امکان بیمه پردازی ایرانیان خارج از کشور بدون سابقه قبلی

ایرانیان خارج از کشور برای درخواست بیمه، نیاز به سابقه پرداخت حق بیمه قبلی نزد سازمان تامین اجتماعی ندارند و می توانند بدون سابقه قبلی، بیمه پردازی خود را آغاز کنند و همچنین آن دسته از ایرانیان مقیم خارج از کشور که دارای سوابق بیمه‌ای قبلی نزد این سازمانمطالب مرتبط

بیمه شدگان ایرانی خارج ازکشور برای احتساب سوابق سربازی اقدام کنند

مدیرکل اتباع سازمان تأمین اجتماعی گفت:بیمه شدگان ایرانی ساکن در خارج از کشور می توانند برای احتساب سابقه مدت خدمت نظام وظیفه اقدام کنند.

اغلب ایرانیان خارج از کشور مقابل سیاست‌های آمریکا ایستاده‌اند

تهران - ایرنا - هادی خانیکی می‌گوید: اغلب ایرانیان خارج از کشور مقابل سیاست های آمریکا ایستاده اند ، باید نگاهمان را به ایرانیان دور از وطن تغییر داده و تصور نکنیم آنها کسانی هستند که ما را تنها گذاشته‌اند و باید سرزنش شوند.

تاکید ظریف بر حفظ حقوق ایرانیان مقیم خارج از کشور در کمیسیون امنیت ملی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حضور وزیر خارجه در جلسه این کمیسیون برای پاسخ به سوالات نمایندگان گفت: وزیر امور خارجه ایرانیان مقیم خارج از کشور را سرمایه‌های کشور دانست و از تمامی تلاش این وزارتخانه برای حفظ حقوق شهروندان ایرانی

فقدان نظریه پردازی در کشور مشهود است

تهران - ایرنا - دبیر هیات حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر مشهود بودن فقدان نظریه پردازی در کشور گفت: این امر به ساختار آموزشی باز می گردد و برخی از اساتید و اعضای هیات علمی، رسالتشان را در آموزش نظریات سای

همایش ملی مطالعات ایرانیان دور از وطن برگزار می شود

تهران-ایرنا- همایش ملی «مطالعات ایرانیان دور از وطن؛ هویت‌ها، پیوندها و سیاست‌ها» با هدف حفظ و تقویت ارتباط و هم افزایی های مهاجران ایرانی خارج از کشور در حوزه های مختلف برگزار می شود.

100 هزار همدانی از پوشش بیمه سلامت خارج شدند

همدان- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت همدان گفت: به دنبال رفع همپوشانی های بیمه ای، 100 هزار همدانی از پوشش بیمه سلامت خارج شدند.

چین: آمریکا دروغ پردازی می کند

پکن- ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه چین در ارتباط با دیدگاه آمریکا در مورد روابط پکن با کشورهای در حال توسعه، واشنگتن را به دروغ پردازی متهم کرد و اعلام نمود آمریکا به سبب نیاز سیاسی خود دروغ‌ پردازی کرده و ادعاهای جعلی منتشر می کند که اقدامی نا امید کننده است

550 هزار نفر در خراسان شمالی رایگان بیمه شدند

بجنورد- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت خراسان شمالی گفت: 550 هزار نفر معادل 87 درصد بیمه شده های این استان بدون پرداخت حتی یک ریال زیرپوشش خدمات بیمه ای این استان قرار گرفتند.

رفع همپوشانی بیمه ای ۳.۵ میلیون بیمه شده در مرحله اول

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی، گفت: دفترچه های بیمه درمانی موجود درکشور بیش از ۸۰ میلیون نفر جمعیت کشور است.

انجمن خوشنویسان 339 شعبه در داخل و خارج کشور دارد

تهران-ایرنا- مدیر اجرایی انجمن خوشنویسان ایران با اشاره به سابقه 69 ساله این انجمن،گفت: انجمن خوشنویسان 320 شعبه در داخل و 19 شعبه در خارج از کشور دارد.

انجمن خوشنویسان 339 شعبه در داخل و خارج کشور دارد

تهران-ایرنا- مدیر اجرایی انجمن خوشنویسان ایران با اشاره به سابقه 69 ساله این انجمن،گفت: انجمن خوشنویسان 320 شعبه در داخل و 19 شعبه در خارج از کشور دارد.

پای حرف مردم اصفهان| 30 روز کاری برای پرداخت بیمه چه زمانی به پایان می‌رسد؟

بازنشستگان از جمله کسانی هستند که در جوانی زحمت زیادی برای رشد و پیشرفت کشور کشیده‌اند، آن‌ها برای اینکه زندگی راحت و بدون دغدغه‌ای داشته باشند نیازمند بیمه‌هایی هستند که مخارج درمانی‌شان را تأمین کند، اما گاهی به مشکلاتی برمی‌خورند.

بیرجند| تحقق اهداف نظام بدون روحیه ایثارگری امکان‌پذیر نیست

مشاور وزیر ارشاد در امور ایثارگران گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری برای دستیابی به اهداف نظام در تمامی زمینه‌ها به روحیه ایثارگری نیاز داریم و تحقق اهداف نظام بدون روحیه ایثارگری امکان‌پذیر نیست.

مشکل ارز دانشجویی حل شده است

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه ارز دانشجویی برای دانشجویانی که به صورت آزاد برای مطالعات تحقیقاتی به خارج از کشور رفته‌اند به وضعیت قبلی برگشته است، گفت: می‌توان با یک دوره تکمیلی و تخصصی یک ساله و شش ماهه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی را در مدار

زائران اربعین حسینی بیمه می‌شوند

زائرانی که نسبت به ثبت‌نام و اخذ ویزای کشور عراق از طریق سامانه «سماح» سازمان حج و زیارت اقدام کنند، با پرداخت 15 هزار تومان حق بیمه، تحت پوشش بیمه‌های عمر، حوادث و درمان قرار می‌گیرند.

تحقق هدف اصلی طرح بیمه همگانی سلامت با رفع همپوشانی‌های بیمه‌ای

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت گفت: تمام بیمه شدگان در طرح بیمه همگانی سلامت که به صورت رایگان بیمه شدند، نیازمند یا مستحق نیستند.

عده‌ای در داخل مانع از بهره‌مندی ایران از حمایت کشورها علیه آمریکا می‌‌شوند/ تصویب FATF راهکار خروج از خود تحریمی‌ها است

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بدون تصویب این ۴ لایحه و همکاری با FATF قطعا همکاری با جهان امکان‌پذیر نیست،‌ گفت: خودمان، خودمان را تحریم می‌کنیم و اگر می‌خواهیم از خودتحریمی خارج شویم حتما باید این چهار لایحه را به نتیجه برسانیم.]]>

کارآفرینی فقط خلاقیت و ایده پردازی نیست

برخلاف تصور بسیاری از افراد، کارآفرینی تنها خلاقیت و ایده پردازی نیست بلکه باید مهارت‌های راه اندازی کسب و کار را آموخت.

۷۰ درصد روستائیان مازندران بدون پوشش بیمه‌ای

بیش از ۷۰ درصد روستاییان مازندران زیر پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان و روستایی نیستند.

سفر ایرانیان بدون روادید به سرزمین عقاب‌های سفید متوقف شد

اتباع ایرانی برای سفر به صربستان و همچنین اتباع کشور صربستان برای ورود به ایران باید روادید دریافت کنند.