پایان دهمین جلسه بررسی لایحه بودجه 97 در مجلس

تهران-ایرنا- دهمین جلسه بررسی لایحه بودجه سال 1397 کل کشور پایان یافت و نمایندگان امروز تا تبصره 19 این لایحه را بررسی و تصویب کردند.مطالب مرتبط

درخواست از مجلس برای ادامه بررسی لایحه «اصلاح بخشی از ساختار دولت»/ بررسی و تصویب تعدادی از آیین‌نامه‌های قانون بودجه سال 1397 کل کشور

هیأت وزیران در جلسه امروز خود به بررسی و تصویب تعدادی از پیشنهادهای مربوط به آیین‌نامه‌های قانون بودجه سال 1397 کل کشور پرداخت و از مجلس برای ادامه بررسی لایحه «اصلاح بخشی از ساختار دولت» درخواست کرد.

تاکید وزارت خارجه بر تصویب مشروط CFT

یک عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم در جلسه فوق‌العاده امروز این کمیسیون خبر داد و گفت که ادامه بررسی این لایحه و رای‌گیری در جلسه بعدازظهر فردا (یکشنبه) انجام می

درخواست از مجلس برای ادامه بررسی لایحه «اصلاح بخشی از ساختار دولت»

هیأت وزیران در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت ‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهوری، به بررسی و تصویب تعدادی از پیشنهادهای مربوط به آیین‌نامه‌های قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور پرداخت.]]>

جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی لایحه مبارزه با تامین مالی تروریسم فردا برگزار می‌شود

لایحه مبارزه با تامین مالی تروریسم و دیگر لوایح دولت در جلسه غیرعلنی فردای مجلس مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی لایحه الحاق ایران به CFT آغاز شد

جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی برای بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین منابع مالی تروریسم آغاز شد.

درخواست از مجلس برای ادامه بررسی لایحه «اصلاح بخشی از ساختار دولت»

هیأت وزیران در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت ‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری، به بررسی و تصویب تعدادی از پیشنهادهای مربوط به آیین‌نامه‌های قانون بودجه سال 1397 کل کشور پرداخت.

لایحه «مقابله با تامین مالی تروریسم» در مجلس حاشیه‌ساز شد

تعدادی از اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در زمانی که صحن علنی وارد بررسی کلیات لایحه مقابله با تامین مالی ترویسم شد با فریادهای بلند خواستار بررسی نشدن این لایحه در مجلس شدند.

شنبه جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی برای بررسی لایحه مقابله با تروریسم

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از برگزاری جلسه فوق‌العاده این کمیسیون در جلسه لایحه الحاق ایران به کنوانسیون تامین مالی مقابله با تروریسم خبر داد.

بررسی لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم با حضور ظریف و شمخانی در جلسه غیرعلنی

سخنگوی هیات رییسه مجلس از حضور دبیر شورای عالی امنیت ملی و وزیر خارجه در جلسه غیرعلنی فردا یکشنبه مجلس خبر داد.

جلسه علنی آغاز شد/ لایحه الحاق به کنوانسیون CFT در دستور کار مجلس

بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم باز هم در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.

هیات وزیران خواستار ادامه بررسی لایحه اصلاح بخشی ازساختار دولت شد

هیأت وزیران در جلسه امروز خود از مجلس شورای اسلامی خواست تا ادامه بررسی لایحه «اصلاح بخشی از ساختار دولت» را در دستور کار خود قرار دهد.

شنبه؛ نشست ویژه کمیسیون امنیت ملی برای بررسی لایحه مبارزه با تروریسم

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه فوق‌العاده این کمیسیون برای بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی مبارزه با تأمین مالی تروریسم برگزار می شود.

حاشیه مجلس|جنجال بر سر یک لایحه در مجلس

جمعی از نمایندگان در جلسه علنی امروز خواستار از دستور کار خارج شدن یک لایحه شدند.

جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون CFT

سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت:جلسه غیرعلنی مجلس در مورد الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه باتأمین مالی تروریسم با حضور وزیر امور خارجه، دبیر شورای عالی امنیت ملی و وزیر اقتصاد فردا برگزار می شود.

کرباسیان میهمان جلسه غیرعلنی مجلس/محور جلسه؛ بررسی مشکلات اقتصادی

سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: نمایندگان در جلسه غیر علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی مشکلات اقتصادی کشور را بررسی خواهند کرد.

لایحه بودجه تیم فوتبال شاهین بوشهر بررسی می شود

بوشهر- ایرنا- نایب رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: این شورا پس از کارکارشناسی پیرامون لایحه بودجه 60 میلیارد ریالی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر برای فصل 97- 98 تصمیم گیری می کند.

نتیجه بررسی لایحه FATF فردا به هیات رئیسه مجلس می رود

تهران-ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای کمیسیون در نشست فوق العاده امروز پس از بحث درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (FATF ) اعلام کردند در نشست فردا، بررسی لایحه ادامه می یابد و نتیجه به هیات رئی

امسال 150 ردیف متفرقه از لایحه بودجه حذف شد

قزوین-ایرنا- نماینده مردم قزوین،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: در نتیجه تغییرات اعمال شده بر لایحه بودجه امسال 150 ردیف متفرقه حذف شد.

آغاز جلسه علنی مجلس بعد از بررسی برجام/بررسی مطالبات غیرجاری بانک‌ها در دستور

جلسه علنی مجلس بعد از بحث و بررسی پیرامون برجام در جلسه غیرعلنی آغاز شد.

تشکیل کمیسیون ویژه بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون CFT

بررسی تقاضای عده ای از نمایندگان در مورد تشکیل کمیسیون ویژه بررسی لایحه کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم در دستور کار هفته جاری مجلس قرار گرفت.