کاهش آمار ابتلا به سوختگی با افزایش آگاهی مردم

دبیر اجرایی هفتمین همایش کشوری سوختگی گفت: هر چه آگاهی عمومی را بالا ببریم عوارض کمتری از سوختگی گریبان‌گیر افراد، جامعه و خانواده خواهد شد.مطالب مرتبط

کاهش آمار ابتلا به سوختگی با افزایش آگاهی مردم

دبیر اجرایی هفتمین همایش کشوری سوختگی گفت: هر چه آگاهی عمومی را بالا ببریم عوارض کمتری از سوختگی گریبان‌گیر افراد، جامعه و خانواده خواهد شد.

کاهش آمار سوختگی با ارتقاء آگاهی عمومی/ تأثیر عوامل اقتصادی بر سوختگی

دبیر اجرایی هفتمین کنگره کشوری سوختگی با اشاره به تأثیر عوامل اقتصادی بر سوختگی گفت: هرچه آگاهی عمومی را بالا ببریم عوارض کمتری از سوختگی گریبان‌گیر افراد، جامعه و خانواده خواهد شد.

کاهش آمار سوختگی باارتقاآگاهی عمومی/تأثیر عوامل اقتصادی بر سوختگی

دبیر اجرایی هفتمین کنگره کشوری سوختگی با اشاره به تأثیر عوامل اقتصادی بر سوختگی گفت: هرچه آگاهی عمومی را بالا ببریم عوارض کمتری از سوختگی گریبان‌گیر افراد، جامعه و خانواده خواهد شد.

سوختگی در شرایط اقتصادی بد وقوعش بیشتر است/عوارضی تا آخر عمر

دبیر اجرایی هفتمین کنگره کشوری سوختگی با اشاره به تأثیر عوامل اقتصادی بر سوختگی گفت: هرچه آگاهی عمومی را بالا ببریم عوارض کمتری از سوختگی گریبان‌گیر افراد، جامعه و خانواده خواهد شد.

افزایش تقدیر مردم از عملکرد پلیس آگاهی

رئیس پلیس آگاهی ناجا از افزایش 16درصدی تقدیر مردم از عملکرد کارکنان پلیس آگاهی در ده ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد و گفت: رسیدگی به مشکلات مردمی اولویت پلیس است.

60 درصد مردم ایران افزایش وزن دارند/ نبود آگاهی 50 درصد افراد از بیماری دیابت خود

دانشیار و فوق تخصص غدد درون‌ریز دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در ایران 60 درصد مردم افزایش وزن دارند و آمار شیوع دیابت 6.4 تا 12.9 درصد در کل دنیا است، یعنی از هر 12 نفر یک نفر مبتلا به دیابت است.

انقلاب اسلامی، افزایش مشارکت و آگاهی مردم

گناباد- ایرنا- پیروزی انقلاب اسلامی ایران در کنار سایر دستاوردهای مهم خود در سطح ملی و بین المللی، بستر افزایش مشارکت و آگاهی مردم در زمینه های مختلف را فراهم کرد.

چگونه احتمال ابتلا به سرطان های دستگاه گوارش را کاهش دهیم؟

تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: برخی تدابیر و تمهیدات احتمال ابتلا به سرطان های دستگاه گوارش را کاهش می دهند، از جمله براساس مطالعات انجام شده، مصرف آسپرین می تواند تاثیر ثابت شده ای در کاهش سرطان های روده بزرگ و معده داشته باشد

غذاهای «فوق فرآوری‌شده» خطر ابتلا به سرطان را افزایش می‌دهند

روزنامه گاردین در گزارشی نوشت: نتایج یک تحقیق علمی نشان می دهد غذاهای فوق ‌فرآوری شده خطر ابتلا به سرطان را افزایش می‌دهند.

شب کاری با افزایش خطر ابتلا به دیابت همراه است

محققان هشدار می دهند افرادی که شیفت شب کار می کنند در معرض ریسک بالا ابتلا به دیابت نوع۲، که پیش فاکتور بیماری های قلبی است قرار دارند.

جمعیت ایتالیا در یک سال گذشته 100 هزار نفر کاهش یافت

رم - ایرنا - موسسه ملی آمار ایتالیا (ایستات) در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد که روند فزاینده پیری مردم و کاهش تاریخی زاد و ولد در ایتالیا، باعث شده است تا جمعیت این کشور بیش از 100 هزار نفر کاهش پیدا کند.

رئیس پلیس آگاهی ناجا: مردم ایران حق جو و مطالبه‌گرند

رئیس پلیس آگاهی ناجا اعلام کرد که ماموران پلیس آگاهی در راهپیمایی 22 بهمن به منظور پیشگیری از وقوع هر نوع جرایم احتمالی از جمله سرقت در آماده باشند.

سرقت خودرو 8 درصد کاهش یافت

تهران - ایرنا - معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از کاهش هشت درصد سرقت خودرو در 10 ماهه امسال خبرداد و گفت: استاندارد سازی شرکت های خودرو ساز به منظور ارتقاء ایمنی به ویژه در خودروهای مونتاژ جدید از برنامه های مهم آینده پلیس آگاهی است.

ارتقاء آگاهی عمومی موثر در کاهش جرایم سایبری

دادستان مشهد گفت: اتخاذ راهکارهای پیشگیرانه و ارتقاء آگاهی عمومی در کاهش جرایم سایبری موثر است

چین میزان ذخیره ارزی دلاری را افزایش داد

پکن - ایرنا - آمار جدید دولت چین نشان می دهد این کشور پس از یک دوره کاهش ذخیره دلاری بار دیگر میزان اوراق قرضه دلاری را افزایش داده است.

افزایش نرخ ارز موجب کاهش قدرت خرید مردم شده است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار مطلبی در فضای مجازی به روند رشد قیمت ارز و کاهش قدرت خرید مردم انتقاد کرد.

راه حلی برای مقابله با کاهش بارندگی‌ها

بر اساس آمار و ارقام وضعیت بارش ها در کشور کاهش محسوسی پیدا کرده و طبق گفته‌های وزیر نیرو شرایط فعلی در ۵۰ سال اخیر بی‌سابقه بوده است که همین مساله نیز وزارت نیرو را به راهکار هایی همچون توسعه باروری ابرها و و افزایش استفاده از پساب تصفیه شده وادار کرده ا

اقدامات پیشگیرانه تنها راه جلوگیری از ابتلا به آنفولانزا پرندگان + فیلم

مدیرکل دامپزشکی درجلسه پدافند غیرعامل فراهان پیشگیری ، اطلاع رسانی و رعایت توصیه های بهداشتی مهمترین اقدام مسئولان و مردم برای جلوگیری از ابتلا به پرندگان به آنفولانزا است .

آمار زنان سرپرست خانوار در کشور در حال افزایش است

نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ در مجلس با بیان اینکه تعداد زنان سرپرست خانوار در کشورمان رو به ازدیاد است، گفت: افزایش طلاق در جامعه مشکلات زیادی به همراه خواهد داشت.

بیماری آنفلوآنزای فصلی روبه کاهش است/ مردم اقدامات پیشگیرانه را رعایت کنند

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با بیان اینکه موج ابتلا به بیماری آنفلوآنزای فصلی کماکان ادامه دارد، گفت: مردم باید نکات بهداشتی را رعایت کنند، زیرا در تمام طول فصل سرما ممکن است بیماری آنفلوآنزا ظاهر شود.