بیانیه ۲۲۰ نماینده مجلس درتقدیر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

۲۲۰ نفر از نمایندگان مجلس با انتشار بیانیه ای از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرده و بر لزوم تلاش مضاعف سه قوه در راستای حل مشکلات مردم تاکید کردند.مطالب مرتبط

مسیر راهپیمایی 22 بهمن در قشم اعلام شد

قشم - ایرنا - رییس ستاد دهه فجر قشم گفت: امسال راهپیمایی یوم الله 22 بهمن از مقابل ناحیه مقاومت بسیج واقع درخیابان شهید رجایی این شهر آغاز می شود و در اسکله شهید ذاکری پایان می یابد.

مردم انقلابی ایران 22 بهمن دشمنان را مایوس می کنند

کرج-ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: دشمنان در تلاش برای جلوگیری از حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله 22بهمن هستند لیکن ملت ایران آنها را مایوس می کند.

انتقاد کواکبیان به نطق امروز نماینده سبزوار در مجلس

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: متاسفانه یکی از نمایندگان در سخنانش گفت «وزرا و ما نمایندگان به مردم دروغ می‌گوییم» بنده نمی‌گویم که کافر همه را به کیش خود پندارد، اگر شما به مردم دروغ می‌گویید به والله ما نمی‌خواهیم دروغی به مردم گفته باشیم.

فلسطینیان برای مشارکت در راهپیمایی حق بازگشت فراخوان دادند

مرکز عالی ساماندهی راهپیمایی‌های دفاع از حق بازگشت، از فلسطینیان خواست برای برگزاری این راهپیمایی‌ها در منطقه مرزی نوار غزه حضور یابند.

افزایش مسیر های راهپیمایی۲۲ بهمن درالبرز

امسال مسیر جدید چهار راه دولت آباد تا میدان جمهوری کرج نیز به مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن اضافه خواهد شد.

طرح استانی شدن انتخابات مجلس فصل جدیدی برای حضور افراد کارآمد است

نماینده مردم صحنه، کنگاور و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استانی شدن انتخابات نمایندگان مجلس فصل جدیدی برای حضور افراد کارآمد و شایسته است.

تذکر نماینده مجلس به دولت در خصوص وضعیت معیشتی مردم

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در خصوص رسیدگی به وضعیت معیشت مردم و بسته حمایتی به دولت تذکر شفاهی داد.

بیانیه ۱۷۰ نماینده برای امهال وام‌های کشاورزی

۱۷۰ نماینده در بیانیه‌ای خواستار امهال وام‌های کشاورزی و بخشودگی جرایم بانکی کشاورزان شدند.

آماده شدن مردم نوار غزه برای چهل‌ و سومین راهپیمایی بازگشت

مردم منطقه تحت محاصره نوار غزه امروز خود را برای جمعه «وحدت راه پیروزی است» در چارچوب راهپیمایی‌های بازگشت آماده می‌کنند.

نماینده آستارا: مجلس از طرح تحول سلامت حمایت می کند

آستارا - ایرنا - نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با قوت از طرح تحول سلامت حمایت می کند و با توجه به رضایت مردم، باید اعتبار اجرای آن تامین پیدا کند.

رسیدگی به مشکلات مردم قوشخانه شیروان

مشکلات منابع طبیعی و زیست محیطی روستاهای بخش قوشخانه شیروان، با حضور نماینده مردم نماینده این شهرستان در مجلس، مدیرکل منابع طبیعی استان و مسئولان اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی بررسی شد

مراسم بزرگذاشت نماینده فقید مردم ساری در مجلس برگزار می‌شود

چهارمین سالگرد بزرگداشت آیت الله شجاعی نماینده فقید مردم ساری در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

واکنش نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس به انتقال آب خزر

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: هزار دلیل داریم که آب دریای خزر انتقال پیدا نکند و از طرفی در بحث آب باید کارشناسانه صورت گیرد که نیاز سمنان در حوزه کشاورری و مصارف انسانی چه میزان است.

چهل و سومین راهپیمایی بازگشت در نوار غزه

با وجود تحرکات سران مرتجع عرب برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی مردم فلسطین چهل و سومین راهپیمایی های بزرگ بازگشت را آغاز کردند.

چهل و سومین راهپیمایی بازگشت در نوار غزه

با وجود تحرکات سران مرتجع عرب برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، مردم فلسطین چهل و سومین راهپیمایی های بزرگ بازگشت را آغاز کردند.

نماینده مجلس مطالبه در «فارس من» را به مجلس می‌کشاند

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس به مطالبات چندهزار نفری مردم در سامانه فارس من درباره سکه ثامن اشاره کرد و گفت: بر اساس مطالبات مردم و شکایات واصله، حتما بنده این مسئله را به صحن مجلس خواهم کشاند و طی تذکری در صحن به وزرای صمت و اقتصاد خواستار رسیدگی هر چه

تذکر کتبی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس به وزیر نیرو

افضلی نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس، تذکر کتبی خود به وزیر نیرو را امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت کرد.

دلایل نماینده شوش در مخالفت با استانی شدن انتخابات مجلس

نماینده‌ی مردم شوش در مجلس در مورد استانی شدن انتخابات مجلس با اشاره به رد قبلی این طرح در شورای نگهبان ابراز عقیده کرد: با استانی شدن انتخابات مجلس اختلافات و گسل‌های قومیتی افزایش پیدا می‌کند در حالی که رویکرد نظام اسلامی کمرنگ کردن اختلافات قومیتی است.

استانی شدن انتخابات سطح مجلس را ارتقا می‌دهد/مجلس کارآمد خواهدشد

نماینده مردم ایذه در مجلس گفت: با استانی شدن انتخابات، افرادی که سابقه مدیریتی و تجربه عملیاتی خوبی دارند، به مجلس راه می‌یابند و سطح مجلس ارتقاء می‌یابد.

با استانی شدن انتخابات شرایط شهرهای کوچک تغییری نمی‌کند/ باید افراد بزرگ به مجلس بیایند

نماینده مردم تفرش در مجلس گفت: استانی شدن انتخابات باعث نمی‌شود که شرایط روستاها و شهرستان‌های کوچک تغییر کند و در واقع یک نماینده، نماینده همه ملت ایران است.