بسیج امکانات موسسه رازی برای کنترل آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در کشور

معاون تحقیقات و فناوری موسسه رازی در همایش ملی آنفلوانزای فوق حاد پرندگان از بسیج امکانات موسسه رازی برای کنترل آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در کشور خبر داد .مطالب مرتبط

آلودگی۱۰کانون به آنفلوانزای پرندگان/۹میلیون قطعه پرنده واکسینه شد

رئیس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه امسال ۱۰ کانون به ویروس آنفلوانزای پرندگان آلوده شده است، گفت: تاکنون حدود ۹ میلیون قطعه پرنده علیه این بیماری واکسینه شده اند.

کاهش ۹۵ درصدی کانون‌های بیماری آنفلوانزای پرندگان

معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی: در دوماه گذشته ۱۰ کانون آلوده به بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان شناسایی شده است.

انجام پایش مستمر برای بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان

مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی گفت: با توجه به کاهش دما، پایش مستمر دامپزشکی استان برای بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در تمام نقاط استان در حال انجام است.

مشاهده نشدن ویروس آنفلوانزای پرندگان در چهارمحال و بختیاری

ویروس آنفلوانزای فوق حاد پرندگان تاکنون در استان چهارمحال و بختیاری مشاهده نشده است.

نگران بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان نیستیم

رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: 85 درصد کانون‌های بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در کشور کنترل شده است و برای زمستان سال جاری نگرانی بابت این بیماری وجود ندارد.

کنترل آنفولانزای پرندگان قابل انتقال به انسان

رییس سازمان دامپزشکی کشور : هفته آینده 10 میلیون دوز واکسن جدید آنفولانزای پرندگان وارد کشور می شود.

امسال طغیان آنفلوآنزا نداریم/ بیماری تحت کنترل است

رئیس سازمان دامپزشکی گفت: از نیمه سال گذشته برای کنترل بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان که تلفات زیادی در سال‌های گذشته از جمعیت طیور کشور گرفت، برنامه داشتیم و همانند پارسال معتقدیم که این بیماری هم‌اکنون تحت کنترل است و امسال طغیانی نمی‌شود.

امسال طغیان آنفولانزا نداریم/ بیماری تحت کنترل است

رئیس سازمان دامپزشکی گفت: از نیمه سال گذشته برای کنترل بیماری آنفولانزی فوق حاد پرندگان که تلفات زیادی در سال‌های گذشته از جمعیت طیور کشور گرفت، برنامه داشتیم و همانند پارسال معتقدیم که این بیماری هم‌اکنون تحت کنترل است و امسال طغیانی نمی‌شود.

مرز شلمچه با بسیج امکانات برای تردد زائران آماده است

آبادان - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر با اعلام آمادگی مواکب مستقر در مسیر 15 کیلومتری خرمشهر تا پایانه مرزی شلمچه گفت: با بسیج امکانات مرز شلمچه برای تردد زائران اربعین از هر نظر آماده است.

امکانات مرزبانی برای تسهیل تردد زائران اربعین بسیج شد

تهران - ایرنا- فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت: امکانات مرزبانی در مرزهای سه گانه (مهران، شلمچه و چذابه) برای خدمات دهی و تسهیل تردد زائران اربعین حسینی (ع) بسیج شده است.

بسیج امکانات مرزبانی درمرزهای سه گانه برای تسهیل تردد زوار اربعین

فرمانده مرزبانی ناجا از بسیج امکانات مرزبانی در مرزهای سه گانه ( مهران، شلمچه و چذابه ) برای خدمات دهی و تسهیل تردد زوار اربعین حسینی ( ع ) خبر داد.

بسیج امکانات مرزبانی در مرزهای سه گانه برای تسهیل تردد زوار اربعی

فرمانده مرزبانی ناجا از بسیج امکانات مرزبانی در مرزهای سه گانه ( مهران، شلمچه و چذابه ) برای خدمات دهی و تسهیل تردد زوار اربعین حسینی ( ع ) خبر داد

آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در خراسان رضوی تحت کنترل است

مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی گفت: آنفلونزای فوق حاد پرندگان در خراسان رضوی تحت کنترل است.

بسیج امکانات شهرداری برای برگزاری مراسم اربعین در شادگان

شادگان- شهردار شادگان گفت: امکانات این شهرداری برای برگزاری مراسم اربعین حسینی درقدمگاه حضرت ابوالفضل العباس (ع) شادگان بسیج خواهند شد.

تعطیلی 128 مرغداری غیرمجاز در آذربایجان‌شرقی/ هرلحظه منتظر شیوع آنفولانزای حاد پرندگان هستیم

مدیرکل دامپزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: در سال‌جاری نیز در برخی استان‌ها بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان شیوع پیدا کرده، به این دلیل هرلحظه منتظر شیوع این بیماری در استان هستیم و بر این اساس همه اقدامات پیشگیرانه در استان انجام‌شده و در آماده‌باش کامل هستیم

واحدهای تولیدی مرغ تخمگذار به مناطق غیر آلوده منتقل شود

کرج- ایرنا- معاون وزیر جهاد کشاورزی درامر بهبود تولیدات دامی با بیان اینکه 80 درصد واحدهای تولیدی مرغ تخمگذار کشور در مناطق آلوده به ویروس آنفلوانزای فوق حاد پرندگان استقرار دارد، گفت: انتقال این واحدها به مناطق غیر آلوده ضروری است.

دانشگاه رازی به جمع دانشگاه‌های نفتی ایران پیوست

رئیس دانشکده فنی مهندسی دانشگاه رازی گفت: دانشکده نفت و پتروشیمی دانشگاه رازی کرمانشاه امسال برای اولین بار 42 دانشجوی مهندسی نفت پذیرش کرده است.

هدیه 1.5میلیارد ریالی بسیج سازندگی به مددجویان بهزیستی ایلام

ایلام - ایرنا - رئیس اداره مشارکت های مردمی، اشتغال و موسسه های خیریه اداره کل بهزیستی ایلام با اشاره به آغاز اجرای تفاهم نامه این اداره کل با بسیج سازندگی برای خدمات رسانی به مددجویان گفت: در نخستین مرحله یک میلیارد و 500 میلیون ریال از سوی بسیج به مددجو

دانشگاه رازی نفتی شد

کرمانشاه - ایرنا - رئیس دانشکده فنی مهندسی دانشگاه رازی کرمانشاه اعلام کرد: دانشکده نفت و پتروشیمی دانشگاه رازی که از مهر ماه 1395 آغاز به کار کرد، امسال برای اولین دوره 42 دانشجوی مهندسی نفت را پذیرفت.

عراق| رایزنی الحلبوسی و عبدالمهدی / درخواست صدر از سیاستمداران اهل‌سنت

رئیس پارلمان عراق و نخست‌وزیر مأمور تشکیل دولت این کشور بر اهمیت بسیج همه امکانات برای تشکیل دولتی توانمند برای حل‌وفصل بحران‌ها و برآورده کردن خواسته‌های ملت تأکید کرد.