بودجه‌های سرگردان فساد آور است
مطالب مرتبط

بودجه‌های سرگردان محل فساد است

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی با تاکید بر ضرورت شفاف‌سازی بودجه گفت: هزینه‌های سرگردان در بودجه می‌تواند محل فساد باشد.

بودجه‌های سرگردان فساد انگیز است

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر با تاکید بر شفاف‌سازی بودجه گفت: هزینه‌های سرگردان در بودجه می‌تواند جای فساد باشد.

بودجه‌های سرگردان فساد آور است

از جولان بودجه‌های سرگردان در شهر تا جیب های خالی از نشاط

کاهش کلیدی اعتبارات معاونت‌های شهرداری، جولان بودجه های سرگردان، عدم نشاط و جیب های خالی و کاهش سهم زنان از مباحث مهم بودجه ۱۷ هزار میلیاردی شهرداری تهران بود.

بررسی پرونده‌های مهم فساد/هیچ قدرتی اجازه پرده‌پوشی بر فساد ندارد

خرم‌آباد- دادستان کل کشور از بررسی پرونده‎های مهم فساد در دستگاه قضایی خبر داد و گفت: دستگاه قضایی در مبارزه با فساد کوتاه نخواهد آمد.

بررسی پرونده‌های مهم فساد/هیچ قدرتی اجازه پرده‌پوشی بر فساد ندارد

خرم‌آباد- دادستان کل کشور از بررسی پرونده‎های مهم فساد در دستگاه قضایی خبر داد و گفت: دستگاه قضایی در مبارزه با فساد کوتاه نخواهد آمد.

عرضه اوراق جدید در بازار سرمایه با هدف جذب پول های سرگردان

تهران - ایرنا – بازار سرمایه امروز (یکشنبه) علاوه بر افت 128 واحدی شاخص بورس، شاهد عرضه نمادهای جدید اوراق بدهی در فرابورس بود که با سود حدود 20 درصدی در صدد جذب نقدینگی های سرگردان در جامعه است.

عضو کمیته مبارزه با فساد: کشف فساد چندمیلیارد دلاری درکردستان عراق

اربیل - ایرنا - عضو کمیته مبارزه با فساد وابسته به پارلمان کردستان عراق از کشف فساد چندمیلیارد دلاری در تشکیلات حاکم بر این منطقه خبر داد.

یادگار امام : مبارزه با فساد اقتصادی راه حفظ انقلاب است

حجت الاسلام و المسلمین علی خمینی در جمع مردم ارومیه گفت: راه حفظ انقلاب اسلامی مبارزه با فساد اقتصادی است و وجود حداقل ترین فساد در نظام اسلامی هم غیرقابل تحمل است.

هنرمندان تئاتر قم نباید برای مطالبات ساده هنری سرگردان باشند

رئیس انجمن نمایش استان قم گفت: تئاتر قم نیاز به توجه ویژه ای دارد و هنرمندان تئاتر قم نباید برای مطالبات ساده هنری سرگردان باشند.

پرونده فساد جدید علیه نتانیاهو باز شد

به دنبال مطرح شدن پرونده‌های فساد مالی موسوم به ۲۰۰۰ و ۱۰۰۰ علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی، پلیس این رژیم تحقیقات جدیدی را درباره یکی دیگر از اتهامات فساد مالی وی آغاز کرده است.

آقایی: وکلا دشمن فساد هستند

یک وکیل دادگستری گفت: وکلای دادگستری می‌خواهند از فساد اجتناب کنند و می‌توانیم بگوییم وکلا دشمن‌ فساد هستند.

واکاوی دلیل هشدار مقام معظم رهبری نسبت به فساد/ مصائب دولت رانتی

هشدار به موقع مقام معظم رهبری در حالی صورت گرفته که بیم گسترش فساد وجود دارد و سیاست‌های غلط دولت‌ها، این رشد را تسهیل کرده است، از این رو به فرمایش ایشان باید با کسانی که منتفع از فساد هستند برخورد شود.

آملی لاریجانی: وقتی به پرونده‌های فساد ورود می‌کنیم انگ سیاسی‌کاری می‌خوریم

رییس‌قوه‌قضاییه با بیان اینکه مبارزه با فساد وظیفه همه قواست و نباید اجازه داد فساد شکل بگیرد، گفت: رسیدگی به پرونده‌های مفاسد وظیفه ذاتی دستگاه قضایی است اما می‌بینیم که گاه وقتی قوه‌قضاییه به این قبیل پرونده‌ها ورود می‌کند انگ سیاسی کاری می‌خورد.

بانک مرکزی قاطعانه با فساد و اخلالگران اقتصادی مبارزه می کند

رئیس کل بانک مرکزی ضمن تاکید بر مبارزه با فساد در همه ابعاد اقتصادی گفت: بانک مرکزی علیرغم هزینه های مبارزه با فساد، تعلل و مسامحه ای در بر خورد با اخلالگران اقتصادی نخواهد داشت.

بانک مرکزی قاطعانه با فساد و اخلالگران اقتصادی مبارزه می کند

سیف ضمن تاکید بر مبارزه با فساد در همه ابعاد اقتصادی تاکید کرد: بانک مرکزی باوجود هزینه های مبارزه با فساد، تعلل و مسامحه ای در بر خورد با اخلالگران اقتصادی نخواهد داشت.

لزوم مبارزه با تبعیض و فساد در کشور

باید با فساد ، فقر و تبعیض مبارزه کرد اما این زخم‌ها زخم کوچکی بر بدنه این انقلاب است و این مردم حول محور ولایت حرکت می‌کنند.

دادستان کل کشور: دستگاه قضا در رابطه با فساد کوتاه نخواهد آمد

دادستان کل کشور گفت: در جامعه اسلامی فساد ولو کم آن نیز غیر قابل قبول است و دستگاه قضا در رابطه با فساد کوتاه نخواهد آمد.

نیک‌فر: دولت باید عزم جدی برای مبارزه با فساد اداری داشته باشد

نماینده لاهیجان گفت: انتظار می‌رود در دولت با توجه به تاکیدات رهبر انقلاب، عزم و اراده قوی برای از بین بردن فساد ایجاد شود.

کشف فساد گسترده مالی در دوره استانداری قبلی کرکوک

اربیل – ایرنا – یک عضو کرد پارلمان عراق از استان کرکوک اعلام کرد: 46 میلیون دلار از بودجه پترودلار استان کرکوک که در بانک کردستان نگهداری می شد ، مفقود شده است.