نوسازی ۵۰ هزار خودروی تجاری فرسوده در سال ۹۷

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از نوسازی ۵۰ هزار دستگاه خودروی تجاری فرسوده در سال آینده خبر داد.مطالب مرتبط

صاحبان تاکسی‌های فرسوده بخوانند

بنابر گفته مدیرکل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور آن دسته از رانندگانی که خودروی آنها به سن فرسودگی رسیده ولی شرایط نوسازی ناوگان در کشور فراهم نیست می‌توانند در سامانه نوسازی ناوگان تاکسیرانی اعلام آمادگی کنند و تازمانی که شرایط نوسازی فراهم نشده، مشمول

250 هزار نفر در بافت های فرسوده بندرعباس زندگی می کنند

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با تاکید بر سرعت بخشی به نوسازی بافت های فرسوده در استان به ویژه بندرعباس، گفت: براساس آمارهای موجود حدود 250 هزار نفر در بافت های فرسوده این شهر زندگی می کنند.

حمایت رئیس جمهور از طرح نوسازی بافت فرسوده

معاون اول رئیس جمهور گفت: حاشیه نشینی و بافت فرسوده، دو موضوع اصلی مورد تاکید دولت هستند و رئیس جمهور از ایده نوسازی این بافت ها حمایت می کند.

3 راهکار جدید برای حل مشکل "تاکسی‌های فرسوده"

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در مورد آخرین وضعیت نوسازی تاکسی‌های فرسوده توضیحاتی را ارائه کرد.

کمبود پارکینگ، عامل اصلی نزاع و درگیری در بافت های فرسوده

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: بیشترین میزان نزاع هایی که بصورت رسمی ثبت شده ، نزاع بر سر جای پارک بوده است.

کسری پارکینگ، عامل اصلی نزاع و درگیری در بافت های فرسوده

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: بیشترین میزان نزاع هایی که بصورت رسمی ثبت شده و یا حتی در مواردی منجر به قتل شده است، نزاع بر سر جای پارک بوده است.

40 درصد منابع کتابخانه ای مدارس مازندران فرسوده است

ساری- ایرنا- معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران گفت که از مجموع سه میلیون و 600 هزار جلد کتاب موجود در کتابخانه های مدارس استان بیش از 40 درصد آن فرسوده و غیرکاربردی است.

61 درصد شبکه آب اهواز فرسوده است

اهواز – ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: اهواز دارای سه هزار کیلومتر شبکه توزیع آب است که از این میزان 61 درصد آن فرسوده است.

فرسودگی ۳۰درصد فضا‌های آموزشی کشور

معاون وزیر آموزش و پرورش: بیش از ۳۰درصد فضا‌های آموزشی کشور فرسوده است و برای تخریب، نوسازی و مقاوم سازی آن‌ها ۹۰۰هزار میلیارد ریال نیاز است.

قهر مرزنشینان ترکمن خراسان شمالی با تسهیلات مسکن

بجنورد- ایرنا- ترکمن های مرزنشین شهرستان راز و جرگلان، در واحدهای مسکونی فرسوده و نامقاوم زندگی می کنند اما حاضر به دریافت تسهیلات بانکی برای مقاوم سازی و یا نوسازی منازل خود، نیستند.

استارت خودروهای چینی تسلا زده شد

شرکت آمریکایی تسلاموتورز علی‌رغم جنگ تجاری چین با آمریکا، ثبت سفارش نخستین خودروی تولیدی در کارخانه خود در چین را کلید زد.

تجهیز و نوسازی شالیزارهای محمودآباد

مدیر جهاد كشاورزی شهرستان محمودآباد از تجهیز و نوسازی 2 هزار و 500 هکتار شالیزارهای این شهرستان تاکنون خبر داد.

هنرستان های کشور با یکهزار و600 میلیارد ریال نوسازی می شوند

ساری- ایرنا- مدیرکل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه کار و دانش وزارت آموزش و پرورش، از تامین اعتبار و اختصاص هزار و600میلیارد ریال اعتبار امسال برای بهسازی و نوسازی هنرستانهای فنی وحرفه ای و کار و دانش کشور خبر داد.

استفاده از هزار و ۱۷۵ خودروی برف روبی در پایتخت/فعالیت ۴۲ ایستگاه

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به استفاده از هزار و ۱۷۵خودروی برف روبی که ۵۲در صد از آن ها مکانیزه هستند، گفت: برای کاهش یخبندان ۱۹ هزار و ۶۸۳ تن ماسه در سطح شهر جانمایی می شود.

محلات فرسوده شهری در گیلان ساماندهی می‌شوند

معاون ستاد ملی بازآفرینی شهری کشور‌ با بیان اینکه 39 محله فرسوده شهری در گیلان وجود دارد گفت‌: محلات فرسوده شهری در گیلان ساماندهی می‌شوند.

تحویل ۱۲ هزار خودروی خانواده رنو تا پایان امسال

معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت: تا پایان این هفته، به 12 هزار نفر از 48 هزار خریدار خودروهای خانواده رنو اطلاع می‌دهیم که مشمول دریافت این خودروها تا پایان سال می‌شوند و برای مابقی خریداران پیشنهادهایی داریم که اعلام می‌کنیم.

وضعیت ۲۴ درصد مدرسه تهران «قرمز» است؟

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به فرسوده بودن ۳۰ درصد مدراس پایتخت گفت: با توجه به اینکه تعداد قابل توجهی از دانش‌آموزان نیز در این مدارس حضور دارند اگر زلزله در ساعتی که دانش آموزان حضور دارند رخ دهد فاجعه بار خواهد بود.

فرسودگی منازل روستایی ورامین خانه به خانه اطلاع رسانی می شود

تهران – ایرنا – فرماندار شهرستان ورامین از آغاز اجرای طرح اطلاع رسانی خانه به خانه نوسازی بافت فرسوده روستایی در این شهرستان خبر داد.

وضعیت قرمز برای ۲۴ درصد مدرسه پایتخت

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به فرسوده بودن ۳۰ درصد مدراس پایتخت گفت: با توجه به اینکه تعداد قابل توجهی از دانش‌آموزان نیز در این مدارس حضور دارند اگر زلزله در ساعتی که دانش آموزان حضور دارند رخ دهد فاجعه بار خواهد بود.

خیران110 هزار مدرسه در کشور ساختتند

یاسوج- ایرنا- مشاور عالی رئیس سازمان نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: افراد خیر تاکنون در مجموع بیش از 110 هزار مدرسه در نقاط مختلف کشور ساخته اند.