اجرای 20 طرح عمرانی فرهنگی شهری با 83 میلیارد ریال هزینه در اشنویه

مهاباد- ایرنا- شهردار اشنویه با بیان اینکه بودجه سال جاری این شهر، 112 میلیارد ریال بوده است، گفت: از ابتدای سال تاکنون 20 طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی در این شهر با صرف 83 میلیارد ریال اجرا شده است.مطالب مرتبط

استاندار: 14 هزار میلیارد ریال اعتبار عمرانی در کردستان هزینه شد

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: 14 هزار میلیارد ریال اعتبار عمرانی طی سال 1396 در این استان هزینه شد که در طول سال های اخیر اختصاص و هزینه کرد این میزان اعتبار بی سابقه بوده است.

استاندار: 14 هزار میلیارد ریال اعتبار عمرانی در کردستان هزینه شد

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: 14 هزار میلیارد ریال اعتبار عمرانی طی سال 1396 در این استان هزینه شد که در طول سال های اخیر اختصاص و هزینه کرد این میزان اعتبار بی سابقه بوده است.

مرکزی| 264 میلیارد ریال برای انتقال آب به شهرک صنعتی کاوه هزینه شد

معاون امور شهری و منطقه ویژه اقتصادی کاوه گفت: تاکنون برای انتقال آب به شهرصنعتی کاوه 264 میلیارد ریال هزینه شده است.

شهردار کاشان: بودجه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری 40 میلیارد ریال است

شهردار کاشان با بیان اینکه بودجه فرهنگی در چندین حوزه هزینه می‌شود که بخشی برای ارتقاء فرهنگ عمومی و ترافیک و خدمات شهری است از بودجه چهل میلیارد ریالی سازمان فرهنگی ‌ورزشی شهرداری کاشان خبر داد.

افزون بر 40 میلیارد ریال صرف عمران روستایی بخش مرکزی ابرکوه شد

یزد- ایرنا - بخشدار مرکزی ابرکوه گفت: مبلغ 40 میلیارد و 300میلیون ریال در 2سال اخیر با هدف ماندگاری جمعیت در روستاها و جلوگیری از مهاجرت صرف اجرای 40 پروژه عمرانی و رفاهی در این بخش شده است.

400 میلیارد ریال کمک بلاعوض صرف اجرای آبیاری نوین استان یزد شد

یزد- ایرنا - مدیر آب و خاک و امور فنی سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: امسال 930.5 میلیارد ریال بودجه برای اجرای طرح های آبیاری نوین در استان مصوب شد که تاکنون 400 میلیارد ریال آن به صورت کمک بلاعوض تخصیص داده شد.

آذربایجان غربی| بودجه شهرداری بوکان برای سال 97 رقم 560 میلیارد ریال تصویب شد

شهردار بوکان گفت: بودجه سال 97 شهرداری 56 میلیارد و 831 میلیون تومان بوده که هزینه بودجه عمرانی 26 میلیارد تومان و بودجه جاری هم 30 میلیارد تومان است.

800 میلیارد ریال اعتبار به طرحهای عمرانی میناب اختصاص یافت

بندرعباس - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب گفت: 800 میلیارد ریال اعتبار به 111طرح عمرانی این شهرستان اختصاص یافت.

۳۵ میلیارد تومان از بودجه شهرداری صرف هزینه های عمرانی می شود

ایلام-شهردار ایلام گفت: از مجموع بودجه در نظر گرفته شده برای شهرداری ایلام در سال آینده، ۳۵ میلیارد تومان صرف هزینه های عمرانی خواهد شد.

630 میلیارد ریال برای راه سازی در جنوب سیستان و بلوچستان هزینه شد

چابهار- ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 630 میلیارد ریال امسال برای زیرسازی، آسفالت و بازگشایی راه های روستایی در جنوب این استان هزینه شده است.

اجرای 2هزار و 600 طرح عمرانی در مناطق کم برخوردار شمالغرب کشور

این طرح ها در راستای مردم یاری و محرویت زدایی با اعتبار ی بالغ بر 600 میلیارد ریال اجراشده اند.

اجرای 2هزارو 600 طرح عمرانی در مناطق کم برخوردار شمالغرب کشور

این طرح ها در راستای مردم یاری و محرویت زدایی با اعتبار ی بالغ بر 600 میلیارد ریال اجراشده اند.

مساجد را به قطب فرهنگی محله‌ها و مناطق شهری تبدیل کنیم

نماینده، ولی فقیه در استان البرز گفت: برای ساخت مسجد جامع مشکین دشت تاکنون بیش از سه میلیارد و هفتصد میلیون تومان هزینه شده است، که از این رقم یک میلیارد و سیصدمیلیون تومان از طریق کمک‌های مردمی بوده است.

3600 طرح عمرانی امسال در خراسان رضوی بهره برداری شدند

مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: امسال سه هزار و 600 پروژه با هزینه 77 هزار میلیارد ریال در سطح این استان به بهره برداری رسیدند که نسبت به پارسال 42 درصد بیشتر است.

بوشهر| 98 میلیارد تومان از اعتبارات عمران شهری پرداخت شد

عضو شورای شهر بوشهر با اشاره به پیش بینی 203 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح‌های عمران شهری گفت: پیش بینی بودجه در شورای چهارم برای اجرای طرح‌های عمران شهری بوشهر امسال 203 میلیارد تومان بوده که 98 میلیارد آن محقق شده است.

بیش از هفت میلیارد ریال برای مکانیزاسیون کشاورزی کاشمر هزینه شد

مشهد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی کاشمر گفت: امسال هفت میلیارد و 757 میلیون ریال برای تقویت بخش مکانیزاسیون کشاورزی این شهرستان هزینه شده است.

چهار میلیارد و 600 میلیون ریال برای توسعه آبخیزداری در دهلران سرمایه گذاری می شود

ایلام- ایرنا - رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری دهلران از هزینه اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و 600 میلیون ریال برای اجرای پروژه های حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری در بخش های سراب میمه و مرکزی این شهرستان خبر داد.

هفت هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت برای قطارشهری مشهد منتشر شد

مشهد- ایرنا- شهردار مشهد گفت: هفت هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت روز دوشنبه (دیروز) برای اجرای طرح های قطار شهری در این کلانشهر منتشر شد.

پالایشگاه اصفهان در اجرای یک طرح عمرانی این شهر مشارکت می کند

اصفهان- ایرنا- شورای اسلامی شهر اصفهان با لایحه پیشنهاد دریافت مبلغ 107 میلیارد ریال وجه نقد به عنوان هدیه از شرکت پالایش نفت ( پالایشگاه ) اصفهان به منظور کمک به اجرای مجموعه پل ها و تقاطع غیرهمسطح استقلال این شهر موافقت کرد.

مردم خراسان شمالی 85 میلیارد ریال زکات پرداخت کردند

بجنورد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: مردم سخاوتمند استان در سال جاری 85 میلیارد ریال زکات پرداخت کردند که از این میزان حدود 55 میلیارد ریال برای محرومان و نیازمندان هزینه شده است.