تقویت مهارت‌های اجتماعی خردسالان با«داستان‌های صمیمانه» کلر ژوبرت

مجموعه «داستان‌های صمیمانه» نوشته «کلر ژوبرت» به دنبال تقویت مهارت‌های شخصی و اجتماعی کودکان است کتاب‌هایی که به تازگی دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر کرده است.مطالب مرتبط

​آموزش مهارت‌های اجتماعی به خردسالان

مهارت 'نه گفتن' در دانش آموزان تقویت شود

شیراز- ایرنا- مشاور و کارشناس آموزش پیشگیری از مواد مخدر، آموزش مهارت های زندگی را از الزامات کاهش آسیب های اجتماعی در نوجوانان دانست و گفت: انتقال مهارت 'نه گفتن' به دانش آموزان می تواند سدی در برابر هر نوع رفتار ناسازگارانه باشد.

انتشار کتاب‌های «ادبیات خفن» به همراه مجموعه داستان

کتاب‌های «داستان‌های ترسناک»، «داستان‌های ارواح و اشباح» و «داستان‌های پریان» از مجموعه «ادبیات خفن» و مجموعه داستان «دیدار با افلاتون در کافه ویونا» به تازگی راهی بازار کتاب شده‌اند.

مجموعه داستان «مانیا» به پیشخان کتابفروشی‌ها آمد

تهران- ایرنا- مجموعه داستان اجتماعی و عاشقانه «مانیا» نوشته آرزو امیرخانی از سوی نشر شاملو روانه بازار کتاب شد.

تقویت سرمایه‌های اجتماعی با همکاری روزافزون شهرداری و ناجا

رییس سازمان شهرداری ها گفت: همكاری موثر شهرداری و نیروی انتظامی و جامعه محور بودن این دو نهاد باعث ارتقای روزافزون نظم، انضباط و امنیت، پررنگ شدن مشاركت مردم، مقابله با تخلفات و قانون گریزی ها و تقویت سرمایه‌های اجتماعی خواهد شد.

یزد | داستان بهترین راه انتقال فرهنگ و ارزش‌ها به نسل جدید است

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری یزد با بیان اینکه داستان بهترین راه انتقال فرهنگ و ارزش‌ها به نسل جدید است گفت: نسبت به حفظ لهجه یزدی در بین کودکان توجه بیشتری شود.

نشاط اجتماعی در مدارس دخترانه البرز تقویت می شود

کرج -ایرنا- مسئول امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: با تشکیل شورای راهبردی امور زنان و خانواده در آموزش و پرورش ، نشاط اجتماعی و معنوی در مدارس دخترانه این استان تقویت می شود.

تقویت همبستگی اجتماعی در دوران گسترش افراط‌گری و اسلام‌هراسی

نشست سالانه مسئولان شورای هماهنگی مسلمانان و کلیسای انجیلی در سال جاری در کلن برگزار شد. هدف از برگزاری این نشست، تقویت همبستگی اجتماعی در دوران گسترش افراط‌گری و اسلام‌هراسی بود.

برخورد با چهره‌های اجتماعی اعتماد عمومی را کاهش میدهد

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه با تاکید بر حفظ و تقویت سرمایه‌های اجتماعی، از برخی ماجرا‌های روی داده برای چهره‌های اجتماعی فعال در زلزله کرمانشاه ابراز تاسف کرد.

نائب قهرمانی خراسان شمالی در مسابقات تکواندو خردسالان کشور

ورزشکاران خراسان شمالی در مسابقات تکواندو خردسالان منطقه 3 کشور، نائب قهرمان شدند.

موش مترو مهارت‌های اجتماعی را به کودکان می‌آموزد

خدمت سربازی جلوه‌ای از درونی‌سازی نظم و انضباط فردی و اجتماعی است

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: خدمت سربازی علاوه بر تقویت بنیه دفاعی نیروهای مسلح ،دورانی برای تقویت و تکامل شخصیت فرد است.

برخورد با چهره های اجتماعی اعتماد عمومی را کاهش می دهد

کرمانشاه - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه وظیفه ما تقویت ارتباط بین نهادهای مدنی و جامعه است ، گفت: نباید با برخی اقدام ها به سرمایه های اجتماعی آسیب وارد کرد و فضای جامعه را به سمت بی اعتمادی ببریم.

تقویت سرمایه اجتماعی و تأمین امنیت نرم

تهران- ایرنا- مشارکت اجتماعی، مردم سالاری و اعتماد متقابل مردم و دولت به یکدیگر از نتایج بسیار مهم سرمایه اجتماعی است که هم رضایت مردمی و مشروعیت سیاسی را تأمین می کند و هم به ثبات و امنیت داخلی می انجامد.

«سه‌شنبه‌های داستان اصفهان» یادآور دوران طلایی داستان‌نویسی

مهارت آموزی در کودکان تربیت محققان آینده است

بندرعباس - ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: توجه به پژوهش و مهارت آموزی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان تربیت افراد محقق و آشنا با مهارت های مختلف را به دنبال دارد.

راز آموزش به خردسالان فاش شد

حقیقتِ داستان جنگ

داستان های «خط مرزی» بیش تر از آنکه از خط جنگی  پر صدا و اضطرابِ و خط مقدم بگوید، پشت مرزها و خاکریزها در جریان است. جایی پشتِ حریم های شخصی، پشت سر زندگی های فردی.

جامعه به همگرایی برای افزایش مشارکت اجتماعی نیاز دارد

سمنان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: مشارکت سیاسی و اجتماعی مفاهیمی هستند که نیاز به تقویت آن از مسیر همگرایی بیشتر جامعه مشهود است.

آغاز آموزش مهارت‌های زندگی در ۲۲ استان

خانم ابتکار از آغاز اجرای طرح آموزش مهارت‌های زندگی و ارتقاء مهارت‌های ارتباطی با همکاری آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و انجمن جامعه شناسی ایران در ۲۲ استان کشور خبر داد.