کاهش تنش های نظامی کره جنوبی با هدف بهبود روابط دو کره

پکن - ایرنا - وزارت وحدت کره جنوبی امروز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد این کشور قصد دارد تنش های نظامی با کره شمالی را با هدف بهبود روابط دو کشور کاهش دهد.مطالب مرتبط

سفیر روسیه: آمریکا باید خود ضرورت بهبود روابط را درک کند

سفیر روسیه در واشنگتن تاکید کرد که پیشنهادات مسکو برای بهبود روابط همچنان روی میز مذاکره قرار دارد، ولی طرف روسی صبر می‌کند تا واشنگتن خود به اهمیت و ضرورت عادی سازی روابط دوجانبه پی ببرد.

توسعه روابط رسانه ای ایران و کره جنوبی ضروری است

پکن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی با اشاره به اهمیت روابط تهران - سئول تاکید کرد در راستای تقویت همکاری های همه جانبه میان دو کشور، توسعه روابط رسانه ای ایران و کره جنوبی نیز ضروری است.

رئیس جمهور بلاروس: روابط خود را با اتحادیه اروپا بهبود داده‌ایم

لوکاشنکو، در دیدار با کمیساریای بودجه و منابع انسانی اروپایی اعلام کرد، بلاروس و اتحادیه اروپا نسبتاً روابط خود را بهبود داده‌اند.

کره‌جنوبی خواهان روابط خوب با ایران علی‌رغم تحریم‌ها است

وزیر امور خارجه کره جنوبی در دیدار با محمدجواد ظریف تمایل کشورش را برای تداوم دهه‌ها روابط خوب دو کشور به رغم فشارها و تحریم‌ها اعلام کرد.

چین: آمریکا به دنبال حضور نظامی در دریای جنوبی است

پکن- ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه چین گفت: آمریکا به بهانه استقرار تسلیحات چین در دریای جنوبی به دنبال تثبیت حضور نظامی خود در این منطقه و کل آسیا و اقیانوس آرام است.

تاثیر ۵۰ درصدی طرح‌های کاهش آلودگی در بهبود وضعیت هوای تهران/جرائم تخلفات خودروهای سنگین بازدارندگی ندارد

معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌ زیست گفت: اقدامات صورت گرفته درباره بهبود وضعیت هوای تهران ۵۰ درصد در کاهش آلودگی هوا موثر بوده است.]]>

نسخه‌های شیرین برای روابط تلخ زوجین

شاید پذیرش این موضوع که برای تغییر زندگی و نوع روابط باید رفتار خود را تغییر دهیم، کمی دشوار باشد اما واقعیت این است که تنها در صورتی می‌توان شاهد بهبود روابط بود که بپذیریم باید رفتار اشتباه خود را اصلاح کنیم.

خلف: ما عرب‌ها ایران را خوب نشناخته‌ایم، لذا روابط را بهبود نمی‌دهیم

بهبود کیفیت هوای تهران طی امروز و فردا

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از بهبود کیفیت هوای پایتخت به دنبال وزش باد طی روز جاری و کاهش غلظت آلاینده‌های تجمع یافته خبر داد.

دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در خراسان جنوبی

بیرجند- بهبود و ارتقای شاخص‌های اقتصادی، بهداشتی، درمانی ، فرهنگی و ... دستاورد ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در استان خراسان جنوبی بوده است.

چالش روابط تاجیکستان ـ ایران جزئی است؛ به بهبود مناسبات امیدواریم

ژنرال ووتل: بیش از 1000 نظامی آمریکایی افغانستان را ترک می‌کنند

فرمانده ستاد مرکزی ارتش آمریکا از تصمیم واشنگتن برای کاهش بیش از هزار نظامی مستقر این کشور در افغانستان خبر داد.

خاخام یهودی ۳ دلیل استقبال اعراب از روابط با رژیم صهیونیستی را بازگو کرد

یک خاخام آمریکایی و فعال دینی که ارتباطات گسترده‌ای در منطقه خلیج فارس دارد، بر بهبود مستمر روابط اسرائیل با کشورهای عرب حوزه خلیج فارس تاکید کرد.

باج آمریکا به لهستان برای کاهش سطح روابط با ایران

آمریکا در حال آماده‌سازی پیشنهادی برای لهستان در ازای کاهش روابط نزدیکش با ایران و چین است.

تلاش آمریکا برای جلوگیری از بهبود روابط کشورهای حوزه خلیج فارس با سوریه

رئیس جمهوری چین دستور تقویت آموزش نیروهای نظامی را امضا کرد

رئیس جمهوری چین مقرراتی را برای شفاف سازی روش‌های آموزش نظامی و پیگیری اقدامات نادرست در ارتش در بحبوحه افزایش تنش بر سر دریای چین جنوبی امضا کرده است.

حضور نظامی چین و ژاپن در شبه جزیره کره

تهران - ایرنا - روزنامه کریا تایمز در گزارشی نوشت؛ همزمان با پیشبرد مذاکرات میان کره جنوبی و آمریکا بر سر تقصیم هزینه های دفاعی مربوط به نیروهای آمریکایی مستقر در شبه جزیره کره، به نظرمی رسد چین و ژاپن در تلاش برای افزایش حضور نظامی در شبه جزیره کره هستند

ابراز تمایل کره جنوبی جهت تداوم روابط خوب دو کشور علی رغم برخی از فشارها

وزیر امور خارجه کره جنوبی در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.

کنگره از مداخله نظامی آمریکا در ونزوئلا حمایت نمی‌کند

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان ‌آمریکا تاکید کرده کنگره از مداخله نظامی ایالات متحده در ونزوئلا حمایت نخواهد کرد.

همکاری افریقای جنوبی و ایران با خروج امریکا از برجام کاهش نمی یابد

اصفهان- ایرنا- سفیر آفریقای جنوبی در ایران گفت : خروج امریکا از برجام از همکاری های اقتصادی، تجاری و فرهنگی افریقای جنوبی با ایران کم نخواهد کرد.