نوسازی ۵۰ هزار خودروی تجاری فرسوده در سال ۹۷

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از نوسازی ۵۰ هزار دستگاه خودروی تجاری فرسوده در سال آینده خبر داد.مطالب مرتبط

حرکت لاک پشتی نوسازی تاکسی‌های فرسوده

با وجود اینکه به نظر می رسید نوسازی تاکسی‌های فرسوده بعد از چندماه توقف دوباره در مسیر خود قرار گیرد اما مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور معتقد است روند نوسازی تاکسی‌های فرسوده بسیار کند بوده و به دلایلی که شرکت خودروساز هنوز اعلام نکرده، پیش فاکت

عملیات نوسازی 1200 مدرسه استان تهران آغاز شد

تهران- ایرنا- عملیات نوسازی مدارس فرسوده با دستور استاندار تهران کلید خورد و قرار است در پنج سال آینده یک هزار و 200 مدرسه فرسوده این استان نوسازی شود.

5 هزار واحد مسکونی بافت فرسوده هرمزگان نوسازی می شود

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: 5 هزار واحد مسکونی بافت های فرسوده و حاشیه نشین در این استان تا پایان امسال طبق برنامه ریزی های صورت گرفته نوسازی می شود.

وزارت صنعت برای نوسازی ۱۰ هزار تاکسی فرسوده در تهران همکاری کند

استاندار تهران : وزارت صنعت ، معدن و تجارت برای نوسازی ۱۰ هزارتاکسی فرسوده در صف نوسازی از طریق شرکت های خودروسازی همکاری کند.

شتاب حداکثری در نوسازی بافت فرسوده

امیر محسنی از نوسازی بافت فرسوده در منطقه ۱۷ تهران و کاهش بافت فرسوده شهری در این منطقه خبر داد.]]>

نوسازی پنج هزار واحد مسکونی در بافت‌های فرسوده هرمزگان

استاندار هرمزگان از آغاز عملیات ساخت و نوسازی واحدهای مسکونی محله چاهستانی‌های بندرعباس از اول مهرماه سال جاری خبر داد.

54 هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده نوسازی را آغاز کردند

تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از نوزدهم بهمن پارسال با صدور فرمان رییس جمهوری برای آغاز طرح بازآفرینی شهری تاکنون نوسازی 54 هزار واحد مسکونی در این بافت ها در کشور آغاز شده است.

نوسازی تمام بافت های فرسوده تهران تا پایان برنامه ششم توسعه

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از نهایی شدن برنامه نوسازی برای ۶۷ محله حاشیه‌ای و بافت فرسوده استان تهران خبر داد.

شرط تردد تاکسی‌های فرسوده در تهران

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینکه تردد هر گونه خودروی فاقد معاینه فنی در شهر تهران با جریمه همراه است، گفت: تردد تاکسی‌های فرسوده در شهر تهران که برای جایگزینی ثبت نام کرده‌اند تا زمانی که خودروی جایگزین تحویل داده شود به شرط داشتن معای

پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیونی برای نوسازی بافت فرسوده

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی نوسازی بافت‌ فرسوده با نرخ 9 درصد از شهریور آغاز می‌شود، گفت: این تسهیلات از 2500 میلیارد نقدینگی دولت و 2500 میلیارد تومان آورده بانک‌ها اجرا خواهد شد.

تسهیلات جدید در راه بافت های فرسوده

معاون وزیر راه و شهرسازی از پرداخت تسهیلات ارزان برای نوسازی بافت های فرسوده خبر داد.

دو هزار واحد مسکن روستایی استان قزوین در نوبت نوسازی

دو هزار واحد مسکونی در روستا‌ها و شهر‌های با جمعیت کمتر از ۲۵ هزار نفر در نوبت نوسازی هستند.

آغاز پرداخت وام ۵۰ میلیونی بافت فرسوده با سود ۹ درصد از شهریور

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری از آغاز پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی نوسازی بافت فرسوده با سود ۹ درصد از شهریورماه امسال خبر داد.

آغاز پرداخت وام ۵۰ میلیونی بافت فرسوده با سود ۹ درصد از شهریور

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری از آغاز پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی نوسازی بافت فرسوده با سود ۹ درصد از شهریورماه امسال خبر داد.

۴۰ درصد سیستم گرمایشی مدارس ناایمن است/ 7 هزار کلاس تحویل آموزش و پرورش می‌شود

رئیس سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه ۳۰ درصد مدارس فرسوده و نیاز به بازسازی دارند، گفت: 7 هزار کلاس در مهرماه سال‌جاری تحویل آموزش و پرورش می‌شود.

چکش کاری بسته نوسازی بافت فرسوده با حضور توسعه گران

امروز بسته پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی برای جذب سرمایه گذاری در نوسازی بافتهای ناکارآمد به بحث و تبادل نظر گذاشته شد که بعضی سرمایه گذاران عنوان کردند این بسته کارآیی لازم را ندارد و دولت باید نگاه کسب سود را از این بافتها بردارد و به ارتقای محله بسنده ک

پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی ساخت در بافت های فرسوده

معاون وزیر راه و شهرسازی از پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی­برای نوسازی بافت‌های فرسوده با سود 9 درصد در شهریورماه خبر داد.

بررسی بسته پیشنهادی دولت برای نوسازی بافت های فرسوده

بسته پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی برای جذب سرمایه گذاری در نوسازی بافت های ناکارآمد، به بحث و بررسی گذاشته ­شد.

لزوم همکاری وزارت صنعت برای نوسازی 10 هزار تاکسی فرسوده

استاندار تهران با بیان اینکه تاکسی ویژه حمل و نقل عمومی است، گفت: با وجود شرایط حال کشور وزارت صنعت معدن و تجارت و شرکت‌های خودرویی باید خودرو به این بخش تخصیص دهند.

تنها ۳۰۷ تاکسی از ابتدای سال تاکنون نوسازی شده‌اند/توقف ارائه خودرو از سوی خودروسازها

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تهران با بیان اینکه ۸۱ هزار خودرو در سامانه نوسازی ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: تعداد خودروهای نوسازی شده در نیمه مرداد ماه امسال تنها ۳۰۷ خودرو است و به دلیل توقف ارائه خودرو از سوی خودروسازها نوسازی تاکسی‌ها طبق برنامه پیش نرفته است