افتتاح مجتمع سمابانو با حضور معاون رئیس جمهوری

ایرنا- کرمان- با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، مجتمع ' کاربا افتخارسما بانو' با اشتغال زایی یکصد نفر برای بانوان کرمانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.5054مطالب مرتبط

بخش ژنتیک و تشخیص مولکولی بیمارستان امام رضا افتتاح شد

کرمانشاه - ایرنا - رئیس مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) از افتتاح و شروع به کار بخش ژنتیک و تشخیص مولکولی آزمایشگاه این مجتمع بیمارستانی خبر داد.

قزاقستان مجتمع بندری جدید در ساحل خزر افتتاح کرد

قزاقستان با افتتاح مجتمع بندری جدیدی در شهر کوریک واقع در ساحل دریای خزر به "جاده ابریشم جدید" می پیوندد.

افتتاح نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل ، با حضور معاون وزیر صنعت و رئیس اتحادیه در نمایشگاه بین اللملی تهران افتتاح شد.

افتتاح هفت طرح بزرگ عمرانی آموزش و پرورش در آران و بیدگل

هفت طرح بزرگ عمرانی آموزش و پرورش با حضور مهر الله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور در آران و بیدگل افتتاح شد.

افتتاح دو طرح درمانی در همدان

کلینیک پرستاری پیشگیری از بیماریها قلبی و واحد مراقبت پرستاری در منزل بیمارستان قلب فرشچیان همدان با حضور معاون پرستاری وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

خط تولید دستگاه فریز درایرهای دارویی در اراک افتتاح شد

خط تولید صنعتی دستگاه فریز درایرهای دارویی، غذایی و صنعتی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در اراک افتتاح شد.

امسال طرح های بزرگی در سطح کشور افتتاح می شود

ارومیه- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه امسال با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مصادف است، گفت: طرح های ‌بزرگی برای افتتاح در سال جاری در نظر گرفته شده که راه آهن مراغه - ارومیه یکی از آنهاست.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از ایرنا بازدید کرد

تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست امروز دوشنبه (22 مردادماه ) در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) حضور یافت و از بخش های مختلف آن بازدید کرد.

نوبخت در باره تسریع افتتاح راه آهن مراغه -ارومیه دستورداد

ارومیه- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: طرح راه آهن مراغه - ارومیه باید هرچه سریع تر در مدار بهره برداری قرار گیرد.

کلنگ کارخانه و مجتمع فراوری گیاهان دارویی در گچساران به زمین زده شد

با حضور رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، مسوولان بنیاد امام، مسوولان استان کهگیلویه و بویراحمد و مدیران شهرستانی، کلنگ کارخانه و مجتمع فراوری گیاهان دارویی در گچساران به زمین زده شد.]]>

مجتمع های ناایمن با نصب بنر اطلاع رسانی می شود

مشهد- ایرنا- معاون پیشگیری از وقوع جرم دادستان مرکز خراسان رضوی گفت: مجتمع ها و بازارهای ناایمن با نصب بنر به شهروندان اطلاع رسانی می شود.

اولین خط تولید صنعتی فریزدرایرهای دارویی و غذایی افتتاح شد

نخستین خط تولید صنعتی فریزدرایرهای دارویی و غذایی ساخته شده توسثط یکی از شرکتهای دانش‌بنیان مستقر در شهرک صنعتی شماره یک اراک با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور افتتاح شد.

تاریخ دقیقی برای افتتاح راه آهن ارومیه مشخص نشده است

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تاریخ دقیقی برای افتتاح راه آهن ارومیه مشخص نشده و در جلسه ای که با مسئولان استانی برگزار می شود تاریخ آن تعیین می شود.

افتتاح سالن وزنه برداری شیروان با حضور رئیس فدراسیون

بزرگ‌ترین مجتمع تحقیقاتی- فناوری استان قزوین ساخته می‌شود

رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین از ساخت بزرگ‌ترین مجتمع تحقیقاتی- فناوری استان قزوین خبرداد و گفت: این مجتمع به وسعت 10 هزار مترمربع با برآورد اعتباری بالغ‌بر 20 میلیارد تومان در منطقه مینودر قزوین ساخته می‌شود.

جلسه هیات امنای کتابخانه ملی با حضور جهانگیری

ایرنا - تهران - جلسه هیات امنای کتابخانه و اسناد ملی روز شنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. *8*

لوح ثبت جهانی هنر ساخت کمانچه و مکتب پیانوی ایرانی رونمایی شد

مراسم شب کمانچه و پیانوی کلاسیک ایرانی با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران برگزار شد.

افلاک‌نمای دانشگاه فردوسی مشهد افتتاح شد

افلاک‌نمای دانشگاه فردوسی مشهد با حضور دکتر عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم و رئیس مرکز هیئت‌های امناء و هیئت ممیزه مرکزی افتتاح شد.

معاون رییس جمهوری پای درد دل بازاریان تبریز نشست

تبریز- ایرنا- معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده ظهر امروز سه شنبه با حضور در بازار سرپوشیده تبریز، ضمن بازدید از بزرگ ترین بازار مسقف جهان، پای درد دل بازاریان نشست.

سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به کرمانشاه

ایرنا-کرمانشاه- سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در سفری یکروزه به کرمانشاه از شرکت دانش بنیان پارت بیستون در شهرک صنعتی بیستون، مرحله اول مرکز نوآوری کرمانشاه و مرکز شتاب دهنده تخصصی کرمانشاه مستقر در پارک علم و فناوری بازدید کرد.*11*