با هر تجاوز صهیونیستی قاطعانه مقابله می کنیم

رئیس جمهور لبنان تاکید کرد این کشور قاطعانه تصمیم خود را برای مقابله با هرگونه تجاوز صهیونیستی به خاکش، گرفته است.مطالب مرتبط

با حرمت‌شکنان ماه مبارک رمضان قاطعانه برخورد می‌کنیم

دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: دستگاه قضایی با هر گونه حرمت شکنی در ماه مبارک رمضان و تظاهر به روزه خواری قاطعانه برخورد می کند.]]>

آمادگی همه جانبه سپاه برای مقابله قاطعانه با هرگونه تهدید

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌‌‌‌ای با گرامیداشت سوم خرداد ماه، سالروز آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی را صحنه نمایش هوشمندی و آمادگی ملت ایران برای مقابله با تهدیدات و توطئه‌های دشمنان و اراده آنان برای فائق آمدن بر چالش‌إ‌‌‌‌ها،

آمادگی همه جانبه سپاه برای مقابله قاطعانه با هرگونه تهدید

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با گرامیداشت سوم خرداد ماه، سالروز آزاد سازی خرمشهر، روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی را صحنه نمایش هوشمندی و آمادگی ملت ایران برای مقابله با تهدیدات و توطئه‌های دشمنان و اراده آنان برای فائق آمدن بر چالش ها، مشکلات

آذری‌جهرمی: اگر بخواهیم با قاچاق مقابله کنیم، می‌توانیم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مبارزه موفق با قاچاق تلفن همراه نشان داد که اگر بخواهیم با قاچاق مقابله کنیم، می‌توانیم.

زمانی می‌توانیم با دشمن مقابله کنیم که وحدت داشته باشیم

امام جمعه زاهدان گفت: زمانی می‌توانیم با دشمن مقابله کنیم که وحدت داشته باشیم همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند با اتحاد آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

سری A| میلان قاطعانه پیروز شد، ناپولی کروتونه را به سری B فرستاد

در شب برتری قاطعانه میلان، ناپولی با پیروزی فصل را به پایان برد.

اتحاد رمز پیروزی بر رژیم صهیونیستی است/ ایران‌هراسی هدف بزرگ آمریکا از نامه‌نگاری به سران کشورهای عربی

امام‌جمعه خرم‌آباد رمز رهایی فلسطین از اشغال رژیم صهیونیستی را اتحاد و مقاومت دانست و گفت: امروز امت اسلامی به‌خوبی دریافته که راه مقابله با رژیم صهیونیستی اتحادو مقاومت است.

پنتاگون: با نفوذ ایران مقابله می‌کنیم!

سخنگوی پنتاگون مدعی شد: با نفوذ ایران مقابله می‌کنیم!

تصمیم جدید اتحادیه عرب برای مقابله با اقدام ترامپ درباره قدس

شورای اتحادیه عرب پیش‌نویس قطعنامه‌ای را در خصوص مقابله با تصمیم آمریکا درباره قدس و تجاوزهای رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، بررسی کرد.

برخورد قاطعانه با حرمت شکنان ماه مبارک رمضان + فیلم

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان از برخورد قاطعانه با حرمت شکنی در ماه مبارک رمضان و تظاهر به روزه خواری خبر داد.

اروپا مقابل تحریم های آمریکا علیه ایران قاطعانه می ایستد

تهران- ایرنا- مسئول بخش اروپایی موسسه کارنگی روز شنبه در گفت وگو با شبکه تلویزیونی فرانس 24 تاکید کرد که اروپا در برابر تهدیدهایی که از سوی امریکا برای شرکت های اروپایی دارای همکاری و مراوده تجاری- اقتصادی با ایران اعمال می شود ، واکنش سخت و قاطعانه نشان

تونس مقابله با نفوذ رژیم صهیونیستی را در قاره آفریقا خواستار شد

طرح اتحادیه عرب برای مقابله با به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی

با اخلال گران بازار برخورد می شود

کرمانشاه - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: با تمام نیرو مطابق با قانون با افزایش خودسرانه قیمت کالا که موجب اختلال در بازار شده قاطعانه برخورد می کنیم.

حزب الله: با تمامی فشارهای آمریکا و عربستان مقابله می کنیم

رسانه‌های صهیونیستی در یک نگاه|«شب‌ و روز دعا می‌کنیم که جنگی رخ ندهد» ؛ «شکست سنگینی متحمل خواهیم شد»

رسانه‌های رژیم صهیونیستی هفته گذشته نیز بخشی از مطالب منتشر شده خود را به ایران و مسائل مرتبط با ایران اختصاص دادند.

رشت|‌ دستگاه قضایی با حرمت‌شکنان ماه مبارک رمضان قاطعانه برخورد می‌کند

رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به اینکه‌ پرونده حرمت‌شکنان ماه مبارک رمضان در دادگاه‌ها و شعب مربوطه به صورت فوق‌العاده رسیدگی می‌شود گفت:‌ دستگاه قضایی با این افراد قاطعانه برخورد می‌کند.

فرجام صدام سرنوشت متعرضان به ایران اسلامی است/ آمادگی همه جانبه سپاه برای مقابله قاطعانه با هرگونه تهدید

سپاه در بیانیه‌ای تاکید کرد: نظام سلطه و استکبار و به ویژه سرمداران رژیم جنایتکار، جنگ افروز، فریبکار و عهدشکن آمریکا این پیام را دریافت کرده‌اند که در صورت تعدی و تعرض به ایران اسلامی، سرنوشتی متفاوت از فرجام صدام معدوم نخواهند داشت.

تاکید رئیس پارلمان رژیم‌صهیونیستی بر حمایت بیشتر از آشوب‌گری‌ها در ایران

رئیس پارلمان رژیم صهیونیستی طی سفر به فرانسه، با تاکید بر لزوم مدیریت بهتر آشوب‌ها و حمایت از مخالفان در ایران، خواستار مقابله کشورهای جهان با جمهوری اسلامی ایران شد.

جنایات رژیم صهیونیستی محکوم است

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: جنایات و اشغالگری رژیم صهیونیستی در فلسطین محکوم است و نفرت خود علیه حرکت ضد بشری این رژیم را در روز قدس بیان می کنیم.