دبیرکل حزب موتلفه اسلامی رئیس‌جمهور را به مناظره دعوت کرد

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در واکنش به اظهارات رئیس جمهور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن از روحانی برای انجام مناظره دعوت کرد.مطالب مرتبط

دبیرکل موتلفه رئیس‌جمهور را دعوت به مناظره کرد

محمدنبی حبیبی از رییس‌جمهور خواست که دعوت حزب موتلفه اسلامی برای شرکت در یک مناظره زنده درباره طرح مسائلی از قبیل رفراندوم و بن‌بست سیاسی را قبول کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی رئیس‌جمهور را به مناظره دعوت کرد

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در واکنش به اظهارات رئیس جمهور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن از روحانی برای انجام مناظره دعوت کرد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی رئیس‌جمهور را دعوت به مناظره کرد

حبیبی با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در راهپیمایی 22بهمن از برخی مواضع روحانی انتقاد کرد و از وی خواست که دعوت حزب موتلفه را درباره طرح مسائلی چون رفراندوم و بن‌بست سیاسی ،برای مناظره زنده قبول کند.

ده دستاوردهای انقلاب از نگاه دبیرکل حزب موتلفه

تهران- ایرنا- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد : رکوردهای پیشرفت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور با عدد و رقم هر روز امید تازه ای را می آفریند.

دعوت حزب موتلفه اسلامی از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حزب موتلفه اسلامی بمناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای از عموم مردم انقلابی ایران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت بعمل آورد.

دعوت حزب موتلفه اسلامی از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حزب موتلفه اسلامی بمناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای از عموم مردم انقلابی ایران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت بعمل آورد.]]>

هیچگونه دو دستگی و انشقاق در حزب موتلفه اسلامی وجود ندارد

روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی در واکنش به مسائل مطرح شده در یکی از رسانه ها مبنی بر بروز اختلاف در حزب موتلفه اسلامی اطلاعیه ای صادر کرد.

رئیس جمهور پاسخگوی اختیارات وسیع خود در قانون اساسی باشد

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به بخشی از سخنان رئیس جمهور در مراسم ۲۲ بهمن امسال گفت: روحانی به جای حاشیه سازی پاسخگوی اختیارات وسیع رئیس‌جمهور در قانون اساسی باشد.

بادامچیان: رئیس‌جمهور آمریکا دیوانه نیست

قائم مقام حزب موتلفه اسلامی گفت: رئیس‌جمهور آمریکا دیوانه نیست بلکه خُل‌بازی در می‌آورد.

روحانی فردا عازم هند می‌شود/ تشریح جزئیات سفر رئیس‌جمهور

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس‌جمهور گفت: رئیس‌جمهوری اسلامی ایران برای سفری ۳ روزه و به دعوت رسمی نخست وزیر هند، صبح پنج‌شنبه ۲۶ بهمن ماه به این کشور سفر می‌کند.

چرا رئیس‌جمهور کسانی را که از قطار انقلاب پیاده شدند، بکار گرفته است

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: از «بن بست» و «همه پرسی» سخن به میان آورد در حالی که هیچ بن‌بستی در سر راه ملت ایران قرار ندارد.]]>

تحاد ملت ایران رمز پیروزی‌های پی در پی در انقلاب اسلامی است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: مردم همان مردمی هستند که از مسئولان پاکدست و مومن در جمهوری اسلامی دفاع می‌کنند اما از مسئولانی که به ناحق بر کرسی مسئولیت تکیه زده‌اند یا می‌زنند و کارنامه‌ای جز تبعیض، نابرابری و ناکارآمدی ندارند و حقوق نجومی می‌گیرند

روحانی پاسخگوی اختیارات وسیع خود در قانون اساسی باشد/ یک طیف رسانه‌ای و برخی فعالان سیاسی مدافع جریان جاسوسی در کشور هستند

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به بخشی از سخنان رئیس جمهور در مراسم ۲۲ بهمن امسال گفت: روحانی به جای حاشیه سازی پاسخگوی اختیارات وسیع رئیس‌جمهور در قانون اساسی باشد.

نیشخند ساکت در پاسخ به مردمی که کریمی را برنده مناظره می‌دانستند

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پاسخ به مردمی که علی کریمی را پیروز مناظره می‌دانستند، نیشخند می‌زد.

رئیس‌جمهور می‎‌تواند در برخی موضوعات پیشنهاد همه‎پرسی بدهد/ سخنان روحانی در ۲۲ بهمن، دعوت عام به وفاق ملی براساس قانون اساسی بود

معاون حقوقی رییس‌‌جمهور با بیان اینکه رئیس‌جمهور می‎‌تواند در برخی موضوعات پیشنهاد همه‎پرسی بدهد، تاکید کرد: سخنان رئیس‌جمهور در ۲۲ بهمن ماه، در واقع، دعوت عام به وفاق ملی بر اساس میثاق ملی یعنی قانون اساسی بوده است که چارچوب مشروعیت عمل و رفتار همه احزاب

دعوت رهبر کره شمالی از رئیس‌جمهور کره جنوبی برای دیدار/ «اون» در انتظار سفر «این»

منابع خبری روز شنبه گفته‌اند رهبر کره شمالی از رئیس‌جمهور کره جنوبی برای سفر به پیونگ‌یانگ دعوت کرده‌اند.

رئیس‌جمهور فردا به هند سفر می‌کند

رئیس‌جمهوری اسلامی ایران برای سفری سه روزه و به دعوت رسمی نخست‌وزیر هند، صبح پنج شنبه ۲۶ بهمن ماه به این کشور سفر می‌کند.

کره شمالی، رئیس‌جمهور کره جنوبی را به پیونگ‌یانگ دعوت کرد

بنا بر اعلام سئول، رهبر کره شمالی رئیس‌جمهور کره جنوبی را برای سفر رسمی به پیونگ یانگ دعوت کرده است.

دعوت رئیس جمهور به اتحاد و برادری مسلمانان در هند

روزنامه‌های صبح امروز با اشاره به سفر رئیس جمهور به هند با انعکاس سخنان وی از فشار‌های پیدا و پنهان این روز‌ها به شهردار تهران نوشتند.

بادامچیان: آیت‌الله میلانی ترور شاه را مصلحت ندانست/انقلاب بلافاصله به آرمانش نمی‌رسد

نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه موتلفه به دنبال ترور شاه بود گفت: «آیت‌الله میلانی ابتدا حکم مهدورالدمی شاه را داد اما بعد از اعدام انقلابی حسنعلی منصور، زدن شاه را به مصلحت ندانست.»