اجرای 20 طرح عمرانی فرهنگی شهری با 83 میلیارد ریال هزینه در اشنویه

مهاباد- ایرنا- شهردار اشنویه با بیان اینکه بودجه سال جاری این شهر، 112 میلیارد ریال بوده است، گفت: از ابتدای سال تاکنون 20 طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی در این شهر با صرف 83 میلیارد ریال اجرا شده است.مطالب مرتبط

2 طرح آبخیزداری با 12 میلیارد ریال اعتبار در اشنویه آغاز شد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اشنویه گفت: عملیات اجرایی 2 طرح آبخیزداری در زیر حوزه کانی سرخ و شیخ عثمان این شهرستان با 12 میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.

3 طرح بهداشتی و درمانی در اشنویه به بهره برداری رسید

مهاباد- ایرنا- سه طرح بهداشتی و درمانی با 11 میلیارد و 342 میلیون ریال هزینه و با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسوولان استانی در شهرستان اشنویه از توابع آذربایجان غربی به بهره برداری رسید.

3 طرح بهداشتی و درمانی در اشنویه به بهره برداری رسید

مهاباد- ایرنا- سه طرح بهداشتی و درمانی با 11 میلیارد و 342 میلیون ریال هزینه و با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مسوولان استانی در شهرستان اشنویه به بهره برداری رسید.

2 هزار میلیارد ریال برای خط سوم مترو مشهد هزینه شده است

مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد گفت: برای اجرای 28 کیلومتر تونل خط سوم و ایستگاه های این خط تاکنون 2 هزار میلیارد ریال هزینه شده است.

نقاط حادثه خیز با 1200 میلیارد ریال رفع می شود

یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون 240 نقطه حادثه خیز در جاده های ارتباطی درون و برون شهری این استان شناسایی شده که رفع، اصلاح یا ساماندهی آنها نیازمند یک هزار و 200 میلیارد ریال است.

معارضین مهم ترین موانع اجرای طرح های عمرانی در اهواز هستند

اهواز - ایرنا - شهردار اهواز با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین موانع در اجرای پروژه های عمران شهری وجود معارضین است گفت: شهرداری برای ساخت ضلع غربی رینگ پل ششم سه هزار میلیارد ریال حق ریشه به کشاورزان پرداخت کرد.

110هزار میلیارد ریال هزینه درمان بیمه شدگان شد

یاسوج- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: دولت دوازدهم 220 هزار میلیارد ریال در بودجه سال جاری برای هزینه درمان بیمه شدگان این سازمان اختصاص داد که تاکنون 50درصد معادل 110 هزار میلیارد ریال جذب و در این راستا هزینه شده ا

110 هزار میلیارد ریال هزینه درمان بیمه شدگان بیمه سلامت شد

یاسوج- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: دولت دوازدهم 220 هزار میلیارد ریال در بودجه سال جاری برای هزینه درمان بیمه شدگان این سازمان اختصاص داد که تاکنون 50 درصد معادل 110 هزار میلیارد ریال جذب و در این راستا هزینه شده

افتتاح پایگاه امداد و نجات بین شهری در دهدزِ ایذه

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: برای ساخت و راه اندازی پایگاه امداد و نجات بین شهری دهدز ۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است.]]>

چهار میلیارد ریال از درآمد صدقه برای اشتغالزایی هزینه شد

سمنان- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان گفت: چهار میلیارد و 500 میلیون ریال از محل دریافت صدقات برای اشتغالزایی مددجویان تحت حمایت این اداره کل هزینه شد.

هزینه ۱۳۳ میلیارد دلاری آرامکو برای حفاری نفت و گاز

غول نفتی آرامکوی عربستان بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال (۱۳۳ میلیارد دلار) برای حفاری نفت و گاز در یک دهه آینده هزینه خواهد کرد.

220 میلیارد ریال برای شبکه های آب رسانی مهاباد هزینه می شود

مهاباد- ایرنا- رییس اداره امور آب مهاباد گفت: مرمت و بازسازی شبکه های آب رسانی این شهرستان در قالب 2 پروژه در حال انجام است که برای آنها 220 میلیارد ریال هزینه می شود.

480 میلیارد ریال برای تحصیل اتباع خارجی در استان هزینه شد

زاهدان - ایرنا - معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: 480 میلیارد ریال در سال تحصیلی 96 -97 برای تحصیل رایگان اتباع خارجی در این استان هزینه شده است.

150 میلیارد ریال اعتبار در شهرک های صنعتی قزوین هزینه شد

قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 150 میلیارد ریال از ابتدای امسال تاکنون برای توسعه زیرساخت ها در شهرک های صنعتی استان هزینه شده است.

70 برنامه فرهنگی مبارزه با اعتیاد درایلام اجرا می شود

ایلام - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ایلام از اختصاص 30 میلیارد ریال اعتبار مصوب به دستگاه های اجرایی برای مبارزه و پیشگیری از ابتلا به مواد مخدر در استان خبر داد که قرار است برای اجرای 70 طرح هزینه شود.

۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای مبارزه با مواد مخدر در ایلام

ایلام-دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ایلام گفت: به منظور اجرای برنامه های فرهنگی پیشگیری این شورا در سال جاری حدود ۳۰ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است.

آذربایجان‌غربی| توسعه زیرساخت‌های ارتباطی شهر مرزی اشنویه آغاز شد

با سفر امروز وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شهر مرزی اشنویه و شرکت در جلسه شورای اداری این شهر انتظار می‌رود تحول تازه‌ای در این حوزه در اشنویه آغاز شود.

آغاز هفت پروژه عمرانی و بهسازی در فرودگاه مهرآباد

مدیرکل فرودگاه مهرآباد تهران از آغاز اجرای هفت پروژه عمرانی و تاسیساتی بهسازی و نوسازی با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال با هدف ارتقای خدمات فرودگاهی خبر داد.

40 میلیارد ریال برای تعمیر مدارس آذربایجان غربی هزینه شد

ارومیه - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: امسال اعتبارات خوبی از مسوولان اداره کل برنامه و بودجه استان به مبلغ 60 میلیارد ریال دریافت شد که 40 میلیارد ریال آن جهت انجام تعمیرات در اختیار مدارس قرار گرفت.

1.5 میلیارد ریال به ساخت موزه دفاع مقدس اختصاص یافت

یاسوج- ایرنا- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال یک میلیارد و 500 میلیون ریال به ساخت مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان اختصاص یافت که برای تهیه نقشه و طراحی فاز نخست آن هزینه شد.