موافقت امام خامنه‌ای با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان

رهبر معظم انقلاب به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با عفو و تخفیف مجازات 565 نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب موافقت کردند.مطالب مرتبط

رئیس جمعیت دوستی ایران و فلسطین: اسرائیل سخنان امام خامنه‌ای را زنگ خطری برای خود می‌داند

رئیس جمعیت دوستی ایران و فلسطین می‌گوید سخن امام خامنه‌ای مبنی بر اینکه اسرائیل 25 سال دیگر را نخواهید دید برای اشغالگران زنگ‌خطر است، زیرا می‌دانند امام و رهبر انقلاب مانند حکام عربی نیست.

تمدید تخفیف ۲۳ درصدی اخذ مطالبات شهرداری تهران

اعضای شورای شهر تهران با تمدید سه ماهه مصوبه تقسیط و چگونگی اخذ مطالبات شهرداری تهران و در نظر گرفتن تخفیف ۲۳ درصدی برای پرداخت مودیان به صورت نقد تا زمان ارایه لایحه شهرداری موافقت کردند.

آغاز رقابت در «اوراسیا»

موافقت‌نامه موقت تجارت ترجیحی ایران با کشورهای اوراسیا در آستانه قزاقستان به امضا رسید؛ کاهش پرداخت‌های گمرکی یکی از مزایای این موافقت‌نامه است که این امکان را به طرفین می‌دهد که بتوانند از تخفیف‌های گمرکی برای صادرات به کشورهای عضو استفاده کنند.

واکنش فرانسه به شروط امام خامنه‌ای برای ادامه برجام

سخنگوی وزارت خارجه فرانسه درباره هفت شرط امام خامنه‌ای برای سه کشور اروپایی جهت ادامه حضور ایران در توافق هسته‌ای ایران واکنش نشان داد.

محکومان مواد مخدر به اردوگاههای سخت اعزام می شوند

ساری - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه از ایجاد اردوگاه ویژه برای محکومان مواد مخدر خبر داد و گفت : محکومان مواد مخدر به اردوگاههای سخت و پشیمان کننده اعزام می شوند.

محکومان مواد مخدر به اردوگاه های سخت اعزام می شوند

ساری - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه از ایجاد اردوگاه ویژه برای محکومان مواد مخدر خبر داد و گفت: محکومان مواد مخدر به اردوگاه های سخت و پشیمان کننده اعزام می شوند.

«دپوتات» به دانشجویان تخفیف می‌دهد

نمایش «دپوتات» به کارگردانی اتابک نادری با ۳۰ درصد تخفیف عمومی و تخفیف ۵۰ درصدی برای دانشجویان به صحنه می رود.

بردن سالمندان از کاشمر به حرم امام رضا(ع) مجازات راننده متخلف

رئیس دادگستری کاشمر گفت: یک راننده بی احتیاط در بخش کوهسرخ کاشمر، ملزم شد به جای مجازات زندان، اعضای خانه سالمندان کاشمر را با خودروی خود به سفر زیارتی ببرد.

زمینه اجرای مجازات جایگزین حبس فراهم شود

تهران- ایرنا- دادستان کل کشور مجازات جایگزین حبس را بسیار مطلوب دانست و گفت: لازم است در کنار فرهنگ سازی، زمینه اجرای اینگونه مجازات ها فراهم شود.

اصلاح مجازات‌های جرایم شکار و صید

معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست با بیان اینکه مجازات‌های نقدی تعیین شده در قانون شکار و صید فاقد بازدارندگی لازم و اثربخشی مطلوب است، از اصلاح این مجازات‌ها خبر داد.

محکومان فراری در دام پلیس

۲۵ نفر از محکومان فراری در دام پلیس گرفتار شدند.

گرایش قضات عمدتاً به سمت مجازات‌های جایگزین حبس است/ برخی کسبه مسیر بی‌وفایی با ملت را در پیش گرفته‌اند

وزیر دادگستری با تاکید بر اینکه گرایش قضات عمدتاً به سمت مجازات‌های جایگزین حبس است گفت: مسیر کلی ما چند سال است که به سمت جایگزینی مجازات حبس است و به نظر می توانیم مقداری جدی‌تر به این قضیه ورود کنیم.

مجازات‌ جرایم شکار و صید تا ۱۲ میلیون تومان افزایش یافت

معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه مجازات‌های نقدی تعیین شده در قانون شکار و صید فاقد بازدارندگی لازم و اثربخشی مطلوب است،از اصلاح مجازات های جرایم شکار و صید خبر داد.

مجازات جرائم شکار و صید اصلاح می‌شود

معاون محیط ‌زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست بابیان اینکه مجازات نقدی تعیین‌شده در قانون شکار و صید فاقد بازدارندگی لازم و اثربخشی مطلوب است، از اصلاح مجازات جرائم شکار و صید خبر داد.

اصلاح مجازات های جرایم شکار و صید

تهران - ایرنا - معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه مجازات های نقدی تعیین شده در قانون شکار و صید فاقد بازدارندگی لازم و اثربخشی مطلوب است، از اصلاح مجازات های جرایم شکار و صید خبر داد.

تخفیف ۱۰ تا ۴۰ درصدی مسافرخانه‌های شیراز

مسافر خانه‌های شیراز در ماه مبارک رمضان خدمات خود را با ۱۰ تا ۴۰ درصد تخفیف به مسافران ارائه می‌دهند.

کاهش 70 هزار نفری زندانیان با استفاده از مجازات جایگزین حبس/ 100 هزار نفر به خاطر ارتکاب تخلف در زندان هستند

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: با دقت در مواد 60 تا 90 قانون مجازات اسلامی و دستور اخیر رئیس قوه قضاییه درباره استفاده از مجازات جایگزین حبس می‌توان تا 70 هزار نفر از آمار زندانیان را کاهش داد.

2 زندانی ایرانی از تایلند به کشور منتقل شدند

تهران- ایرنا- معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری و رئیس کمیته انتقال محکومان گفت: 2 زندانی ایرانی بر اساس معاهده انتقال محکومان دو کشور از تایلند به ایران منتقل شدند.

آوایی: بدنبال جایگزینی مجازات حبس و کاهش تعداد زندانیان هستیم

وزیر دادگستری با بیان اینکه بدنبال جایگزینی مجازات حبس هستیم، گفت: مجازات‌های جایگزین کم هزینه‌تر است و باعث کاهش تعداد زندانیان می‌شود.

امام خامنه‌ای: "مجاهدت‌های همه‌جانبه‌" برگ‌های ماندگار در دفتر زندگی حجت‌الاسلام حسنی است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت روحانی فداکار و مجاهد حجة‌الاسلام حاج شیخ غلامرضا حسنی، امام جمعه سابق ارومیه را تسلیت گفتند.