امکان بیمه پردازی ایرانیان خارج از کشور بدون سابقه قبلی

ایرانیان خارج از کشور برای درخواست بیمه، نیاز به سابقه پرداخت حق بیمه قبلی نزد سازمان تامین اجتماعی ندارند و می توانند بدون سابقه قبلی، بیمه پردازی خود را آغاز کنند و همچنین آن دسته از ایرانیان مقیم خارج از کشور که دارای سوابق بیمه‌ای قبلی نزد این سازمانمطالب مرتبط

افزایش 10 درصدی حق بیمه کشاورزان وروستائیان استان

بیمه شدگانی که امکان پرداخت ناشی از کسر پرداخت ونبود تمدید به موقع حق بیمه را نداشتند می توانند با پرداخت 15 درصد از سهم کار فرما و سهم دولت، از بیمه بهره مند شوند.

شرایط تردد مشمولان تحصیل‌کرده خارج از کشور اعلام شد

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از بررسی طرحی برای استفاده از ظرفیت‌های ایرانیان مقیم خارج در قالب نظام وظیفه خبر داد و گفت: در صورت نهایی شدن این طرح، جزئیات آن اعلام خواهد شد.

پوشش بیمه‌ای نیروهای فنی و مهندسی اعزامی به خارج از کشور الزامی است

نیروهای فنی و مهندسی که از طریق شرکت‌ها و موسسات داخلی به سایر کشورها اعزام می‌شوند باید نزد سازمان تامین اجتماعی بیمه شوند و بیمه این افراد از نوع اجباری است و همانند سایر بیمه شدگان تحت پوشش، می توانند از تمامی تعهدات قانونی این سازمان بهره مند شوند.

هشدار وزارت بهداشت درباره موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور

مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به اطلاعیه قبلی در خصوص شرط گذراندن حداقل ۳۶ واحد با معدل بالای ۱۵ در دانشگاه‌های خارجی مورد تایید برای انتقال به داخل ایران و همچنین باتوجه به برخی اطلاعیه‌ها که از طریق موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور منتشر می

اهواز| تحول علوم انسانی در گرو اولویت دادن به کرسی‌های نظریه‌پردازی است

مسئول کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به ظرفیت بالای اعضای هیئت علمی دانشگاه در نظریه پردازی و نقد نظریه‌های رایج گفت: برای رسیدن به علوم انسانی، تاسیسی و بومی باید کرسی‌های نظریه پردازی را در اولویت قرار داد.

موتور سواران بدون بیمه مهمترین عامل تصادفات در جوین

موتور سیکلت های بدون بیمه نامه بیشترین سهم را در تصادفات درون شهری و برون شهری شهرستان جوین دارند.

کار رسانه مقابله با نظام دروغ پردازی ها است

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: رسانه ها ظرفیت ارتباطی ارکان مردمی و حاکمیت هر کشور هستند و یکی از رسالت های مهم آن ها مقابله با نظام دروغ پردازی است.

تبدیل بناهای بدون استفاده به کتابخانه

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور امکان احداث کتابخانه جدید را ندارد بنابراین بهتر است از بناهای بدون استفاده استان‌ها برای ایجاد کتابخانه عمومی بهره‌مند شویم.

نامه انتقادی صادق خرازی خطاب به وزیر کشور

دبیرکل حزب ندای ایرانیان طی نامه‌ای از وزیر کشور درخواست کرد که سالن این وزرات خانه را برای برگزاری کنگره در اختیار حزب ندای ایرانیان قرار دهد. ]]>

سفر دانش‌آموزان به گرجستان بدون اطلاع مقامات بوده است

وزیر آموزش و پرورش ضمن ابراز تاسف از حادثه رخ داده برای سه دانش‌آموز در اردوی گرجستان گفت: این اتفاق بدون اطلاع قبلی مقامات مسئول رخ داده لذا کسی را نمی‌توان پیدا کرد از او توضیحی بخواهیم.

بدعهدی آمریکا در مذاکرات سابقه دیرینه دارد/ اظهارات ترامپ خنده‌دار و مضحک است

امام جمعه موقت ساری با اشاره به طنز سیاست‌های بین‌المللی آمریکا که همان پیشنهادهای ترامپ و آغاز مذاکره با ایران بدون پیش شرط است، گفت: اظهارات ترامپ با توجه به سابقه آمریکا خنده‌دار و مضحک است.

اولین جشنواره ملی ایده‌پردازی رزمی

اولین جشنواره ملی ایده‌پردازی رزمی شهید نامجو و نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی دفاعی و امنیتی نزاجا، دوشنبه ۲۲ مرداد با حضور امیرسرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش برگزار شد.

استفاده از تجارت کالا با کالا در دوران تحریم

رئیس سازمان توسعه تجارت کشور با اشاره به تجربیات کشورمان در زمان تحریم گفت: ایران در تجربه تجارت خود در زمان تحریم های قبلی، سابقه تجارت کالا با کالا دارد که امروز نیز از این تجربه خود استفاده میکنیم.

تکلیف بیمه اهالی سینما تا پایان سال 97 از سرگردانی خارج می‌شود

مرتضی رزاق کریمی گفت: انشالله نهایتاً تا پایان سال جاری (1397) این کارگروه کمیته کاریِ مشترک به توافق می‌رسند و بیمه اهالی سینما، تعریف مستقل خودش را در ردیف سازمان تأمین اجتماعی پیدا خواهد کرد.

ویدئو / رونمایی از تازه‌ترین ایده‌پردازی‌های ارتش

در جریان برگزاری نخستین جشنواره ملی ایده‌پردازی شهید نامجو نیروی زمینی ارتش، از چهار دستاورد جدید از جمله پهپاد عمودپرواز و سامانه جدید کنترل و فرماندهی و جعبه مهمات نسوز رونمایی شد.

تأمین سرمایه و کنترل ریسک، دو مزیت اوراق بهادار بیمه‌ای

اوراق بهادار بیمه‌ای می‌توانند دو بازار بیمه و بازرا سرمایه را بیش از پیش با یکدیگر پیوند دهند و شرکت‌های بیمه کشور می‌توانند به‌منظور تأمین سرمایه لازم و انتقال قسمتی از ریسک‌هایی که پذیرفته‌اند، اوراق بهادار بیمه‌ای منتشر کنند.

۲۲ مرداد؛ نخستین جشنواره ملی ایده‌پردازی نظامی برگزار می‌شود

رئیس مرکز مطالعات و تدوین آیین‌نامه‌های رزمی نیروی زمینی ارتش گفت: نخستین جشنواره ملی ایده‌پردازی شهید نامجو، روز ۲۲ مرداد برگزار خواهد شد.

کلید سازی حرفه ی استاد _ شاگردی

کار قفل و کلیدسازی در ایران سابقه‌‌ی بسیار دیرینه و ارزشمندی دارد که این روزها با ورود تکنولوژی از حالت سنتی خارج شده است

سفر به خارج از کشور کاملا لاکچری شد

سفر به خارج از کشور با افزایش قیمت بلیت هواپیما گران شدن نرخ دلار و یورو و بالا رفتن نرخ عوارض خروج از کشور جزو آن دسته از سفرهای لاکچری شد که دیگر هر کسی توان انجامش را ندارد.

سفر به خارج از کشور کاملا لاکچری شد

سفر به خارج از کشور با افزایش قیمت بلیت هواپیما گران شدن نرخ دلار و یورو و بالا رفتن نرخ عوارض خروج از کشور جزو آن دسته از سفرهای لاکچری شد که دیگر هر کسی توان انجامش را ندارد.