انتقاد کره شمالی از تحریم های آمریکا و سازمان ملل علیه این کشور
مطالب مرتبط

تحریم‌های سازمان ملل، روی گلوی مردم کره شمالی

هیات کره شمالی در سازمان ملل، آمریکا و این نهاد بین‌المللی را به خاطر اعمال تحریم‌های شدید علیه کره شمالی به دلیل برنامه‌های اتمی‌اش مورد انتقاد قرار داد.

انتقاد کره شمالی از تحریم های آمریکا و سازمان ملل علیه این کشور

تاکید آمریکا بر تداوم تحریم‌ها علیه روسیه تا زمان حل بحران اوکراین

وزارت خارجه آمریکا در سومین سالگرد امضای توافق مینسک از روسیه به شدت انتقاد کرد و متعهد شد که تحریم‌ها علیه این کشور را "تا زمانیکه مساله اوکراین لاینحل مانده"، ادامه دهد.

انتقاد کره شمالی از تحریم های آمریکا و سازمان ملل

انتقاد کره‌شمالی از سازمان ملل به خاطر رد درخواست تشکیل یک انجمن بین‌المللی

نمایندگی دائم کره شمالی در سازمان ملل متحد از این سازمان برای عدم پذیرش پیشنهاد تشکیل یک انجمن بین‌المللی برای تشریح مبنای قانونی مصوبات سازمان ملل در تحریم‌های ضدپیونگ‌یانگ انتقاد کرد.

گزارش ژاپن به سازمان ملل در مورد نقض احتمالی تحریم های کره شمالی

پکن - ایرنا - وزارت امور خارجه ژاپن اعلام داد نقض احتمالی تحریم های سازمان ملل علیه کره شمالی از طریق انتقال کشتی به کشتی کالا توسط دو کشتی در دریای چین شرقی را به سازمان ملل گزارش کرده است.

آمریکا به دنبال وضع تحریم‌های بیشتر علیه روسیه است

مقام‌های آمریکایی بامداد پنجشنبه گفته‌اند دولت این کشور در حال انجام بررسی‌های لازم جهت گسترش تحریم‌ها علیه روسیه است.

سومین گزارش ژاپن از دور زدن تحریم‌ها توسط کره شمالی

ارتش ژاپن شاهد انتقال کشتی به کشتی در آب‌های بین‌المللی بوده است که "قویا مظنون" به نقض تحریم‌های سازمان ملل متحد علیه کره‌شمالی است و این سومین حادثه‌ اینچنینی است که ژاپن در یکماه گذشته گزارش می‌دهد.

رئیس سازمان کشورهای قاره آمریکا خواهان تحریم‌های بیشتر علیه ونزوئلا

رئیس سازمان کشورهای قاره آمریکا خواستار اعمال تحریم‌های بیشتر علیه رهبران ونزوئلا شد.

مجلس نمایندگان آمریکا، لایحه تحریم حماس را تصویب کرد

دو هفته بعد از آنکه خزانه‌داری آمریکا تحریم‌هایی را علیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس وضع کرد، مجلس نمایندگان آمریکا مجدداً تحریم‌هایی را علیه این جنبش تصویب کرد.

کره شمالی: انتقادات آمریکا نشانه ترسش از تسلیحات هسته‌ای ماست

کره شمالی از دونالد ترامپ به دلیل دعوت یک فراری به حضور در سخنرانی وضعیت کشور آمریکا و همچنین از معاون رییس جمهور آمریکا به دلیل آوردن پدر دانشجوی آمریکایی کشته شده در کره شمالی به المپیک زمستانی پیونگ‌چانگ به تندی انتقاد کرد و این اقدامات را نشانه "ترس و

واکنش حماس به تحریم‌های کنگره آمریکا علیه این جنبش

جنبش حماس تحریم‌های آمریکا علیه این جنبش را تلاش‌ واشنگتن برای "وارونه جلوه دادن حقایق" و "رفع اتهام از رهبران رژیم صهیونیستی" خواند.

هشدار چین به آمریکا در خصوص اعمال تحریم‌های تجاری علیه این کشور

چین به آمریکا هشدار داد، در صورتی که هدف تحریم‌های تجاری سخت در حوزه صادرات آلومینیوم و فولاد قرار بگیرد، تدابیر لازم را برای محافظت از منافعش اتخاذ خواهد کرد.

مسکو: تهدید آمریکا به تحریم، باعث تشدید تنش‌ها می‌شود

وزارت امور خارجه آمریکا اظهار کرد که احتمال وضع تحریم علیه ۱۳ شخصی که هفته گذشته به مداخله در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا متهم شده‌اند، کنار نگذاشته است.

«استیون منوچین»: ترامپ از تحریم‌های جدید علیه روسیه استقبال کرد

وزیر خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که ترامپ در نشست بررسی بودجه این کشور از تحریم‌های جدید علیه روسیه استقبال کرده است.

وزیر خزانه داری آمریکا:تحریم های جدید علیه روسیه بزودی اعلام می شود

تهران- ایرنا- وزیر خزانه داری آمریکا گفت که در آینده بسیار نزدیک تحریم هایی علیه سیاستمداران و تاجران روس که نامشان در فهرست 'کرملین' آمده اعلام خواهد شد.

یک شهروند کره‌ای به دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران متهم شد

بلومبرگ اعلام کرد که مقامات آمریکائی درخواست استرداد یک شهروند دوتابعیتی به اتهام دست داشتن در انجام تراکنش هائی با هدف دور زدن تحریم های واشنگتن علیه تهران را به کره جنوبی ارائه کرده اند.

پیشنهاد بودجه میلیون دلاری ترامپ برای افزایش فشار تحریم‌ها علیه ایران

رئیس‌جمهور آمریکا در بودجه پیشنهادی این کشور خواستار افزایش بودجه یکی از معاونت‌های وزارت خزانه‌داری با هدف افزایش فشار تحریم‌ها علیه ایران شده است.

کشورهای آمریکایی خواستار تحریم های شدیدتر علیه ونزوئلا شدند

تهران- ایرنا- «لوئیس آلماگرو» رئیس سازمان کشورهای آمریکایی خواستار تحریم های شدیدتر علیه مقام های ونزوئلا و نفت این کشور شد.

سرخط روزنامه های روسیه- پنجشنبه 26 بهمن ماه

مسکو - ایرنا - تلاش وزارت دارایی آمریکا بر روی تحریم های جدید علیه روسیه، انتقاد سفارت روسیه در واشنگتن از آدم ربایی آمریکا و هشدار سفیر چین در آمریکا به واشنگتن از مهمترین عناوین روزنامه های روسیه در روز پنجشنبه بیست و ششم بهمن ماه است.