افتتاح شهرک کار با حضور معاون رئیس جمهوری در کرمان

با راه اندازی شهرک کار ، برای حدود 100 نفر از بانوان کرمانی زمین اشتغال بکار فراهم شد.مطالب مرتبط

آخرین وضعیت پروژه های شهر کرمان/زیرگذر آزادی مهرماه افتتاح می شود

کرمان - معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهردار کرمان آخرین وضعیت پروژه های شهری کرمان را تشریح کرد.

اولین خط تولید صنعتی فریزدرایرهای دارویی و غذایی افتتاح شد

نخستین خط تولید صنعتی فریزدرایرهای دارویی و غذایی ساخته شده توسثط یکی از شرکتهای دانش‌بنیان مستقر در شهرک صنعتی شماره یک اراک با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور افتتاح شد.

نیروگاه 29 مگاواتی برق ‌ساری با حضور وزیر نیرو افتتاح شد

همزمان با روز ملی حمایت از صنایع کوچک وبا حضور وزیر نیرو، نیروگاه 29 مگاواتی برق در شهرک صنعتی مصطفی خمینی ساری افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به کرمانشاه

ایرنا-کرمانشاه- سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در سفری یکروزه به کرمانشاه از شرکت دانش بنیان پارت بیستون در شهرک صنعتی بیستون، مرحله اول مرکز نوآوری کرمانشاه و مرکز شتاب دهنده تخصصی کرمانشاه مستقر در پارک علم و فناوری بازدید کرد.*11*

پروژه آبرسانی صنعتی شهرک الغدیر قم هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم از افتتاح پل شهرک شهاب، بهره‌برداری از پروژه آب‌رسانی شهرک الغدیر و اضافه کردن دو خوشه پوشاک و انگشتر سازی به مشاغل قم خبر داد.

افتتاح نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل ، با حضور معاون وزیر صنعت و رئیس اتحادیه در نمایشگاه بین اللملی تهران افتتاح شد.

سفر معاون وزیر صنعت به آذربایجان شرقی

ایرنا-تبریز-صادق نجفی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان شهرک های صنعتی ایران به مناسبت 21 مرداد ،روز حمایت از صنایع کوچک، از شهرک های ناحیه صنعتی زرنق،بیلوردی، اهر و ورزقان بازدید و بر ضرورت رفع مشکلات شهرک های صنعتی تاکید کرد. *7

بهره‌برداری از طرح‌های اقتصادی بنیاد برکت در شیراز

محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) از ساعات اولیه چهارشنبه ۲۴ مرددادماه ۱۳۹۷ ضمن سفر به شیراز، کارخانه‌ لبن‌دوش دامک شهرستان کووار و شرکت صنایع چوب و صنعت هیلو شهرک صنعتی شیراز را افتتاح کرد. حضور در مراسم کلنگ‌زنی مدرسه ۶کلاسه روستای کو

افتتاح هفت طرح بزرگ عمرانی آموزش و پرورش در آران و بیدگل

هفت طرح بزرگ عمرانی آموزش و پرورش با حضور مهر الله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور در آران و بیدگل افتتاح شد.

افتتاح دو طرح درمانی در همدان

کلینیک پرستاری پیشگیری از بیماریها قلبی و واحد مراقبت پرستاری در منزل بیمارستان قلب فرشچیان همدان با حضور معاون پرستاری وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

خط تولید دستگاه فریز درایرهای دارویی در اراک افتتاح شد

خط تولید صنعتی دستگاه فریز درایرهای دارویی، غذایی و صنعتی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در اراک افتتاح شد.

امسال طرح های بزرگی در سطح کشور افتتاح می شود

ارومیه- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه امسال با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مصادف است، گفت: طرح های ‌بزرگی برای افتتاح در سال جاری در نظر گرفته شده که راه آهن مراغه - ارومیه یکی از آنهاست.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از ایرنا بازدید کرد

تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست امروز دوشنبه (22 مردادماه ) در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) حضور یافت و از بخش های مختلف آن بازدید کرد.

تصادف در محور «راور-کرمان» ۱۰ مصدوم برجا گذاشت

کرمان - رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان از مجروح شدن ۱۰ نفر در کیلومتر ۱۵ محور «راور - کرمان» بر اثر برخورد زانتیا و پژو ۴۰۵ خبر داد.

نوبخت در باره تسریع افتتاح راه آهن مراغه -ارومیه دستورداد

ارومیه- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: طرح راه آهن مراغه - ارومیه باید هرچه سریع تر در مدار بهره برداری قرار گیرد.

پروژه‌های عمرانی شهر کرمان در یک نگاه

معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری کرمان با اشاره به روند اجرای پروژه‌های تقاطع‌های غیر همسطح شهر کرمان گفت: پل سیدی تا شهریور و پل آزادی تا آبان به بهره‌برداری می‌رسد.

بازدید اصحاب رسانه از پردیس سینمایی شهرک

فاز اول پردیس سینمایی شهرک با ٤ سالن سینما و پیاده راه اختصاصی سینمایی افتتاح شده و فاز دوم آن با ٦ سالن سینمای دیگر و یک سالن تئاتر در مراحل پایانی ساخت و تکمیل میباشد.

کمبودهای مس کرمان با حمایت هواداران جبران می شود

کرمان – ایرنا - سرپرست باشگاه مس کرمان و رئیس هیات فوتبال استان کرمان با بیان اینکه بودجه این باشگاه نسبت به سالهای قبل 500 میلیون تومان کمتر است ،گفت: شرایط امسال تیم فوتبال مس کرمان متفاوت است و جبران کمبودها با جذب حامی مالی و حمایت هواداران جبران می ش

حضور مدیرعامل شهرکهای صنعتی گلستان در ایرنا

گرگان - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز استان به مقام شهید قلم محمود صارمی خبرنگار فقید ایرنا ادای احترام کرد.

تاریخ دقیقی برای افتتاح راه آهن ارومیه مشخص نشده است

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تاریخ دقیقی برای افتتاح راه آهن ارومیه مشخص نشده و در جلسه ای که با مسئولان استانی برگزار می شود تاریخ آن تعیین می شود.