هشدار اردوغان به آمریکا درمورد کمک مالی به کردهای سوریه

رئیس جمهوری ترکیه نسبت به عواقب کمک مالی آمریکا به کردهای سوریه هشدار داد.مطالب مرتبط

هشدار رقیب انتخاباتی اردوغان به آمریکا

رقیب انتخاباتی «رجب طیب اردوغان» به آمریکا هشدار داده و استرداد «فتح‌الله گولن» را خواستار شد.]]>

هشدار آمریکا به سوریه درباره "نقض‌های آتش‌بس" در مناطق کاهش تنش

ایالات متحده آمریکا به سوریه هشدار داد "تدابیر قاطع و مناسبی" در واکنش به‌ آنچه نقض‌های آتش‌بس می‌خواند، اتخاذ خواهد کرد. واشنگتن همچنین با تاکید بر اینکه نگران گزارش‌هایی درباره عملیات نظامی قریب‌الوقوع در یک منطقه کاهش تنش در جنوب غربی این کشور است، به

آمریکا اولین گام را برای خروج از سوریه برداشت

دولت آمریکا تمامی کمک‌های مالی به شمال غرب سوریه را قطع کرد؛ گامی که گفته می‌شود نشان از عزم ایالات متحده به خروج سریه از سوریه دارد.]]>

هشدار واشنگتن به دمشق درباره عملیات نظامی در جنوب سوریه

وزارت خارجه آمریکا هشدار داد «تدابیر قاطع و مناسبی» در واکنش به‌ «نقض‌ آتش‌بس» در منطقه کاهش تنش در جنوب سوریه اتخاذ خواهد کرد. این در حالی‌ است که ارتش سوریه آماده آغاز عملیات نظامی در این منطقه است.]]>

هشدار به سوریه درباره "نقض‌های آتش‌بس" در مناطق کاهش تنش

ایالات متحده آمریکا در اقدامی مداخله‌جویانه به سوریه هشدار داد "تدابیر قاطع و مناسبی" در واکنش به‌ آنچه "نقض‌های آتش‌بس" می‌خواند، اتخاذ خواهد کرد. واشنگتن همچنین با تاکید بر اینکه نگران گزارش‌هایی درباره عملیات نظامی قریب‌الوقوع در یک منطقه کاهش تنش در ج

هشدار ایرلند درمورد تعلل در اجرای برگزیت

هشدار بانک گلدمن ساچز درباره چشم انداز مالی آمریکا و احتمال رکود

آمریکا از این‌ پس بر شمال‌ شرق سوریه متمرکز خواهد بود

واشنگتن قرار است منابع مالی خود را به نواحی شمال شرق سوریه که آمریکا کنترل بیشتری بر آنها دارد اختصاص دهد و به همین دلیل نواحی شمال‌غرب دیگر در اولویت نخواهد بود.

آمریکا برنامه‌های حمایتی خود در شمال‌غرب سوریه را متوقف می‌کند

به گفته مقام‌های آمریکایی، دولت ترامپ مشارکت مالی در برنامه‌های حمایتی مناطق تحت کنترل گروه‌های افراطی در شمال غرب سوریه را قطع می‌کند و در عوض، روی برنامه‌هایی در مناطق شمال شرق سوریه متمرکز می‌شود که نیروهای کرد همپیمان آمریکا آنها را از داعش پس گرفته‌ا

آمریکا ازاین‌پس بر شمال‌شرق سوریه متمرکز خواهد بود

واشنگتن قرار است منابع مالی خود را به نواحی شمال شرق سوریه که آمریکا کنترل بیشتری بر آنها دارد اختصاص دهد و به همین دلیل نواحی شمال‌غرب دیگر در اولویت نخواهد بود.

اردوغان: تاریخ، آمریکا و اسرائیل را نخواهد بخشید

آنکارا- ایرنا- رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه انتقال سفارت آمریکا به قدس را غیرقابل قبول خواند و گفت: تاریخ، آمریکا و اسرائیل را نخواهد بخشید.

حضور داعشی آلمانی‌تبار در زندان‌های کردهای سوریه تایید شد

پس از گزارش‌ها مبنی بر کشته شدن "ابو عمر" داعشی آلمانی تبار در گذشته اداره صیانت از قانون اساسی آلمان از اسارت وی در زندان‌های تحت کنترل نیروهای کرد سوریه خبر داد.

بازداشت داعشی آلمانی‌تبار در زندان‌های کردهای سوریه تایید شد

پس از گزارش‌ها مبنی بر کشته شدن "ابو عمر" داعشی آلمانی تبار در گذشته اداره صیانت از قانون اساسی آلمان از اسارت وی در زندان‌های تحت کنترل نیروهای کرد سوریه خبر داد.

تیلرسون هشدار داد: دموکراسی در آمریکا در خطر است

وزیر خارجه سابق آمریکا با انتقاد از دونالد ترامپ هشدار داد: رشد بحران ملی بر سر اخلاقیات و انسجام ، دموکراسی آمریکا را در معرض خطر قرار می‌دهد.

عربستان به داعش کمک می کند

نیویورک- ایرنا- سناتور جمهوریخواه آمریکا، عربستان و قطر را حامیان مالی تروریسم در سوریه دانست و با انتقاد از شروط 12 گانه گفت: چرا از ایران می خواهیم که از سوریه خارج شود در حالی که این سعودی ها و قطر ده ها برابر مشکل دارند.

روسیه نسبت به امکان تسلط داعش بربخشی از سوریه هشدار داد

مسکو - ایرنا - وزارت امور خارجه روسیه نسبت به تسلط دوباره گروه تروریستی داعش در بخشی از سواحل رودخانه فرات و چشم پوشی آمریکا به این مساله هشدار داد.

تشکیل گارد مرزی بین عراق و سوریه با حمایت مالی سعودی‌ها

منابع وابسته به معارضان سوری اعلام کردند که عربستان سعودی از تشکیل گارد مرزی بین سوریه و عراق، در شمال شرقی سوریه با هدف مقابله با نفوذ ایران حمایت مالی می‌کند.

اردوغان: اجازه غصب قدس را نخواهیم داد

آنکارا- ایرنا- رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه گفت: به رغم انجام جنایات توسط عوامل رژیم اسرائیل و انتقال سفارت آمریکا به قدس، به هیچ وجه اجازه غصب قدس را نخواهیم داد.

هشدار سازمان بورس به شرکت‌های غیراستاندارد بورسی

اداره نظارت بر ناشران بورسی نسبت به شرکت‌هایی که استانداردها و دستورالعمل جدید صورت‌های مالی را زیر پا بگذارند، هشدار داد.

جلسه شورای امنیت درمورد سوریه

شورای امنیت سازمان ملل امروز (چهارشنبه) برای بررسی تحولات سوریه تشکیل جلسه داد.