افتتاح شهرک کار با حضور معاون رئیس جمهوری در کرمان

با راه اندازی شهرک کار ، برای حدود 100 نفر از بانوان کرمانی زمین اشتغال بکار فراهم شد.مطالب مرتبط

معاون اول رئیس جمهوری به استان کرمان سفر می کند

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری اول بهمن ماه سال جاری به منظور افتتاح چندین طرح مهم صنعتی و عمرانی به این استان سفر می کند.

معاون اول رئیس جمهوری به استان کرمان سفر می کند

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت : اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری اول بهمن ماه سال جاری به منظور افتتاح چندین طرح مهم صنعتی و عمرانی به این استان سفر می کند.

۳ طرح مهم زنجیره فولاد در استان کرمان افتتاح شد

کرمان - سه طرح مهم زنجیره‌ فولاد در استان کرمان با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد.

افتتاح 2 طرح گندله سازی و فولادسازی در کرمان و بردسیر

کارخانه گندله سازی ایرانیان میدکو در کرمان دقایقی دیگر و فولادسازی در بردسیر و با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور پیش از ظهر امروز افتتاح می شوند .

سفر معاون اول رئیس جمهور به استان کرمان، فردا

استاندار کرمان گفت: معاون اول رئیس جمهور به منظور افتتاح چند طرح مهم صنعتی -عمرانی وخدماتی، دوشنبه و سه شنبه این هفته به استان کرمان سفر می کند.

سفر معاون اول رئیس جمهور به استان کرمان ، بزودی

استاندار کرمان گفت : معاون اول رئیس جمهور به منظور افتتاح چند طرح مهم صنعتی و عمرانی، دوشنبه و سه شنبه این هفته به استان کرمان سفر میکند.

پروژه گازرسانی به جنوب استان کرمان افتتاح شد

کرمان - پروژه گازرسانی به جنوب استان کرمان با حضور معاون اول رئیس جمهور آغاز شد.

جهانگیری 2 کارخانه گندله‌سازی و مجتمع فولادسازی در کرمان را افتتاح کرد

با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور دو کارخانه گندله‌سازی در کرمان و بردسیر و مجتمع فولادسازی سیرجان افتتاح شد.

کرمان میزبان رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور

معاون رئیس جمهور به منظور افتتاح چند طرح وبررسی روند طرحهای در دست اجرا وطرحهای اقتصاد مقاومتی، به جنوب کرمان سفر می کند.

جهانگیری به کرمان می‌رود

معاون اول رئیس جمهور به منظور افتتاح و بهره برداری از چند طرح مهم عمرانی و صنعتی، فردا (دوشنبه) به استان کرمان سفر می‌کند

افتتاح کارخانه فولادسازی بردسیر با حضور جهانگیری

با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت، برخی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، استاندار کرمان و مسئولین استانی و محلی؛ واحد فولاد سازی بردسیر با ظرفیت یک میلیون تن افتتاح شد.

افتتاح کارخانه فولاد بوتیای ایرانیان با حضور اسحاق جهانگیری

کارخانه دو میلیون و پانصد هزار تنی فولاد بوتیای ایرانیان، سه شنبه ۲ بهمن با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری افتتاح شد.

معاون رئیس جمهوری وارد جیرفت شد

جیرفت - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور امروز (پنجشنبه) به منظور بازدید از زیرساخت های عمرانی جنوب کرمان، وارد جیرفت شد.

افتتاح بزرگترین مجتمع فرآوری تخم‌مرغ در گلستان

همزمان با سفر رئیس جمهور و با حضور محمود حجتی وزیر جهادکشاورزی بزرگترین مجتمع فرآوری تخم‌مرغ در شهرک صنعتی «فاضل آباد» استان گلستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

سفر معاون پارلمانی رییس جمهوری به گلستان

ایرنا - گرگان - حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهوری روز دوشنبه به همراه هیات دولت به گلستان سفر کرد و به عنوان نماینده رییس جمهوری با حضور در شهرستان های بندرگز و کردکوی، ضمن دیدار با خانواده شهیدان مازنی، چندین طرح و پروژه را را افتتاح و کلنگ ز

طرح آبرسانی به قلعه گنج به بهره برداری رسید

جیرفت - ایرنا - معاون رئیس جمهوری ر سفر یکروزه خود به جنوب کرمان از طرح های اقتصاد مقاومتی قلعه گنج، شهر نمونه اقتصاد مقاومتی بازدید و طرح آبرسانی به این شهر را افتتاح کرد.

معاون اول رئیس جمهور وارد جیرفت شد

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور که برای افتتاح چند طرح و پروژه مهم صنعتی و عمرانی به استان کرمان سفر کرده در فرودگاه جیرفت مورد استقبال مسوولان قرار گرفت.

طرح توسعه معدن چشمه پودنه زغالسنگ افتتاح شد

کرمان - ایرنا - با حضور معاون روابط کار، مدیرکل بازرسی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولان طرح توسعه معدن چشمه پودنه زغالسنگ افتتاح شد.

سفر2روز معاون اول رئیس جمهور به استان کرمان،تا ساعاتی دیگر

معاون اول رئیس جمهور به منظور افتتاح چند طرح مهم صنعتی -عمرانی وخدماتی، تا ساعاتی دیگر در فرود گاه جیرفت با استقبال مسئولان استانی سفر دوروزه خود را آ غاز خواهد کرد .

۵۶۹ طرح طی دهه فجر در کرمان به بهره برداری می رسد

کرمان - مدیرکل امور اقتصادی و بین المللی استانداری کرمان از افتتاح ۵۶۹ طرح با اشتغالزایی بیش از پنج هزار نفر همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در کرمان خبر داد.