انتقاد کره شمالی از تحریم های آمریکا و سازمان ملل علیه این کشور
مطالب مرتبط

انتقاد ­ عطوان از حمایت کشورهای عربی از تحریم حزب الله

سردبیر روزنامه الکترونیکی رای الیوم، از دنباله روی شش کشور عربی در تایید و اجرای تحریم های آمریکا علیه حزب الله لبنان انتقاد کرد.

انتقاد ظریف از همراهی عربستان با آمریکا در تحریم حزب‌الله

وزیر خارجه ایران با انتقاد از دنباله‌روی ریاض از اعمال تحریم‌های آمریکا علیه حزب‌الله، آن را مایه شرمساری برای عربستان سعودی دانست.

انتقاد شورای حقوق‌بشر سازمان ملل از تحریم‌های بین‌المللی علیه سوریه

گزارشگر ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل اعلام کرد که تحریم‌های بین المللی علیه سوریه بحران انسانی در این کشور را تشدید می‌کند.

وضع تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران/ رییس‌کل بانک مرکزی در فهرست تحریم‌ها

وزارت خزانه‌داری آمریکا تحریم‌های جدیدی علیه ایران وضع کرد.]]>

فرانسه تحریم‌های آمریکا علیه ایران را پس می‌زند

به دنبال کنار کشیدن واشنگتن از توافق هسته‌ای با ایران، فرانسه وعده داد با خطر تحریم‌های آمریکا علیه شرکت های فرانسوی که در این کشور به تجارت مشغولند مقابله کند.

تحریم های آمریکا علیه ایران باعث پیشرفت کشور شد

کرج-ایرنا-فرمانده سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: تحریم های آمریکا علیه ایران باعث پیشرفت کشور در زمینه های مختلف شد.

پیونگ یانگ: اگر آمریکا دنبال حل مسائل دو طرفه است، محتاط‌تر رفتار کند

کره شمالی از آمریکا به دلیل مطرح کردن وضعیت حقوق بشر این کشور در آستانه اجلاس میان رهبران آمریکا و کره شمالی به شدت انتقاد کرد.

نتیجه انتخابات ونزوئلا را نمی‌پذیریم و تحریم‌های تازه‌ای علیه این کشور وضع می‌کنیم

معاون وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه این کشور نتایج انتخابات ونزوئلا را به رسمیت نمی‌شناسد، گفت واشنگتن در حال بررسی اعمال تحریم‌های نفتی علیه ونزوئلا است.

کره‌جنوبی: اگر تحریم‌ها برداشته شود در کره‌شمالی سرمایه‌گذاری می‌کنیم

کمپانی‌های کره‌ جنوبی به دنبال راهی برای سرمایه‌گذاری در کره شمالی هستند اگر که تحریم‌ها علیه این کشور برداشته شود.

روحانی:هرگونه تحریم جدید آمریکا علیه ایران برخلاف قطعنامه ۲۲۳۱است

رئیس جمهور گفت: هرگونه تحریم جدید علیه ملت ایران از سوی آمریکا برخلاف مقررات بین المللی و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل است.

تحریم های آمریکا علیه ایران بی تاثیر است

دهلی نو - ایرنا - یک پایگاه تحلیلی هند با اشاره به اثرات خروج آمریکا از برجام نوشت تاثیر واقعی تحریم های آمریکا علیه ایران بسیار ناچیز است .

تحریم‌های جدید آمریکا علیه حزب‌الله

وزارت خزانه‌داری آمریکا امروز (پنج شنبه) باز هم تحریم‌های جدیدی علیه حزب‌الله لبنان وضع کرد.

هژمونی دلار، سلاح اصلی آمریکا در پیشبرد تحریم‌ها علیه ایران

تصمیم دولت آمریکا به وضع تحریم های جدید علیه ایران و شرکت ها و کشورهای طرف همکاری تجاری این کشور، نشان دهنده هژمونی دلار بر اقتصاد جهانی از مالیه بین المللی گرفته تا تجارت جهانی و سرمایه گذاری است.

کاخ سفید: تحریم‌های جدیدی را علیه ایران آماده می‌کنیم

کاخ سفید اعلام کرد که آمریکا به دلیل برنامه های هسته‌ای ایران برای اعمال تحریم‌های بیشتر علیه این کشور در هفته آتی آماده می‌شود.

پیشنهاد تشکیل اوفک اروپایی برای مقابله با تحریم‌های آمریکا علیه ایران

وزیر دارایی فرانسه گفت: فرانسه برای مقابله با تحریم های آمریکا علیه ایران از اتحادیه اروپا می خواهد تا مقررات منع کننده تحریم ها را تقویت کند و نهادی همانند اداره کنترل دارایی های خارجی خزانه داری آمریکا (اوفک) ایجاد نماید.

پیش‌بینی همکاری کره و ژاپن و مقاومت چین و هند در برابر تحریم‌های نفتی علیه ایران

پیش‌بینی می‌شود در صورت بازگشت تحریم‌های نفتی از سوی آمریکا علیه ایران کره و ژاپن به سرعت در اجرای این تحریم‌ها واردات نفت از ایران را کاهش دهند،‌ اما بر خلاف این دو کشور چین و هند در اجرای آنها مقاومت خواهند کرد.

متحدان آمریکا تحریم های ضدایران را دور می زنند

تهران – ایرنا – تارنمای نشریه اقتصادی «مانی ویک» انگلیس امروز در مطلبی نوشت:خودداری جامعه بین الملل از همراهی با دور جدید تحریم های واشنگتن علیه تهران، این تحریم ها را بی اثر می کند و متحدان آمریکا دور جدید تحریم ها را به طرق مختلف دور خواهند زد.

بلومبرگ: اروپا تسلیم تحریم های آمریکا علیه ایران نمی شود

تهران – ایرنا – تارنمای بلومبرگ امروز (پنجشنبه) در تحلیلی با بیان این که «اروپا تسلیم تحریم های ترامپ علیه ایران نمی شود»، نوشت: اتحادیه اروپا با قدرت تجاری و نفوذی که بر سوییفت دارد، می تواند از تاثیر تحریم های واشنگتن علیه تهران بکاهد.

زیان اقتصاد افغانستان از تحریم‌های آمریکا علیه ایران

تصمیم رییس جمهور آمریکا برای خروج از توافق هسته‌ای و اعمال مجدد تحریم‌ها علیه تهران، سرنوشت پروژه‌ای را که کمک خواهد کرد اقتصاد افغانستان بازسازی شود تهدید می‌کند و به این ترتیب یکی از اهداف کلیدی استراتژی واشنگتن برای پایان دادن به طولانی‌ترین جنگ آمریکا

اروپا شرکت‌های خود را از تحریم های آمریکا علیه ایران معاف می کند

رئیس کمیسیون اروپا گفت: در حال وضع قانونی هستیم که تحریم های ثانویه آمریکا علیه شرکت های اروپایی را به دلیل همکاری با ایران به رسمیت نشناسیم.