خروج از بحران؛ هنر هفتم در اردبیل جان می گیرد

اردبیل - ایرنا- پس از سال ها رخوت و سستی در سالن های سینمایی اردبیل که تا مرز ورشکستگی و در برخی مواقع تا تعطیلی آنها نیز پیش رفت این روزها نسیم امیدوارکننده ای از آشتی هنر دوستان با هنر هفتم در استان وزیدن گرفته است.مطالب مرتبط

بارش باران و تندباد استان اردبیل را فرا می‌گیرد

اردبیل – بررسی نقشه های هواشناسی نشان می‌دهد که از روز دوشنبه به مدت دو روز بارش‌های رگباری باران و تندباد بخش‌هایی از استان اردبیل را فرا می‌گیرد.

12طرح ورزشی در اردبیل به بهره برداری می رسد

اردبیل- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: امسال 12 طرح ورزشی در این استان افتتاح و در اختیار ورزشکاران قرار می گیرد.

گردشگری استان اردبیل رونق می گیرد

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: طرح توسعه صنعت گردشگری از شمال تا جنوب این استان در دستور کار است.

مردم اردبیل هنگام تندباد در مسیرهای پر خطر نمانند

اردبیل - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل اعلام کرد: شهروندان این استان بدلیل وزش باد شدید و بارش باران از اواخر روز دوشنبه تا چهارشنبه از استقرار در مسیرهای پر خطر خودداری کنند.

احیای بازار تاریخی اردبیل سرعت می گیرد

اردبیل - ایرنا - معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تلاش برای احیای بازار تاریخی اردبیل خبر داد و گفت: مرمت و احیای سرای وکیل بازار تاریخی اردبیل هفته دولت امسال تکمیل می شود.

روزنامه انگلیسی مدعی شد: تکیه پاکستان به چین برای خروج از بحران اقتصادی

فایننشیال تایمز مدعی شد دولتمردان اسلام آباد برای خروج از بحران اقتصادی موجود، رو به سمت چین آورده و از بانکهای این کشور وام دریافت کرده‌اند.

جمع آوری زکات فطریه در استان اردبیل نظام مند می شود

اردبیل-ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت:زکات فطریه یکی از تکالیف شرعی و واجب است و جمع آوری آن در این استان بصورت نظام مند انجام می گیرد.

گردشگری ورزشی در اردبیل رونق می گیرد

اردبیل - ایرنا - سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: حرکت های خوبی با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان برای توسعه و رونق گردشگری ورزشی آغاز شده است.

اردبیل| طرح‌های سرمایه‌گذاری گردشگری اردبیل تسهیلات اشتغال دریافت می‌کنند

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: ضروری است طرح‌های سرمایه‌گذاری گردشگری در اولویت دریافت تسهیلات اشتغالزا قرار گیرد که در این زمینه تلاش و پیگیری لازم انجام می‌شود.

حوادث طبیعی 9هزار میلیارد ریال به استان اردبیل خسارت زد

اردبیل- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: امسال حوادث طبیعی 9 هزار میلیارد ریال به استان خسارت وارده کرده که بیشترین آن ناشی از سرمازدگی و سیل می باشد.

اردبیل| حوادث طبیعی 900 میلیارد تومان خسارت در اردبیل به بار آورد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: از ابتدای امسال تا کنون شاهد وارد شدن خسارات ناشی از بلایا و حودث طبیعی به ویژه سرمازدگی و سیل در سطح استان بودیم به طوری که میزان خسارات وارد شده حوادث طبیعی در استان 900 میلیارد تومان بوده است.

عمران خان: دولت آینده پاکستان کشوری بحران زده را تحویل می‌گیرد

رهبر حزب تحریک انصاف گفت: پاکستان با چالش‌های زیادی مواجه است و دولت آینده یک کشور بحران‌ زده را تحویل خواهد گرفت.

دعای روز هفتم ماه مبارک رمضان + صوت

در مناجات دعاهای روزانه در روز هفتم از خدا برای برکناری از گناه یاری می خواهیم.

نوآوری در دانشگاه ها زمینه ساز حل مشکلات کشور است

اردبیل-ایرنا-استاندار اردبیل گفت: دانشگاه ها بحث اقتصاد ملی و مسائل داخلی کشور را بهتر می توانند جلو ببرند و لازمه این کار خروج آنها از حالت سکون و حرکت به سمت نوآوری و ابتکار است.

اردبیل|آبیاری تحت فشار با نظارت کامل اجرایی و عملیاتی می‌شود

رئیس شورای اسلامی استان اردبیل گفت: طرح آبیاری تحت فشار که در مناطق مختلف استان اجرایی و عملیاتی می‌شود باید با نظارت و کنترل دقیق و با رویکرد افزایش بهره‌وری مورد توجه قرار گیرد.

ازدواج در اردبیل رو به کاهش است

اردبیل-ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: میزان ازدواج در اردبیل به دلایل مختلف رو به کاهش بوده که باید ریشه یابی و برای رفع آن برنامه ریی شود.

اردبیل| اجرای پروژه BRT در اردبیل عقب مانده است

شهردار اردبیل گفت: پروژه BRT اردبیل در سال 94 توسط شورای عالی ترافیک کشور تصویب شده ولی هم‌اکنون از اجرای این طرح عقب هستیم.

10 کیلوگرم تریاک در اردبیل کشف شد

اردبیل - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل از کشف 10 کیلوگرم تریاک و دستگیری قاچاقچی حرفه ای در اردبیل خبر داد.

اردبیل| نرخ رشد جمعیت در اردبیل بسیار نگران کننده است

مدیرکل آمار و اطلاعات استانداری اردبیل با بیان این که نرخ رشد جمعیت در اردبیل بسیار نگران کننده است گفت: طبق برآورد انجام یافته در سال 95 نرخ رشد جمعیت در اردبیل به کمتر از 0.3 درصد رسیده است.

اردبیل|گردشگری ورزشی در اردبیل توسعه می‌یابد

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با همکاری و تعامل با میراث فرهنگی استان و نیز حمایت سایر نهادها می‌توان موضوع «زمستان بیدار در اردبیل» را برای 6 ماهه دوم سال عملیاتی کرد که در این زمینه تلاش‌های لازم را انجام خواهیم داد.