بارش باران در تهران شدت می گیرد/کاهش دید در جنوب خوزستان

تهران-ایرنا-سرپرست مدیریت شبکه پایش سازمان هواشناسی کشوربا اشاره به اینکه طی سه روز آینده هوای تهران پاک و سالم خواهد بود، گفت:از امروز (سه شنبه) شاهد بارش در تهران خواهیم بود که نسبت به عصر روز گذشته از شدت بیشتری برخوردار است.مطالب مرتبط

آغاز بارش شدید باران در جنوب ایلام/ کاهش ۱۰ درجه ای دمای هوا

ایلام - بارش شدید باران از امشب جنوب استان ایلام را فرا گرفته است، از فردا نیز بارش برف و سرما بیشتر مناطق استان را تحت تاثیر قرار می دهد.

کاهش دما،بارش برف و باران برای استان تهران پیش بینی می شود

تهران-ایرنا-اداره کل هواشناسی استان تهران با پیش بینی کاهش هفت درجه ای دمای هوای پایتخت در 2 روز آینده اعلام کرد: وضعیت جوی استان با فعالیت سامانه بارشی از امشب تا صبح جمعه در بعضی ساعات بارش باران و برف و وزش باد شدید و احتمال تگرگ همراه خواهد بود.

ادامه بارش باران و برف در کشور/ ‌آسمان بارانی در پایتخت‌

با ادامه فعالیت سامانه بارشی، آسمان تهران فردا ابری، در برخی ساعات بارش برف و باران پیش‌بینی می‌شود، همچنین در ۲۴ ساعت آ‌ینده در استان‌های خوزستان، لرستان، ایلام و شمال استان‌های تهران، البرز و قزوین، بارش‌ها قابل توجه خواهد بود.

برف و باران بیشتر مناطق کشور را در بر می گیرد

تهران-ایرنا-کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فردا پنجشنبه با تقویت سامانه بارشی، در بیشتر مناطق کشور شاهد بارش برف و باران و کاهش محسوس دما خواهیم بود.

انسداد ۱۲ محور به دلیل شرایط نامساعد جوی/یخ‌زدگی برخی از جاده‌ها

امروز در جنوب غرب و غرب کشور، استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، بوشهر و شمال غرب فارس ‌بارش باران و در مناطق کوهستانی بارش برف خواهیم داشت در این راستا به راننده‌ها توصیه می‌شود خودرو خود را به تجهیزات زمستانی مجهز کنند.

برف و باران همدان را فرا می گیرد

همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: با ورود سامانه بارشی از غرب استان و فعالیت موج ناپایدار، بارش باران و ریزش برف همدان را فرا می گیرد.

بارش باران و برف در استان تهران ادامه می یابد

تهران-ایرنا-اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: با فعالیت سامانه بارشی در استان امروز در بعضی ساعات بارش باران و برف و وزش باد و در ارتفاعات بارش برف و مه گاهی با کولاک برف و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

هشدار کاهش دما تا ۱۵ درجه در کشور/ برف و تگرگ در پایتخت

با تشدید فعالیت سامانه بارشی از امشب، فردا در اغلب استان‌ها بارش باران و برف خواهیم داشت، همچنین آسمان تهران فردا مه‌آلود، در برخی ساعات بارش برف و باران و وزش باد و اوایل شب وزش باد شدید با احتمال تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

بارش باران و برف از امشب در مازندران شدت می‌گیرد

رئیس گروه پیش بینی هواشناسی اداره کل هواشناسی مازندران از افزایش میزان بارش باران و برف در نقاط کوهستانی و ساحلی و جلگه‌ای در استان خبر داد.

کاهش دما، وزش باد و بارش مخلوط برف و باران در گیلان

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از کاهش دما، وزش باد شدید و بارش مخلوط برف و باران در استان تا فردا (جمعه) خبر داد.

پیش بینی بارش برف در 3 استان

سازمان هواشناسی با اعلام بارش برف و باران در سه استان کشور از بروز پدیده گرد و خاک در مناطق جنوب، جنوب غرب و غرب کشور طی دو روز آینده خبر داد.

ادامه بارش برف و باران تا آخر هفته در کشور

تهران - ایرنا - کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در روزهای پایانی هفته با عبور متناوب سامانه های بارشی،بارش برف و باران همراه با کاهش قابل ملاحظه دما و ماندگاری هوای سرد تا اواسط هفته آینده را به ویژه در نیمه شمالی کشور خواهیم داشت.

افزایش سطح آب رودخانه‌ها در چهار استان

سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه‌ای نسبت به بارش شدید باران و بالا آمدن آب رودخانه‌ها در جنوب کهگیلویه وبویراحمد، شمال بوشهر، غرب فارس و شرق خوزستان هشدار داد.

امدادرسانی به 374 نفر در سیل و آب‌گرفتگی اخیر در خوزستان

مدیرکل جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان گفت: در پی بارش باران در شهرهای خوزستان در روزهای گذشته به 76 خانوار شامل 374 نفر امدادرسانی شده است.

بارش برف و باران و وزش باد شدید در تهران

مدیر واحد پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به بارش برف و باران و وزش باد شدید در تهران طی امروز (۲۷ دی) گفت: کیفیت هوای تهران نیز در حال حاضر در شرایط سالم است.

آسمان خوزستان تا جمعه بارانی است

اهواز- مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: ادامه بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد قابل ملاحظه تا اواسط جمعه پیش بینی می شود.

امیدوارم بارش باران خشکسالی ۱۵ ساله خوزستان را ریشه کن کند

اهواز - استاندار خوزستان گفت: امیدواریم نزولات آسمانی همچنان ادامه یابد تا شاهد ریشه کن شدن خشکسالی ۱۵ ساله در استان خوزستان باشیم.

بارش ناگهانی باران و تگرگ در تهران

بارش شدید باران و تگرگ عصر پنجشنبه تهران را سفید پوش کرد.

آخرین وضعیت آب و هوای کشور در 72 ساعت آینده

سازمان هواشناسی از بارش باران در استان‌های جنوب و جنوب شرقی کشور طی سه روز آینده خبر داد.

پیش بینی بارش برف و باران و وزش باد شدید در تهران

مدیر واحد پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به بارش برف و باران و وزش باد شدید در تهران طی امروز (۲۷ دی) گفت: کیفیت هوای تهران نیز در حال حاضر در شرایط سالم است.