سه گزینه حوزه هنری برای اکران نوروزی

مدیر پخش و بازاریابی موسسه بهمن سبز از سه گزینه برای اکران نوروز 97 نام برد.مطالب مرتبط

اولین موضع گیری رسمی کارگروه اکران درباره اکران فیلم‌های نوروزی

غلامرضا فرجی می‌گوید: ابتدا باید تکلیف سرگروه‌ها برای اکران نوروز 98 مشخص شود بعد کاندیداهای اکران نوروزی نسبت به عقد قرارداد اقدام کنند.]]>

مذاکره با شورای صنفی اکران برای بهبود شرایط اکران «هنروتجربه»

با حضور مدیرعامل موسسه «هنر و تجربه» در جلسه شورای صنفی اکران درباره ایجاد شرایط بهتر برای اکران آثار هنری و تجربی بحث و تبادل نظر شد.

حوزه هنری پخش‌کننده «زندانی‌ها» شد

فیلم سینمایی «زندانی‌ها» به‌زودی در سینماهای کشور اکران می‌شود. موسسه بهمن سبز وابسته حوزه هنری پخش کننده جدیدترین ساخته مسعود دهنمکی است.

مذاکره برای اکران بهتر گروه «هنر و تجربه»

با حضور مدیرعامل موسسه «هنر و تجربه» در جلسه شورای اکران درباره ایجاد شرایط بهتر برای اکران آثار هنری و تجربی بحث و تبادل نظر شد.

«زندانی‌ها» به زودی اکران می‌شود

موسسه پخش بهمن سبز(حوزه هنری) فیلم سینمایی «زندانی‌ها» را در حالی پخش می‌کند که این فیلم به‌زودی در سینماهای کشور اکران می‌شود.

نخستین خبرها درباره اکران نوروز98

تهران - ایرنا - سخنگوی شورای صنفی نمایش، هر گونه خبری مبنی بر اکران نوروزی را گمانه زنی رسانه ها دانست و گفت: هنوز چیزی در این باره قطعی مشخص نشده است.

جدیدترین خبر از فیلم مسعود ده‌نمکی

موسسه پخش بهمن سبز(حوزه هنری) فیلم سینمایی «زندانی‌ها» را در حالی پخش می‌کند که این فیلم به‌زودی در سینماهای کشور اکران می‌شود.

حوزه هنری و کانون‌های مساجد به تفاهم رسیدند/ اجرای ۵ اثر انقلابی

طی مراسمی تفاهمنامه مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری با کانون های فرهنگی، هنری مساجد وزارت ارشاد اسلامی امضا و از پوستر جشنواره «چهل مسجد، چهل نمایش» رونمایی شد.

قائم‌مقام جدید سپهر سوره هنر حوزه هنری معرفی شد

تهارن-ایرنا- عباس حسین‌نژاد به عنوان قائم مقام موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر حوزه هنری منصوب شد.

قائم مقام سپهر سوره هنر حوزه هنری معرفی شد

عباس حسین‌نژاد به عنوان قائم مقام موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر حوزه هنری منصوب شد.

قائم مقام سپهر سوره هنر حوزه هنری معرفی شد

"عباس حسین‌نژاد" به عنوان قائم مقام موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر حوزه هنری منصوب شد.

اکران فیلم های فجر در زنجان/فعالیت های فرهنگی و هنری روبه رشد است

زنجان-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از اکران ۱۴ فیلم از فیلم‌های سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در سینماهای بهمن و سینمای جدیدالاحداث شهر زنجان خبر داد.

داود آزاد در حوزه هنری اجرا می‌کند

مراسم رونمایی و جشن امضای آلبوم موسیقی «یَلَّلی» با اجرای آوازی داوود آزاد همزمان با نکوداشت حزین لاهیجی شاعر، مورخ و عالم مشهور قرن ۱۲ هجری در حوزه هنری برگزار می شود.

داوود آزاد در حوزه هنری اجرا می‌کند

مراسم رونمایی و جشن امضای آلبوم موسیقی «یَلَّلی» با اجرای آوازی داوود آزاد همزمان با نکوداشت حزین لاهیجی در حوزه هنری برگزار می شود.

بهترین های جشنواره فیلم فجر در همدان اکران می شود

همدان - ایرنا - معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان گفت: دهه فجر امسال 11تا 14 فیلم از بهترین های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در سینماهای همدان اکران می شود.

برگزاری نشست هماهنگی اجرای طرح جابه‌جایی مسافران نوروزی

نشست هماهنگی اجرای طرح جابه‌جایی مسافران نوروزی در سال ۹۸ با حضور جمعی از مدیران، معاونان و کارشناسان حوزه حمل و نقل و راهداری برگزار شد

اکران مستندهایی درباره موسیقی در جشنواره موسیقی فجر

همزمان با سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر، فیلم‌های مستند این حوزه در خانه سینما اکران خواهد شد.

۲۰۰ تقاضای مردمی برای اکران مستند «عابدان کهنز»

از زمان اکران‌های بلیتی مستند «عابدان کهنز»، حدود ۲۰۰ درخواست برای اکران پراستقبال‌ترین اثر نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار به دبیرخانه رسیده است.

افزایش تعداد سینماهای حوزه هنری در سال آینده

مدیر عامل موسسه بهمن سبز با اشاره به این که حرکت جهادی در این مجموعه متوقف نمی‌شود اعلام کرد که تعداد سالن‌های سینمای حوزه هنری سال آینده افزایش خواهد یافت.

فیلم های منتخب جشنواره فجر در بیرجند و قاینات اکران می شود

بیرجند - ایرنا - معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از اکران فیلم های منتخب سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر همزمان با ١٢ بهمن ماه جاری در شهرستان های بیرجند و قاینات خبر داد.