تقویت مهارت‌های اجتماعی خردسالان با«داستان‌های صمیمانه» کلر ژوبرت

مجموعه «داستان‌های صمیمانه» نوشته «کلر ژوبرت» به دنبال تقویت مهارت‌های شخصی و اجتماعی کودکان است کتاب‌هایی که به تازگی دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر کرده است.مطالب مرتبط

«کارگاه عروسک‌سازی» کلر ژوبرت در انتشارات مدرسه

کتاب‌هایی به نویسندگی و تصویرگری کلر ژوبرت با عنوان «کارگاه عروسک‌سازی» از طرف انتشارات مدرسه راهی بازار شد.

اثر تازه‌ای از مژگان کلهر منتشر شد

مجموعه ی ۴ جلدی «ماجراهای موش کوچولو»، جدیدترین اثر مژگان کلهر برای خردسالان مه مخاطب را با شیوه‌ تعامل با افراد و مهارت حل مساله آشنا می‌کند منتشر شد.

جشنواره کشتی خردسالان استان یزد برگزار می شود

یزد - ایرنا - رییس هیات کشتی یزد گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جشنواره کشتی خردسالان استان برگزار می شود.

یک تصور اشتباه در داستان‌نویسی

شهریار عباسی با اشاره به یک تصور اشتباه در داستان‌نویسی می‌گوید: برخی از داستان‌نویسان ما تحت تأثیر جریان‌های داستان‌نویسی فرعی در جهان قرار گرفته‌اند و فکر می‌کنند داستان‌هایی که جغرافیا در آن‌ها پررنگ است، به ادبیات کلاسیک مربوط است.

پیشنهادات ۹ گانه برای تقویت بورس کالا به کمیسیون اقتصادی مجلس

دیدار صمیمانه اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با رییس سازمان بورس و اوراق بهادار و مدیران ارکان بازار سرمایه عصر دیروز در محل بورس کالای ایران برگزار شد که طی این دیدار مدیرعامل بورس کالای ایران درخواست ها و پیشنهادات در زمینه تقویت شفافیت و تسهیل

فعالیت‌های اجتماعی میراث فرهنگی باید تقویت شود

کرمانشاه- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی ادارکل میراث فرهنگی در استان نیاز به تقویت دارد.

چین تقویت روابط دوجانبه با روسیه را خواستار شد

مشاور سیاسی ارشد دولت چین تقویت همکاری بین چین و روسیه را در حوزه های اقتصادی و اجتماعی ضروری خواند.

معاون شهردار تهران: حق مردم به شهر را تقویت خواهیم کرد

تهران-ایرنا-معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران گفت: باید تلاش کنیم حق مردم به شهر را در نگرش شهرداری تهران تقویت و اصلاح و از آن به عنوان سرمایه اجتماعی برای توسعه شهر استفاده کنیم.

ضعف مهارت عامل بیکاری است

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی از برگزاری دوره‌های آموزش مهارت‌های شغلی برای فارغ‌التحصیلان جویای کار خبر داد و علت وجود بیکاری در کشور را ضعف مهارت کار عنوان کرد.

دیدار صمیمانه ظریف با رهبران فراکسیون سازندگی عراق

بغداد - ایرنا - 'محمدجواد ظریف' وزیر امور خارجه در دیداری صمیمانه با رهبران فراکسیون سازندگی عراق با آنان درخصوص مسائل مختلف مورد علاقه، بحث و رایزنی کرد.

مروری بر ۴دهه داستان‌نویسی ایرانی؛ازسوررئالیسم تاسانتی‌مانتالیسم

مطالعه چهار دهه ابتدایی داستان‌کوتاه‌نویسی در ایران، از منظر جداشدن آهسته حکایت از ژانرِ داستان و بررسی تاثیر مکاتب ادبی بر نویسندگان ایرانی، جای پژوهش و کار بسیار دارد.

برخی بایدها و نبایدهای تبلیغ دینی در حوزه خردسالان

دولت از انتقاد سازنده و راهگشا صمیمانه استقبال می‌کند

رئیس دفتر رئیس‌جمهور ضرورت حفظ و تقویت وحدت و همدلی در داخل کشور را مورد تأکید قرار داد و گفت: در شرایط فعلی که آمریکا از هر وسیله ای برای ناامید کردن مردم نسبت به آینده انقلاب و کشور استفاده می کند، همه وظیفه داریم که با وحدت کلمه با توطئه ها مقابله کنیم

65درصد فارغ‌التحصیلان جویای کار خراسان‌رضوی فاقد مهارت هستند‌

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: 50 درصد از جویندگان کار استان فارغ‌التحصیلان و از این تعداد، 65 درصد آن‌ها فاقد مهارت لازم هستند.

داستان‌های برنارد مالامود نقد می‌شود

مجموعه داستان «کفش‌های خدمتکار و چند داستان دیکر» نوشته برنارد مالامود نقد می‌شود.

«فقط یک داستان» چاپ سومی شد

ترجمه رمان «فقط یک داستان» نوشته جولیان بارنز توسط نشر نو به چاپ سوم رسید.

ایران خواهان روابط صمیمانه و دوستانه با همه کشور‌های همسایه است

معاون اول رئیس جمهور گفت: ایران خواهان روابط صمیمانه و دوستانه با همه کشور‌های همسایه است.

سرمایه اجتماعی برای مقابله با دشمن تقویت شود

سمنان- ایرنا- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی کشور نباید از مسایل مختلف متاثر و تضعیف شود.

تاکید معاونان فرهنگی دانشگاه‌ها بر توجه به بخش فرهنگی و اجتماعی در بودجه 98

معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص ضرورت اهتمام به تقویت بخش فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و تأمین منابع لازم در قانون بودجه سال ۱۳۹۸ بیانیه ای را صادر کردند.

یک هزار و 124 ایلامی دوره های مهارت آموزی را فرا گرفتند

ایلام - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و 124 نفر از متقاضیان دوره های مهارت آموزی محیط واقعی کار در 214 واحد پذیرنده مهارت های مورد نیاز را فرا گرفتند.