۱۲ هزار گیلانی از فیلم‌های جشنواره فجر در گیلان دیدن کردند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به اکران فیلم‌های منتخب بخش سودای سیمرغ در ۲۵ سانس در این استان اشاره کرد و گفت: طی ۹ روز اکران ۱۲ هزار گیلانی از این فیلم‌ها دیدن کردند.]]>
کلمات کلیدی: [ جشنواره فیلم فجر] [ استان گیلان] [ فرهنگ و ارشاد اسلامی] [ کودکان]


مطالب مرتبط

۱۲ هزار گیلانی از فیلم‌های جشنواره فجر در گیلان دیدن کردند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به اکران فیلم‌های منتخب بخش سودای سیمرغ در ۲۵ سانس در این استان اشاره کرد و گفت: طی ۹ روز اکران ۱۲ هزار گیلانی از این فیلم‌ها دیدن کردند.]]>

56 هزار نفر از فیلم های جشنواره فجر اصفهان دیدن کردند

اصفهان - ایرنا - معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: در طول 9 روز برگزاری هشتمین جشنواره فیلم فجر اصفهان 56 هزار نفر از مردم این استان موفق به دیدن این فیلم ها شدند.

سه هزار و 500 نفر از فیلم های جشنواره فجر در ایلام دیدن کردند

ایلام - ایرنا - مسئول امور سینمایی و سمعی، بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: سه هزار و 500 نفر از اقشار مختلف مردم این استان از فیلم های سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بازدید کردند.

همزمانی فیلم فجر در گیلان؛ از حس ناسیونالیستی تا چالش خرید اینترنتی

رشت - ایرنا - همزمان با برگزاری سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، برخی از فیلم های این جشنواره در رشت نیز اکران شد اما گیلانیان با همه رضایت از برپایی همزمان این جشنواره، اکران نشدن فیلم هومن سیدی کارگردان گیلانی را در استانشان کج سلیقگی دانستند.

استقبال عمومی از لاتاری، مصادره و عرق سرد/ ۵ هزار گیلانی به سینما رفتند

طی روزهای گذشته بیش از پنج هزار نفر در گیلان به تماشای فیلم های جشنواره نشسته و لاتاری، مصادره و عرق سرد با بیشترین اقبال رو به رو شدند.]]>

استقبال پر شور مردم سمنان از اکران فیلم های جشنواره فجر

بیش از 25 هزار نفر از مردم سمنان از فیلم های جشنواره فجر دیدن کردند.

12 هزار بازدید از اکران همزمانی فیلم فجر در گیلان

رشت - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: اکران همزمان فیلم های سی و ششمین فیلم فجر در استان، مورد استقبال هزاران نفری مخاطبان سینما شد بطوریکه 12 هزار نفر از این فیلم ها بازدید کردند.

فیلم های جشنواره فجر برای بیش از 6 هزار و 500 نفر در بیرجند اکران شد

بیرجند - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: بیش از ٦ هزار و ٥٠٠ نفر از هم استانی ها فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را در مرکز استان تماشا کردند.

سریال 26 قسمتی «کوشیار گیلانی» ساخته می‌شود

مدیرکل صداوسیمای مرکز استان گیلان از ساخت سریال 26 قسمتی کوشیار گیلانی با مجمع اعتبار چهار میلیارد و 500 میلیون تومانی در گیلان خبر داد.

حدود 21 هزار مازندرانی آثار منتخب جشنواره فیلم فجر را تماشا کردند

ساری - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت که 20 هزار و 800 مازندرانی آثار منتخب دو بخش سیمرغ و پروانه های جشنواره فیلم فجر را را در دو سینمای استان تماشا کردند .

تماشای 200 هزار دانش آموز از فیلم های جشنواره بین المللی رشد درگیلان

رشت - ایرنا - معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش گیلان از تماشای 200 هزار دانش آموز از جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد در این استان خبر داد.

بیش از 13 هزار نفر فیلم های جشنواره فجر در سنندج را تماشا کردند

سنندج - ایرنا - مسئول روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: 13 هزار و 168 بلیت برای تماشای فیلم های جشنواره فجر در سنندج توزیع شد که نسبت به سال های قبل رشد چشمگیری داشته است.

بیش از ۲۰ هزار نفر در شیراز مخاطب سینما شدند

شیراز- دبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر گفت: بیش از ۲۰ هزار نفر از آثار این جشنواره استقبال کردند.

حدود 13 هزار زاهدانی فیلم های فجر را تماشا کردند

زاهدان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: حدود 13 هزار نفر در ششمین جشنواره فیلم فجر زاهدان برای تماشای فیلم ها به سالن های سینما آمدند.

تجلیل از 65 نفر از برترین های جشنواره فیلم رشد

چهل و هفتمین جشنواره فیلم رشد در گیلان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

برنامه تولید سریال کوشیار گیلانی

مجموعه تلویزیونی کوشیار گیلانی در صدا و سیمای مرکز گیلان تولید می‌شود.

130 هزار دانش آموز از یادمان شهدای والفجر8 اروندکنار دیدن کردند

آبادان - ایرنا - مسئول یادمان شهدای والفجر8 اروندکنار آبادان گفت: از بیستم مهرماه تاکنون 130 هزار دانش آموز پسر و دختر در قالب کاروان های راهیان نور از یادمان شهدای گمنام عملیات والفجر8 اروندکنار دیدن کردند.

استقبال خوب مشهدی ها  از جشنواره فیلم فجر مشهد

دبیر پانزدهمین جشنواره سینمایی فیلم فجر مشهد: بیش از 60 هزار نفر به تماشای فیلم های این جشنواره نشستند

افزایش 2 برابری استقبال مردم از اکران فیلم های جشنواره فجر در قم

قم - ایرنا - دبیر چهارمین جشنواره فیلم فجر در استان قم با اشاره به افزایش بیش از 2 برابری استقبال هنردوستان قم از فیلم های جشنواره فجر نسبت به سال گذشته گفت: در مدت 9 روز اکران فیلم های سی و ششمین جشنواره فجر در استان، بیش از 10 هزار تن این فیلم ها را تما

فراز و فرودهای سی و ششمین جشنواره فیلم فجر

تهران- ایرنا- سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به سکانس پایانی رسید. مسئولان برگزاری جشنواره سعی کردند که در این دوره از حواشی بکاهند و بر متن بیافزایند، با این حال انتقاداتی به ویژه در زمینه اعلام نامزدهای جشنواره و برندگان مطرح شد.