اجرای 20 طرح عمرانی فرهنگی شهری با 83 میلیارد ریال هزینه در اشنویه

مهاباد- ایرنا- شهردار اشنویه با بیان اینکه بودجه سال جاری این شهر، 112 میلیارد ریال بوده است، گفت: از ابتدای سال تاکنون 20 طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی در این شهر با صرف 83 میلیارد ریال اجرا شده است.مطالب مرتبط

44 طرح عمرانی همزمان با هفته دولت در اشنویه افتتاح می شود

مهاباد-ایرنا- فرماندار اشنویه گفت: 44 طرح عمرانی و خدماتی با 180 میلیارد ریال اعتبار در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

اجرای طرح های آبرسانی در تنکابن

مدیر دفتر اجرای طرح های تامین و توزیع آب شهری مازندران از اجرای 11 طرح آبرسانی امسال در شهرهای تنکابن، خرم آباد، شیرود و نشتارود با هزینه 40 میلیارد ریال خبر داد.

700 میلیارد ریال طرح عمرانی به بخش خصوصی در لرستان واگذار می شود

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: امسال متعهد به واگذاری 700 میلیارد ریال طرح عمرانی به بخش خصوصی در استان هستیم که تاکنون 240 میلیارد ریال آن انجام شده است.

91 میلیارد ریال در بخش کشاورزی گچساران هزینه شد

گچساران- ایرنا- فرماندار گچساران گفت: بیش از 91 میلیاردو 746 میلیون ریال در بخش طرح های عمرانی و اقتصادی کشاورزی این شهرستان هزینه شده است.

بوشهر| اختصاص 10 میلیارد ریال پروژه عمرانی و ورزشی در تنگستان‌

سرپرست فرمانداری تنگستان با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های عمران شهری گفت: برای تکمیل پروژه‌های شهر آباد تنگستان 10 میلیارد ریال اختصاص یافت.

گلستان|اختصاص 270 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه‌های عمرانی کلاله

فرماندار شهرستان کلاله گفت: امسال 27 میلیارد و 258 میلیون تومان اعتبارات پروژه‌های عمرانی به شهرستان کلاله اختصاص یافته است.

1484 میلیارد ریال به طرح‌های عمرانی گچساران اختصاص یافت

گچساران - ایرنا -فرماندار گچساران گفت: یک هزار و 484 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات نفت، تملک و دارایی و متوازن به طرح‌های عمرانی این شهرستان اختصاص است.

70 میلیارد ریال برای 4 طرح بازآفزینی دوگنبدان هزینه شد

گچساران - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 70 میلیارد ریال اعتبار برای چهار طرح بازآفرینی شهر دوگنبدان از سال 1396 تاکنون هزینه شده است.

اهدای 9 میلیارد ریال کمک هزینه خرید جهیزیه

در گرامیداشت هفته ازدواج آسان و پیوند آسمانی 9 میلیارد ریال کمک هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان چهارمحال و بختیاری اهداء شد.

24 میلیارد ریال برای طرح های آبخیزداری کردستان هزینه می شود

سنندج - ایرنا - معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: امسال در 11 هزار و 650 هکتار از جنگل ها و مراتع استان عملیات بیولوژیک آبخیزداری اجرا و برای این منظور 24 میلیارد ریال هزینه می شود.

هزینه هزار و ۶۳ میلیارد تومانی نفت در مناطق محروم نفت خیز

مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز گفت: تاکنون هزار و ۶۳ میلیارد تومان در حوزه مسئولیت اجتماعی صنعت نفت هزینه شده است.

4.8 میلیارد ریال کمک هزینه ازدواج در بوشهر پرداخت شد

بوشهر- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر گفت: در سال جاری چهار میلیارد و 800 میلیون ریال کمک هزینه ازدواج به صورت بلاعوض به دختران و پسران مددجوی این استان پرداخت شده است.

هزینه حضور تیم هندبال دهدشت در لیگ برتر 15 میلیارد ریال است

یاسوج - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه با اشاره به حضور تیم هندبال فراز بام خاییز دهدشت در بازی های لیگ برتر هندبال گفت: هزینه حضور این تیم در این رقابت ها 15 میلیارد ریال خواهد بود.

بهره‌برداری و اجرای ۶۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در جم

بوشهر - فرماندار جم از بهره‌برداری و اجرای ۶۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در جم خبر داد و گفت: اجازه نمی‌دهم با رسانه‌های منتقد برخورد شود.

اختصاص۳۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل و شروع پروژه‌های عمرانی دانشگاه محقق اردبیلی

همزمان با سفر محمدتقی نظرپور (معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) به دانشگاه محقق اردبیلی، ۳۰۰ میلیارد ریال اختصاص۳۰۰ میلیارد ریال از طرف وزارت علوم و استانداری اردبیل به دانشگاه محقق اردبیلی برای تکمیل و شروع پروژه‌های عمرانی جد

40 میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان جهرم نیاز است

شیراز-ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تکمیل بیمارستان 310 تختخوابی سید الشهدای شهرستان جهرم نیازمند 40 میلیارد ریال اعتبار است و با تخصیص آن جمع کل اعتبار هزینه شده برای این مرکز درمانی به حدود یک هزار و 400 میلیارد ریال خواهد رسید.

۱۱۲طرح عمرانی در نیشابور اجرا شد

۱۱۲طرح عمرانی با هزار و ۴۷۶میلیارد ریال هزینه طی هفته دولت امسال در نیشابور بهره برداری می‌شود.

‌درمان سالانه اتباع افاغنه در قزوین ‌بیش از 20 میلیارد ریال هزینه دارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: براساس آمارها سالانه 20 میلیارد ریال هزینه تحمیلی اتباع افاغنه در استان قزوین بوده که متاسفانه برخی از این افراد به بیماری‌های مقاوم به درمان مبتلا هستند.

پرداخت 3.3 میلیارد ریال کمک هزینه ازدواج به مددجویان خراسان رضوی

30 میلیارد و 300 میلیون ریال کمک هزینه ازدواج و جهیزیه امسال به فرزندان مددجویان زیر پوشش خراسان رضوی پرداخت شد.

علوم پزشکی سالانه 100 میلیارد ریال صرف تحقیقات می کند

کرمانشاه - ایرنا - معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه سالانه 100 میلیارد ریال اعتبار در حوزه تحقیقات و فناوری داریم، گفت: از این میزان حدود 30 میلیارد ریال برای پروپوزال های تحقیقاتی هزینه می شود که از این محل برخی تجهیزات هم