دبیرکل حزب موتلفه اسلامی رئیس‌جمهور را دعوت به مناظره کرد

حبیبی با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در راهپیمایی 22بهمن از برخی مواضع روحانی انتقاد کرد و از وی خواست که دعوت حزب موتلفه را درباره طرح مسائلی چون رفراندوم و بن‌بست سیاسی ،برای مناظره زنده قبول کند.مطالب مرتبط

حبیبی: موتلفه دشمنان قسم خورده زیادی دارد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ما باید در مقابل هرگونه عاملی که به انسجام موتلفه ضربه می‌زند بایستیم زیرا دشمنان قسم خورده جدی داریم.

مشکلات اقتصادی با جابه‌جایی وزرا حل نمی‌شود

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه با جابه‌جایی وزرا، مشکلی حل نخواهد شد، گفت: رئیس جمهور باید کسانی که ناکارآمدی آنها در مسائل روزمره جامعه مشخص شده، تغییر دهد.

معطل برجام و FATF نمانیم/ مشکلات اقتصادی؛محصول ائتلاف‌های نیم‌بند

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مشکلاتی که امروز به ویژه در حوزه اقتصادی با آن روبرو هستیم، عمدتا محصول ضعف مدیریت کسانی است که با یک ائتلاف نیم‌بند دولت را اداره می‌کنند.

عده‌ای محارب در سال ۸۸ با دستور کروبی و موسوی مرتکب قتل شدند

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه عده ای در سال ۸۸ آشوب کردند و در محاربه با نظام مرتکب قتل شدند، گفت: آیا این اقدامات غیر از دستور، فریاد و فرمان کروبی و موسوی انجام شد؟

لاوروف: از اسد برای سفر به روسیه دعوت کردیم/ امیدواریم نتایج تحقیق درباره خاشقجی علنی اعلام شود

وزیر خارجه روسیه گفت: از بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه برای سفر به روسیه و جمهوری کریمه دعوت به عمل آوردیم.

الحاق به CFT پازل توطئه‌های دشمن علیه ملت ایران را تکمیل می‌کند

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: لایحه مربوط به CFT پازل توطئه های دشمن علیه ملت ایران را تکمیل می کند.

پشت پرده نامه‌های اخیر کروبی یک جریان خاص است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی پشت پرده نامه های اخیر کروبی را یک جریان خاص دانست و تاکید کرد: نویسنده این نامه‌ها شخص کروبی نیست بلکه جریان پشتیبان اوست.

مسابقات مناظره دانشجویی قشر جوان را توانمند می کند

رئیس دانشگاه پیام نور رشت، برگزاری مسابقات مناظره دانشجویی را سرمایه گذاری پایدار دانست و گفت: یکی از موضوعاتی که می تواند دانشجویان را که جزو قشر جوان جامعه هستند، توانمند کند به چالش کشیدن افکار و اندیشه های آنان از طریق برگزاری کرسی های آزاداندیشی و من

مناظره ای برای تشریح زوایای پیدا و پنهان معاهده FATF

ایلام - ایرنا - مناظره حمید رسایی فعال سیاسی اصولگرا و جلال میرزایی نماینده اصلاح طلب ایلام در مجلس شورای اسلامی سه شنبه شب گذشته در دانشگاه ایلام به جلسه ای برای تشریح زوایای مختلف و جنبه های پیدا و پنهان معاهده FATF از دو منظر متضاد مبدل شد.

مناظره ای برای تشریح زوایای پیدا و پنهان معاهده FATF

ایلام - ایرنا - مناظره حمید رسایی فعال سیاسی اصولگرا و جلال میرزایی نماینده اصلاح طلب ایلام در مجلس شورای اسلامی سه شنبه شب گذشته در دانشگاه ایلام به جلسه ای برای تشریح زوایای مختلف و جنبه های پیدا و پنهان معاهده FATF از دو منظر متضاد مبدل شد.

مراسم تودیع رحمانی‌فضلی 28 مهر برگزار می‌شود

دبیرکل جدید ستاد مبارزه با مواد مخدر که به تازگی از سوی حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران منصوب شده، روز شنبه هفته آینده 28 مهر، معارفه و عبدالرضا رحمانی‌فضلی دبیرکل قبلی ستاد، از این سمت تودیع می‌شود.

گیلان میزبان منطقه ای مسابقات مناظره های دانشجویی است

رشت - ایرنا - معاون فرهنگی و عضو هیات علمی جهاد دانشگاهی گیلان از میزبانی استان در مسابقات ملی مناظره دانشجویی در سطح منطقه ای خبر داد.

موافقت رئیس‌ جمهور با استعفای آخوندی و معرفی محمد اسلامی به سرپرستی وزارت راه

رئیس‌ جمهور در نامه‌ای ضمن پذیرش استعفای عباس آخوندی از سمت وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی را به عنوان سرپرست این وزارتخانه منصوب کرد.

تورم به مرز ۴۰ تا ۵۰ درصد رسیده است/ دولت؛ سرمنشاء آشفتگی ارزی

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: دولت سعی کرد تورم را با حالت انقباضی و با کاهش قدرت خرید مردم مهار کند ولی در سال جاری این سیاست شکست خورد و تورم به مرز ۴۰ تا ۵۰ درصد رسیده است.

دبیرکل جهاد اسلامی: تهدیدات دشمن صهیونیستی را جدی می‌گیریم

پس از آنکه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و وزیر جنگ این رژیم غزه را به جنگ جدید تهدید کردند، دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد این تهدیدات را جدی می‌گیرد و رزمندگان فلسطینی باید در آمادگی کامل باشند.

واکنش وزیر ارشاد به مناظره کچویان و عبدی و رویکرد صداوسیما

وزیر ارشاد در واکنش به مناظره کچویان و عبدی در شبکه چهار سیما گفت صداوسیما با تکثیر این قبیل مناظرات جانی تازه می‌گیرد.]]>

«مجتبی شاکری» دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی ماند

مجتبی شاکری با کسب اکثریت آراء اعضای شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی، برای دومین بار به عنوان دبیرکل این جمعیت انتخاب شد.

دبیر همایش تصوف: آماده مناظره در مورد تصوف هستیم

دبیر علمی همایش ـ«تصوف؛ شاخصه‌ها و نقدها» با بیان اینکه برخورد امنیتی با تصوف نداریم و آماده مناظره با مدعیان تصوف که با پول بیت‌المال همایش می‌گیرند هستیم، تاکید کرد: برخی ممکن است بگویند تصوف در برابر وهابیت ایستاده و مقاومت می‌کند که این نادانی نسبت به

ادعای مشاور ولیعهد ابوظبی: به همایش دانشگاه آزاد دعوت شده ام

دوحه – ایرنا – 'عبدالقادر عبدالله' استاد دانشگاه و مشاور ولیعهد ابوظبی که با دفاع از حمله تروریستی اهواز، جمهوری اسلامی را به انجام حملات بیشتر تهدید کرده بود، ادعا کرد که به همایش دانشگاه آزاد اسلامی دعوت شده است.

با تحریم های ضد ایرانی مخالفیم

بغداد – ایرنا – شیخ 'همام حمودی' رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق تاکید کرد: با تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران و دیگر کشورهای جهان مخالفیم و همگان را به گفتگو و رایزنی برای حل اختلافات دعوت می کنیم.