خروج از بحران؛ هنر هفتم در اردبیل جان می گیرد

اردبیل - ایرنا- پس از سال ها رخوت و سستی در سالن های سینمایی اردبیل که تا مرز ورشکستگی و در برخی مواقع تا تعطیلی آنها نیز پیش رفت این روزها نسیم امیدوارکننده ای از آشتی هنر دوستان با هنر هفتم در استان وزیدن گرفته است.مطالب مرتبط

بحران ارزی ترکیه بورس وال استریت را قرمزپوش کرد

در حالی که عمیق تر شدن بحران اقتصادی در ترکیه موجب کاهش ارزش سهام بانک ها و خروج سرمایه ها از دارایی های پرریسک شده است، شاخص های بورس وال استریت روز جمعه شاهد کاهش بود.

شایسته سالاری و تغییر در روشها راهکار خروج از بحران کشور است

قزوین- نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: شایسته سالاری و تغییر اساسی در برخی روشها و تقویت گفتگوی ملی مهمترین راهکار برای برون رفت از بحران کنونی کشور است.

شهرداری اردبیل تور رایگان گردشگری برگزار می کند

اردبیل - ایرنا - شهردار اردبیل بر ارتقای نشاط اجتماعی و گردش دسته جمعی در این شهر تاکید کرد و گفت: تور ویژه رایگان اردبیل گردی هر روز برای شهروندان برگزار می شود.

همراه با هنر هفتم؛ تنگه ابوقریب

سوژه ناب، جلوه‌های ویژه میدانی، کارگردانی خوب و بازی یکدست و به اندازه بازیگران «تنگه ابوقریب» دست به دست هم داده تا این فیلم را به اثری دلنشین و تاثیرگذار برای مخاطبان هنر هفتم تبدیل کند.

اردبیل و «وان» ترکیه خواهر خوانده می شوند

اردبیل -ایرنا - نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن اردبیل گفت: تفاهم نامه خواهر‌خواندگی شهرهای اردبیل با «وان» ترکیه بر اساس پیوندهای فرهنگی و گردشگری مهرماه امسال امضا می شود.

اردبیل و وان ترکیه خواهر خوانده می شوند

اردبیل-ایرنا- نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان اردبیل گفت: تفاهم نامه خواهر‌خواندگی شهرهای اردبیل با وان ترکیه بر اساس اشتراکات فرهنگی و مناسبات گردشگری مهرماه امسال امضا می شود.

باند سرقت های میلیاردی در اردبیل متلاشی شد

اردبیل - ایرنا - فرمانده انتظامی استان اردبیل از انهدام اعضای باند چهار نفره سارقان حرفه ای منزل و کشف سرقت های چهار میلیارد ریالی در اردبیل خبر داد.

«شما که غریبه نیستید» به چاپ بیست و هفتم می‌رسد

مدیر انتشارات معین از ارائه چاپ بیست و هفتم کتاب «شما که غریبه نیستید» نوشته هوشنگ مرادی کرمانی خبر داد.

«شما که غریبه نیستید» به چاپ بیست و هفتم می‌رسد

مدیر انتشارات معین از ارائه چاپ بیست و هفتم کتاب «شما که غریبه نیستید» نوشته هوشنگ مرادی کرمانی خبر داد.

حمایت از ایده‌های فناورانه در اردبیل با برگزاری سومین رویداد شتاب

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: سومین رویداد شتاب اردبیل توسط پارک علم و فناوری اردبیل با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل هفته آخر مردادماه برگزار می‌شود.

10 تن شهد عسل تقلبی در اردبیل کشف شد

اردبیل - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از کشف و ضبط 10 تن شهد عسل تقلبی در کارگاهی غیر مجاز در مرکز استان خبر داد.

مرد اسید پاش در اردبیل خودکشی کرد

اردبیل - ایرنا- مردی در اردبیل پس از اسیدپاشی به صورت همسر سابق خود با خودکشی به زندگی خود پایان داد.

هیئت تجاری چین به اردبیل سفر می‌کند

رئیس اتاق بازرگانی اردبیل گفت: یک هیئت تجاری اقتصادی شانزده نفره از کشور چین به اردبیل سفر می‌کنند و در روزهای 24 و 25 مرداد ماه اتاق بازرگانی اردبیل میزبان این هیئت خواهد بود.

اردبیل سهمی در صادرات کالاهای پتروشیمی ندارد

اردبیل-ایرنا- رییس مرکز تحقیقات اتاق بازرگانی اردبیل گفت: بیشتر کالای صادراتی کشور مربوط به محصولات پتروشیمی است ولی اردبیل هیچ سهمی از صادرات این محصولات ندارد.

هیات تجاری چین به اردبیل سفر می کند

اردبیل - ایرنا - رییس اتاق بازرگانی اردبیل گفت: هیات تجاری ، اقتصادی چین متشکل از 16 نفر روزهای 24 و 25 مرداد ماه برای گفت و گو در باره گسترش همکاری ها به این استان سفر می کند.

کشت کلزا در اردبیل افزایش می یابد

اردبیل - ایرنا - رییس جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: کشت کلزای استان در سال زراعی جدید با افزایش قابل ملاحظه به 30 هزار هکتار خواهد رسید.

اسیدسیتریک و روغن سوخته در کارگاه تولید عسل تقلبی در اردبیل کشف شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از شناسایی کارگاه تولیدی عسل تقلبی در اردبیل خبر داد و گفت: متهم اصلی این پرونده متواری بوده و دستور دستگیری این فرد صادر شده است.

جانسون بلای حزب محافظه کار انگلیس

لندن – ایرنا – کمتر از دو هفته پس از فروکش کردن بحران داخلی حزب محافظه‌کار بر سر راهبرد دولت برای خروج از اتحادیه اروپا، وزیر امورخارجه مستعفی و سیاستمدار جنجالی انگلیس بلوای تازه‌ای را در این حزب برپا کرده است.

پشت‌پرده آتش‌بس احتمالی طالبان در عید قربان/ سناریوی پاکستان برای انتقال شوراهای کویته و پیشاور به ولایت غزنی

بر اساس داده‌های موجود، طالبان پیشنهاد آمریکا مبنی بر خروج نیروهای ناتو و ایالات متحده طی سه تا پنج سال را پذیرفته و از این جهت، ادامه مذاکرات در دوحه طی ماه سپتامبر صورت می‌گیرد.]]>

علیرضا پوستی برای سال دوم رییس شورای اردبیل شد

اردبیل - ایرنا- علیرضا پوستی روز یکشنبه با رای اکثریت اعضای شورای شهر اردبیل برای سال دوم بعنوان رییس شورای اسلامی شهر اردبیل انتخاب شد .