هشدار اردوغان به آمریکا درمورد کمک مالی به کردهای سوریه

رئیس جمهوری ترکیه نسبت به عواقب کمک مالی آمریکا به کردهای سوریه هشدار داد.مطالب مرتبط

هشدار اردوغان به آمریکا درمورد کمک مالی به کردهای سوریه

رئیس جمهوری ترکیه نسبت به عواقب کمک مالی آمریکا به کردهای سوریه هشدار داد.

اردوغان: به آمریکا گفتیم که با تروریست‌ها نمی‌شود به جنگ تروریسم رفت

رئیس جمهوری ترکیه طی سخنرانی خود در شهر آنکارا، با انتقاد از تداوم حمایت تسلیحاتی آمریکا از کردهای سوریه تأکید کرد که اهداف ترکیه در شمال سوریه قابل مناقشه نیست.

ترکیه: اگر آمریکا در کنار کردهای سوریه مقابل ما بایستد با آن می جنگیم

نخست وزیر ترکیه عملیات نظامی کشورش در عفرین سوریه را عملیاتی علیه تروریست ها دانسته و گفت ،اگر آمریکا در کنار کردهای سوریه به جنگ با ما وارد شود ما با این کشور هم مبارزه می کنیم.

آنکارا: ائتلاف آمریکا با کردهای سوریه بی شرمانه است

وزیر امور خارجه ترکیه در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ ائتلاف آمریکا با کردهای سوریه علیه داعش را بی شرمانه، غیر قابل قبول و خطایی بزرگ دانست.

انتقاد یک نماینده از اقدامات اردوغان علیه کردهای سوریه

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: امروز رجب طیب اردوغان بی‌مهابا از قوانین و کنوانسیون‌های بین‌المللی وارد خاک کشور همسایه‌اش می شود و از کردها به عنوان تروریست نام می‌برد. دولتمردان باید هرچه سریعتر درباره توقف جنگ در عفرین با مقامات ترک گفت‌وگو کن

آمریکا مسئول دامن زدن به جدایی‌طلبی میان کردهای سوری است

معاون وزیر امور خارجه روسیه امروز (سه شنبه) گفت، آمریکا مسئول دامن زدن به تحریکات جدایی طلب در میان برخی از کردهای سوریه است.

سرخط روزنامه های اسپانیا- چهارشنبه 25 بهمن

تهران- ایرنا- هشدار عوامل اطلاعاتی آمریکا درمورد مداخله های احتمالی روسیه، درخواست پلیس رژیم صهیونیستی برای پیگرد قانونی نتانیاهو به دلیل فساد مالی و استعفای مارتین شولتس رئیس حزب سوسیال دمکرات آلمان؛ مهمترین عناوین روزنامه های چهارشنبه 25 بهمن اسپانیاست.

حمایت از تروریسم استراتژی آمریکا برای تداوم بحران/رویدادها و تحولات سوریه در یک نگاه/25بهمن

تهران- ایرنا- 'حمایت از تروریسم' استراتژی آمریکا برای تداوم بحران؛ سفر شهروندان روسیه بی هیچ محدودیتی به سوریه؛ سوالی مبنی بر این که 'زمان رویارویی روسیه و آمریکا در سوریه فرا رسیده؟'؛ دفع حمله ترکیه به مواضع کردهای سوریه؛ مشاور سابق دیک چنی فرستاده احتما

سرخط روزنامه های ترکیه / سه شنبه 24 بهمن ماه 96

آنکاراـ ایرناـ دیدار رجب طیب اردوغان رییس جمهوری ترکیه با کسبه آنکارا، کمک مالی 500 میلیون دلاری آمریکا به نیروهای به اصطلاح دموکراتیک سوریه و توصیه بینالی یلدریم نخست وزیر ترکیه به آمریکا مبنی بر تصمیم گیری با عقل سلیم، مهمترین سرخط روزنامه های روز سه شن

اردوغان: آمریکا از پول مالیات مردم خود به تروریست ها کمک مالی می کند

رویارویی ترکیه و آمریکا در سوریه به مرحله خطرناکی رسیده است

به عقیده کارشناسان، حمله احتمالی ترکیه به منطقه منبج سوریه، آمریکایی‌ها را در موقعیت دشواری قرار می‌دهد و عقب نشینی آنها به منزله خیانت به کردهای سوری تلقی خواهد داد.

دلیل هشدار روسیه به آمریکا درباره ادامه حضور در خاک سوریه چیست؟

در آستانه سفر وزیر خارجه آمریکا به ترکیه و نیز نزدیک شدن زمان کنفرانس استانبول این سوال مطرح است: کدام یک از این دو قواعد جدید بازی در سوریه را رقم خواهند زد؟

همکاری کردها با داعش در شمال سوریه/ انتقاد از حمایت آمریکا

وزیر خارجه ترکیه با متهم کردن کردهای شمال سوریه به همکاری با داعش، حمایت آمریکا از تشکیل ارتش کردها در این منطقه را به باد انتقاد گرفت.

هشدار فیصل مقداد درباره توطئه جدید آمریکا علیه سوریه

معاون وزیر خارجه سوریه: تهدید کشورهای غربی درباره ادعای به کارگیری دولت سوریه از سلاح‌های شیمیایی ، تلاش برای توجیه اقدامات خصمانه آنها علیه سوریه است.

اردوغان: چشمداشتی به خاک کشور سوریه نداریم

آنکارا- ایرنا- رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه گفت: ما چشمداشتی به خاک کشور برادر و همسایه خود یعنی سوریه نداریم و تنها هدف ما این است که 3.5 میلیون پناهجوی سوری حاضر در ترکیه کنند به زادگاه خود بازگردند.

انتقاد ایلدریم از همکاری آمریکا با کردهای سوری در مونیخ

نخست وزیر ترکیه در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ از همکاری آمریکا با کردهای سوری انتقاد کرد.

تشدید اختلافات با آمریکا، ترکیه را به سمت روسیه سوق داد

سیاست شدیدالحن "رجب اردوغان" علیه آمریکا و تصمیم وی برای همکاری با مسکو در جنگ سوریه، ترکیه و روسیه را به سمت تبدیل شدن به «شرکای راهبردی» سوق داده است.

کردهای سوریه قربانی جاه طلبی ترکیه و امریکا شده اند

 کارشناس مسائل منطقه گفت: کردهای سوریه قربانی جاه طلبی ترکیه و امریکا شده اند.

کاریکاتور/ هشدار سوریه به رژیم صهیونیستی

هشدار سوریه به رژیم صهیونیستی؛ اقدامات غیرمنتظره زیادی در راه است / عبدالباری عطوان سردبیر این روزنامه با اشاره به شادی محافل مردمی و رسمی سوریه از سرنگونی یک فروند جنگنده اف16 اسرائیل، نوشت: دمشق به اسرائیل هشدار داد که موارد غیرمنتظره زیادی در راه است ا

کردهای مقیم ایتالیا در رم تظاهرات کردند

رم - ایرنا - کردهای مقیم ایتالیا علیه حملات نظامی ترکیه به شهر عفرین سوریه و برای آزادی اوجالان و زندانیان سیاسی، دست به تظاهرات زدند.