اجرای برنامه ویژه کنترل آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در 31 استان کشور

کرج- ایرنا- معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به اینکه این سازمان در 31 استان کشور برنامه کنترلی خاصی در رابطه با بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در دستور کار قرار داده، گفت: موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در این زمینه می تواندمطالب مرتبط

کاهش چشمگیر بیماری تب برفکی در کشور/آنفلوانزای پرندگان مهار شد

معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی، با بیان اینکه شیوع بیماری تب برفکی نسبت به سال گذشته کاهش قابل توجهی دارد، گفت:بررسی‌ها نشان می‌دهد آنفلوانزای پرندگان در کشور مهار شده است.

ایجاد ۴ پست قرنطینه برای جلوگیری از شیوع آنفلوانزای پرندگان

کرمان - مدیرکل دامپزشکی استان کرمان گفت: در زمینه جلوگیری از ورود بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان چهار پست قرنطینه در سطح استان کرمان ایجاد کرده ایم .

امسال آنفلونزای پرندگان در آذربایجان غربی مشاهده نشده است

ارومیه- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: استان از نظر ابتلا به بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در حد پاک بوده و در یک ماه گذشته موردی از ابتلا به آن در طیور روستایی و صنعتی مشاهده نشده است.

ایران؛ پاک‌ترین کشور خاورمیانه در آنفلوانزای پرندگان

معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی: نیاز کشور به واکسن دامی تب برفکی با همکاری 9 شرکت بخش خصوصی و دولتی در داخل تأمین می شود.

ایران پاک ترین کشور خاورمیانه از لحاظ آنفلوانزای پرندگان

معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی: نیاز کشور به واکسن دامی تب برفکی با همکاری 9 شرکت بخش خصوصی و دولتی در داخل تأمین می شود.

کنترل قطعی آنفولانزای پرندگان در کشور

آنفولانزای پرندگان به صورت قطعی در کشور کنترل شده است.

آمار 90 درصدی قتل‌عام پرندگان مهاجر در سطح تالاب‌های کشور

ستاد مردمی نجات آشوراده و حمایت از مناطق حفاظتی با انتشار بیانیه‌ای از آمار 90 درصدی قتل‌عام پرندگان مهاجر در سطح تالاب‌های کشور که نسل گونه‌هایی از این پرندگان را تا حد انقراض پیش برده است اظهار تأسف کرد و نسل‌کشی پرندگان در فریدون‌کنار را شاهدی بر این

آنفلوآنزا ۹۰ درصد واحدهای مرغداری قم را درگیر کرد

قم - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان ۹۰ درصد واحدهای مرغداری استان قم را درگیر کرد.

اجرای 80 ویژه برنامه قرآنی اوقاف درسیستان و بلوچستان آغاز شد

زاهدان - ایرنا - رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: اجرای 80 ویژه برنامه قرآنی این نهاد همزمان با ماه مبارک رمضان در سراسر این استان آغاز شد.

سهم پرندگان بومی و مهاجر را از خوزستان نادیده نگیریم

اهواز-ایرنا-خوزستان برای هزاران سال نه تنها زیستگاه بسیاری پرندگان بوده، بلکه جایگاه کوچ بسیاری از آنها هم بوده ولی در سالهای اخیر رفتار مردم استان و عملکرد مسئولان کشور در برابر محیط زیست شرایطی را به وجود آورده که پرندگان کمترین سهم را در زیست یا اقامت

سهم پرندگان بومی و مهاجر را از خوزستان نادیده نگیریم

اهواز-ایرنا-خوزستان برای هزاران سال نه تنها زیستگاه بسیاری پرندگان بوده، بلکه جایگاه کوچ بسیاری از آنها هم بوده ولی در سالهای اخیر رفتار مردم استان و عملکرد مسئولان کشور در برابر محیط زیست شرایطی را به وجود آورده که پرندگان کمترین سهم را در زیست یا اقامت

ابراز تاسف از آمار ۹۰درصدی قتل عام پرندگان مهاجر درتالابهای کشور

ستاد مردمی نجات آشوراده و حمایت از مناطق حفاظتی چهارگانه دربیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی پرندگان مهاجر تاسف عمیق خود را از آمار ۹۰ درصدی قتل عام پرندگان مهاجر در سطح تالابهای کشور اعلام کرد.

روحانیان مستقر استان سمنان ۲۲۰۰ برنامه تبلیغی ویژه زکات داشتند

شاهرود - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان با اشاره به نقش ویژه روحانیان مستقر در ترویج امر زکات، گفت: در سال گذشته شاهد اجرای دو هزار و ۲۰۸ برنامه تبلیغی در این حوزه بودیم.

پرندگان؛ ثروتی که نادیده گرفته می‌شوند

‌مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان زنجان گفت: پرندگان از ثروت‌های ملی کشور ما به شما می‌روند که متاسفانه به‌خاطر عدم حفظ زیستگاه‌های آنها تعداد برخی گونه‌ها به دلیل تخریب اکوسیستم‌ها بسیار کاهش یافته است‌.

ویژه‌برنامه‌های افطار و سحر تلویزیون کدامند؟

بیش از پنج مجری اجرای ویژه‌برنامه‌های افطار و سحر و همچنین جنگ‌های شبکه‌های تلویزیونی را در ماه رمضان بر عهده گرفته‌اند.

افتتاح فاز 2 باغ پرندگان تا پایان شهریور/ پرندگان فاز یک قاچاقی بودند

شهردار منطقه 4 گفت: تا پایان شهریور ماه امسال فاز 2 باغ پرندگان را به صورت کامل و همراه با پرندگان افتتاح کنیم.

اردبیل| ویژه برنامه استقبال از ماه مبارک رمضان در اردبیل برگزار می‌شود

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل از اجرای ویژه برنامه استقبال از ماه مبارک رمضان در اردبیل خبر داد و گفت: مراسم جزءخوانی قرآن کریم و برپایی افطاری ساده نیز از دیگر برنامه‌هایی بوده که برگزار می‌شود.

گرگان| اجرای طرح ویژه نظارتی استاندارد گلستان بر اقلام پرمصرف ماه رمضان

مدیرکل استاندارد گلستان از نظارت و کنترل کارشناسان و بازرسان استاندارد بر اقلام پر مصرف در طرح ویژه ماه رمضان در استان گلستان خبر داد.

کوچ پرندگان از یزد به دلیل خشکسالی 

معاون حفاظت محیط زیست استان گفت :خشکسالی های اخیر موجب کوچ پرندگان مهاجرزیادی از استان یزد شده است.

شبکه اول بالاخره مجری ویژه‌برنامه افطارش را انتخاب کرد

شبکه اول سیما سرانجام سیاوش عقدایی را به عنوان مجری ویژه‌برنامه افطار این شبکه معرفی کرد. پیش از این برخی رسانه‌ها از امیرحسین مدرس به عنوان مجری این برنامه نام برده بودند. اما با توجه به اجرای برنامه «مهمانخانه» شبکه چهار توسط این مجری، از همان ابتدا چنی