دستور موقت دیوان عدالت درباره تعرفه واردات خودرو لازم الاجراست

مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دیوان عدالت اداری گفت: مصوبه افزایش تعرفه واردات خودرو مربوط به هیأت وزیران است که در این موضوع نیز دستورموقت مبنی بر توقف عملیات اجرایی تعرفه واردات خودرو مصوب دیماه هیأت دولت به معاونت حقوقی هیأت دولت ابلاغ شده است.]]>مطالب مرتبط

ترامپ اجرای تعرفه ۲۵ درصدی واردات خودرو را به تعویق انداخت

جلسه دونالد ترامپ با وزارت بازرگانی ایالات متحده آمریکا با نتیجه به تعویق افتادن اجرای تعرفه ۲۵ درصدی واردات خودرو و قطعات آن تا آخر سال جاری میلادی به پایان رسید.

دیوان عدالت مصوبه دریافت حق گمرکی در مناطق آزاد را باطل کرد

تهران-ایرنا- هیات عمومی دیوان عدالت اداری، مصوبه هیات دولت در خصوص تعیین و دریافت حقوق گمرگی از واردات کالا از مناطق آزاد به سرزمین اصلی را ابطال کرد.

مقاومت دربرابر رای دیوان لاهه، آمریکا را بی اعتبار می کند

شیراز- ایرنا- یک استاد حقوق بین‌الملل با اشاره به صدور رای موقت دیوان بین المللی دادگستری علیه آمریکا گفت: هرگونه اقدام کاخ سفید در تقابل با این دستور دیوان لاهه، باعث بی‌اعتباری این کشور در عرصه جهانی می‌شود.

مردم به رسیدگی های دیوان امیدوارند

رئیس دیوان عدالت اداری​: مردم به دیوان عدالت اداری نیازمند هستند وحجم پرونده ها نشان می دهد که مردم امیدوار هستند با مراجعه به دیوان می توانند به خواسته های خود رسیدگی کنند.

مردم به رسیدگی های دیوان امیدوارند

رئیس دیوان عدالت اداری گفت​: مردم به دیوان عدالت اداری نیازمند هستند و حجم پرونده ها نشان می دهد که مردم امیدوار هستند با مراجعه به دیوان می توانند به خواسته های خود رسیدگی کنند.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی تهران : طرح کاهش از امروز لازم الاجراست

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروی شهر تهران از جریمه ۵۰هزار تومانی خودروهای فاقد معاینه فنی خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه چهارشنبه گذشته شورای عالی ترافیک طرح کاهش از امروز در سطح شهر تهران لازم الاجراست.

شکایت رییس فدراسیون والیبال به دیوان عدالت اداری

احمد ضیایی در روزهای پایانی مهلت قانون منع به کارگیری بازنشستگان به دیوان عدالت اداری شکایت کرد.

بررسی حق بیمه جانبازان در دیوان عدالت اداری

اژه ای: مصوبه دولت مبنی بر پرداخت حق بیمه جانبازان در دیوان عدالت اداری خارج از نوبت بررسی و اگر مغایر قانون باشد، ابطال می‌شود.

شکایت ضیایی به دیوان عدالت اداری/ چهارشنبه سرنوشت‌ساز برای والیبال

رئیس فدراسیون والیبال برای ماندن در سمت خود به دیوان عدالت اداری شکایت کرده است.

قانونی برای منع واردات خودرو وجود ندارد/ هزینه‌ سربار خودروسازان به مردم تحمیل نشود

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قانونی برای ممنوعیت واردات خودرو وجود ندارد، گفت: با ممنوعیت واردات خودرو، انحصاری برای بازار خودروسازان داخل تبدیل شده است.

دیوان عدالت اداری بخشنامه مالیات بردرآمد تسعیر ارز را باطل کرد

شیراز-ایرنا- نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: بر اساس رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری، بخشنامه های سال های 91 و 95 سازمان امور مالیاتی کشور راجع به شمول مالیات بر درآمد حاصل از تسعیر ارز صادرات کالا و خدمات ابطال شد.

فارس من| پرونده‌های دیوان عدالت اداری گواهی بر رد اداعای حل مشکل بورسیه‌هاست

شورای هماهنگی دانش آموختگان و دانشجویان بورسیه طی بیانیه‌ای تاکید کرد: وجود صدها پرونده در مراجع مختلف مرتبط منجمله دیوان عدالت اداری گواهی بر ردّ مدعایِ اخیر وزیر علوم مبنی بر رفع مشکلات بورسیه‌هاست.

رئیس دانشگاه علامه:حکم دیوان درباره بازگشت دانشجویان بورسیه‌ را قطعاً اجرا می‌کنیم

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به وضعیت دانشجویان بورسیه این دانشگاه گفت: حکم دیوان عدالت درباره بازگشت دانشجویان بورسیه‌ها را قطعا اجرا می‌کنیم.

اتحادیه اروپا، آمریکا را به افزایش متقابل تعرفه‌های گمرکی تهدید کرد

کمیسیونر تجاری اتحادیه اروپا با لحنی تهدید آمیز اعلام کرد در صورتی که آمریکا تعرفه‌های ۲۵ درصدی بر واردات خودروهای اروپایی را اعمال کند، اقدامات و تعرفه‌های متقابل ما نیز اعمال خواهد شد.

شرایط واردات خودرو دیپلمات‌های خارجی + سند

براساس مصوبه هیات وزیران، وزارت صنعت با ارسال نامه‌ای به استان‌ها، شرایط جدید واردات خودرو توسط دیپلمات‌های خارجی را اعلام کرد.

عهدشکنی آمریکا در برابر اروپا

عهد شکنی ترامپ بعد از توافق آتش بس تجاری میان اروپا و آمریکا و وضع تعرفه 25 درصدی بر واردات خودرو و قطعات آن منجر به تنش تجاری میان این دو کشور شده است.

واردات کالا و خودرو به گمرک خرمشهر طبق روال عادی جریان دارد

آبادان - ایرنا - مدیر کل گمرک خرمشهر با بیان اینکه هیچگونه مشکلی برای واردات کالا و خودرو به این گمرک وجود ندارد گفت: واردات به گمرک خرمشهر طبق روال عادی در جریان است.

استعفای رسمی کشت پور/ رقابت میان ۴ گزینه برای شهرداری تهران

یکی از نامزدهای تصدی پست شهردار تهران، صبح امروز به دلیل آنچه که او صادر نشدن حکم قطعی درباره بازنشستگی‌اش از سوی دیوان عدالت اداری عنوان کرده، انصراف داد.

آماده واردات محصول کشاورزی از ایران به شرط استاندارد لازم هستیم

مدیرکل روابط بین‌‌الملل کشاورزی اتحادیه اروپا گفت: آماده واردات مصرف کشاورزی از ایران به ویژه قزل‌آ‌لا،‌کشمش ایرانی، بره و گوشت گوسفند به دلیل داشتن استانداردهای لازم هستیم.

واکنش یک نماینده مجلس به سهام عدالت 13 میلیونی جهانگیری

یک نماینده مجلس با اشاره به اظهارات معاون اول رییس جمهور درباره قیمت 13 میلیونی سهام عدالت، با اعلام این مطلب که ارزش واقعی سهام عدالت باید در بورس مشخص شود گفت: لایحه ساماندهی سهام عدالت هم تا کنون به کمیسیون اقتصادی نرسیده است.