هوای امروز اهواز «خطرناک» است

شاخص کیفی هوای امروز اهواز بر اساس پارامتر ذرات کمتر از 2.5 میکرون برابر 500 است.مطالب مرتبط

هوای تهران امروز سالم است

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز (۲۰ مرداد ماه) در شرایط سالم است.

هوای استان قزوین از امروز گرم می‌شود

کارشناس هواشناسی گفت: از امروز تا ظهر روز دوشنبه با وزش بادهای جنوبی دمای هوای استان افزایش می یابد.

بوبنوف: زوج آزمون و پولوز بسیار خطرناک است

پیشکسوت فوتبال روسیه زوج 2 ملی‌پوش ایرانی و روسی تیم روبین‌کازان را خطرناک دانست.

برانکو: بازی کردن در هوای 50 درجه طبیعی نیست

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم پرسپولیس تهران گفت:بازی کردن در هوای 50 درجه طبیعی نیست اما کاری نمی شود کرد و باید به میدان برویم.

برانکو: بازی کردن در هوای 50 درجه طبیعی نیست

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم پرسپولیس تهران گفت:بازی کردن در هوای 50 درجه طبیعی نیست اما کاری نمی شود کرد و باید به میدان برویم.

تداوم هوای خنک در استان

کارشناس اداره هواشناسی استان زنجان : امروز هوای استان خنک بوده و طی 2 روز آینده گرم شده و از روز سه شنبه مجددا خنک خواهد شد.

هوای قزوین خنک می شود

قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین با اشاره به خنک تر شدن هوای استان، گفت: دمای هوا از امروز تا یکشنبه هفته آینده 5 درجه کاهش خواهد یافت.

کیفیت هوای پایتخت سالم است

تهران-ایرنا- کیفیت هوای امروز- یکشنبه- پایتخت با افزایش 12 واحدی آلاینده ذرات معلق کمتر از 2،5 میکرون با شاخص 74 در شرایط سالم قرارد دارد.

کیفیت هوای پایتخت سالم است

تهران-ایرنا- کیفیت هوای امروز- چهارشنبه - تهران با شاخص 79 در شرایط سالم قرار دارد.

کیفیت هوای تهران سالم است

تهران-ایرنا- کیفیت هوای امروز- سه شنبه - تهران با کاهش 3 واحدی آلاینده ذرات معلق کمتر از 2،5 میکرون با شاخص 79 در وضعیت سالم قرارد دارد.

احتمال ابتلا به ۵ بیماری خطرناک پیش بینی می‌شود

محققان الگوریتمی ابداع کرده اند که قابلیت پیش بینی ابتلای افراد به ۵ بیماری رایج اما خطرناک از جمله دیابت نوع دوم، بیماری عروق کرونری و فیبریلاسیون مفصل را دارد.

احتمال مبتلا به ۵ بیماری خطرناک پیش بینی می شود

محققان الگوریتمی ابداع کرده اند که قابلیت پیش بینی ابتلای افراد به ۵ بیماری رایج اما خطرناک از جمله دیابت نوع دوم، بیماری عروق کرونری و فیبریلاسیون مفصل را دارد.

دمای هوای تهران کاهش می یابد

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، دمای هوای پایتخت تا روز آینده روند کاهشی خواهد داشت.

کیفیت هوای تهران با شاخص 82 سالم است

تهران-ایرنا- کیفیت هوای امروز- دوشنبه- تهران با افزایش هشت واحدی آلاینده ذرات معلق کمتر از 2،5 میکرون با شاخص 82 در وضعیت سالم قرارد دارد.

کیفیت هوای تهران با شاخص 85 سالم است

تهران-ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز - چهارشنبه - با افزایش یک واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون نسبت به روز گذشته با شاخص 85 در شرایط سالم قرار دارد.

کیفیت هوای تهران با شاخص 62 سالم است

تهران-ایرنا- کیفیت هوای شهر تهران امروز- شنبه - با کاهش 6 واحدی آلاینده ذرات معلق کمتر از 2،5 میکرون با شاخص 62 سالم است.

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/افزایش غلظت آلاینده‌های جوی

اصفهان - رئیس امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان گفت: هوای اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز با میانگین شاخص کیفی ۸۰ در وضعیت سالم ثبت شد.

هوای پایتخت سالم است/ احتمال افزایش غلظت ذرات معلق به صورت موقتی

طبق پیش بینی های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران امروز و فردا وزش باد در برخی ساعات افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال دارد.

آخرین و خطرناک‌ترین فاز جنگ سوریه در راه است

با ورود جنگ سوریه به آنچه که می‌توان آن را آخرین و خطرناک‌ترین فاز جنگ این کشور خواند، دولت دمشق و متحدانش باید برای اولین بار با حضور نیروهای خارجی مقابله کنند تا کنترل مابقی خاک این کشور را به دست بگیرند.

قلعه‌نویی: مردم مطالبات به حقی دارند، اما بحث قومیتی خطرناک است/ قرارداد سپاهانی‌ها را منتشر کنید تا برخی شب راحت بخوابند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان معتقد است که مردم با وجود مطالبات به حقی که دارند، نباید بحث‌های قومیتی داشته باشند که بسیار خطرناک است.