انتقاد کره شمالی از تحریم های آمریکا و سازمان ملل علیه این کشور
مطالب مرتبط

"آمریکا و کره جنوبی درباره حفظ تحریم‌ها علیه کره‌شمالی توافق دارند"

در آستانه دومین نشست میان رهبران آمریکا و کره‌شمالی سفیر آمریکا در کره جنوبی امروز (پنج‌شنبه) اعلام کرد که تحریم‌ها علیه کره‌شمالی تا زمان خلع تسلیحات اتمی کامل لغو نخواهند شد.

ترامپ: تحریم ها علیه کره شمالی ادامه می یابد

پکن- ایرنا- گزارش خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی حاکی است همزمان با اعزام یک هیات کره شمالی به ویتنام برای فراهم کردن مقدمات دیدار سران آمریکا و کره شمالی، دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا بر استمرار تحریم ها علیه پیونگ یانگ تاکید دارد.

کنگره بررسی تحریم‌های آمریکا علیه کره‌شمالی، ایران، روسیه و ونزوئلا را به تعویق انداخت

کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا جلسه استماع خود برای بررسی اثرگذاری تحریم‌های اعمالی ایالات متحده علیه چهار کشور کره شمالی، ایران، روسیه و ونزوئلا را به تعویق انداخت.

طرح سنای آمریکا برای اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه

گروهی از سناتورهای هر دو حزب آمریکا طرحی برای اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه به اتهام دخالت در انتخابات آمریکا و اقدام خصمانه علیه اوکراین ارائه کردند.

مادورو حمایت اوپک از ونزوئلا مقابل تحریم‌های آمریکا را خواستار شد

رئیس جمهور ونزوئلا به دنبال دریافت حمایت اوپک در برابر تحریم‌های آمریکا علیه صنعت نفت کشورش است و در نامه‌ای که به این سازمان ارسال کرده به قیمت نفت و خطرات بالقوه اش برای دیگر اعضای این سازمان اشاره دارد.

رییس اوپک تحریم شد/ توصیه هند برای دور زدن تحریم‌های آمریکا

پیامدهای تحریم‌های آمریکا علیه شرکت نفتی دولتی PDVSA ونزوئلا همچنان ادامه دارد و بازار نفت را که دچار کمبود عرضه نفت سنگین شده است، تحت تاثیر خود قرار داده است.

تعویق جلسه کمیته مجلس نمایندگان برای بررسی تحریم های آمریکا

تهران - ایرنا - کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که تشکیل جلسه استماعی برای بررسی تحریم های واشنگتن علیه کره شمالی، ایران، روسیه و ونزوئلا را به زمان دیگری موکول کرده است.

تحریم‌های جدید آمریکا علیه مقامات دولت کاراکاس و تصمیم برای ارسال کمک‌ها از طریق هوایی

آمریکا اعلام کرد که تحریم‌هایی را علیه مقام‌های امنیتی ارشد ونزوئلا و رئیس کمپانی نفتی دولتی این کشور اعمال می‌کند و در عین حال از برنامه‌هایش برای ارسال بیش از ۲۰۰ تن کمک بشردوستانه به ونزوئلا از طریق مرز کلمبیا و به صورت هوایی پرده برداشت.

واکنش بازار روسیه به طرح تشدید تحریم‌های آمریکا علیه این کشور

پس از اینکه قانونگذاران آمریکا طرحی برای تشدید تحریم روسیه ارائه دادند، سهام و اوراق قرضه دولتی روسیه سقوط کرد و هزینه های بیمه بدهی این کشور افزایش یافت .

ترامپ تحریم‌های بیشتر علیه ونزوئلا را بررسی می‌کند/تقلای آمریکا برای جدایی نظامیان ارتش

آمریکا با اعضای ارتش ونزوئلا ارتباط مستقیم برقرار می‌کند و از آنان می‌خواهد که از مادورو فاصله بگیرند. آمریکا همچنین برای اعمال تحریم‌های جدیدی علیه کاراکاس با هدف افزایش فشار بر رئیس جمهور ونزوئلا آماده می‌شود.

تحریم‌های آمریکا نفت را گران کرد

قیمت نفت روز سه شنبه تحت تأثیر کاهش تولید اوپک و تحریم‌های آمریکا علیه ونزوئلا و ایران، افزایش پیدا کرد.

رئیس پارلمان عراق: با تحریم های آمریکا مخالفیم

بغداد - ایرنا - رئیس پارلمان ملی عراق همواره بر مخالفت بغداد با تحریم های آمریکا علیه ایران و هر گونه سیاست تحریمی علیه ملت ها تاکید داشته و داریم.

دیپلمات آمریکایی: تحریم‌ها علیه ایران را دور نزنید

سفیر آمریکا در آلمان در واکنش به اقدام کشورهای اروپایی برای راه‌اندازی ساز و کاری جهت حمایت از مبادلات تجاری به این کشورها درباره دور زدن تحریم‌ها علیه ایران هشدار داده است.

روسیه برای رفع تحریم سازمان ملل علیه طالبان آماده است

نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور افغانستان از آمادگی مسکو برای انجام اقدامات برای رفع تحریم‌های شورای امنیت سازمان ملل علیه طالبان خبر داد.

تحریم‌های آمریکا علیه 2 شرکت و 9 فرد مرتبط با ایران

وزارت خزانه داری آمریکا علیه دو شرکت و 9 فرد مرتبط با ایران تحریم‌هایی را وضع کرده است.

آمریکا به فکر تحریم نفتی روسیه افتاد

آمریکا همچنان در حال بررسی تحریم‌هایی است که می‌تواند علیه روسیه اعمال کند که ممکن است شامل ممنوعیت واردات نفت روسیه به آمریکا و ممنوعیت وام‌دهی بانک‌های آمریکایی به مسکو باشد.

تصمیم تحریم روسیه تحت نفوذ آمریکا اتخاذ شده است

لئونید اسلوتسکی گفت آمریکا در پس تصمیم اتحادیه اروپا برای اعمال تحریم های جدید علیه مسکو در ارتباط با ماجرای تنگه کرچ قرار دارد.

سناتور روس: اتحادیه اروپا تحت فشار آمریکا تحریم‌ها علیه روسیه را تشدید می‌کند

به عقیده سناتور روس، «توافق سیاسی» کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه به‌خاطر حادثه تنگه کرچ، تحت فشار آمریکا اتخاذ شده و بروکسل باردیگر وابستگی خود به واشنگتن، برخلاف منافع اروپا را نشان داد.

قوانین مسدود ساز اتحادیه اروپا علیه آمریکا وارد قوانین انگلیس شد

لندن – ایرنا – دولت انگلیس قوانین مسدود ساز اتحادیه اروپا علیه تحریم‌های فرامرزی آمریکا علیه ایران را که با خروج از بروکسل غیر الزام‌آور می‌شود وارد قوانین داخلی این کشور کرد.

کنگره آمریکا تحریم‌های ضد روسیه را بی‌فایده دانست

کمیته امور مالی مجلس نمایندگان کنگره آمریکا روز گذشته یک یادداشت منتشر کرد که بر بی‌فایده‌بودن تحریم‌های آمریکا علیه روسیه تأکید می‌کرد.