دبیرکل حزب موتلفه اسلامی رئیس‌جمهور را دعوت به مناظره کرد

حبیبی با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در راهپیمایی 22بهمن از برخی مواضع روحانی انتقاد کرد و از وی خواست که دعوت حزب موتلفه را درباره طرح مسائلی چون رفراندوم و بن‌بست سیاسی ،برای مناظره زنده قبول کند.مطالب مرتبط

اتهام زنی دبیرکل اتحادیه عرب به ایران در دیدار با رئیس‌جمهور فراری یمن

دبیرکل اتحادیه عرب به جای محکوم کردن جنایت وحشیانه عربستان در صعده، به طرح اتهاماتی بی‌اساس علیه جمهوری اسلامی ایران پرداخت.

حبیبی: ترامپ به عکس یادگاری با ایران نیاز دارد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: با اشاره به پیشنهاد ترامپ برای مذاکره گفت: قبل از اجرای تعهدات قبلی و پرداخت غرامت ها از طرف آمریکا، مذاکره بی معنی است.

اظهارات ضد ایرانی دبیرکل اتحادیه عرب در دیدار با رئیس‌جمهور مستعفی یمن

دبیرکل اتحادیه عرب در دیدار با رئیس‌جمهور مستعفی یمن، به تکرار اظهارات ضد ایرانی پرداخته و ایران را تهدیدی برای نظام امنیت جهان عرب برشمرد.

مسابقات ملی مناظره دانشجویان فرصتی برای یادگیری است

​سرپرست تیم داوری مسابقات ملی مناظره دانشجویان در گیلان، اینمسابقات را فرصتی برای یادگیری دانست و ادامه داد: در هر مسابقه دو تیم شرکت کننده نسبت به یکدیگر مقایسه می شوند، تیم ها در استدلال و بیان آزاد هستند و مواضع دو طرف مناظره تاثیری بر داوری ها ندارد.

دولت و قوه قضائیه در مبارزه با فساد تعلل کرده‌اند

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه در دو قوه مجریه و قضائیه برای مبارزه با فساد تعلل شده است، گفت: امروز برای بسیاری از مدیران کشور مبارزه با فساد در اولویت‌ نیست.

مسئول مستقیم گرفتاری‌های کشور اصلاح‌طلبان هستند

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه اکثریت مسئولیت‌های اجرایی در پنج ساله اخیر در اختیار اصلاح‌طلبان بوده است، گفت: اصلاح‌طلبان مسئول اصلی مشکلات پدید آمده در کشور هستند.

سکه‌های پیش‌فروش شده روی پیش‌خوان برنامه «مناظره»!

مناظره این هفته شبکه یک سیما به سراغ موضوع پیش فروش سکه طلا می‌رود.

آغاز مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در گیلان

​دبیر اجرایی مسابقه ملی مناظره دانشجویان در گیلان، از برگزاری مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در استان گیلان خبر داد و گفت: مسابقات از امروز لغایت ۲۵ مرداد به میزبانی دانشگاه پیام نور رشت برگزار می شود.

دیدار رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی با دبیرکل سازمان محمدیه اندونزی

محمدحسین مختاری رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و هیئت همراه در جریان سفر به اندونزی با پروفسور عبدالمعطی؛ دبیرکل سازمان محمدیه این کشور دیدار کرد.

سکه‌های پیش‌فروش شده، روی پیش‌خوان «مناظره»

«مناظره» این هفته به سراغ موضوع پیش فروش سکه طلا رفته است.

چرا باید سازوکار برگزاری انتخابات در کشور اصلاح شود؟

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به تشریح دلایل لزوم توجه به سیاست‌های کلی قانون انتخابات که از سوی مقام رهبری ابلاغ شده، پرداخت.

دبیرکل سازمان محمدیه: آماده دریافت و استفاده از ایده‌های علما و مراجع ایران در اندونزی هستیم

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و هیئت همراه در جریان سفر به اندونزی با پروفسور عبدالمعطی؛ دبیرکل سازمان محمدیه این کشور دیدار و گفتگو کرد.

مرحله نیمه‌نهایی مسابقات مناظره دانشجویی در گیلان برگزار شد

​دبیر اجرایی هفتمین دوره مرحله استانی مسابقات مناظره دانشجویان با اشاره به برگزاری مرحله نیمه‌نهایی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان در استان گیلان، گفت: مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در استان گیلان از 21 مرداد در گیلان آغاز شد

جلسه ۳۸ اقتصاددان امضاکننده نامه به رئیس‌جمهور با نوبخت

سازمان برنامه‌ و بودجه کشور از ۳۸ اقتصاددان امضاکننده نامه به رئیس‌جمهور دعوت کرده است تا روز شنبه برای گفتگو و بررسی راهکارهای ارائه شده در نامه مذکور در جلسه‌ای که سازمان برنامه‌وبودجه برگزار خواهد کرد، شرکت کنند.

مناظره شگفت‌انگیز امام جواد(ع) با یک عالم شافعی در زمان کودکی

آیت‌الله قزوینی مناظره‌ای جالب توجه از امام جواد(ع) با یک عالم شافعی نقل می‌کند.

برگزاری مراسم تکریم و معارفه دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان

مراسم تکریم دبیرکل پیشین و معارفه دبیرکل جدید اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان صبح امروز برگزار شد.

روحانی ۲۰ روز دیگر برای حضور در مجلس، وقت دارد/ رئیس‌جمهور بعد از تعطیلات به خانه ملت می‌آید

یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره زمان حضور رئیس‌جمهور در صحن مجلس گفت: رئیس‌جمهور ۲۰ روز دیگر وفت دارد تا به مجلس بیاید.]]>

سوال از رئیس جمهوری به وحدت ملی خدشه وارد نکند

شهرکرد- ایرنا- دبیر حزب موتلفه اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: طرح سوال از رئیس جمهوری گرچه حق طبیعی مجلس است، اما در شرایط کنونی باید مراقب بود تا به وحدت و انسجام ملی خدشه وارد نکند.

سوال از رئیس جمهوری به وحدت ملی خدشه وارد نکند

شهرکرد - ایرنا - دبیر حزب موتلفه اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: طرح سوال از رئیس جمهوری گرچه حق طبیعی مجلس است، اما در شرایط کنونی باید مراقب بود تا به وحدت و انسجام ملی خدشه وارد نکند.

دبیرکل جدید اتحادیه بین‌المجالس اسلامی با ظریف دیدار کرد

دبیرکل جدید اتحادیه بین المجالس اسلامی، امروز (سه شنبه) با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.