همکاری نهادهای فرهنگی نسبت به تهیه و جمع آوری خاطره جانبازان هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی اقدام کنند و آن را در قالب کتاب دسترس مردم و جوانان قرار دهد.

سایت فدراسیون بین‌المللی وزنه‌برداری از دسترس ایرانی‌ها خارج شد

تهران - ایرنا - فدراسیون بین المللی وزنه برداری 10 بهمن را آخرین مهلت برای حضور در نظرسنجی انتخاب بهترین وزنه بردار جهان اعلام کرده اما سایت این فدراسیون از دسترس کاربران ایرانی خارج شده است.

رضایی: به جای اینکه‌ مدال‌هایم را خودم و خانواده‌ام ببینند، مردم می‌بینند

کاپیتان اسبق و سرمربی فعلی تیم ملی والیبال نشسته گفت: اگر این مدال‌ها در مکان‌های عمومی مانند موزه قرار بگیرد به جای اینکه تنها خودم و خانواده‌ام ببینند در دسترس عموم مردم بیشتری قرار می‌گیرد.

کتابخانه‌های عمومی در روستاهای استان سمنان تقویت شود

سمنان - استاندار سمنان بابیان اینکه برای افزایش مطالعه و ترویج کتابخوانی باید کتاب راحت‌تر در دسترس مردم قرار گیرد، گفت: کتابخانه‌های عمومی در روستاهای استان تقویت شود.

رفع دغدغه‌های معیشتی مورد توجه قرار می‌گیرد

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸: سعی می‌کنیم در بودجه معیشت مردم و دغدغه‌های اقتصادی آن‌ها به صورت جدی مدنظر قرار گیرد

سیزن پس فصل پنجم بازی PUBG Mobile در دسترس قرار گرفت

مورد انتظارترین سریال‌های جدید سال 2019 - قسمت دوم

در این صفحه مانند قسمت قبلی؛ به معرفی سریال‌هایی می‌پردازیم که در آینده ای نه چندان دور پخش می‌شوند و به قدری جلب توجه کرده‌اند که در سایت IMDb توانسته‌اند در لیست مورد انتظارترین سریال جدید در سال 2019 قرار بگیرند. این لیست 10 عددی بر اساس بازدید کاربران

افتتاح گذرگاه جدید مرزی «باباتاغ» در مرز تاجیکستان و ازبکستان

در آینده نزدیک میان تاجیکستان و ازبکستان یک گذرگاه جدید مرزی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

سامانه پرتو دهی گاما شهرکرد تا پایان سال بهره برداری می شود

شهرکرد- ایرنا- رییس سامان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت : سایت سامانه پرتو دهی گامی شهرکرد تا پایان امسال به صورت کامل مورد بهره برداری قرار می گیرد.

توسعه دریامحور در اولویت قرار گیرد

نوشهر - فرمانده دانشگاه علوم دریایی حضرت امام خمینی (ره) نوشهر با اشاره به فعالیت ۱۷۰ کشتی تجاری در ناوگان کشور و وجود ۳۰ درصد مرزهای دریایی گفت: توسعه دریامحور باید در اولویت قرار گیرد.

حفاظت از سالم بودن آب باید در اولویت قرار گیرد

قروه- دادستان قروه با بیان اینکه حفاظت از سالم بودن آب باید در اولویت قرار گیرد، مشکلات موجود در منابع آبهای زیرزمینی را به دلیل کوتاهی کردن مسئولان دانست.

ساختار جدید نمایشگاه کتاب به تصویب رسید

دبیر و سخنگوی شورای سیاست‌گذاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: در جلسه سوم شورا ساختار جدید نمایشگاه به تصویب رسید و مقرر شد شیوه واگذاری و تفکیک وظایف بخش حاکمیتی و صنف در جلسه آتی مورد بررسی قرار گیرد.

رعایت حقوق شهروندی و توسعه مشارکت مردمی مدنظر پلیس قرار گیرد

اراک- رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: رعایت حقوق شهروندی، مدارا در برخورد با مردم و تلاش برای افزایش مشارکت مردمی در ارتقای امنیت اجتماعی مدنظر نیروی انتظامی قرار گیرد.

موضوعات ملی با استانی شدن انتخابات مجلس در اولویت قرار می‌گیرد

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای طرح استانی شدن انتخابات مجلس، موضوعات ملی در اولویت قرار می‌گیرد و برخی رویه‌های نادرست در انتخابات اصلاح می‌شود.

اردوغان:موافقت‌نامه دیتون باید مورد بازبینی قرار گیرد

تهران -ایرنا- رئیس‌جمهوری ترکیه با بیان اینکه موافقت‌نامه دیتون باید مورد بازبینی قرار گیرد، افزود: این موافقت‌نامه تاکنون هیچ راهکاری برای آینده بوسنی و هرزگوین ارائه نکرده است.

هدف قرار دادن صنعا با دستور مستقیم آمریکا صورت می گیرد

دبیرکل دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: هدف قرار دادن صنعا با دستور مستقیم آمریکا صورت می گیرد.

رحیمی: با استانی شدن انتخابات، مجلس در اختیار صاحبان قدرت و ثروت قرار می‌گیرد

یک عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس طرح استانی شدن انتخابات مجلس را ناکارآمد توصیف کرد و گفت که این امر باعث می‌شود مجلس در اختیار طبقه خاص سیاسی و صاحبان قدرت و ثروت قرار گیرد.

سیستان و بلوچستان| 20 میلیون تومان وام در اختیار گردشگران مناطق آزاد قرار می‌گیرد

معاون دبیرخانه مناطق آزاد گفت: 20 میلیون تومان با بهره 4 درصد در اختیار گردشگران دائمی مناطق آزاد قرار می‌گیرد.

جانشینم در ایران تیم بهتری را تحویل می‌گیرد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ضمن تمجید از علیرضا بیرانوند و جاه طلبی‌هایش که او را در مسیر درستی قرار داده است، گفت: هر مربی‌ای بعد از من بیاید تیم بهتری را تحویل می‌گیرد.