بودجه‌های سرگردان فساد آور است
مطالب مرتبط

ارزش 3 پرونده فساد اقتصادی بیش از بودجه عمرانی کشور/ عمده اقتصاد ایران پشت پرده است

قائم مقام انجمن صنفی روزنامه‌نگاران گفت: ارزش سه پرونده فساد اقتصادی باز در کشور معادل 70 هزار میلیارد تومان است که 10 هزار میلیارد تومان از بودجه عمرانی کشور در سال 97 بیشتر است.

تاج‌گردون: تئوری توسعه فساد برای کشور طراحی شده است

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با رد ادعای گم شدن ۹ میلیارد دلار، گفت که تئوری توسعه فساد برای کشور طراحی شده است.

بازار سرمایه عامل جذب نقدینگی سرگردان

کارشناس بورس گفت: نقش بازار سرمایه در جذب نقدینگی سرگردان جامعه بسیار پر رنگ است.

اینطور نیست که موریانه فساد به بدنه نظام افتاده باشد/ هیچ کشوری بی فساد نیست

دادستان کل کشور گفت: دشمنان، فساد در کشورمان را گسترده و غیر قابل جمع آوری نشان می‌دهند در حالی که مطابق آمار، هیچ کشوری فاقد عنصر فساد نیست ولی در مورد کشور ما آنچنان تبلیغ می‌کنند که گویی همه نظام را فساد گرفته است.

تحلیل وزیر دولت دهم از سخنان رهبری: چرا فساد در ایران «سیستماتیک» نیست؟

صادق خلیلیان با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب گفت: فساد در کشور ما سیستمی نیست چراکه فساد سیستماتیک دو ویژگی دارد، یکی اینکه از صدر تا ذیل همه فاسد‌اند و دیگری اینکه فساد به یک هنجار در جامعه تبدیل شده باشد.

پیشنهاد نوبخت برای بودجه ۹۸

نخستین جلسه ستاد بودجه سال ۱۳۹۸ با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز تشکیل و در این جلسه اقدامات اولیه انجام شده در راستای تهیه بودجه سال آینده مورد بررسی قرار گرفت.

افشانی: نقد آزاد باعث کاهش میزان فساد در جامعه می‌شود

شهردار تهران با اشاره به آمادگی‌اش برای شنیدن نقدهای منصفانه و صادقانه گفت: نقد رابطه معکوسی با میزان فساد دارد و هر میزان نقد آزاد باشد فساد در جامعه کمتر می‌شود.

رهبر انقلاب در مبارزه با فساد جور سه قوه را می‌کشند

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه رهبر انقلاب در مبارزه با فساد جور سه قوه را می‌کشند، گفت: بعد از این باید منتظر بود و دید که عزم قوه قضائیه برای مقابله با فساد چقدر است.

نهادهایی که باید با فساد برخورد کنند بعضا آلوده به فساد می‌شوند/ برخی می‌خواهند قهرمان فضای مجازی شوند

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه متاسفانه نهادهایی که خود باید با فساد برخورد کنند بعضا آلوده به فساد می‌شوند، از تسویه حسابهای سیاسی از سوی نهادهای نظارتی با برخی مدیران انتقاد کرد و گفت: : گاهی به برخی افراد که ظرفیت پذیرش مسئولیت نداشتند سمتهای کلانی د

بناست با مفسدان بدون هیچ ملاحظه‌ای برخورد قاطع صورت گیرد/عملکردها بهتر باشد تحریم‌ها اثر زیادی نمی‌گذارد

دستگاه‌های نظارتی با قدرت و چشم باز باید در میدان باشند؛ هم مجلس، هم قوه‌ قضائیه، هم آحاد مردم مؤمن باید احساس وظیفه کنند و نقش ایفا کنند. راه‌های فساد را باید بست. در همین قضیه‌ی ارز و سکه، اگر مقابله با فساد بود، راه فساد بسته می‌شد.

سیاسی کردن مبارزه با فساد، آن را عمیق‌تر می‌کند

وزیر سابق کار با بیان اینکه كارآفرینی در جامعه ای با رعایت حقوق شهروندی شكل می‌گیرد، تاکید کرد:شفافیت اصل حقوق شهروندی است و سیاسی كردن مبارزه با فساد ، فساد را عمیق تر و كدر تر می كند .

فعال اقتصادی: مبارزه واقعی با فساد از مسیر رسانه ها می گذرد

مشهد- ایرنا- عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: تجربه موفق کشورها نشان می دهد مبارزه واقعی با فساد اقتصادی، رانتخواری و دیگر اشکال فساد از رهگذر انعکاس اخبار و اطلاعات به شیوه ای حرفه ای، مستند و غیرمغرضانه توسط خبرنگاران

امامی کاشانی: اعتدال نکته صلاح در برابر فساد است

تهران- ایرنا- امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه اعتدال نکته صلاح در برابر فساد است، گفت: فساد در روح، شهوت، کلام، شنیدن، امیال، درخواست ها و اموال سبب می شود انسان ها از حد اعتدال خارج شوند.

لایحه بودجه 98 واقع بینانه خواهد بود

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت:‌ پیش بینی ‌های واقع بینانه با توجه به فضای سال آینده در بودجه 98 خواهیم داشت.

نوبخت: بودجه 98 ویژه و متناسب با تحریم است

رئیس سازمان برنامه و بودجه : سال آینده با توجه به شرایط داخلی و بین المللی و انتظارات مردم سال استثنایی است و بودجه سال آینده ویژه خواهد بود.

بازگشت ۹۷۰ فارغ‌التحصیل ایرانی به کشور/اختصاص بودجه‌ای برای بازگرداندن نخبگان‌ در بودجه ۹۷

رئیس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری از بازگشت ۹۷۰ ایرانی فارغ‌التحصیل از ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا به کشور خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت موضوع در بودجه سال ۹۷ بودجه‌ای برای این امر در نظر گرفته شده است.

کسری بودجه آمریکا به یک تریلیون دلار رسید

اجرای قانون کاهش دریافت مالیات در کنار افزایش قابل توجه بودجه نظامی در آمریکا باعث شد، تا کسری بودجه در این کشور به بالاترین میزان در ۶ سال گذشته برسد.

ادامه تظاهرات عراقی‌ها علیه فساد

صدها تن از ساکنان استان‌های مرکزی و جنوبی عراق مجددا در اعتراض به فساد و نبود خدمات مناسب تظاهرات کردند.

باید با احتکارکنندگان و متخلفان برخورد شود

امام جمعه اهواز گفت: فساد اقتصادی به مراتب از فساد سیاسی بدتر است و از مسئولان درخواست داریم با همه کسانی که دست به احتکار زدند برخورد شود.

پیش‌بینی‌های واقع‌بینانه برای لایحه بودجه ۹۸

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تاکید کرد:‌ پیش‌بینی‌های واقع‌بینانه با توجه به فضای سال آینده در بودجه ۹۸ خواهیم داشت.]]>