دستگیری شکارچی پلنگ و گرگ در خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- مدیرکل حفاظت از محیط زیست خراسان شمالی از کشف اجزای بدن یک قلاده پلنگ و یک قلاده گرگ در بجنورد و دستگیری شکارچی متخلف در این شهرستان خبر داد.مطالب مرتبط

شکارچی متخلف دستگیر شد

تهران- ایرنا- سرپرست اداره حفاظت محیط زیست فیروزکوه از دستگیری یک شکارچی غیر مجاز و متواری شدن 4 شکارچی متخلف دیگر در حد فاصل منطقه ارجمند تا تنگه واشی خبر داد.

شکارچی متخلف دستگیر شد

تهران- ایرنا- سرپرست اداره حفاظت محیط زیست فیروزکوه از دستگیری یک شکارچی غیر مجاز و متواری شدن 4 شکارچی متخلف دیگر در حد فاصل منطقه ارجمند تا تنگه واشی خبر داد.

دستگیری شکارچی غیرمجاز در شاهرود/کشف لاشه سه رأس میش

شاهرود-رئیس اداره محیط‌زیست شاهرود از دستگیری شکارچی غیرمجاز در منطقه شکارممنوع تپال این شهرستان خبر داد و گفت: از این متهم لاشه سه رأس میش وحشی کشف‌شده است.

دستگیری ۳ نفر شکارچی پرندگان وحشی در پارک ملی دز

دزفول- رئیس اداره پارک ملی دز از دستگیری ۳ نفر شکارچی پرندگان وحشی در این منطقه شکارممنوع خبر داد.

دستگیری 7متخلف شکارچی در زرین آباد دهلران

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از دستگیری 7متخلف شکارچی در بخش زرین‌آباد شهرستان دهلران خبر داد.

دستگیری ۷ شکارچی متخلف در زرین آباد دهلران

ایلام - مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام از دستگیری هفت شکارچی متخلف در زرین آباد دهلران خبر داد و گفت: چهارقبضه اسلحه از این افراد کشف شده است.

دستگیری پنج شکارچی متخلف در دزفول

پنج شکارچی متخلف توسط ماموران محیط زیست دزفول و اداره پارک ملی دز دستگیر شدند.

تنها 5 پلنگ تا یک حسرت ملی باقیست

پس از ایجاد کمپین "یوز تا ابد" نوبت به حفظ "پلنگ تا ابد" رسیده است؛ پنج پلنگ در شرق اصفهان در حالی به زیست خود ادامه می‌دهند که محیط‌ بانان منطقه در شرایط دشوار بیابانی، بدون وجود جان‌پناه از آن‌ها مراقبت می‌کنند.

تئاترهای بچه‌های مسجد در خراسان شمالی آغاز شد

بجنورد- رئیس حوزه هنری خراسان شمالی گفت: اجرای عمومی دومین دوره تئاتر مردمی بچه‌های مسجد تا ۲۳ اسفند ماه امسال در سطح مساجد پنج شهرستان خراسان شمالی برگزار می شود.

2 شکارچی متخلف در نقده دستگیر شدند

ارومیه - ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست نقده گفت: فروش پرندگان وحشی در فضای مجازی به دستگیری 2 شکارچی متخلف در این شهرستان منجر شد.

دستگیری شکارچی غیرمجاز یک راس کل وحشی در ورامین

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ورامین از کشف و ضبط اجزای لاشه یک راس کل وحشی در بازرسی از منزل شکارچی غیرمجاز خبر داد.

برف و سرما مدارس خراسان‌شمالی را تعطیل کرد

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان‌شمالی گفت: به‌علت بارش برف، یخبندان و برودت هوا مدارس برخی مناطق خراسان‌شمالی تعطیل شدند.

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در خراسان شمالی

بجنورد- مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: برای چهارمین سال متوالی خراسان شمالی میزبان جشنواره فیلم فجر است.

دستگیری شکارچی متخلف در فیروزآباد

شکارچی متخلف در شهرستان فیروزآباد دستگیر شد.

توقف قطارهای سریع‌السیر برای تورهای گردشگری به مقصد خراسان‌شمالی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌شمالی از اختصاص شرایط ویژه شرکت راه‌آهن برای آژانس‌های مسافرتی و گردشگری مجری تور که مقصد خراسان‌شمالی را انتخاب می‌کنند، خبر داد.

دستگیری 23 شکارچی متخلف در مناطق حفاظت شده گچساران

رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران گفت: 23 شکارچی متخلف از ابتدای سالجاری تاکنون در مناطق حفاظت شده این شهرستان دستگیر شدند.

سیر نزولی کشتی با چوخه در خراسان شمالی

بجنورد- پیشکسوت کشتی با چوخه خراسان شمالی گفت: باوجود قدمت زیاد کشتی با چوخه در خراسان شمالی اما نسبت به گذشته رشد چندانی نداشته است.

قطار تندرو برای گردشگران خراسان شمالی متوقف می شود

بجنورد - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: شرکت راه آهن پذیرفت که قطارهای تندرو خود را برای گردشگران خراسان شمالی در ایستگاه های جاجرم و نقاب متوقف کند.

دستگیری شکارچی غیرمجاز در بردسکن

شکارچی غیرمجاز در بردسکن دستگیر شد.

باز شدن دوباره راه های خراسان شمالی

محورهای مسدود شده خراسان شمالی بازگشایی شد.