اجرای 20 طرح عمرانی فرهنگی شهری با 83 میلیارد ریال هزینه در اشنویه

مهاباد- ایرنا- شهردار اشنویه با بیان اینکه بودجه سال جاری این شهر، 112 میلیارد ریال بوده است، گفت: از ابتدای سال تاکنون 20 طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی در این شهر با صرف 83 میلیارد ریال اجرا شده است.مطالب مرتبط

50 میلیارد ریال برای بهسازی جاده اشنویه - نقده اختصاص یافت

مهاباد- ایرنا- فرماندار اشنویه گفت: 50 میلیارد ریال اعتبار امسال برای تعریض و بهسازی 15کیلومتر باقی مانده جاده اشنویه- نقده اختصاص یافته است.

260 میلیارد ریال برای بازآفرینی محلات شهری تخصیص یافت

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان با بیان اینکه پیشتر برای اجرای طرح بازآفرینی شهری در این استان 220 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته بود، گفت: با اضافه شدن 40 میلیارد ریال دیگر این میزان به 260 میلیارد ریال رسید.

اعتبار اجرای طرح بازآفرینی هر محله شهری 900 میلیارد ریال است

سنندج - ایرنا - معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری وزارت راه و شهرسازی گفت: در طرح ملی بازآفرینی شهری کشور، هر محله به صورت میانگین با 900 میلیارد ریال اعتبار بازآفرینی و ساماندهی می شود.

۲۶ میلیارد ریال پروژه عمرانی در الموت غربی اجرا شده است

قزوین- بخشدار الموت غربی گفت: در یک سال گذشته ۵۴ پروژه عمرانی، با اختصاص اعتباری بالغ بر ۲۶ میلیارد ریال در مناطق مختلف شهری و روستایی الموت غربی اجرایی شده است.

اجرای 54 طرح عمرانی با 120 میلیارد ریال اعتبار

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: 54 طرح عمرانی با اعتبار 120میلیارد ریال به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی در سه دهستان استان در حال اجراست.

310 میلیارد ریال برای تامین آب در تالش هزینه می شود

آستارا - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان گیلان گفت: طرح های عمرانی مهمی با 310 میلیارد ریال اعتبار جهت حل مشکلات آب شهرستان تالش درحال اجراست و برای تکمیل و افتتاح آنها در سال جاری تلاش می شود.

15 میلیارد ریال برای تکمیل موزه مشگین شهر نیاز است

اردبیل - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشگین شهر گفت: برای احداث موزه این شهرستان تاکنون 10 میلیارد ریال هزینه شده و برای تکمیل آن 15 میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز است.

38میلیارد ریال برای 4 طرح آب روستایی باشت هزینه شد

گچساران - ایرنا - رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی باشت گفت: 38 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای چهار طرح آب روستایی این شهرستان از سال 1396 تاکنون هزینه شده است.

اجرای بیش از 15 طرح عمرانی در شهر حمیدیا

شهردار حمیدیا گفت: برای اجرای این طرح ها یکصدو بیست میلیارد ریال اختصاص یافته است .

اجرای بیش از ۱۵طرح عمرانی در شهر حمیدیا

شهردار حمیدیا گفت: برای اجرای این طرح‌ها یکصدو بیست میلیارد ریال اختصاص یافته است.

بودجه عمرانی امسال آذربایجان غربی 34 هزار میلیارد ریال است

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی با اشاره به توزیع بخشی از بودجه عمرانی امسال گفت: کل بودجه عمرانی استان در سال جاری با نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به 34 هزار میلیارد ریال می رسد که نیمی از آن ملی است.

تاسیسات آبرسانی روستاهای مهریز حصارکشی شدند

عملیات عمرانی انجام شده 1975 متر حصارو مبلغ چهار میلیارد و 310 میلیون ریال هزینه شده است

تاسیسات آب‌رسانی روستا‌های مهریز حصاركشی شدند

عملیات عمرانی انجام شده 1975 متر حصارو مبلغ چهار میلیارد و 310 میلیون ریال هزینه شده است

۹ میلیارد تومان اعتبار ارزش افزوده به شهرداری های قزوین پرداخت شد

قزوین- معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: برای تسریع در اجرای طرح های عمرانی و خدمات شهری در سال گذشته ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار ارزش افزوده بین شهرداری های استان توزیع شد.

بودجه امسال لرستان 650 میلیارد ریال کاهش یافت

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان با اشاره به کاهش اعتبارات در تمامی استان های کشور گفت: 650 میلیارد ریال از بودجه استان لرستان امسال تحت عنوان کمک های فنی و اعتباری کاهش یافته است لذا نمی توان این بودجه جدا شده را در طرح های عمرانی هزینه کرد.

700 میلیارد ریال برای اجرای فاضلاب تکاب نیاز است

مهاباد- ایرنا- فرماندار تکاب با بیان اینکه دفع نامناسب و غیربهداشتی فاضلاب از مهمترین مشکلات این شهرستان است، گفت: اجرا و تکمیل فاضلاب شهری تکاب به بیش از 700 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

خیران مدرسه ساز 500 میلیارد ریال در قزوین هزینه کردند

قزوین-ایرنا-استاندار قزوین گفت: طی چهار سال اخیر خیران 500 میلیارد ریال را برای مدرسه سازی در استان هزینه کرده اند.

شهرداری مراغه در سالجاری 75 طرح عمرانی اجرا می کند

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با اشاره به عزم مدیریت شهری برای اجرای طرح های عمرانی در این شهر گفت: امسال 75 طرح عمرانی در نقاط مختلف این شهر اجرا می شود.

بوشهر|2.3 میلیارد ریال هزینه کلاس‌های اوقات فراغت دانش آموزان استان بوشهر است

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اینکه 2.3 میلیارد ریال هزینه برپایی کلاس‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان است، گفت: یک‌هزار و 600 همکار فرهنگی برای آموزش 27 هزار دانش آموز در 230 مرکز اوقات فراغت همکاری می‌کنند.

ساری| 2.7 میلیارد ریال به اجرای فعالیت‌های قرآنی و دینی در مازندران اختصاص یافت

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه امسال اعتبارات خوبی برای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان تخصیص خواهد یافت، گفت: امسال 2.7 میلیارد ریال به اجرای فعالیت‌های قرآنی و دینی در مازندران اختصاص یافت.