امکان بیمه پردازی ایرانیان خارج از کشور بدون سابقه قبلی

ایرانیان خارج از کشور برای درخواست بیمه، نیاز به سابقه پرداخت حق بیمه قبلی نزد سازمان تامین اجتماعی ندارند و می توانند بدون سابقه قبلی، بیمه پردازی خود را آغاز کنند و همچنین آن دسته از ایرانیان مقیم خارج از کشور که دارای سوابق بیمه‌ای قبلی نزد این سازمانمطالب مرتبط

حساب بانکی تعدادی از ایرانیان در گرجستان بلوکه شد

باکو - ایرنا - بانک « تی بی سی » گرجستان ، به تازگی با صدور بخشنامه ای، انجام هر گونه تراکنش بانکی برای ایرانیان بدون کارت اقامت را امکان ناپذیر کرد.

برترین پایگاه کشور در جذب ایرانیان متخصص خارج از کشور معرفی شد

پارک فناوری پردیس از سوی بنیاد ملی نخبگان و مرکز تعاملات بین‌المللی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برترین پایگاه کشور در جذب ایرانیان متخصص خارج از کشور انتخاب شد.

برترین پایگاه کشور در جذب ایرانیان متخصص خارج از کشور مشخص شد

پارک فناوری پردیس معاونت علمی از سوی بنیاد ملی نخبگان و مرکز تعاملات بین‌المللی معاونت علمی، برترین پایگاه کشور در جذب ایرانیان متخصص خارج از کشور انتخاب شد.

تبریز| اروپا هر لحظه امکان دارد با یک تشر آمریکا از برجام خارج شوند

امام جمعه تبریز با اشاره به موضع‌گیری کشورهای اروپایی درباره حفظ برجام بدون آمریکا، گفت: تجربه چندین سال گذشته نشان داده است که مجموعه کشورهای اروپا فاقد استقلال لازم هستند و هر لحظه امکان دارد که این کشورها با یک تشر آمریکا از توافق برجام خارج شوند.

اظهارات عراقچی درباره ایرانیان دوتابعیتی/ نامه نمایندگان مجلس به ایرانیان خارج از کشور

معاون وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با یک روزنامه اسپانیایی اظهار داشت: هیچ سیاستی علیه شهروندانی که تابعیت دوگانه دارند، وجود ندارد.

افراد بی‌هویت پشت در مراکز درمانی جا مانده‌اند

تا پیش از اینکه سازمان بیمه سلامت بخشنامه کند که همه خدمات بیمه‌ای باید از طریق دفترچه بیمه‌ای ارایه شود که صدور آن منوط به داشتن کدملی و کدپستی است، این امکان وجود داشت که این سازمان بیمه‌گر با ارائه یک کد ویژه شرایطی را فراهم کند که به افراد بی هویت هم

پارک فناوری پردیس برترین پایگاه جذب متخصصان خارج از کشور

تهران - ایرنا -پارک فناوری پردیس، از سوی بنیاد ملی نخبگان و مرکز تعاملات بین‌المللی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برترین پایگاه کشور در جذب ایرانیان متخصص خارج از کشور انتخاب شد.

وقتی انسان نفس می‌‌کشد ولی مرده است/سالانه 6هزار عضو ایرانی زیرخاک می‌رود

مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان بر ترویج فرهنگ اهدای عضو در کشور تاکید کرد و گفت:چنانچه فردی کارت اهدای عضو نداشته باشد، 38 درصد امکان اهدای اعضایش وجود دارد،اما وقتی این کارت را دریافت کند، امکان اهدای اعضای قابل استفاده، به 100 درصد نزدیک می‌رسد.

شایعه بسته شدن حساب های ایرانیان در گرجستان بی اساس است

باکو - ایرنا - بانک مرکزی و مراجع رسمی گرجستان، محدودیتی برای حساب های ایرانیان در این کشور وضع نکرده اند و اظهارات برخی افراد در رسانه ها مبنی بر بسته شدن حساب های ایرانیان در این کشور بی اساس است .

محدودیت «دوتابعیتی‌ها» شامل مقامات می‌شود/ تردد و فعالیت آزادانه ایرانی‌ها در داخل و خارج از کشور

جمعی از نمایندگان مجلس که برخی از آنها از اعضای هیأت تحقیق و تفحص از دوتابعیتی‌ها هستند، طی نامه‌ای خطاب به ایرانیان خارج از کشور ضمن رد برخی شایعات، محدودیت برای «دوتابعیتی‌ها» را صرفا شامل مقامات دانسته و تاکید کردند که ایرانی‌ها می‌توانند آزادانه به کش

سهام بیمه البرز برای سومین بار روی میز فروش

سازمان خصوصی سازی با انتشار آگهی عرضه بلوک‌ ۱۷.۳۴ درصدی بیمه‌ البرز، رسما واگذاری انجام شده قبلی در اسفند ماه سال ۹۶ را لغو و شرایط فروش این سهم برای سومین بار را اعلام کرد.]]>

وزیر صنعت: مدیریت واردات بدون جلو گیری از قاچاق امکان ندارد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت:: باید با قاچاق کالا در مبادی رسمی و غیر رسمی برخورد جدی شود و مدیریت واردات بدون جلوگیری از واردات امکان پذیر نیست .

سالانه ۶ هزار عضو قابل اهدا به زیر خاک می رود

مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان، بر ترویج فرهنگ اهدای عضو در کشور تاکید کرد و گفت: چنانچه فردی کارت اهدای عضو نداشته باشد، ۳۸ درصد امکان اهدای اعضایش وجود دارد.

دستگیری شرورترین مجرم سابقه دار

شرور سابقه دار که برای خروج از کشور به سمت مرزهای شمال غرب متواری شده بود، با هوشیاری مأموران در کمتر از 24 ساعت به دام افتاد.

اجلاسیه نهایی کرسی نظریه پردازی «امنیت متعالیه» برگزار می‌شود

اجلاسیه نهایی کرسی نظریه‌پردازی «امنیت متعالیه» با همکاری کمیته دستگاهی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره برگزار می‌شود.

شرایط ادامه قراردادهای بیمه‌ عمر شرکت بیمه توسعه در بیمه ایران

بیمه ایران با صدور بخشنامه ای به واحدهای اجرایی خود در سراسر کشور جزئیات شرایط ادامه قراردادهای بیمه نامه های عمر شرکت بیمه توسعه در شرکت سهامی بیمه ایران را اعلام کرد.]]>

عملیات حفاری بدون دریافت پوشش بیمه‌ای ممنوع می‌شود

با ابلاغ وزیر نفت، هر گونه عملیات حفاری بدون دریافت پوشش بیمه‌ای برای دکل حفاری و همه تجهیزات و امکانات مستقر در کارگاه عملیات حفاری، از پایان تیرماه ۹۷ ممنوع است.

زعفران‌کاران می‌توانند در مقابل کاهش قیمت بیمه شوند/ امکان حضور خارجی‌ها در بازار آتی زعفران

مدیر عامل بورس کالای ایران در مراسم راه‌اندازی معاملات آتی زعفران گفت: زعفران‌کاران می‌توانند در مقابل کاهش قیمت‌ها بیمه شوند و امکان حضور خارجی‌ها در بازار آتی زعفران فراهم می‌شود.

مصرف دخانیات سلامت جسمانی ایرانیان را تهدید می‌کند/ «ورامین شهر بدون دخانیات» را جهانی می‌کنیم

نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران گفت: مصرف دخانیات سلامت جسمانی ایرانیان را تهدید کرده و باعث شده تا سیستم ایمنی بدن آنها برهم بریزد.

نرخ بیمه‌نامه‌های مسافرتی گران شد

در حالی که صنعت بیمه کشور ارز را با نرخ ۴ هزار و ۲۰۰ تومان دریافت می‌کند اما نرخ انواع بیمه‌های مسافرتی بین ۲۰ تا ۲۵ درصد افزایش یافته است.]]>