ابوترابی‌فرد از سوی رهبر انقلاب به امامت جمعه موقت تهران منصوب شد

حجت الاسلام سید محمدحسن ابوترابی فرد از سوی رهبر انقلاب، به امامت جمعه موقت تهران منصوب شد.]]>مطالب مرتبط

ابوترابی: ملت ایران در چهل سالگی انقلاب با دستاوردهای ارزشمندی روبروست

امام جمعه موقت تهران گفت: جریان انقلاب اسلامی ظرفیت‌های فراوانی را نه تنها برای ایران بلکه برای بسیاری از ملت‌های مسلمان منطقه خلق کره، لذا شایسته است این دستاوردها در دامنه‌ای گسترده‌تر به دیگران منتقل شود.

تهران| ابوترابی‌فرد: انقلاب اسلامی امتداد جریان ظلم‌ستیزی عاشوراست

امام جمعه موقت تهران با اشاره به فریاد ظلم‌ستیزی امام حسین(ع) در روز عاشورا گفت: امام حسین(ع) با خون مقدس‌ خود مردم را از جهل نجات داد تا در آینده جریان قدرتمندی به نام انقلاب اسلامی شکل بگیرد.

ابوترابی فرد: حرکت عظیم اربعین ثمره انقلاب اسلامی ایران است

تهرا - ایرنا- امام جمعه موقت تهران حرکت عظیم اربعین حسینی را ثمره پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیان کرد و افزود: هم اکنون این دستاورد محدود به داخل کشور نیست و به تمام ملت های آزادیخواه جهان صادر شده است.

نماز جمعه تهران به امامت خاتمی اقامه می‌شود

نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام خاتمی در دانشگاه تهران بزگرار می‌شود.]]>

اقامه نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله سید احمد خاتمی

نماز عبادی سیاسی جمعه (۲۷ مهر) به امامت آیت الله سید احمد خاتمی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

سفر رئیس دفتر رهبر انقلاب به ایلام

ایرنا-ایلام-مراسم تکریم و ‌معارفه حجج اسلام «محمد نقی لطفی» و «اله نور کریمی تبار» نمایندگان ولی فقیه و‌ ائمه جمعه قدیم و جدید استان ایلام و نشست شورای اداری این استان روز جمعه با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.

امام جمعه موقت تهران در تئاتر شهر

امام جمعه موقت تهران همزمان با برگزاری آیین نکوداشت زنده یاد انوشیروان ارجمند در تالار اصلی تئاتر شهر چراغ نمایش «خاتون» به کارگردانی حسین عالم بخش را روشن کرد.

امام‌جمعه موقت یاسوج: امروز "اثرگذاری انقلاب اسلامی" دشمنان را عصبانی کرده است

امام‌جمعه موقت یاسوج گفت: دشمنی آمریکا به‌دلیل هسته‌ای بودن و برخی مسائل مطرح شده نیست بلکه اثرگذاری انقلاب اسلامی دشمنان را عصبانی کرده است.

اظهارات امام جمعه موقت تهران درباره‌ی یک تئاتر

امام جمعه موقت تهران در حاشیه بازدید از نمایش محیطی «نقطه رهایی» گفت: برگزاری این نوع از نمایش‌ها یکی از راه‌های حفاظت از دفاع مقدس است که سرمایه ملت ایران اسلامی به حساب می‌آید چراکه در روحیه پایداری و امید به پیروزی‌های بزرگ اثرگذار است.

مکرون رهبر حزب حاکم را به سمت وزیر کشور منصوب کرد

تهران – ایرنا – خبرگزاری رویترز نوشت:امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه تغییراتی دربدنه دولت انجام داد وکریستوف کاستانر(christophe Castaner) رهبر حزب حاکم ' فرانسه رو به جلو' را به سمت وزیر کشور منصوب کرد.

نشست شورای سیاستگذاری قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین برگزار شد

نشست شورای سیاستگذاری قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین روز شنبه ۲۱ مهر ماه با حضور حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی‌فرد امام‌جمعه موقت تهران، سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و تعدادی از نمایندگان نهادها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی در دف

امام جمعه موقت تهران چراغ یک تئاتر را روشن کرد

امام جمعه موقت تهران همزمان با برگزاری آیین نکوداشت زنده یاد انوشیروان ارجمند در تالار اصلی تئاتر شهر چراغ نمایش «خاتون» به کارگردانی حسین عالم بخش را روشن کرد.

ابوترابی: هویت ایران اسلامی دستاورد قرن‌ها تلاش اندیشمندان اسلامی است

امام جمعه موقت تهران گفت: هویت ایران اسلامی دستاورد قرن‌ها تلاش اندیشمندان اسلامی و بزرگان دین است.

حرکت عظیم اربعین ثمره انقلاب اسلامی ایران است

تهران - ایرنا - امام جمعه موقت تهران حرکت عظیم اربعین حسینی را ثمره پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیان کرد و گفت: هم اکنون این دستاورد محدود به داخل کشور نیست و به تمام ملت های آزادیخواه جهان صادر شده است.

سکانداری ولایت فقیه کشتی انقلاب را به ساحل امن رسانده است

تهران – ایرنا – امام جمعه موقت ورامین گفت: ایران اسلامی در بحرانی ترین منطقه جهان قرار گرفته ولی سکانداری ولایت فقیه باعث شده تا کشتی انقلاب در امنیت کامل به ساحل امن برسد.

رهبر انقلاب شخصاً در مورد لوایح تصمیم‌گیری نمی‌کنند/ایشان از مواضع خود عدول نکرده‌اند

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه رهبر انقلاب از مواضع خود درمورد پیوستن به کنوانسیون‌ها عدول نکرده‌اند،‌ گفت: رهبر انقلاب این حق را به مجلس می‌دهند لوایحی که دولت قصد به تصویب رساندن آن را دارد، از کانال قانونی عبور کند.

تشکر کی‌روش از رهبر انقلاب

در این ویدیو سخنان کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان را راجع به رهبر معظم انقلاب می‌بینید.

زیرساخت های اقتصادی ایران در اوج است/ کالای باکیفیت تولید کنیم

ساری - امام جمعه موقت تهران با اشاره به توسعه کشور در چهاردهه انقلاب اسلامی گفت: به رغم مشکلات، زیرساخت های اقتصادی ایران در اوج است.

تاکید خطیب جمعه اصفهان به مجلس در حفظ پایداری نظام اسلامی

امام جمعه موقت اصفهان در خطبه‌های نماز جمعه تاکید کرد مجلسی‌ها بدانند ایران کشوری اسلامی است و صد‌ها هزار نفر جانشان را فدای انقلاب و پایداری نظام اسلامی کرده‌اند.

نخبگان واستعدادهای برتر علمی با رهبر انقلاب دیدار کردند

تهران-ایرنا-جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر علمی کشورمان صبح امروز چهارشنبه با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.