اجرای 20 طرح عمرانی فرهنگی شهری با 83 میلیارد ریال هزینه در اشنویه

مهاباد- ایرنا- شهردار اشنویه با بیان اینکه بودجه سال جاری این شهر، 112 میلیارد ریال بوده است، گفت: از ابتدای سال تاکنون 20 طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی در این شهر با صرف 83 میلیارد ریال اجرا شده است.مطالب مرتبط

یک میلیارد ریال کالای قاچاق در اشنویه کشف شد

ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: یک میلیارد ریال کالای قاچاق در محور اشنویه به ارومیه کشف و ضبط شد.

218 میلیارد ریال برای بازآفرینی شهری آذربایجان غربی هزینه شد

ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 218 میلیارد ریال برای بازآفرینی شهری در استان هزینه و طرح های مربوط به آن در 23 محله این استان انجام شده است.

۳۰ میلیارد ریال برای توسعه عمرانی اماکن زیارتی گچساران هزینه شد

گچساران- رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان گچساران گفت: بیش از ۳۰ میلیارد ریال در زمینه توسعه عمرانی اماکن زیارتی شهرستان گچساران هزینه شده است.

8 وقف جدید در اشنویه ثبت شد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امورخیریه اشنویه گفت: هشت وقف جدید به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال امسال در این شهرستان ثبت شد.

بیش از 4 میلیارد ریال برای زیباسازی شهر دهدشت هزینه شد

یاسوج - ایرنا - شهردار دهدشت گفت: چهار میلیارد و 200 میلیون ریال برای زیباسازی، سنگ‌فرش، ترمیم و توسعه فضای سبز شهری دهدشت هزینه شده است.

موازی کاری در اجرای طرح های عمرانی اتلاف هزینه است

یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: موازی کاری در اجرای طرح های عمرانی در برخی نقاط این استان نوعی اتلاف هزینه است که باید هر چه زودتر جلوی آن گرفته شود.

خیرین سلامت 34 میلیارد ریال در سربیشه هزینه کردند

بیرجند - ایرنا - فرماندار سربیشه گفت: خیرین سلامت امسال 34 میلیارد ریال برای اجرای طرح های بهداشتی و خرید تجهیزات در این شهرستان هزینه کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد دارد.

20هزارمیلیارد ریال برای توسعه پیرانشهر و سردشت هزینه شده است

ارومیه- ایرنا- نماینده پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید بیش از 20 هزار میلیارد ریال جهت اجرای طرح های مختلف در این شهرستان ها هزینه کرده است.

 ابلاغ 330 میلیارد ریال  برای اجرای طرح های عمرانی مدارس خراسان شمالی

330 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی مدارس خراسان شمالی ابلاغ شد .

3500 میلیارد ریال طرح عمرانی بزرگ در خوی در حال اجراست

ارومیه- ایرنا- فرماندار خوی گفت: با اهتمام ویژه دولت تدبیر و امید، 9 طرح خدماتی و عمرانی به ارزش سه هزار و 500 میلیارد ریال در مناطق مختلف این شهرستان در حال اجراست و مراحل پایانی را طی می کند.

خیران سلامت 220 میلیارد ریال در آذربایجان غربی هزینه کردند

ارومیه- ایرنا- مدیر امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: تعهد خیران استان در بخش سلامت 220 میلیارد ریال بود که این رقم در راستای اجرای طرح های بهداشتی درمانی هزینه شده است.

فاضلاب شهری نقده پس از 13 سال در دولت تدبیر و امید بهره برداری شد

ارومیه- ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب شهری نقده با اشاره به اینکه با حمایت دولت تدبیر و امید تاسیسات فاضلاب این شهرستان بعد از 13 سال به بهره برداری رسید، گفت: برای اجرای طرح 300 میلیارد ریال هزینه شد.

3 میلیارد ریال برای ایمن سازی دام استان هزینه شد

یاسوج - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی کهگیویه وبویراحمد گفت: در سال جاری سه میلیاردو 500 میلیون ریال برای اجرای طرح توسعه و ایمن سازی دام در استان هزینه شده است.

رییس جمهوری وارد آذربایجان غربی شد

ارومیه- ایرنا- رییس جمهوری اسلامی ایران جهت افتتاح 10 طرح عمرانی و اقتصادی با 9 هزار و 971 میلیارد ریال هزینه و آغاز عملیات اجرایی 2 طرح زیربنایی به ارزش 486 میلیارد ریال در استان آذربایجان غربی، وارد فرودگاه خوی شد.

رییس جمهوری وارد آذربایجان غربی شد

ارومیه- ایرنا- حجت الاسلام دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران جهت افتتاح 10 طرح عمرانی و اقتصادی با 9 هزار و 971 میلیارد ریال هزینه و آغاز عملیات اجرایی 2 طرح زیربنایی به ارزش 486 میلیارد ریال در سطح آذربایجان غربی، وارد فرودگاه خوی شد.

بسیج 300میلیارد ریال طرح محرومیت زدایی انجام داده است

یاسوج- ایرنا- فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد گفت: افزون بر 300میلیارد ریال طرح عمرانی و فرهنگی ظرف سه سال گذشته توسط بسیج و قرارگاه پیشرفت و آبادانی در نقاط محروم این استان هزینه و اجرا شده است.

6 طرح عمرانی در سفر رییس جمهوری در مهاباد افتتاح می شود

مهاباد- ایرنا- فرماندار مهاباد گفت: همزمان با سفر رییس جمهوری و هیات همراه به آذربایجان غربی 6 طرح عمرانی با بیش از 250 میلیارد ریال هزینه در این شهرستان افتتاح می شود.

سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای ایمن سازی دام در استان

سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای اجرای طرح توسعه و ایمن سازی دام در کهگیلویه و بویراحمد هزینه شد.

200 هزار میلیارد ریال برای طرح های آب و خاک کشور هزینه شد

ارومیه- ایرنا- وزیر نیرو گفت: 200 هزار میلیارد ریال برای احداث سد، شبکه های آبیاری و زهکشی اراضی در کشور هزینه شده است.

200 هزار میلیارد ریال برای طرح های آب و خاک کشور هزینه شد

ارومیه - ایرنا- وزیر نیرو گفت: 200 هزار میلیارد ریال برای احداث سد، شبکه های آبیاری و زهکشی اراضی در کشور هزینه شده است.