اجرای برنامه ویژه کنترل آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در 31 استان کشور

کرج- ایرنا- معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به اینکه این سازمان در 31 استان کشور برنامه کنترلی خاصی در رابطه با بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در دستور کار قرار داده، گفت: موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در این زمینه می تواندمطالب مرتبط

علت شیوع آنفلوانزای خوکی در گرجستان

رئیس مرکز ملی کنترل بیماری‌های گرجستان، گزارش کرد که تعداد تلفات ویروس H1N1 (آنفلوانزای خوکی) در گرجستان به 22 نفر رسید. در حال حاضر میزان بروز آن 186 نفر در 100000 نفر است.

مستندات آنفلوانزای خوکی در کشور/ ادعای یک مورد فوتی

مسئولان وزارت بهداشت، وجود آنفلوانزای خوکی در کشور را تکذیب کرده اند، اما یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، مدعی است که یک بیمار در اثر این بیماری جان خود را از دست داده است.

مطالعات برنامه آمایش 25 استان کشور نهایی شد

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور با اعلام این که مطالعات برنامه آمایش 25 استان کشورنهایی شده است، گفت: پیگیری ویژه جهت نهایی شدن سندهای مرتبط با شش استان باقی مانده، درهماهنگی با سازمان برنامه وبودجه کشور، با جدیت درحال

کنگره 6500 شهید استان کرمان| ویژه برنامه نمایشی «ماهی در خاک» در مصلی کرمان اجرا می‌شود

مسئول کمیته فضای مجازی کنگره شهدای استان کرمان با اشاره به اجرای ویژه برنامه نمایشی «ماهی در خاک» در مصلی کرمان گفت: در این نمایش سه عملیات کربلای چهار و پنج و والفجر هشت به نمایش گذاشته می‌شود.

ماجرای آنفلوانزای خوکی در ایران/ وزارت بهداشت تکذیب می کند

وزارت بهداشت، ادعای یکی از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، مبنی بر مشاهده مواردی از ابتلا به آنفلوانزای خوکی در کشور را تکذیب کرد.

تدوین و اجرای سیاست‌های خرید راهبردی و کنترل تقاضای خدمت

معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت مهمترین برنامه‌ها و اقدامات این معاونت در راستای تدوین و اجرای سیاست‌های خرید راهبردی و کنترل تقاضای خدمت را تشریح کرد.

جزئیات اجرای آنسامبل «آتلاس» اعلام شد/ اجرای موسیقی برای یک میدان

سرپرست آنسامبل «آتلاس» کشور دانمارک در تشریح برنامه های این گروه برای اجرای برنامه در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر از اجرای قطعه ای با الهام از میدان نقش جهان اصفهان خبر داد.

چرا آمریکا نمی‌خواهد نیروهای سوری در مرز با ترکیه مستقر شوند؟

نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه می گوید واشنگتن مخالف کنترل دمشق بر مناطق شمال شرق سوریه است آیا این به معنای ادامه بی ثباتی و فرصت سازی برای اجرای طرح تجزیه این کشور نیست؟

بروکسل: ظریف و موگرینی درباره اجرای برنامه اقدام FATF گفت‌وگو کردند

اتحادیه اروپا در بیانیه‌ای تصریح کرد مسئول سیاست خارجی این اتحادیه در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با وزیر خارجه ایران درباره اجرای برنامه اقدام «کارگروه ویژه اقدام مالی» رایزنی کرده است.

تدوین و اجرای سیاست‌های خرید راهبردی و کنترل تقاضای خدمت در سازمان بیمه سلامت

معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت مهم‌ترین برنامه‌ها و اقدامات این معاونت در راستای تدوین و اجرای سیاست‌های خرید راهبردی و کنترل تقاضای خدمت را تشریح کرد.

عمل پیوند پر برای پرندگان در البرز با موفقیت انجام شد

کرج - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز گفت : برای نخستین بار در کشور عمل پیوند پر برای پرندگان آسیب دیده در این استان با موفقیت انجام شد.

برنامه راهبردی کنترل و کاهش علل مرگ دردست تدوین است

اصفهان - ایرنا - کارشناس ارشد اداره سلامت‌ جوانان ‌و نوجوانان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تدوین برنامه راهبردی کنترل و کاهش علل مرگ دراین وزارتخانه خبر داد و گفت: تدوین این برنامه با مشارکت تمامی ذینفعان بخشی و فرابخشی در حال انجام است.

برنامه راهبردی کنترل و کاهش علل مرگ دردست تدوین است

اصفهان - ایرنا - کارشناس ارشد اداره سلامت‌ جوانان ‌و نوجوانان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تدوین برنامه راهبردی کنترل و کاهش علل مرگ دراین وزارتخانه خبر داد و گفت: تدوین این برنامه با مشارکت تمامی ذینفعان بخشی و فرابخشی در حال انجام است.

پرندگان مهاجر در جزیره آشوراده

ایرنا - گلستان - تصاویر حضور پرندگان مهاجر در جزیره آشوراده تنها جزیره ایرانی دریای خزر واقع در شهرستان بندرترکمن را نشان می دهد، این پرندگان برای سپری کردن ایام سرد سال که به این منطقه مهاجرت می کنند.*11*

لئو روخاس: برای ایرانیان آرامش هدیه می آورم

هنرمند اکوادوری پس از تمدید اجرای برنامه اش برای ششمین سانس در تهران از برگزاری کنسرتی با برنامه های ویژه در برج میلاد خبر داد.

اجرای ۵۰ برنامه هنری به مناسبت دهه فجر در استان بوشهر

بوشهر - مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان بوشهر از اجرای بیش از ۵۰ برنامه هنری تخصصی توسط هنرمندان بسیجی در دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

راه‌اندازی تراموا در رشت مستلزم اجرای خطوط بی آرتی و ویژه است

رشت- دبیر شورای عالی ترافیک وزارت کشور جمع آوری مسیر «بی آرتی» در رشت سبب عقب ماندن این شهر در اجرای تراموا دانست و گفت: راه‌اندازی تراموا مستلزم اجرای خطوط بی آرتی و ویژه در این شهر است.

تدوین سیاست‌های کنترل تقاضای خدمت در بیمه سلامت

معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت، مهمترین برنامه‌ها و اقدامات این معاونت در راستای تدوین و اجرای سیاست‌های خرید راهبردی و کنترل تقاضای خدمت را تشریح کرد

پوتین: با درخطر بودن رژیم‌های کنترل سلاح، ثبات استراتژیک توجه ویژه‌ای می‌طلبد

پوتین گفت اکنون که معاهدات عدم تولید و گسترش تسلیحات و دیگر رژیم‌های کنترل تسلیحاتی در خطر است باید توجه ویژه‌ای بر ثبات استراتژیک مبذول شود.

وزارت بهداشت: وجود آنفلوانزای خوکی در ایران شایعه است

رییس مرکز مدیریت بیماری‌‌های واگیر وزارت بهداشت با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم برای مواجهه با همه‌گیری آنفلوانزا از ابتدای فصل سرما تاکنون اندیشیده و به کار گرفته شده است گفت: در حال حاضر آنفلوانزایی به نام آنفلوانزای خوکی در ایران نداریم.