نوسازی ۵۰ هزار خودروی تجاری فرسوده در سال ۹۷

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از نوسازی ۵۰ هزار دستگاه خودروی تجاری فرسوده در سال آینده خبر داد.مطالب مرتبط

فراخوان دولت به 250 هزار بیکار با طرح نوسازی بافت‌های فرسوده

معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام برنامه سالانه نوسازی 100 هزار مسکن در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری، گفت: سالانه 250 هزار فرصت شغلی در طرح نوسازی بافت‌های فرسوده ایجاد می‌شود.

نیمی از خودروهای حمل و نقل عمومی فرسوده هستند / ارائه تسهیلات با سود یارانه‌ای به نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در راستای افزایش ارتقای حمل و نقل عمومی نسبت به نوسازی ناوگان و توسعه شبکه زیرساختی اقدام کنیم، گفت: در حال حاضر از 450 هزار دستگاه خودروی حمل و نقل عمومی 250 هزار دستگاه فرسوده هستند.]]>

نوسازی ۲۰۲ هزار دستگاه انواع ناوگان فرسوده در طرح کلید به کلید

مشاور مدیرعامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: در راستای نوسازی ناوگان فرسوده هم از محل اعتبارات سازمان راهداری و هم از محل محاسبه مابه‌التفاوت قیمت سوخت نوسازی انواع ناوگان کامیونی، مینی‌بوسی و اتوبوسی انجام می‌شود.

دستگاه‌ها برای اجرای طرح نوسازی کامیون‌های فرسوده وارد شوند

استاندار تهران تصریح کرد: برای اجرای جدی طرح نوسازی کامیون‌های فرسوده نیاز است دستورالعملی از جانب سازمان محیط زیست، شهرداری و پلیس راهور تهیه و زمانی مشخص برای تعویض و نوسازی کامیون‌ها و اتوبوس‌های فرسوده در نظر گرفته شود.

دستگاه‌ها برای اجرای طرح نوسازی کامیون‌های فرسوده وارد شوند

استاندار تهران تاکید کرد: برای اجرای جدی طرح نوسازی کامیون‌های فرسوده نیاز است دستورالعملی از جانب سازمان محیط زیست، شهرداری و پلیس راهور تهیه و زمانی مشخص برای تعویض و نوسازی کامیون‌ها و اتوبوس‌های فرسوده در نظر گرفته شود.]]>

آخرین اقدامات دولت برای نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای

در حال حاضر قرارداد نوسازی ۱۸ هزار دستگاه کامیون با شرکت نفت از محل صرفه‌جویی مصرف سوخت به امضاء رسیده است که در سال جاری اجرا می‌شود؛ این قرارداد در نهایت برای ۶۵ هزار دستگاه کامیون خواهد بود. هفته گذشته نیز دومین مرحله نوسازی ناوگان فرسوده سنگین آغاز ش

بدهی‌هایی که چوب‌ لای چرخ «نوسازی تاکسی‌های فرسوده» می‌گذارند

با وجود توقف چندماهه روند نوسازی تاکسی‌های فرسوده، به نظر می‌رسد هنوز اقدامی برای به جریان افتادن این طرح صورت نگرفته و انجام آن نیز منوط به رفع مشکلاتی میان شرکت خودروساز و گمرک است.

56 درصد خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی فرسوده است

تهران - ایرنا - رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: از 450 هزار دستگاه خودروی موجود در ناوگان حمل و نقل جاده ای، 250 هزار دستگاه یعنی حدود 56 درصد آن فرسوده است.

واگذاری ۵۰۰ دستگاه خودروی مینی بوس در طرح نوسازی

۵۰۰ دستگاه خودروی مینی بوس از محل طرح نوسازی و اشتغال سازی طی امروز به متقاضیان واگذار شد.

​گام‌های بلند بانک صادرات ایران در نوسازی ناوگان باربری جاده‌ای

حمایت‌های بانک صادرات ایران در راستای نوسازی ناوگان فرسوده باربری جاده‌ای کشور با تخصیص ٤ هزار و ٨٠٠ میلیارد ریال تسهیلات برای جایگزینی یک هزار و ٣٧٥ دستگاه خودرو سنگین تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری، ابعاد وسیع‌تری به خود گرفت.

افتتاح دفاتر تسهیل گری در کرج به‌منظور نوسازی بافت‌های فرسوده

کرج - مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری البرز با اشاره به اهمیت افتتاح دفاتر تسهیل گری در استان به‌ویژه کرج، گفت: این مهم به‌منظور نوسازی بافت‌های فرسوده اجرا می‌شود.

وام 320 میلیون تومانی برای نوسازی کامیون‌های فرسوده

مشاور معاون وزیر راه و شهرسازی از پرداخت وام 320 میلیون تومانی با سود 9 درصدی برای نوسازی کامیون‌های فرسوده خبر داد.

وام ۳۲۰ میلیون تومانی برای نوسازی کامیون‌های فرسوده

مشاور معاون وزیر راه و شهرسازی، از پرداخت وام ۳۲۰ میلیون تومانی با سود ۹ درصدی برای نوسازی کامیون‌های فرسوده خبر داد.

نوسازی ناوگان فرسوده مینی‌بوس‌ با آورده ۲۰ درصدی متقاضی

مشاور ارشد رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: در طرح نوسازی ناوگان مینی‌بوس‌ فرسوده ۸۰ درصد از کل هزینه خرید مینی‌بوس‌های نو از طریق تسهیلات با بهره ۴ درصد و ۲۰ درصد کل مبلغ به‌عنوان آورده متقاضی تأمین می‌شود.

وعده خودروسازها برای آغاز مجدد نوسازی تاکسی‌ها از خرداد

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با بیان این‌که سازمان برنامه و بودجه مبلغ 180 میلیارد تومان اعتبار به‌منظور نوسازی ناوگان تاکسیرانی تخصیص داده است، گفت: با وصول بدهی‌های معوق شرکت‌های خودروساز، آن‌ها نیز قول داده‌اند طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده

بافت های فرسوده ورزشی مرمت می شوند

مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان از مشارکت این مجموعه در نوسازی بافت های فرسوده ورزشی خبر داد.

79 درصد بافت فرسوده ارومیه تاریخی است

ارومیه- ایرنا- شهردار ارومیه با بیان اینکه یکی از رویکردهای اصلی مدیریت شهری در سال جاری، نوسازی بافت های فرسوده شهری است، گفت: 79 درصد از بافت فرسوده این شهر را بافت تاریخی تشکیل می دهد که تنها کار قابل انجام در این حوزه، مرمت و بهسازی است.

آغاز نوسازی ون و تاکسی‌های فرسوده پس از وقفه 10 ساله

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی از نوسازی تاکسی های ون برای اولین بار پس از ده سال با تسهیلات 60 میلیون تومانی و یارانه 20 میلیون تومانی خبر داد.

آذربایجان‌ شرقی|60 درصد مدارس ملکان نیازمند نوسازی است

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی گفت:بیش از 60 درصد مدارس ملکان فرسوده بوده و به بازسازی و نوسازی نیاز دارد.

جان مردم ورامین در ناوگان فرسوده اتوبوسرانی در معرض خطر است

تهران - ایرنا - ناوگان فرسوده اتوبوسرانی شهرداری ورامین ، جان هزاران مسافری که هر روز برای عزیمت به تهران ، از اتوبوس ها و مینی بوس های این سازمان استفاده می کنند را با خطر جدی مواجه کرده و نوسازی این ناوگان به عزم جدی مسئولان نیاز دارد.