نامه اعتراضی سازندگان مستند «زنانی با گوشواره‌های باروتی» به دبیر جشنواره فیلم فجر

تهیه‌کننده و کارگردان فیلم مستند «زنانی با گوشواره‌های باروتی» در نامه‌ای خطاب به دبیر سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر، نسبت به عدم داوری فیلم‌های مستند در این جشنواره، اعتراض کردند.مطالب مرتبط

قرار بود شخصیت اول «زنانی با گوشواره‌های باروتی» مرد باشد

کارگردان «زنانی با گوشواره های باروتی» با بیان اینکه قرار بود سوژه اصلی فیلم یک مرد باشد، گفت: هیچ فیلم مستندی تاکنون به زنان داعشی نپرداخته بود، در حالی که داستانی‌های جالبی در بین آن‌ها وجود دارد.

پای سخنان زنانی از خانواده‌های داعشی

نمایش و نقد مستند «زنانی با گوشواره های باروتی» عصر سه شنبه ۲۲ آبان با حضور رضا فرهمند کارگردان و پوریا ذوالفقاری منتقد برگزار شد.

72 اثر به بخش رقابتی جشنواره ملی فیلم رضوی در یزد راه یافت

یزد - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی گفت: در مجموع 503 اثر داستانی و مستند به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که از این تعداد 401 اثر مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت و در نهایت 72 اثر به بخش رقابتی

رقابت ۷۲ فیلم در جشنواره فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد

یزد ـ دبیر اجرایی سیزدهمین جشنواره فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد از انتخاب ۷۲ فیلم برای رقابت در بخش مسابقه این جشنواره خبر داد.

داوری مردمی فیلم‌های مستند در جشنواره مقاومت برای نخستین بار

دبیر پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در نشست هم اندیشی با مستندسازان حاضر در این رویداد سینمایی گفت: امسال داوری مردمی برای آثار مستند صورت می‌گیرد و بهترین فیلم از حوزه مستند انتخاب می‌شود و داوری مردمی تنها منحصر به آثار سینمایی نیست.

داوران جشنواره فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد معرفی شدند

یزد ـ دبیر اجرایی سیزدهمین جشنواره فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد از انتخاب داوران این جشنواره خبر داد.

نشست خبری جشنواره ملی فیلم رضوی در یزد

یزد-ایرنا-نشست خبری جشنواره ملی فیلم کوتاه، مستند و داستانی رضوی در یزد با حضور مجید جوادیان زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و عباس گلرسان دبیر جشنواره برگزار شد.

راهیابی72 اثر به مرحله نهایی جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی +لیست فیلم ها

دبیر اجرایی سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی از راه‌یابی ۷۲ اثر به مرحله نهایی این جشنواره خبر داد.

گلایه‌های دبیر جشنواره فیلم رشد از جشنواره فیلم فجر

صبح امروز نشست رسانه‌ای چهل‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد با حضور حیدر تورانی معاون وزیر آموزش و پرورش و سرپرست سازمان آموزش و پژوهش این وزارت و وحید نیک‌خواه‌آزاد دبیر این رویداد برگزار شد.

تشریح جزئیاتی از جشنواره فیلم مقاومت در غیاب دبیر

دومین نشست خبری جشنواره فیلم مقاومت بدون حضور دبیر و با «ویترین قراردادن اعضای شورای سیاستگذاری» و اعلام رسیدن یک فیلم خارجی بی هویت در ارتباط با خبرنگار کشته شده عربستانی به این جشنواره، برگزار شد.‌

اعتراض یک کارگردان به یک «بدعت سلیقه‌ای» در جشنواره‌ی رشد

تهیه‌کننده و کارگردان فیلم مستند «مشد عباس ، بودن... نبودن » ادعا کرد که با وجود پذیرفته شدن فیلمش از سوی هیات انتخاب جشنواره‌ی فیلم رشد،این فیلم از جشنواره کنار گذاشته شده است.

در تمام صحنه‌های این فیلم، حداقل یک انسان کشته می‌شود

کارگردان مستند «حلب:سکوت جنگ» که در جشنواره‌ی فیلم مستند آمستردام «ایدفا» به نمایش درآمده است،گفت: امیدوارم این فیلم، آخرین تجربه‌ی من از ساخت فیلم در فضای جنگ باشد و دیگر هیچ جنگی در خاورمیانه اتفاق نیفتد که قرار باشد از آن فیلمی، ساخته شود.

درویش‌نژاد: رایزنی میزبانی جشنواره فیلم کوتاه و مستند کشورهای اسلامی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان با بیان اینکه 62 گروه نمایشی در جشنواره تئاتر كودك و نوجوان اجرا خواهند داشت، گفت: رایزنی می‌کنیم بعد از جشنواره تئاتر كودك، میزبان جشنواره فیلم کوتاه و مستند کشورهای اسلامی باشیم.

دبیر جشنواره ملی فیلم فجر به تلویزیون می‌رود

احسان عبدی پور در برنامه «کیوسک» شبکه سه امشب میزبان ابراهیم داروغه زاده دبیر سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر خواهد بود.

یزد | امکانات پخش فیلم‌ها در جشنواره به میزان لازم نبود

کارگردان یزدی فیلم "قرار" از اینکه یزدی ها در سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد حضورشان پررنگ‌تر بوده است افزود: این خود دلیلی است که تا تماشاگران فیلم‌ها افزایش یابند.

معرفی ۲۲ مستند بخش بین‌الملل جشنواره فیلم «مقاومت»

فیلم‌های مستند حاضر در بخش بین‌الملل پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» معرفی شدند.

فیلم‌های بخش مسابقه ملی جشنواره حقیقت معرفی ‌شد

اسامی فیلم‌های منتخب بخش مسابقه ملی دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت اعلام شد.

نظرسنجی برای سینمای رسانه‌ها در جشنواره فیلم فجر

دست‌اندرکاران جشنواره فیلم فجر با توجه به حاشیه‌هایی که هر سال برای انتخاب سالن رسانه‌ها به وجود می‌آید از اصحاب رسانه و نیز سازندگان فیلم‌ نظرسنجی می‌کنند تا وضعیت پردیس ملت را بررسی کنند.

معرفی ۲۲ مستند بخش بین‌الملل جشنواره فیلم مقاومت

فیلم‌های مستند حاضر در بخش بین‌الملل پانزدهمین جشنواره بین‌المللی مقاومت معرفی شدند.

اعلام مستندهای بخش معدن و صنایع معدنی ایران جشنواره سینماحقیقت

تهران- ایرنا- اسامی فیلم‌های بخش مسابقه «فیلم‌های مستند معدن و صنایع معدنی ایران» دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» اعلام شد.