پایان دهمین جلسه بررسی لایحه بودجه 97 در مجلس

تهران-ایرنا- دهمین جلسه بررسی لایحه بودجه سال 1397 کل کشور پایان یافت و نمایندگان امروز تا تبصره 19 این لایحه را بررسی و تصویب کردند.مطالب مرتبط

پیشنهاد نوبخت برای بودجه ۹۸

نخستین جلسه ستاد بودجه سال ۱۳۹۸ با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز تشکیل و در این جلسه اقدامات اولیه انجام شده در راستای تهیه بودجه سال آینده مورد بررسی قرار گرفت.

ادامه بررسی لایحه مطبوعات و خبرگزاری ها در جلسه امروز هیأت دولت

هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، به بحث و بررسی پیرامون لایحه مطبوعات و خبرگزاری ها پرداخت و تعدادی از مواد آن را مورد تصویب قرار داد.

لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم تایید شد

لایحه اصلاح مبارزه با تامین مالی تروریسم مصوب جلسه مورخ سی و یکم تیر ماه یکهزار و سیصد و نود و هفت مجلس شورای اسلامی در جلسه مورخ 1397/5/10 شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.

پایان تنفس دو ماهه مجلس/ موعد تصمیم درباره CFT رسید

دوره دو ماهه مسکوت ماندن لایحه «الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم»، به پایان رسید و حالا مجلس در آستانه تصمیمی مهم در خصوص این لایحه حساس است.

ترامپ لایحه بودجه نظامی ۷۱۷ میلیارد دلاری آمریکا را امضا کرد

رئیس‌جمهوری آمریکا با امضای لایحه بودجه نظامی ۲۰۱۹ این کشور به ارزش ۷۱۷ میلیارد دلار، آن را به قانون تبدیل کرد. طی چهار دهه گذشته این اولین بار است که لایحه یک ساله بودجه ایقدر زود به قانون تبدیل می‌شود.

انتقاد از تعلل ۳ ماهه کمیسیون بودجه در بررسی «تفحص از مجلس»

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، از تعلل ۳ ماهه کمیسیون برنامه و بودجه در بررسی درخواست تحقیق و تفحص از مجلس انتقاد کرد.

لایحه بودجه دفاعی ۲۰۱۹ آمریکا قانونی شد

با امضای لایحه بودجه دفاعی آمریکا در سال ۲۰۱۹ از سوی «دونالد ترامپ» این لایحه به قانون تبدیل شد.

تصویب موادی از لایحه مطبوعات و خبرگزاری ها

هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، به بحث و بررسی درباره لایحه مطبوعات و خبرگزاری ها پرداخت و تعدادی از مواد آن را مورد تصویب قرار داد.

خشم چین از لایحه بودجه دفاعی آمریکا

لایحه بودجه دفاعی آمریکا که با هدف تحت فشار قرار دادن چین تصویب شده، خشم پکن را به همراه داشته است.

برای حمایت از خبرنگاران 2 طرح در مجلس بررسی می شود

تهران- ایرنا - نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت:قرار بود 2 لایحه نظام صنفی و قانون مطبوعات تا 15 مرداد ازسوی دولت به مجلس ارائه شود و اگر تا هفته بعد به مجلس نیاید، نمایندگان آن را طرح می کنند.

هیات دولت شمار دیگری از مواد لایحه مطبوعات را تصویب کرد

هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، به بحث و بررسی پیرامون لایحه مطبوعات و خبرگزاری ها پرداخت و تعدادی از مواد آن را مورد تصویب قرار داد.

هیأت دولت شمار دیگری از مواد لایحه مطبوعات و خبرگزاری‌ها را تصویب کرد

هیئت وزیران در جلسه امروز (یکشنبه) خود به ریاست جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، به بحث و بررسی پیرامون لایحه مطبوعات و خبرگزاری‌ها پرداخت و تعدادی از مواد آن را مورد تصویب قرار داد.

ترامپ لایحه بودجه دفاعی آمریکا را امضا کرد/ جزئیات مربوط به ایران

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا لایحه بودجه دفاعی سال 2019 این کشور را امضا و آن را به قانون تبدیل کرد.

هیات دولت شمار دیگری از مواد لایحه مطبوعات و خبرگزاری ها را تصویب کرد

تهران-ایرنا- هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست معاون اول رییس جمهوری، به بحث و بررسی پیرامون لایحه مطبوعات و خبرگزاری ها پرداخت و تعدادی از مواد آن را مورد تصویب قرار داد.

طرح مالکیت معنوی اثر در کمیسیون قضایی مجلس برای مقابله با پایان نامه فروشی بررسی می‌شود

رئیس فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی گفت:طرح مالکیت معنوی اثر در کمیسیون قضایی مجلس برای مقابله با پایان نامه فروشی بررسی و به زودی وارد صحن علنی مجلس خواهد شد.

لایحه بودجه 98 واقع بینانه خواهد بود

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت:‌ پیش بینی ‌های واقع بینانه با توجه به فضای سال آینده در بودجه 98 خواهیم داشت.

مسائل مطرح شده از سوی نمایندگان در جلسه استیضاح ربیعی را بررسی و به انتشار عموم بگذاید

15 تشکل عدالتخواه کشور طی نامه‌ای از هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورا اسلامی خواستند تا مسائل مطرح شده از سوی نمایندگان مجلس در جلسه استیضاح ربیعی را بررسی و به انتشار عموم بگذارند.

بررسی CFT در قوه مقننه منوط به دریافت نظر رهبر انقلاب است

تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: بر اساس نظر نمایندگان قوه مقننه بررسی لایحه CFT در مجلس منوط به دریافت دیدگاه رهبر انقلاب شده است.

ترفند کمیسیون اقتصادی مجلس برای رأی‌آوری یک لایحه!

کمیسیون اقتصادی مجلس برای بالا بردن احتمال رای‌آوری لایحه افزایش مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، اجازه دادکه نمایندگان مجلس ۶۷ منطقه ویژه اقتصادی را به لایحه دولت اضافه کنند.

چین به امضای لایحه بودجه دفاعی آمریکا واکنش نشان داد

پکن- ایرنا- چین نسبت به امضای لایحه 717 میلیارد دلاری بودجه دفاعی آمریکا که بر «تهدیدات از سوی چین» متمرکز شده است واکنش نشان داد و اعلام کرد این اقدام دولت آمریکا را به صورت جامع زیر نظر دارد.