موافقت امام خامنه‌ای با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان

رهبر معظم انقلاب به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با عفو و تخفیف مجازات 565 نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب موافقت کردند.مطالب مرتبط

موافقت امام خامنه‌ای با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان

رهبر معظم انقلاب به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با عفو و تخفیف مجازات 565 نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب موافقت کردند.

رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان موافقت کردند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با عفو و تخفیف مجازات ۵۶۵ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.

موافقت رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان

به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با عفو و تخفیف مجازات ۵۶۵ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.

موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان

به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با عفو و تخفیف مجازات ۵۶۵ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.

موافقت رهبر انقلاب باعفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان

به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با عفو و تخفیف مجازات ۵۶۵ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.

عفو و تخفیف مجازات برخی از محکومان

رهبرانقلاب با عفو و تخفیف مجازات بیش از پانصد نفر از محکومان دربند موافقت کردند. در کانال و سایت KHAMENEI.IR موارد عفوهای رهبری از سال ۶۸ تا ۹۵ بازخوانی شده است .

موافقت رهبر معظم انقلاب با عفو، تخفیف و تبدیل مجازات 564 نفر از محکومان

تهران - ایرنا - حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با عفو، تخفیف و تبدیل مجازات 565 نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.

موافقت رهبرانقلاب باعفو وتخفیف مجازات تعدادی ازمحکومان

به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با عفو و تخفیف مجازات ۵۶۵ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.

سیدعمارحکیم: طرح ولایت فقیه یک نظریه اسلامی همه جانبه است/ امام خامنه‌ای فهم عمیقی از عراق دارند

رئیس جریان حکمت ملی با اشاره به سال‌های تبعید امام خمینی (ره) در عراق و حضور مقام معظم رهبری در این کشور گفت: امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای فهم عمیقی از قضایای عراق دارند.

آزادی 13 نفر از محکومان مالی جرائم غیر عمد در یزد

به مناسبت ایام الله دهه فجر 13 نفر از محکومان مالی جرایم غیر عمد از زندان آزاد شدند.

تخفیف‌های بیمه ثالث تغییر کرد

براساس ماده ۶ آیین‌نامه جدید تخفیف عدم خسارت سالانه از ۱۰ درصد به ۵ درصد کاهش یافته و حداکثر تخفیف همان ۷۰ درصد خواهد بود که در یک دوره ۱۴ ساله به حداکثر تخفیف می‌رسد.]]>

دوران رهبری امام خامنه ای دوره اوج گیری پیچیدگی های دشمن است

یزد ـ جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: دوره رهبری امام خامنه ای، دوره اوج گیری پیچیدگی هاست زیرا تا قبل از آن دشمنان بزرگ دیگران را علیه ما تحریک می کردند اما اکنون خود وارد عرصه شده اند.

معاون اجرایی حزب الله: عماد مغنیه سرباز وفادار امام خامنه ای و امام خمینی (ره) بود

تهران - ایرنا - معاون شورای اجرایی حزب الله لبنان با بیان اینکه فلسطین برای عماد مغنیه همه چیز بود، افزود: مغنیه سرباز وفادار امام خامنه ای و امام خمینی (ره) بود.

آزادی ۱۳نفر از محکومان مالی جرائم غیرعمد در یزد

به مناسبت ایام الله دهه فجر ۱۳نفر از محکومان مالی جرایم غیرعمد از زندان آزاد شدند.

پیام امام خامنه‌ای در پی سانحه‌ سقوط هواپیمای مسافربری تهران - یاسوج

رهبر معظم انقلاب در پی سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج و جان‌باختن تعدادی از هم‌وطنانمان در این حادثه پیام تسلیتی صادر کردند.

اعطاء مرخصی پایان حبس به ۴۴ نفر از محکومان اردوگاه فشافویه

در اجرای دستورالعمل ساماندهی زندانیان و همچنین کاهش جمعیت کیفری زندان ها و به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، به ۴۴ نفر از محکومان اردوگاه فشافویه مرخصی پایان حبس اعطا شد.

تاکید بر استفاده از مجازات های جایگزین حبس

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت : مجازات های جایگزین حبس از آسیب های احتمالی جلوگیری می کند.

آرام‌طبع: 600 میلیون تومان به پرسپولیسی‌ها تخفیف دادم

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که برای گرفتن مطالباتش از این باشگاه 600 میلیون به سرخپوشان تخفیف داده است.

احتمال مجازات امری و الخلیفی از سوی یوفا

سرمربی و رئیس باشکاه پاری‌سن‌ژرمن ممکن است به خاطر اظهارات‌شان درباره قضاوت بازی این تیم در خانه رئال مادرید از سوی اتحادیه فوتبال اروپا مجازات شوند.

خبرنگاران واقعی ۵۰ درصد تخفیف می‌گیرند

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران: سال ۹۷ خبرنگاران واقعی از تخفیف ۵۰ درصدی هزینه دریافت طرح برخوردار خواهند شد.