کاهش آمار ابتلا به سوختگی با افزایش آگاهی مردم

دبیر اجرایی هفتمین همایش کشوری سوختگی گفت: هر چه آگاهی عمومی را بالا ببریم عوارض کمتری از سوختگی گریبان‌گیر افراد، جامعه و خانواده خواهد شد.مطالب مرتبط

رشد ۱۳ درصدی رضایت مندی مردم از پلیس آگاهی/ کاهش دو درصدی شکایات

رئیس پلیس آگاهی ناجا از رشد ۱۳ درصدی رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس آگاهی طی ۹ ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.]]>

ابتلا به عفونت HIV در 5 سال اخیر بین زنان افزایش یافته است

تهران- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: موارد ابتلا به عفونت HIV در 5 سال اخیر بین زنان و انتقال این عفونت از طریق تماس جنسی افزایش یافته است. همچنین موارد ابتلا به HIV در بین جوانان نیز اندکی افزایش داشته و همه این موارد موجب نگ

آمار ابتلا به سرطان در فارس نگران کننده نیست

شیراز- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز آمار ابتلا به سرطان در استان فارس را نگران کننده ندانست.

رشد ۱۳ درصدی رضایت مندی مردم از پلیس آگاهی/ کاهش ۲ درصدی شکایات

رئیس پلیس آگاهی ناجا از رشد ۱۳ درصدی رضایت مندی مردم از عملکرد پلیس آگاهی طی ۹ ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

لزوم مقابله با شایعه سازی دشمن در فضای مجازی

آگاهی بخشی به عموم مردم وظیفه همه است و هر کس به هر میزان که اثرگذار است باید نسبت به افزایش سطح آگاهی‌‏های مردم و آشنایی آنها با شگردهای دشمنان و مقابله با آنها تلاش کند و نگذارند مردم تحت تاثیر شایعات مکارانه آنها قرار بگیرند.

یادداشت|لزوم مقابله با شایعه سازی دشمن در فضای مجازی

آگاهی بخشی به عموم مردم وظیفه همه است و هر کس به هر میزان که اثرگذار است باید نسبت به افزایش سطح آگاهی‏‌های مردم و آشنایی آنها با شگردهای دشمنان و مقابله با آنها تلاش کند و نگذارند مردم تحت تاثیر شایعات مکارانه آنها قرار بگیرند.

ارتباط مصرف نمک اضافی و افزایش ریسک ابتلا به زوال عقل

به گفته محققان، مصرف بیش از اندازه نمک علاوه به قلب، به مغز هم آسیب رسانده و خطر ابتلا به دمانس (زوال عقل) را افزایش می دهد.

کاهش ابتلا به بیماری‌های مزمن با مصرف فیبرهای خوراکی

تحقیقات جدید شواهدی را ارائه دادند که نشان می‌دهد مصرف روزانه فیبر خوراکی به اندازه توصیه شده می‌تواند به طور قابل‌توجهی خطر ابتلا به سرطان، دیابت، بیماری قلبی و سکته را کاهش دهد و همچنین مصرف رژیم غذایی با فیبر زیاد با کاهش وزن و کلسترول بدن همراه است.

افزایش سطح آگاهی جامعه نسبت به فراگیری دوره‌های آموزشی مهارتی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه گفت: سطح آگاهی جامعه در خصوص نیاز به فراگیری دوره‌های آموزشی مهارتی افزایش یافته که این موضوع در کاهش بیکاری و معضلات اجتماعی مؤثر خواهد بود.

افزایش ابتلا به عفونت HIV در بین زنان و جوانان

رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: موارد ابتلا به عفونت HIV طی 5 سال اخیر در بین زنان و جوانان افزایش یافته و موجب نگرانی‌های بیشتر شده است.

کاهش ۲ درصدی شکایت‌ها

رئیس پلیس آگاهی ناجا از رشد ۱۳ درصدی رضایت مندی مردم از عملکرد پلیس آگاهی طی ۹ ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

نگرانی وزارت بهداشت از افزایش ایدز در زنان و جوانان

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: موارد ابتلا به عفونت HIV ظرف پنج سال اخیر در بین زنان و انتقال این عفونت از طریق تماس جنسی افزایش یافته است. همچنین موارد ابتلا به HIV در بین جوانان نیز، اندکی افزایش داشته و همه این موارد، موجب نگرانی‌ه

افزایش موارد ابتلا به HIV در بین زنان از طریق تماس جنسی

رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: موارد ابتلا به عفونت HIV ظرف ۵ سال اخیر در بین زنان و انتقال این عفونت از طریق تماس جنسی افزایش یافته است.

افزایش آمار استعلامات از سازمان محیط زیست به بیش از دو برابر

معاون فنی اداره کل محیط زیست استان تهران با اشاره به اینکه آمار استعلامات محیط زیست در سال جاری نسبت به سال گذشته بیش از ۲ برابر افزایش یافته است گفت: این افزایش آمار به دلیل این است که طبق لایحه هوای پاک هوگونه فعالیت بهره برداری نیازمند استعلام محیط زی

گلستان| مشاور رئیس جمهور: دولت از مشکلات اقتصادی مردم آگاهی دارد

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: دولت به مشکلات اقتصادی و گرفتاری مردم آگاه است و به دنبال کاهش این نگرانی در جامعه است و باید بتوانیم با مدیریت درست مشکلات را کاهش دهیم.

بهتر است درباره بودجه از مردم نظرخواهی شود

یک وکیل دادگستری گفت: آگاهی مردم از بودجه کشور ضروری است، اما بهتر بود که این آگاهی به گونه‌ای باشد تا اظهارنظر می‌کردند و به آن‌ها بها داده می‌شد.

سه دانشجوی دختر هرمزگانی دچار سوختگی شدند

عدم تعویض به موقع اجاق گاز فرسوده، باعث سوختگی سه تن از دانشجویان مقیم خوابگاه دانشگاه مذاهب اسلامی هرمزگان شد.

گزارش تکاندهنده گاردین از افزایش تلفات غیرنظامیان در افغانستان

روزنامه انگلیسی گاردین طی گزارشی در مورد افزایش آمار تلفات غیرنظامیان در افغانستان نوشت: بررسی جدید نشان می‌دهد که آمار مرگ و همچنین زخمی‌های ناشی از درگیری‌ها در افغانستان در طول سال گذشته افزایش یافته است.

انقلاب اسلامی با توسعه آموزش عالی گام بلندی در آگاهی بخشی جامعه برداشت

سنندج - ایرنا - فرماندار سنندج گفت: توسعه آموزش عالی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است که باعث افزایش سطح آگاهی علمی مردم بویژه جوانان در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی شده است.

کاهش خطر ابتلا به سرطان معده به کمک مصرف میوه و سبزی

مصرف میوه و سبزی خطر ابتلا به سرطان معده را کاهش می‌دهد.