پایان دهمین جلسه بررسی لایحه بودجه 97 در مجلس

تهران-ایرنا- دهمین جلسه بررسی لایحه بودجه سال 1397 کل کشور پایان یافت و نمایندگان امروز تا تبصره 19 این لایحه را بررسی و تصویب کردند.مطالب مرتبط

دلیل غیبتم در جلسه بررسی لایحه الحاق ایران به CFT «جراحی چشم» بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: «عمل چشم » و بستری شدن در بیمارستان مانع حضورم در جلسه بررسی لایحه CFT صحن علنی مجلس شد.

دلیل رد لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی/ بررسی قانون مقابله با پولشویی و الحاق به کنوانسیون پالرمو در جلسه فردای شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به جلسه فردای شورای نگهبان عنوان کرد: قانون مقابله با پولشویی که اعاده شده بود ز سوی مجلس برگردانده شده و قرار است فردا مورد بررسی قرار گیرد همچنین لایحه الحاق بهکنوانسیون پالرمو، بخشی مربوط به اصلاح قانون بودجه و لایحه معروف

جلسه غیرعلنی مجلس با دستور کار بررسی بسته‌های حمایتی دولت

جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی با دستور کار بررسی بسته‌های حمایتی دولت از اقشار کم درآمد با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر کشاورزی آغاز شد.

پایان بازی کاهش نرخ ارز پس از تصویب CFT/ صعود دوباره قیمت‌ها

بررسی تغییر قیمت ارز و رفتار متولیان بازار ارز از ابتدای سال جاری تاکنون نشان می‌دهد سیاست کاهش نرخ ارز تنها یک هفته قبل از بررسی لایحه CFT در مجلس انجام شد و به محض تصویب این لایحه، سیر نزولی قیمت‌ها در بازار مجددا صعودی شده است.

کدخدایی: لایحه CFT احتمالا امروز در شورای نگهبان بررسی شود

کدخدایی از احتمال بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم (CFT) در جلسه امروز این شورا خبر داد.

آیت‌الله نوری‌همدانی: شورای نگهبان با دقت لایحه FATF را بررسی کند

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به تصویب لایحه FATF از سوی مجلس گفت: برای اینکه این لایحه مخالفتی با شرع و قانون اساسی نداشته باشد، باید شورای نگهبان با دقت این قرارداد را بررسی کند.

آغاز جلسه غیرعلنی مجلس با حضور نوبخت و وزیر کشاورزی/ بررسی بسته‌های حمایتی دولت در دستور کار پارلمان

جلسه غیرعلنی مجلس با رئیس برنامه و بودجه و وزیر کشاورزی و نمایندگان سازمان تعزیرات آغاز شد]]>

لزوم ارائه لایحه افزایش یارانه نقدی به مجلس

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بر لایحه افزایش یارانه نقدی و حقوق کارکنان به مجلس تاکید کرد.

کدخدایی: لایحه CFT امروز در شورای نگهبان بررسی نشد

تهران - ایرنا – سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) در جلسه امروز چهارشنبه این شورا مورد بررسی قرار نگرفته است.

اسامی ۹۶ نماینده مخالف لایحه CFT/نمایندگانی که در روز رای‌گیری غایب بودند

اسامی برخی از نمایندگانی که در «مخالفت» با لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم (CFT) رأی دادند و نمایندگان «غایب» در جلسه بررسی این لایحه توسط خبرگزاری فارس منتشر شد.

اسامی نمایندگانی که به لایحه الحاق ایران به CFT رای مخالف دادند

اسامی برخی از نمایندگانی که در مخالفت با لایحه CFT رأی منفی دادند و اسامی نمایندگان «غایب» در جلسه بررسی این لایحه منتشر شد.

بودجه ۹۸ آذری می‌شود؟

تاخیر در ابلاغ بخشنامه‌ بودجه سال آینده و فاصله‌ کوتاهی که تا زمان تحویل آن به مجلس باقی مانده، ارائه لایحه در نیمه آذر ماه را در هاله‌ای از ابهام برده است.

جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی بسته‌ حمایتی دولت آغاز شد

نشست غیرعلنی مجلس دقایقی قبل با حضور حجتی وزیر جهاد کشاورزی و نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه آغاز شد.

کابینه ایتالیا برای بررسی بودجه تشکیل جلسه می‌دهد

هیات دولت ایتالیا برای تصمیم‌گیری درباره بودجه این کشور تشکیل جلسه خواهد داد. ]]>

لایحه الحاق ایران به CFT به جلسه امروز شورای نگهبان نرسید

یک عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت که در جلسه امروز شورای نگهبان، لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) بررسی نشده است.

لایحه قانون مطبوعات بزودی به مجلس می رود

ساری-ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : کار بررسی و تایید لایحه قانون مطبوعات در هیات دولت به اتمام رسید و بزودی به مجلس شورای اسلامی برای تصویب ارسال می شود.

لایحه الحاق به CFT در جلسه امروز شورای نگهبان بررسی نشده است

لایحه الحاق به CFT در جلسه امروز شورای نگهبان بررسی نشده است.

واکنش به برداشت‌های ناصواب از سخنان ظریف در مجلس

روابط عمومی وزارت امور خارجه در واکنش به برداشت‌های ناصواب و بیان دور از اخلاق برخی رسانه‌ها در قبال سخنان وزیر امور خارجه در جلسه بررسی و تصویب لایحه CFT در مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.

نزول 2 پله‎ای ایران تا پایان دهمین روز بازی‌ها

تهران- ایرنا- نمایندگان ایران در پایان دهمین روز بازی های المپیک جوانان آرژانتین با همان 10 مدالی که در روزهای گذشته کسب کرده بودند، با 2 پله نزول در جایگاه شانزدهمی جدول توزیع مدال ها قرار گرفتند.

قربانی: از CFT انتظار معجره نداشته باشیم

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تصویب لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم موجب تسهیل مبادلات بانکی و مالی کشورمان می‌شود، در عین حال تاکید کرد که نباید از این لایحه انتظار معجزه داشت و تصور کرد که با ت