بارش باران در تهران شدت می گیرد/کاهش دید در جنوب خوزستان

تهران-ایرنا-سرپرست مدیریت شبکه پایش سازمان هواشناسی کشوربا اشاره به اینکه طی سه روز آینده هوای تهران پاک و سالم خواهد بود، گفت:از امروز (سه شنبه) شاهد بارش در تهران خواهیم بود که نسبت به عصر روز گذشته از شدت بیشتری برخوردار است.
کلمات کلیدی: [ علمی] [ علوم]


مطالب مرتبط

بارش باران در تهران شدت می گیرد/کاهش دید در جنوب خوزستان

تهران-ایرنا-سرپرست مدیریت شبکه پایش سازمان هواشناسی کشوربا اشاره به اینکه طی سه روز آینده هوای تهران پاک و سالم خواهد بود، گفت:از امروز (سه شنبه) شاهد بارش در تهران خواهیم بود که نسبت به عصر روز گذشته از شدت بیشتری برخوردار است.

باران و برف در راه است

رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: با ورود یک سامانه بارش زا بارش برف و باران جنوب آذربایجان غربی را فرا می گیرد.

بارش باران و برف از امروز

رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: با ورود یک سامانه بارش زا از امروز بارش برف و باران جنوب آذربایجان غربی را فرا می گیرد.

بارش‌‌ باران و برف در مناطق غربی کشور از فردا/ هشدار ‌‌سیلابی‌شدن مسیل‌ها و طغیان رودخانه‌ها

روز آینده گستره بارش‌ها کل نیمه غربی کشور را فرا می‌گیرد همچنین شاهد وزش باد شدید جنوبی، خیزش گردوخاک و کاهش دید افقی در خوزستان و بوشهر خواهیم بود که احتمال اختلال در نشست و برخاست هواپیما‌ها در فرودگاه‌های این دو استان وجود دارد.

برف، باد و باران پایتخت واستانهای غربی و شمالی را فرا می‌گیرد

سازمان هواشناسی اعلام کرد فردا و پس‌فردا چندین استان کشور شاهد بارش باران و برف خواهند بود و جنوب غرب کشور با وزش باد شدید دچار گرد و غبار می‌شود.

۱۱۴ میلیمتر برف و باران در همدان بارید/کاهش ۴۰ درصدی بارش‌ها

همدان - مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان از بارش ۱۱۴ میلیمتری برف و باران در استان همدان خبر داد و گفت: میزان بارش‌ها در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۴۰ درصد کاهش دارد.

بارش باران و برف و کاهش دماپدیده غالب استان مرکزی در پایان هفته جاری

اراک - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: بارش باران و برف از روز جمعه هفته جاری این استان را فرا می گیرد که در پی آن افت محسوس دما نیز رخ خواهد داد.

کاهش آلاینده ها در جنوب غرب کشور از فردا/افزایش بارش در تهران

تهران- ایرنا- سرپرست مدیریت شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: از ظهر امروز تا فردا در جنوب غرب کشور به ویژه استان خوزستان وزش باد شدیدتر و بر غلظت آلاینده ها افزوده می شود ولی از ساعات پایانی یکشنبه با توجه به وزش باد به همراه بارندگی از میزان گردوخاک د

بارش برف و باران در 9 استان/تردد درجاده با زنجیر چرخ امکان پذیراست

استانها - ایرنا- بارش برف و باران در برخی استان های کشور که از دوشنبه آغاز شده با کاهش دما، کولاک ،یخبندان لغزندگی برخی محورها و جاده ها همراه است ، وقوع پدیده گرد غبار در استان خوزستان نیزمدارس 14 شهرستان استان از جمله اهواز را در دو نوبت صبح و بعداز ظهر

بارش باران در اغلب نقاط کشور/ آسمان تهران ۲ روز آینده ابری و بارانی است

فردا در کل نیمه غربی کشور، جنوب البرز، سواحل خزر، شمال شرق کشور، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه،‌ لرستان، ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری و ارتفاعات البرز در قزوین، البرز و تهران، بارش ادامه دارد و در برخی مناطق غرب و

"سامانه بارشی فعال" کشور را در بر می‌گیرد

سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای از ورود سامانه بارشی به کشور از روز دوشنبه خبرداد و اعلام کرد: این سامانه بارشی موجب بارش باران، برف، وزش باد و کاهش دما در نیمه غربی، مرکز، شمال شرق، جنوب، بخش‌های شمالی، دامنه‌های زاگرس و البرز می‌شود.

کاهش دما و بارش برف و باران در برخی استان‌ها/کاهش غلظت آلاینده‌ها در تهران

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: روز شنبه سامانه بارشی در شرق کشور فعال بوده و سبب بارش برف و باران و وزش باد در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و برخی مناطق سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمان و شرق یزد خواهد شد.]]>

پیش‌بینی باران، باد و کاهش محسوس دما در تهران

تهران - ایرنا - اداره کل هواشناسی استان تهران، بارش باران، وزش باد شدید همراه با کاهش محسوس دمای هوا را طی 2 روز آینده در سطح استان پیش بینی کرد.

فعالیت سامانه بارشی در کشور تا روز پنج شنبه/کاهش گرد و خاک در جنوب از امشب

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش برف در ارتفاعات و دامنه‌های البرز مرکزی طی امشب از بارش باران در اکثر نقاط کشور خبر داد.

دور تازه برف و باران اردبیل را در بر می گیرد

اردبیل - ایرنا- دور تازه بارش برف همراه با هوای سرد و گاهی در نقاطی باران در واپسین روزهای چله کوچک زمستان ؛ اردبیل و دیگر نقاط سردسیر این استان را در بر می گیرد.

بارش رحمت الهی باران در خوزستان

بارش رحمت الهی باران موجب شادی مردم خوزستان شد.

باران و برف ۱۵ استان کشور را در برمی‌گیرد/ شکل‌گیری توده گرد و غبار در جنوب و شرق کشور

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای تاکید کرد: بارش برف در مناطق کوهستانی و سردسیر موجب اختلال در تردد جاده‌ای خواهد شد. ]]>

گرد وغبار خوزستان را فرا می‌گیرد

براساس گزارش‌های هواشناسی، خوزستان در هفته آینده با پدیده‌هایی مانند گرد و خاک و باران مواجه است.

خوزستانی ها منتظر بارش باران و تگرگ باشند

اهواز - هوای استان خوزستان در هفته جاری ناپایدار است و به صورت پراکنده در بخش هایی از استان شاهد بارش باران، تگرگ و برف خواهیم بود.

کاهش 40 درصدی بارش‌ ها در همدان

همدان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ‌ای همدان از بارش 114 میلی متری برف و باران در سطح این استان خبر داد و گفت: میزان بارش‌ها در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 40 درصد کاهش داشته است.