بیانیه ۲۲۰ نماینده مجلس درتقدیر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

۲۲۰ نفر از نمایندگان مجلس با انتشار بیانیه ای از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرده و بر لزوم تلاش مضاعف سه قوه در راستای حل مشکلات مردم تاکید کردند.مطالب مرتبط

بیانیه ۲۲۰ نماینده مجلس درتقدیر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

۲۲۰ نفر از نمایندگان مجلس با انتشار بیانیه ای از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرده و بر لزوم تلاش مضاعف سه قوه در راستای حل مشکلات مردم تاکید کردند.

دعوت آیت الله احمد بهشتی برای حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری در بیانیه‌ای از آحاد مردم ولایتمدار فارس برای شرکت در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن دعوت کرد.

بجنورد|دعوت نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی ٬ دفتر نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری و دبیرخانه مجمع علمای خراسان شمالی در بیانیه ای مردم استان را به حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کردند.

دعوت نماینده مردم اردبیل در مجلس خبرگان رهبری برای حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن

آیت الله سید فخرالدین موسوی ننه کران نماینده مردم استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای از اهالی استان برای حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن ماه دعوت کرد.

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دفاع جانانه از مواضع نظام اسلامی است

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی روز شنبه با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از مردم ولایتمدار برای شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: حضور معنادار مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه دفاع تمام عیار و جانانه از مواضع مترقی نظام اسلامی است.

دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار قزوین برای حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

قزوین-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین روز شنبه با صدور بیانیه مشترکی از مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

بیانیه آیت الله نعیم آبادی برای حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

نماینده، ولی فقیه در هرمزگان با صدوربیانیه‌ای از مردم سلحشور هرمزگان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

دعوت از مردم برای حضور با شکوه و عزتمندانه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار خراسان شمالی از مردم مومن و انقلابی استان برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن دعوت کردند.

تقدیر ۲۲۰ نماینده مجلس از «حضور تماشایی» ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن

تقدیر ۲۲۰ نماینده مجلس با صدور بیانیه ای از حضور تماشایی ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کردند.

قدردانی امام جمعه یزد و نماینده استان در خبرگان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن

یزد - ایرنا - نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در پیام مشترکی از حضور پرشور مردم دارالعباده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدردانی کردند.

آیت الله کعبی:حضور مردم در راهپیمایی22 بهمن دشمنان انقلاب را ناکام خواهد کرد

تهران - ایرنا - نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری برحضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه تاکید کرد و گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمنان انقلاب را ناکام خواهد کرد.

حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن با وجود مشکلات اقتصادی باعث افتخار است

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس به دنبال ایجاد عدالت در تخصیص یارانه به بخش‌های مختلف در بررسی بودجه است،‌گفت:‌حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال کم‌سابقه بود و این جای افتخار دارد که مردم با وجود مشکلات اقتصادی در صحنه و

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن توطئه های دشمن را نقش بر آب می کند

کرمان - ایرنا - نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نقشه ها و توطئه های دشمن را نقش بر آب می کند.

حضور نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان در راهپیمایی 22 بهمن رشت/ نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری مهمان مراسم امروز

نماینده ولی فقیه در گیلان، استاندار و نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری صبح امروز همگام با مردم همیشه در صحنه رشت در راهپیمایی روز 22 بهمن شرکت کردند.]]>

آیت الله دستغیب: حضور گسترده مردم در راهپیمایی، دشمنان را نومید می کند

شیراز-ایرنا- نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه گفت: مردم با حضور گسترده خود، دوستان انقلاب اسلامی را امیدوار و دشمنان را مایوس کنند.

دعوت آیت الله معلمی برای حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری از مردم برای حضور با شکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

نماینده اردستان: مسئولان جوابگوی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن باشند

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید جوابگوی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن باشند و هرآنچه در توان داریم باید برای مردم خرج کنیم.

مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ کوبنده ای به مخلان امنیت دادند

قم - ایرنا - نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور پرشور و باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: مردم ایران اسلامی به خصوص شهر مقدس قم با این حضور، پاسخ کوبنده ای به برهم زنندگان آرامش و امنیت کشور دادند.

حماسه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، جهانیان را به بهت و حیرت واداشت

قم - ایرنا - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم در بیانیه ای ضمن تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی حماسی 22 بهمن آورده است: این حضور، جهانیان را به بهت و حیرت به نظاره بی نظیرترین تجلی حضور و کارآمدترین پشتوانه امنیت ملی نشاند.

دعوت نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری از مردم استان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.