بسیج امکانات موسسه رازی برای کنترل بیماری آنفلوانزای حاد پرندگان

کرج - بسیج امکانات موسسه رازی برای کنترل بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان موضوعی بود که در همایشی علمی مطرح شد.مطالب مرتبط

بازارپرندگان شهر قزوین کانون بیماری آنفلوانزای مرغی است

قزوین- مدیرکل دامپزشکی استان قزوین گفت: بازار سنتی پرندگان در شهر قزوین یک تهدید محیط زیستی و کانون خطرناکی برای بروز بیماری آنفلوانزای مرغی است و باید بسرعت به خارج از شهر منتقل شود.

امسال آنفلونزای پرندگان در آذربایجان غربی مشاهده نشده است

ارومیه- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: استان از نظر ابتلا به بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در حد پاک بوده و در یک ماه گذشته موردی از ابتلا به آن در طیور روستایی و صنعتی مشاهده نشده است.

تقویت جایگاه ملی و بین‌المللی سرم‌سازی رازی، نیازمند حمایت‌ها است

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج به ارائه‌ی گزارش فعالیت‌های موسسه در سال گذشته و طرح‌های آتی آن پرداخت.]]>

موسسه رازی کارگاه های آموزشی در عراق برگزار می کند

کرج- ایرنا- معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه تحقیقات واکسن وسرم سازی رازی گفت: آمادگی کامل برای برگزاری کارگاه های آموزشی در کشور عراق وجود دارد و 2 طرف درصدد توسعه همکاری های مشترک در این خصوص هستند.

واکسن فلج‌اطفال تزریقی بحث جدی مطرح در بیوتروریسم

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی با تاکید بر ضرورت نگاه ویژه به جایگاه موسسه رازی و صنعت واکسن‌سازی در کشور گفت: واکسن می‌تواند به عنوان زبان دیپلماسی قوی برای کشور باشد و نفوذ فرهنگی کشور به سایر نقاط جهان با صادرات واکسن افزایش یابد.

طراحی و ساخت "فریزدرایر" دارویی در مرکز رشد فناوری موسسه رازی

سرپرست مرکز رشد فناوری موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی با اشاره به ساخت دستگاه "فریزدرایر" توسط شرکت دانش بنیان مستقر در این مرکز گفت: این دستگاه که با قیمتی کمتر از دستگاه‌های چینی و با کیفیت دستگاه‌های اروپایی قابل عرضه است، برای نخستین بار در ایران

امکانات دولت برای ایجاد اشتغال بسیج شده است

یاسوج- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی امکانات دولت و بخش خصوصی برای ایجاد اشتغال در کشور و این استان بسیج شده است.

دستاوردهای نوین دامپزشکی کشور مدیون موسسه رازی است

کرج- ایرنا- رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور، دستاوردهای نوین دامپزشکی کشور را مرهون محققان موسسه رازی دانست .

دستاوردهای نوین دامپزشکی کشور مدیون موسسه رازی است

کرج- ایرنا- رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور، دستاوردهای نوین دامپزشکی کشور را مرهون محققان موسسه رازی دانست .

امکانات البرز برای بازآفرینی محله ها بسیج می شود

کرج-ایرنا- استاندار البرز با اشاره به مشکلات بافت های فرسوده و آسیب های اجتماعی آنها ، گفت: امکانات و ظرفیت های استان برای بازآفرینی محله های فرسوده بسیج می شود.

اعلام ممنوعیت صید در این فصل بی‌معناست/ دامپزشکی ادله شیوع آنفلوانزای پرندگان را ارائه کند

مدیرکل حفاظت و مدیریت شکار و صید سازمان محیط ‌زیست اعلام ممنوعیت صید در این فصل را بی‌معنا دانست و گفت: اگر سازمان دامپزشکی احساس می‌کند که پرندگان مهاجر باعث انتقال آنفلوانزا فوق حاد پرندگان می‌شوند، مستنداتش را به سازمان محیط زیست ارائه کند.

مهار کامل بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان در کشور

رئیس سازمان دامپزشکی ازمهار کامل بیماری فوق حاد پرندگان در کشور خبر داد.

آنفلوآنزای پرندگان مختص فصل سرد نیست/آخرین وضعیت بیماری در کشور

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت درباره وضعیت شیوع و بروز آنفلوآنزای پرندگان در کشور توضیح داد.

مانور مقابله با بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان

مانور مقابله با بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان، با هدف مصون‌سازی استان در پدافند غیر عامل برگزار شد

مرگ 11 تن به دلیل مصرف قارچ‌های سمی/ 13 هزار مبتلا به ایدز تحت درمان

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت درباره برنامه‌های پیش بینی شده برای کنترل و درمان بیماری ایدز و همچنین کنترل سالک و وبا در مناطق زلزله زده کرمانشاه توضیحاتی را ارائه داد.

بیماری‌های غیرواگیر، بیشترین علت مرگ و میر در کشور

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: اکنون بیشترین بار بیماری و مرگ و میر در کشور به علت ابتلا به بیماری‌های غیر واگیر است، بنابراین باید برای کنترل این بیماری‌ها برنامه‌های جدیدی داشته باشیم.

بیماری‌های غیرواگیر، بیشترین علت مرگ‌ومیر در کشور

معاون بهداشت وزیر بهداشت گفت: در حال حاضر بیشترین بار بیماری و مرگ و میر در کشور به دلیل ابتلا به بیماری‌های غیر واگیر است. به همین دلیل باید برای کنترل عوامل خطر بیماری‌ها، برنامه‌های جدیدی داشته باشیم.

ایران در کنترل بیماری‌های غیرواگیر وضعیت مناسبی ندارد/ توفیقات عمده‌ای در دهه اول انقلاب داشته‌ایم

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس معتقد است تغییر الگوی زندگی، موج جمعیتی و بسیاری از عادات سبب عدم کنترل بیماری‌های غیرواگیر در کشور شده است.

بیماری های غیر واگیر بیشترین علت مرگ و میر در ایران

معاون وزیر بهداشت، گفت: در حال حاضر بیشترین بار بیماری و مرگ و میر در کشور به دلیل ابتلا به بیماری‌های غیر واگیر است، که باید برای کنترل ریسک فاکتورها، برنامه‌های جدیدی داشته باشیم.

بیماری‌های غیرواگیر، بیشترین علت مرگ و میر در کشور

معاون وزیر بهداشت گفت:در حال حاضر بیشترین بار بیماری و مرگ و میر در کشور به دلیل ابتلا به بیماری‌های غیر واگیر است. به همین دلیل باید برای کنترل این خطرات، برنامه‌های جدیدی داشته باشیم.