تقویت مهارت‌های اجتماعی خردسالان با«داستان‌های صمیمانه» کلر ژوبرت

مجموعه «داستان‌های صمیمانه» نوشته «کلر ژوبرت» به دنبال تقویت مهارت‌های شخصی و اجتماعی کودکان است کتاب‌هایی که به تازگی دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر کرده است.مطالب مرتبط

تقویت مهارت‌های اجتماعی خردسالان با«داستان‌های صمیمانه» کلر ژوبرت

مجموعه «داستان‌های صمیمانه» نوشته «کلر ژوبرت» به دنبال تقویت مهارت‌های شخصی و اجتماعی کودکان است کتاب‌هایی که به تازگی دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر کرده است.

تقویت مهارت‌های اجتماعی خردسالان با مجموعه داستان‌های صمیمانه کلر ژوبرت

مجموعه «داستان‌های صمیمانه» کلر ژوبرت به دنبال تقویت مهارت‌های شخصی و اجتماعی کودکان است؛ کتاب‌هایی که به‌تازگی دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر کرده است.

گزارشی از وضعیت آموزش مهارت اجتماعی به کودکان در مازندران

آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان در چگونگی برخورد آن ها با مسائل اجتماعی بسیار موثر است.

ناطق: نویسنده باید اجتماعی باشد/ قیصری: می‌نویسیم که خوب دیدن را به مردم بیاموزیم

ساسان ناطق در کارگاه داستان‌نویسی حوزه هنری گفت: قطعا هنرجویان داستان‌نویسی با گوشه‌گیری و نشستن پشت درهای بسته تنهایی، نخواهند توانست خالق داستانی کامل و تاثیرگذار باشند. داستان مثل جریان زندگی است و نویسنده باید اجتماعی باشد.

داستان نویسی بعد از انقلاب بررسی می شود

تهران- ایرنا- بررسی داستان نویسی بعد از انقلاب، برگزاری نشست کتابخوان مهارت های مجازی، مسابقه کتابخوانی «خداحافظ سالار» و نقد کتاب علیرضا قزوه اخبار کتاب روز دوشنبه ایرناست.

پیک نوروزی حذف شد/ جایگزینی داستان گویی و داستان نویسی

به گفته معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش برای نوروز سال ۹۷ داستان خوانی، داستان گویی و داستان نویسی توسط دانش آموزان ابتدایی جایگزین پیک نوروزی می شود.

داستان‌خوانی و داستان‌نویسی جایگزین پیکهای نوروزی دانش‌آموزی می‌شود

تهران- ایرنا- معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: با هدف آشتی دادن کودکان با کتاب، داستان خوانی، داستان گویی و داستان نویسی نوروز امسال جایگزین پیک های نوروزی دانش آموزان در دوره ابتدایی می شود.

داستان‌خوانی به جای پیک نوروزی؛ اقدام خلاف جهت برخی مدارس

وزارت آموزش‌وپرورش از حذف پیک نوروزی و جایگزینی داستان‌خوانی، داستان‌گویی و داستان‌نویسی توسط دانش‌آموزان در ایام تعطیلات نوروز خبر می‌دهد اما برخی مدارس از هفته‌های قبل برای تهیه پیک نوروزی از خانواده‌‌‌ها هزینه دریافت کرده‌‌اند.

تاکید یک فرمانده نظامی بر اهمیت مهارت آموزی به سربازان

تهران – ایرنا – فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح بر ضرورت مهارت آموزی به سربازان در حین خدمت تاکید کرد و گفت: برای حل مشکل بیکاری، باید درخصوص مهارت آموزی سربازان در حین خدمت توجه بیشتری انجام گیرد تا تا این جوانان پس از پایان دوره خ

عمده بیکاران مهاجر به شهرها فاقد مهارت‌اند/ آموزش عالی باید متناسب با نیاز بازار کار تغییر کند

بایزید مردوخی، مشاور وزیر کار و سید مرتضی افقه به عنوان استاد دانشگاه در نشست عدالت اجتماعی با محوریت اشتغال، بر فقدان مهارت آموزی عمده نیروی کار کشور و لزوم تدوین آموزش عالی متناسب با بازار کار تأکید کردند.

آموزش مهارت‌های زندگی جایگزین کلاس‌های تقویتی آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی می‌شود

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه آموزش مهارت‌های زندگی جایگزین کلاس‌های تقویتی آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی می‌شود، گفت: برای آموزش دانش آموزان مستعد طرح شهاب تقویت خواهد شد.

مهارت آموزی بیش از 1300 سرباز وظیفه در خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی گفت: در اجرای طرح ایجاد قرارگاه مهارت آموزی ویژه سربازان در حین خدمت، 1381 نفر در این استان مهارت های لازم در دست کم یک رشته شغلی را فرا گرفته اند.

۲۰۰ هزار سرباز در سال آینده مهارت‌آموزی می شوند

فرمانده قرارگاه مهارت‌ آموزی سربازان نیروهای مسلح با بیان اینکه در سال ۹۶ برنامه مهارت‌آموزی ۱۰۰ هزار سرباز را تدوین کردیم، گفت: در سال آینده ۲۰۰ هزار سرباز مهارت‌آموزی شوند..

پیک نوروزی به خاطره‌ها پیوست/ داستان‌نویسی جایگزین تکلیف عید شد

حذف پیک نوروزی و جایگزینی آن با خواندن کتاب داستان و داستان نویسی، طرحی است که نوید این را می‌دهد که هم مطالعه در دانش آموزان را ارتقا دهد و هم به رونق بازار کتاب کودک کمک کند.

اشتغال بدون مهارت پایدار نیست

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: اشتغال بدون مهارت پایدار نیست و کارکنان (سربازان) وظیفه باید مهارت‌های لازم را آموزش ببینند.

ابرچالش امروز کشور بیکاری است/ سال آینده 200 هزار سرباز مهارت‌آموزی می‌شوند

فرمانده قرارگاه مهارت‌ آموزی سربازان نیروهای مسلح گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در سال آینده 200 هزار سرباز مهارت‌آموزی خواهند شد.

مهارت آموزی 2 هزار و 674 نفر در خراسان رضوی

2 هزار و 674 نفر در خراسان رضوی از ابتدای امسال تا کنون در قالب طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار، مهارت آموختند.

هم اکنون طرح مهارت آموزی کارکنان (سربازان) وظیفه، اجباری نیست

فرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیرو‌های مسلح گفت: هم اکنون طرح مهارت آموزی کارکنان (سربازان) وظیفه، اجباری نیست، اما در سال‌های آینده سربازان باید مهارت‌های لازم را آموزش ببینند.

تمامی دانشجویان کشور آموزش‌های مهارت‌محور خواهند دید

وزیر علوم توانمندسازی و مهارت‌آموزی دانشجویان را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت علوم خواند و گفت: بر این اساس، تمام دانشجویان دانشگاه‌های کشور در کنار رشته‌های تحصیلی مختلف، مهارت‌های شغلی متناسب با آن رشته را می‌آموزند.

رقابت تکواندوکاران خردسال دررشت

مسابقات تکواندوی خردسالان ، جام فجر با معرفی نفرات برتر در رشت برگزار شد.