بودجه‌های سرگردان فساد آور است
مطالب مرتبط

روایت معاون فرمانده انتظامی خوزستان از تیرهای سرگردان

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان با بیان اینکه در ماه‌های گذشته کشفیات سلاح و تیراندازی‌ها افزایش یافته است، به حوادث تیرهای سرگردان در منطقه دانشگاهی اهواز اشاره کرد و گفت: باید سطح آگاهی مردم تا حدی بالا برود که خود متوجه عواقب تیراندازی‌های غیرمج

سرمایه‌های سرگردان را به ابزارهای مالی هدایت کنیم/ پوشش ریسک نوسانات قیمت‌ها با ابزارهای بورس کالا

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: وقتی اقتصاد به دلیل مسائل مختلف با نوسانات همراه است و امکان برنامه ریزی و پیش بینی قیمت کالاها برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان دشوار است، شاهد رفتارهایی در اقتصاد هستیم که عده ای به منظور جلوگیری از زیان خود

بخشنامه بودجه آماده شد/اختصاص قیربه پیمانکاران رانت‌ ایجاد می‌کند

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه بخشنامه بودجه سال ۹۸ آماده است، گفت: به جای تخصیص قیر به پیمانکاران، در بودجه سال آینده درآمد حاصل از صادرات قیر به این بخش پرداخت می شود.

دادستان‌کل کشور در قزوین: هرگز فساد در نظام جمهوری اسلامی ایران گسترده و سیستمی نیست

دادستان‌کل کشور گفت: هرگز فساد در نظام جمهوری اسلامی گسترده و سیستمی نیست و بخش اندکی از دستگاه‌ها فساد دارند اما همین میزان اندک فساد نیز برای نظام زیاد است.

سهم ۳۷ درصدی نفت در بودجه/ هزینه جاری دولت ۷۶.۶ درصد بودجه را خورد

درآمد نفتی سهم ۳۷ درصدی از بودجه ۵ ماهه امسال داشته و همچنین ۷۶.۶ درصد منابع بودجه به هزینه‌های جاری اختصاص یافت.

انتشار عمومی اطلاعات شهرسازی گام سوم شفافیت

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران انتشار عمومی اطلاعات شهرسازی را گام سوم در مسیر شفافیت و جلوگیری از فساد و تخلفات عنوان کرد.

ارز سه نرخی فساد می‌آورد/ اقتصاد دولتی پدر مملکت را درآورده است

رئیس اتاق بازرگانی همدان معتقد است: ارز سه نرخی قطع به یقین باعث فساد می‌شود بنابراین ارز باید تک نرخی شود.

برخی هنجارشکن پارتی‌های مختلط شبانه برگزار می‌کنند/ اهمیت فساد اخلاقی کمتر از فساد اقتصادی نیست

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: اهمیت مبارزه با فساد اخلاقی کمتر از مفاسد اقتصادی نیست و در همین رابطه دستگاه قضایی استان هرمزگان با مقابله مستمر و بی‌امان با هنجارشکنان و متجاوزان به عنف، در جهت صیانت از امنیت عمومی و نوامیس مردم گام برمی‌دارد.

رایزنی پیام نور برای سرانه ای شدن بودجه/ هیچ نیرویی تعدیل نمی‌شود

معاون اداری و مالی دانشگاه پیام نور از رایزنی برای سرانه ای شدن بودجه این دانشگاه خبر داد و گفت: در لایحه بودجه ۹۸ درخواست دانشگاه اختصاص بودجه براساس سرانه دانشجویی است.

عمل به همه تعهدات بودجه‌ای با وجود افت 2درصدی اعتبار جاری

تهران- ایرنا- رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: اعتبارات جاری نسبت به پارسال 2 درصد تقلیل یافته است اما توانستیم در 6 ماهه نخست امسال به همه تعهدات بودجه‌ای خود مانند پرداخت پاداش بازنشستگان و مطالبات گندمکاران عمل کنیم.

شهریاری: قوه قضاییه توان تأمین بودجه خودش را دارد

معاون فناوری اطلاعات قوه قضاییه با اشاره به ضرورت تغییر قانون اساسی در نظام بودجه ریزی و ایجاد استقلال برای قوه قضاییه در این زمینه، افزود: قوه قضاییه بدون اتکا به نفت می‌تواند در زمینه بودجه مستقل عمل کند.

سازمان بازرسی باید به فساد مالی ‌ادارات ورود کند

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین با بیان اینکه اخیرا بروز فساد مالی در ادارات به موضوعی نگران‌کننده تبدیل شده است، گفت: وظیفه ما ایجاد امنیت شغلی است.

تخصیص نیافتن بودجه چالش جدید شورای عالی استانهاست

تهران- ایرنا- رئیس شورای عالی استان ها طی نامه های جداگانه ای به رئیس جمهوری، معاون اول و رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستار تخصیص صددرصدی بودجه این شورا شد.

بودجه آبخیزداری خراسان جنوبی در سطح ملی 15 میلیارد تومان است

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امسال بودجه آبخیزداری خراسان جنوبی در سطح ملی 15 میلیارد تومان است گفت: اختصاص این بودجه 100 درصد بوده چون از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی است.

طرح اصلاح قانون برنامه و بودجه ۶ ماه مسکوت ماند

طرح یک فوریتی اصلاح قانون برنامه و بودجه با درخواست جمعی از نمایندگان مجلس ۶ ماه مسکوت ماند. این طرح بستر اجرایی شدن بودجه عملیاتی را به وجود می‌آورد.

معاون نخست وزیرپیشین مالزی به فسادمالی متهم شد

کوالالامپور- ایرنا- کمیسیون مقابله با فساد مالزی ' احمد زاهد حمیدی ' معاون نخست وزیرپیشین این کشور را روز جمعه با 45 اتهام فساد مالی به دادگاه فراخواند.

استعلام از شبکه ملی عدالت راه فساد را می بندد

مشهد - ایرنا - معاون و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه گفت: اگر استعلام های قضایی و دولت از طریق «شبکه ملی عدالت» انجام شود فساد به سادگی امکان پذیر نیست و با شکل گیری این امر تحول بزرگی در دستگاه قضا و کشور رخ خواهد داد.

همدان جزء سه استان پاک در زمینه فساد اداری است

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: طبق اعلام مرکز آمار ایران همدان به همراه استان های مرکزی و اردبیل جزء سه استان پاک کشور ارزیابی می شود که در آن فساد اداری بسیار پایین است.

فساد سیستمی در کشور وجود ندارد

قزوین - ایرنا - دادستان کل کشور گفت: برخلاف صحبت های دشمن و رسانه های وابسته به آنها، هیچ گونه فساد سیستمی و سازمان یافته در کشور وجود ندارد.

بخشی از پرونده های فساد مربوط به سوء مدیریت هاست

قزوین- دادستان کل کشور گفت: بخشی از پرونده های تشکیل شده در مبارزه با فساد مربوط به سوء مدیریت و بخشی ناشی از خیانت مدیران است اما بدور از افراط و تفریط آنها را بررسی می کنیم.