هدفگذاری تولید 720 تن گوشت با 7.8 میلیارد ریال تسهیلات بین عشایر سمنان

سمنان- ایرنا- مدیرکل امور عشایری استان سمنان گفت: افزایش تولید گوشت قرمز به میزان 720 تن از اهداف پرداخت هفت میلیارد و 830 میلیون ریال تسهیلات به عشایر استان است.مطالب مرتبط

18 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به عشایر دهلران پرداخت شد

ایلام - ایرنا - رئیس امور عشایری دهلران از پرداخت 18 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به عشایر شهرستان خبر داد.

پرداخت هزار و 200 میلیارد تسهیلات به عشایر

رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: در چهار سال گذشته هزار و 200 میلیارد تومان تسهیلات در اختیار عشایر قرار گرفته است.

975 میلیارد ریال

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه 975 میلیارد ریال  تسهیلات به واحدهای تولیدی استان سمنان پرداخت می‌شود افزود: این تسهیلات به 61 واحد تولیدی استان پرداخت و برای 61 نفر نیز فرصت شغلی ایجاد می‌شود.

تولید هزار و 200 تن گوشت در طرح زنجیره تولید

عشایر خراسان جنوبی از آغاز سال در اجرای طرح زنجیره تولید گوشت قرمز، هزار و 200  تن گوشت تولید کردند.

پیچیدگی دریافت تسهیلات پیش روی عشایر

ارومیه- ایرنا- افزایش تولید و ارتقای بهره وری در حالی از مهمترین اهداف اجرای طرح پرداخت تسهیلات اشتغال به عشایر محسوب می شود که این متقاضیان ساده زیست با شرایط دشواری در مسیر پر پیچ و خم دریافت این تسهیلات روبرو هستند.

165 میلیارد ریال تسهیلات برای طرح های روستایی تصویب شد

قشم - ایرنا - مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 9 طرح اشتغال روستایی در زمینه های خدماتی، گردشگری و تولید، با اعتبار 165 میلیارد ریال در جزیره قشم از محل تسهیلات معاونت روستایی ریاست جمهوری تصویب شد.

۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در دهلران جذب شد

ایلام- فرماندار دهلران گفت: تاکنون ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در این شهرستان جذب شده که ۵۰ میلیارد ریال بیشتر از سقف تعیین شده است.

سرانه اشتغال صنعت سه میلیارد و 500 میلیون ریال است

سمنان- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: سرانه اشتغال در بخش صنعت استان بر اساس میزان تسهیلات پرداختی، به ازای هر نفر سه میلیارد و 500 میلیون ریال است.

پیچیدگی دریافت تسهیلات پیش روی عشایر ساده زیست

ارومیه- ایرنا- افزایش تولید و ارتقای بهره وری در حالی از مهمترین اهداف اجرای طرح پرداخت تسهیلات اشتغال به عشایر محسوب می شود که این متقاضیان ساده زیست در آذربایجان غربی با شرایط دشواری در مسیر پر پیچ و خم دریافت این تسهیلات روبرو هستند.

پرداخت 70 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی زنجان

ماه گذشته در استان زنجان ، 70 میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به واحدهای تولیدی پرداخت شد.

ثبت تقاضای 300 واحد صنعتی سمنان برای دریافت تسهیلات رونق تولید

برای توسعه اشتغال ۲۹۸ واحد تولیدی در استان سمنان متقاضی تسهیلات رونق تولید شدند.

خشکسالی قصه پر غصه عشایر سمنان - محمدرضا یوسف نژاد*

سمنان - ایرنا - خشکسالی در سال زراعی 97-96 و در پی آن فقر مراتع برای چرای دام، معیشت بیش از سه هزار عشایر استان سمنان را با مشکل جدی مواجه کرده است.

خشکسالی قصه پر غصه عشایر سمنان -محمدرضا یوسف نژاد*

سمنان - ایرنا - خشکسالی در سال زراعی 97-96 و در پی آن فقر مراتع برای چرای دام، معیشت بیش از سه هزار عشایر استان سمنان را با مشکل جدی مواجه کرده است.

پرداخت بیش از 5 میلیارد ریال تسهیلات به نابینایان سبزواری

نابینایان و کم بینایان سبزواری در یک سال گذشته پنج میلیارد و 800 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی دریافت کردند.

ارزش معاملات در بورس سمنان به 281 میلیارد ریال رسید

مدیر بورس منطقه‌‌ای سمنان گفت: ارزش معاملات سهام بورس منطقه سمنان در هفته گذشته که آمار تحلیلی آن منتشر شده است؛ از مرز 281 میلیارد ریال گذشت.

13 میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان مهریز پرداخت شد

یزد - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مهریز گفت: در 6 ماهه اول سال 1397، 13 میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان متقاضی واجد شرایط این نهاد پرداخت شد.

181 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در میاندوآب پرداخت شد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میاندوآب گفت: 181 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی امسال در این شهرستان پرداخت شده است.

گیلان| 28 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در منطقه آزاد انزلی پرداخت شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه طرح‌هایی به ارزش 285 میلیارد تومان درخواست دریافت تسهیلات اشتغال روستایی از منطقه آزاد انزلی را داشتند گفت: 28 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی به متقاضیان پرداخت شده است.

چهاربند زیرزمینی با 18 میلیارد ریال احداث شد

سمنان‌-‌‌‌ ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: چهار بند زیرزمینی با بیش از 18 میلیارد ریال در نیمسال اول 97 در استان احداث شد.

571 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در استان مرکزی پرداخت شد

اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: 571 میلیارد و 418 میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی امسال در این استان پرداخت شد.