بودجه‌های سرگردان فساد آور است
مطالب مرتبط

پنهان کاری در زمینه بودجه موجب فساد خواهد شد

یک وکیل دادگستری با بیان این‌که «شفاف‌سازی بودجه موجب شفافیت کار و کارنامه دولت می‌شود»، گفت: مسلما بودجه بندی و تدوین جداول مربوط به هزینه‌های جاری و عمرانی از اموری است که پنهان‌کاری در آن موجب فساد خواهد شد.

بدعت فسادانگیز و بی سابقه‌ در بودجه 98/ دولت بودجه چند دوازدهم بنویسد بهتر است

یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه یک بدعت خطرناک، فساد انگیز و بی سابقه‌ در بودجه 98 دیده می شود گفت:‌ دولت وقتی منابع درآمدی خود را به صورت کامل احصا نکرده، بودجه چند دوازدهم بنویسد.

سرمایه گذاران نباید برای آغاز فعالیت در ادارات سرگردان شوند

چابهار- ایرنا- معاون امور باغبانی وزارت جهادکشاورزی گفت: سرمایه گذاران بخش های مختلف را نباید برای آغاز فعالیت های اقتصادی، تجاری، اشتغال و تولید در پیچ و خم اداری سرگردان کرد.

سرمایه گذاران نباید برای آغاز فعالیت در ادارات سرگردان شوند

چابهار- ایرنا- معاون امور باغبانی وزارت جهادکشاورزی گفت: سرمایه گذاران بخش های مختلف را نباید برای آغاز فعالیت های اقتصادی، تجاری، اشتغال و تولید در پیچ و خم اداری سرگردان کرد.

فساد مالی گریبان دولت بولسونارو را گرفت

تهران - ایرنا - اتهام فساد مالی در حالی علیه پسر رئیس جمهوری جدید برزیل مطرح شده که یکی از وعده های اصلی 'ژایر بولسونارو' ریشه کنی فساد مالی در این کشور بوده و اکنون باید دید این اتهام به چالشی جدی برای وی تبدیل خواهد شد؟

فساد در جهان عربی اسلامی و راهکارهای مبارزه با آن/ شفافیت مهمترین گزاره عینی در فرایند مبارزه با فساد

فساد پدیده جدیدی در جوامع بشری نیست بلکه از زمان خلقت بشر تا امروز وجود داشته است. در حال حاضر نیز این پدیده در برخی از جوامع در حال توسعه رو به گسترش است و مردم این کشورها از پیامدهای منفی آن رنج می‌برند.]]>

تظاهرات معترضان گوآتمالایی علیه توقف تحقیقات فساد در کمپین مورالس

هزاران گوآتمالایی علیه تصمیم اخیر رییس جمهور این کشور در تعطیلی تحقیقات هیات ضد فساد سازمان ملل درباره فساد مالی در کمپین انتخاباتی وی تظاهرات کردند.

دغدغه ما در وضعیت فعلی بحث فساد در سازمان‌ها و نهادها است

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: دغدغه عمومی ما در وضعیت فعلی بحث فساد در سازمان‌ها، ادارات، نهادها و حتی جامعه بوده که منتهی به فساد اقتصادی شده است.

عزم دولت عراق برای مبارزه با فساد

نخست وزیر عراق گفت: با هر گونه فساد در کشور مبارزه خواهیم کرد.

فساد گسترده در دستگاه قضایی رژیم صهیونیستی؛ وزیر دادگستری بازجویی می‌شود

براساس اطلاعاتی که یک خبرنگار رادیو اسرائیل فاش کرد فساد وسیعی توسط چند مقام بلند پایه، در دستگاه قضایی به وقوع پیوسته است.

مقصودی مدعی شد: در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا فساد بیداد می‌کند

نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: در فجر ۵۷ با سلاطین فساد، رشوه‌خواری، جیره‌خواری، رانت‌خواری، بی‌عدالتی، فاصله طبقاتی و تبعیض مبارزه شد اما اکنون چگونه عمل می‌شود؟

قوه قضائیه ومبارزه با مفاسد اقتصادی

زمانی قوه قضائیه می‌تواند در مبارزه با فساد اقتصادی موفق شود که با ریشه‌های اصلی فساد که برخی از آنها مثل بانک‌ها، سازندگان خودرو و سازمانهای نظارتی هستند، برخورد قاطع و قانونی داشته باشد.

برگزاری همایش ملی پیشگیری و مبارزه با فساد

دومین همایش ملی هم افزایی ظرفیت‌های علمی و مردمی پیشگیری و مبارزه با فساد با حضور معاون حقوقی رئیس جمهور برگزار شد.

فساد نتوانسته‌ کل بدنه دولت را آلوده کند/خطر ظهور گفتمان عوام فریب وجود دارد/ برخی محافل بحث شفافیت را مشمول مرور زمان می‌کنند/ ضرورت اجرای بدون تنازل قانون اساسی

یک پژوهشگر اقتصادی اظهار داشت: مردم باید در میدان مبارزه با فساد حاضر باشند و از مسؤولان کشور اجرای قوانین را بخواهند. هر زمان بحث شفافیت جدی می‌شود، برخی محفل‌ها با شیوه‌ای که مصداق بارز فساد نظام‌یافته است، وارد میدان می‎شوند و تلاش می‌کنند با برآشفته ک

حاکمیت قانون؛ نخستین گام برای مبارزه با فساد

معاون حقوقی رئیس جمهور: تلاش همه جانبه دولت و مردم نخستین گام برای مبارزه با فساد است

تخلف برخی از مسئولان دلیل بر فساد جامعه نیست

شهرری-ایرنا- جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وقتی مردم تخلف عده‌ای از مسئولین را می شنوند نباید تصور کنند که جامعه دچار فساد شده است.

روزنامه نگار افشاگر فساد در فوتبال غنا به قتل رسید

تهران- ایرنا- براساس اعلام پلیس شهر آکرا پایتخت جمهوری غنا، روزنامه نگار مخفی که به افشای فساد مالی در فوتبال آفریقا کمک کرده بود، به ضرب گلوله کشته شد.

تغییرات تبصره‌ها و بندهای اصلاحی و جدید در بودجه98 در مقایسه با بودجه 97 +جدول

سخنگوی ستاد بودجه سازمان برنامه و بودجه به ابهام رونوشت بودن لایحه بودجه 98 و لوایح بودجه سنوات قبل واکنش نشان داد.

جهانگیری در کرمان: نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه عده‌ای رانتخوار ممکن است خودشان را قاطی مدیران دولتی کرده و از موقعیت خود سوءاستفاده کنند گفت: این افراد با قاطعیت حذف می‌شوند چرا که باید نظام اسلامی را از فساد پاک کرد و این کار را انجام می‌دهیم.

مبارزه با فساد محور دیدار وزرای دادگستری ازبکستان و کره جنوبی

وزیر دادگستری کره جنوبی با همتای ازبک خود دیدار و تعمیق بیش از پیش همکاری‌های متقابل از جمله در زمینه مبارزه با فساد را بررسی کرد.