نوسازی ۵۰ هزار خودروی تجاری فرسوده در سال ۹۷

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از نوسازی ۵۰ هزار دستگاه خودروی تجاری فرسوده در سال آینده خبر داد.مطالب مرتبط

70 درصد اتوبوس‌های شهری فرسوده و نیازمند نوسازی‌ هستند

بنابر اظهارات رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ۲۲ هزار دستگاه اتوبوس شهری نزدیک به ۱۶ هزار دستگاه ـ که حدود ۷۰ درصد ناوگان را شامل می‌شود ـ فرسوده و پیر هستند و این میزان فرسودگی برای ناوگان اتوبوسرانی بسیار بالاست و نیازمند نوسازی این ناوگان ه

بیش از 10 هزار کلاس درس در خراسان رضوی فرسوده است

مشهد- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی گفت: هم اکنون 10 هزار و 47 کلاس درس در این استان فرسوده و نیازمند بازسازی است.

تفاهم نامه ۳۶۰۰ میلیاردی با سازمان برنامه برای نوسازی بافت فرسوده

عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری از امضای تفاهم نامه با سازمان برنامه وبودجه برای تخصیص ۳۶۰۰میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی برای نوسازی بافت های فرسوده خبر داد.

نوسازی 15 پلاک تجمیعی در شرق پایتخت آغاز شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان نوسازی شهرداری تهران اعلام کرد: عملیات اجرایی نوسازی 15 پلاک تجمیعی در محله اسدی منطقه 13 به عنوان طرح الگوسازی معماری مسکونی در بافت فرسوده آغاز شد.

تحویل خودرو به تاکسیرانان قزوینی پیگیری می شود

قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع تحویل خودروی رانندگان تاکسی که در طرح نوسازی خودروهای فرسوده ثبت نام و هزینه واریز کرده اند مورد پیگیری قرار می گیرد.

آغاز عملیات نوسازی ۱۵ پلاک تجمیعی در منطقه ۱۳

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از آغاز عملیات اجرایی نوسازی ۱۵ پلاک تجمیعی در محله اسدی منطقه ۱۳ به عنوان طرح الگوسازی معماری مسکونی در بافت فرسوده خبر داد.

10 هزار هکتار از باغ های مثمر چهارمحال و بختیاری فرسوده است

شهرکرد- ایرنا- مدیر امور باغبانی سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری از فرسوده بودن 10 هزار هکتار معادل 35 درصد از 40 هزار هکنار باغ های مثمر این استان خبر داد که بگفته وی این باغ ها قدیمی، کهنه و نیازمند حذف و جایگزینی است.

140هزارخودرو فرسوده باید ازناوگان حمل و نقل خارج شود

بندرعباس- ایرنا- معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با اشاره به فعالیت 350 هزار خودرو جمعی گفت: از این تعداد 140 هزار دستگاه فرسوده وجود دارد که باید از بخش حمل و نقل عمومی خارج شود.

سالانه ۱۴ هزار هکتار بافت ناکارآمد نوسازی می شود

قزوین- کارشناس مسئول دبیرخانه ستاد بازآفرینی شهری ایران گفت: ۱۴۰ هزار هکتار و ۲۷۰۰ محله بافت ناکارآمد شهری در کشور داریم که سالانه باید ۱۰ درصد آن معادل ۱۴ هزار هکتار نوسازی و بازسازی شود.

٧٠ درصد اتوبوس های شهری فرسوده هستند

‌تهران- ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: در حال حاضر از ٢٢ هزار دستگاه اتوبوسرانی شهری در کشور ١6 هزار دستگاه معادل ٧٠ درصد آنها فرسوده است.

70 درصد اتوبوسهای شهری فرسوده هستند

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: از 22 هزار دستگاه اتوبوس شهری در کشور، 16 هزار دستگاه معادل 70 درصد آنها فرسوده است.

نشت آب منجر به تخریب دو واحد مسکونی و تجاری شد

مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد گفت: نشت آب از لوله فرسوده منجر به تخریب و وارد آمدن خسارت به دو واحد مسکونی و تجاری در این کلانشهر شد.

اختصاص تسهیلات ۲۱ هزار میلیاردی برای بازسازی و نوسازی صنعت نساجی

رشت- مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صمت از تخصیص تسهیلات ۲۱ هزار میلیاردی برای بازسازی و نوسازی صنعت نساجی کشور خبر داد.

ماشین‌آلات صنعت نساجی گیلان فرسوده است

مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صمت با بیان اینکه ماشین‌آلات صنعت نساجی گیلان فرسوده است، گفت: 21 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای احیاء صنعت نساجی کشور اختصاص یافت.

فرسودگی یک پنجم بافت شهری ورامین

شهردار ورامین با اشاره به ضرورت نوسازی بافت های قدیمی شهری اعلام کرد :حدود یک پنجم از محدوده شهر جزو بافت فرسوده است.

طرح «کلید به کلید» تنها راهکار احیای بافت فرسوده قم است

قم-ایرنا- شهردار قم با اشاره به پیگیری برای اجرای طرح «کلید به کلید» در بافت فرسوده این شهر گفت: در این طرح به جای پرداخت پول برای خرید املاک واقع در این بافت ، خانه هایی ساخته و آنها با خانه های فرسوده معاوضه می شود.

تعویق یک ساله طرح اسقاط موتورسیکلت‌های فرسوده

عضو هیئت مدیره انجمن صنعت موتورسیکلت ایران با بیان اینکه هیچ دستگاهی متولی اسقاط موتورسیکلت‌های فرسوده در کشور نیست گفت: براساس مصوبه هیئت وزیران اسقاط موتورسیکلت‌های فرسوده یک سال به تعویق افتاده است.

امسال کمتر از 800 تاکسی نوسازی شده است/ نوسازی ناوگان در صف کمیسیون زیربنایی

دستور وزیر راه برای تعیین تکلیف شیوه استفاده از اراضی پردیسان قم

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که شیوه استفاده از اراضی 48 هکتاری در منطقه پردیسان قم مشخص نیست، گفت:‌ در حوزه نوسازی و احیای بافت‌های فرسوده عمدتا به بخش‌های نرم کار توجه شده است.

تملک اماکن تاریخی شهرها از دستور کار وزارت راه و شهرسازی خارج شد

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری، گفت: اولویت جدید وزارت راه و شهرسازی در نوسازی بافت های فرسوده، ساخت واحد مسکونی است و تملک اماکن تاریخی فعلا در دستور کار قرار ندارد.