ایران سومین بازار بزرگ رنو است

مدیر منطقه‌ای رنو در ایران گفت: ایران اولین کشور در منطقه و سومین کشور در جهان برای رنو است.مطالب مرتبط

رفع ۲ چالش بزرگ بازار زعفران از طریق بورس کالا

معاون وزیر جهاد کشاورزی ایران گفت: ما در خصوص بازار زعفران دو چالش بزرگ داریم که در تلاش هستیم با همکاری بورس کالای ایران تا حدود زیادی این دوچالش را برطرف کنیم.

رایزنی برای حضور ایران در نمایشگاه بازار بزرگ پاریس انجام شد

نماینده گردشگری ایران در پاریس معتقد است که نمایشگاه بازار بزرگ پاریس فرصتی برای عرضه محصولات صنایع دستی ایران است به همین علت با برگزار کنندگان این نمایشگاه پیرو حضور ایران مذاکره کرد.

سومین همایش بزرگ قرآنیان گلستان

سومین همایش بزرگ قرآنیان استان گلستان با حضور قاریان برجسته کشوری و استانی و قشرهای مختلف مردم در مصلی جمعه گرگان برگزار شد

سومین همایش بزرگ قرآنیان گلستان + فیلم

سومین همایش بزرگ قرآنیان استان گلستان با حضور قاریان برجسته کشوری و استانی و قشرهای مختلف مردم در مصلی جمعه گرگان برگزار شد.

زنگ خطر بزرگ فرهنگی به صدا در آمد/ داوری جایزه قلم زرین در مرحله پایانی

سخنگوی انجمن قلم ایران با اعلام زنگ خطر بزرگ فرهنگی گفت: امسال دیدیم برخی آثار با وجود اینکه تیراژ چند صد نسخه‌ای در آمارشان ذکر شده بود اما اساسا در بازار موجود نبودند و ناشر اعلام می‌کرد نسخ بسیار محدودی را روانه بازار کرده است و این مسئله تهیه کتاب را

گشایش سومین نمایشگاه علوم قرآنی در شهرکرد

سومین نمایشگاه بزرگ کتاب و علوم قرآنی در فرهنگسرای بزرگ شهرکرد گشایش یافت

ادغام الاول و ساب، سومین بانک بزرگ عربستان سعودی را تشکیل می‌دهد

بانک سعودی انگلیسی ساب و بانک الاول توافق کردند تا طی قراردادی که سومین بانک بزرگ عربستان سعودی را، با سرمایه‌ای حدود ۷۷ میلیارد دلار، تشکیل می‌دهد، با هم ادغام شوند.

ایران، آینده خوبی در بازار انرژی خواهد داشت

تهران- ایرنا- دبیرکل روسی مجمع کشورهای صادرکننده گاز(GECF) گفت: ایران به دلیل داشتن منابع بزرگ گازی، آینده خوبی را در بازار گاز خواهد داشت؛ البته همه این ها به اقدامات و تلاش تهران بستگی دارد.

بازار بزرگ ایران؛ چشم‌اندازی امیدبخش در تعامل دوسویه با اقتصاد جهانی

رمان مصور نویسندگان بزرگ جهان در بازار کتاب ایران/آثار کلاسیک را ساده‌تر بخوانید

استقلال ایران سومین تیم دقیق آسیا

تیم فوتبال استقلال در پایان مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سومین تیمی است که در پاس‌های ارسالی دقت زیادی داشته است. نماینده ایران بعد از تیم‌های ژاپنی و عربستانی قرار دارد.

ایران مرجع جهانی تجارت زعفران می‌شود

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: در خصوص بازار زعفران دو چالش بزرگ داریم که در تلاش هستیم با همکاری بورس کالای ایران تا حدود زیادی این دوچالش را برطرف کنیم.

آغاز ساخت بازار بزرگ صنایع دستی خضری دشت بیاض

عملیات ساخت بازار بزرگ صنایع دستی در شهر خضری دشت بیاض شهرستان قائن آغاز شد.

گزارش باکس آفیس: از سومین صدرنشینی متوالی Avengers: Infinity War تا بزرگ‌ترین نقطه ضعف Solo

گزارش باکس آفیس: از سومین صدرنشینی متوالی Avengers: Infinity War تا بزرگ‌ترین نقطه ضعف Solo

نقش پررنگ بزرگان بورسی در شاخص کل بورس

در حالی که بازیگران بازار سهام در طی هفته گذشته شاهد رشد مداوم قیمت اکثر سهم‌ها بودند که امروز تنها سهم‌های بزرگ و شاخص ساز نقش پررنگی در عدم کاهش نماگر اصلی بازار سرمایه داشتند.

ایران سومین تولیدکننده گردوی جهان است

یک مقام مسئول در وزارت جهادکشاورزی، با بیان اینکه ایران سومین تولیدکننده گردوی جهان است، گفت: با اصلاح و نوسازی باغات گردو، میانگین عملکرد این محصول به میانگین جهانی نزدیک می شود.

زعفران ایران با بورس، بازار جهانی را می گیرد

تهران- ایرنا- رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: ایران از طریق سازو کارهای عرضه در بورس کالا به بزرگ ترین تولیدکننده و صادرکننده زعفران در جهان و مرجع تعیین قیمت این محصول در بازارهای جهانی تبدیل می شود.

یادمان سومین جشنواره ستارگان بام ایران+فیلم

یادمان سومین جشنواره ستارگان بام ایران در شهرکرد برگزار شد.

افزایش تصادف موتورسواران در روزهای اخیر

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیکی پایتخت در سومین پنج‌شنبه بدون اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد را تشریح کرد.