انتقاد کره شمالی از تحریم های آمریکا و سازمان ملل علیه این کشور
مطالب مرتبط

رهبر کره شمالی به شدت از تحریم های آمریکا انتقاد کرد

پکن- ایرنا- رهبر کره شمالی امروز (جمعه) از تحریم های جدید آمریکا علیه این کشور به شدت انتقاد کرد و کشورهای تحریم کننده را به «تلاش مذبوحانه» برای «خفه کردن» مردم کره شمالی از طریق تحریم و محاصره وحشیانه متهم کرد.

رهبر کره شمالی از تحریم های آمریکا انتقاد کرد

پکن- ایرنا- رهبر کره شمالی با انتقاد مجدد از تحریم های آمریکا علیه کشورش تاکید کرد تحریم های نیروهای متخاصم و ایجاد مزاحمت آنها یک مانع جدی بر سر راه پیشرفت کره شمالی است.

تحریم جدید واشنگتن علیه پیونگ یانگ

خزانه داری آمریکا تحریم های تازه ای در ارتباط با کره شمالی اعمال کرد، این تحریم ها یک فرد و سه شرکت را به موجب برنامه تحریم های کره شمالی هدف گرفتند.

چین تحریم های مربوط به کره شمالی را محکوم کرد

پکن- ایرنا- وزارت خارجه چین امروز (جمعه) با انتشار بیانیه ای نسبت به طرح آمریکا مبنی بر افزودن چند بانک، فرد و موسسه اقتصادی به لیست سیاه تحریم‌های شورای امنیت سازمان ملل علیه کره شمالی اعتراض کرد.

کره جنوبی ناقض تحریم های کره شمالی شناخته شد

پکن- ایرنا- پس از مدت ها بررسی از سوی نهادهای دولت کره جنوبی، مشخص شد شرکت های این کشور تحریم های سازمان ملل علیه کره شمالی را نقض کرده اند.

رهبر کره شمالی تحریم‌های "راهزنانه" آمریکا را مورد انتقاد قرار داد

رهبر کره شمالی امروز (جمعه) در حالی به "نیروهای متخاصم" به دلیل اعمال "تحریم‌های راهزنانه" حمله کرده که واشنگتن به دنبال حفظ فشار بر پیونگ یانگ به دلیل برنامه‌های اتمی این کشور است.

روسیه واکنش به تحریم آمریکا علیه شرکت روس را بررسی می‌کند

خبرگزاری اینترفکس به نقل از معاون وزیر خارجه روسیه اظهار کرده است که به دنبال اعمال تحریم‌هایی از سوی آمریکا علیه یک شرکت روس برای کمک به کره شمالی، مسکو در حال بررسی اقدامات تلافی‌جویانه علیه واشنگتن است.

کره‌جنوبی تحریم‌های کره شمالی را نقض کرده است

سه شرکت کره جنوبی با نقض تحریم‌های سازمان ملل علیه کره شمالی، از این کشور زغال‌سنگ و فولاد وارد کرده‌اند. گفته می‌شود که واردات زغال‌سنگ و فولاد از کره شمالی با کمک روسیه انجام شده است.

واکنش رهبر کره شمالی به تحریم‌های جدید آمریکا

رهبر کره شمالی به وضع تحریم‌های جدید آمریکا علیه این کشور واکنش نشان داده است.

پوتین و مرکل امکان دور زدن تحریم‌های آمریکا را بررسی می‌کنند

به گفته کارشناس روس، رئیس‌جمهوری روسیه و صدراعظم آلمان در برلین، اقدامات مشترک برای دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه خط لوله "جریان شمالی-2 " و علیه ایران که به منافع شرکت‌های روسی و اروپایی آسیب می‌رساند را بررسی خواهند کرد.

قدرت‌های جهانی اقدام آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران را محکوم کردند

چندین قدرت بزرگ در جهان نسبت به اقدام یک‌جانبه دولت آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران انتقاد کرده و از شرکت‌های بین‌المللی خواسته‌اند، طی ماه‌های آینده از اجرای سیاست‌های دولت آمریکا خودداری کنند.

آمریکا تحریم‌های جدید علیه کره‌شمالی و یک شرکت روسی وضع کرد

ایالات متحده آمریکا یک شرکت روسی را در رابطه با کره‌شمالی، تحریم‌ کرد.]]>

کیم جونگ اون بار دیگر به آمریکا به خاطر تحریم‌هایش تاخت

کیم جونگ، اون رهبر کره شمالی تحریم‌های بین المللی علیه کشورش را برای دومین بار در عرض یک هفته و در جریان بازدیدش از پروژه‌های ساخت و ساز در شهری در شمال کره شمالی محکوم کرد.

اقدامات آمریکا به پیشرفت در مساله کره ضربه می زند

مسکو - ایرنا - وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای از تحریم جدید آمریکا علیه مسکو بخاطر ارتباط با کره شمالی انتقاد کرد و یادآورشد که اقدام های واشنگتن فقط به پیشرفت ها در مساله شبه جزیره کره ضربه می زند.

اقامه دعوی علیه تحریم های دارویی آمریکا

مدیرکل دفتر بازرسی، رسیدگی به شکایات و امور حقوقی سازمان غذا و دارو، از پیگیری بین المللی مقابله با تحریم های دارویی آمریکا علیه کشورمان خبر داد.

کنایسل: تحریم‌های ثانویه آمریکا علیه ایران باعث تحت‌فشار قرار گرفتن شرکت‌های اروپایی می‌شود

وزیر خارجه اتریش در گفت‌وگو با خبرگزاری رسمی این کشور ضمن انتقاد از سیاست‌های رئیس‌جمهور آمریکا با اشاره به اعمال تحریم‌های ثانویه علیه ایران گفت که این اقدام باعث می‌شود که شرکت‌های اروپایی تحت فشار قرار گیرند و راه برای شرکت‌های چینی باز شود.

تحریم‌های آمریکا، اعلان جنگ اقتصادی علیه روسیه است

نخست‌وزیر روسیه، تحریم‌های آمریکا علیه بانک‌های این کشور را «اقدام جنگی در حوزه اقتصاد» دانسته و تهدید کرد مسکو نیز اقدام تلافی‌جویانه علیه واشنگتن انجام خواهد داد.

پایبندی عراق به تحریم‌های آمریکا علیه ایران تنها مختص به دلار است

سخنگوی دفتر نخست وزیر عراق در ادامه مواضع خود در رابطه با تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران گفت که پایبندی عراق به تحریم های آمریکا علیه ایران تنها مربوط به دلار و تعاملات مالی و تجارت بین دو کشور است.

رهبر کره شمالی: هدف تحریم‌های آمریکا راهزنی و بستن راه تنفس مردم است

رهبر کره شمالی با خصمانه توصیف کردن تحریم‌های جدید علیه این کشور، گفت که هدف آنها راهزنی و بستن راه تنفس مردم است.

مسکو: آمریکا علیه روسیه خط مونتاژ تحریم به راه انداخته است

سفارت روسیه در واشنگتن در واکنش به تحریم‌های جدید وزارت خارجه آمریکا علیه مسکو به اتهام دست‌داشتن درحادثه مسمومیت سالزبری انگلیس، تأکید کرد، آمریکا با استناد به اتهاماتی دور از ذهن، تحریم‌هایی بسیار ظالمانه علیه روسیه وضع کرده است.