راه اندازی نیروگاه «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات بانک صادرات

نیروگاه یک هزار مگاواتی «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات ٢٣٠ میلیون یورویی (١٠ هزار میلیارد ریالی) بانک صادرات توسط معاون اول رئیس جمهور در دهه مبارک فجر راه‌اندازی شد.مطالب مرتبط

5 هزار میلیارد ریال برای سیکل ترکیبی شیروان اختصاص می یابد

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: براساس مذاکرات انجام شده با وزیر نیرو، پنج هزار میلیارد ریال اعتبار به منظور شتاب بخشیدن به تکمیل طرح سیکل ترکیبی شیروان اختصاص می یابد.

کمک بیش از ٣٢٠ هزار میلیارد ریالی بانک صادرات به اقتصاد مقاومتی

​رسالت‌های اجتماعی بانک صادرات در جهت حمایت از برنامه اقتصاد مقاومتی از ابتدای سال ٩٥ تا پایان بهمن‌ سال ٩٦ با تخصیص ٣٢٠هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش‌های مختلف، ابعاد بزرگتری به خود گرفت.

تولید مستندشهدای رسانه ملی درشبکه تابان کلید خورد

باحضور مدیرکل ،قائم مقام وجمعی از معاونان صداوسیما تولیدمستند دوشهید رسانه ملی در شبکه تابان آغاز شد.

وقتی کشاورزان در خشکسالی برق برداشت می کنند+ فیلم

خورشید تابان کویر اکنون به کمک کشاورزان آمده تا از پس خشکسالی های متوالی ،مزارع خشک شده آن ها را تبدیل به نیروگاه های خورشیدی و منبع درآمد کند.

تعیین میزان تسهیلات و وثایق با رتبه بندی اعتباری

مدیرعامل بانک توسعه صادرات، گفت: رتبه بندی و اعتبار سنجی مشتریان خوش حساب می‌تواند تعیین کننده مقدار تسهیلات و اخذ وثایق باشد. ]]>

رتبه بندی اعتباری توان تعیین میزان تسهیلات و وثایق را دارد

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران گفت: رتبه بندی واعتبار سنجی مشتریان خوش حساب می تواند تعیین کننده مقدار تسهیلات و اخذ وثایق را داشته باشد.

مجلس از برنامه‌های اصلاحی و توسعه‌ای بانک صادرات ایران حمایت می‌کند

​رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در دیدار با مدیرعامل و سایر مدیران ارشد بانک صادرات ایران از برنامه مجلس برای تهاتر مطالبات بانک ها با بدهی آنها به بانک مرکزی در قالب بودجه سال ٩٧ کشور خبر داد و اظهار امیدواری کرد که سال آینده با توجه به ظرفیتهای موجود و مدیری

بازگشایی نماد بانک صادرات و بانک پارسیان در بورس

مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران با صدور پیامی رسمی از بازگشایی نماد بانک صادرات و بانک پارسیان در بازار سهام خبر داد.]]>

عملکرد درخشان بانک پاسارگاد، در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

نگاهی به عملکرد بانک پاسارگاد در سال جاری نشان می‌دهد که حداقل 85/30 درصد از تسهیلات اعطایی به بخش صنعت، 24/35 درصد به بخش خدمات، 45/28 درصد به بخش بازرگانی، 55/4 درصد به بخش مسکن و مابقی به بخش های کشاورزی و صادرات پرداخت شده که همگی جزو بخش های مولد و ا

قیمت سهام بانک صادرات پس از بازگشایی نصف شد

نماد معاملاتی بانک صادرات ایران پس از حدود یک سال و هشت ماه و نماد بانک پارسیان بعد از حدود یک سال و چهار ماه بازگشایی شدند.

تهران| مقیمی: عملکرد بانک‌ها در اعطای تسهیلات به تولیدکنندگان غیرقابل قبول است

استاندار تهران با اشاره به عملکرد بانک‌ها در اعطای تسهیلات به واحدهای اقتصادی گفت: متأسفانه عملکرد بانک‌های استان تهران در اعطای تسهیلات به تولیدکنندگان که نیروهای ارزشمند کشور هستند غیرقابل قبول است.

استاندار تهران از عملکرد بانک ها در اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی انتقاد کرد

تهران ـ ایرنا ـ استاندار تهران با انتقاد از عملکرد بانک های استان در پرداخت تسهیلات واحدهای صنعتی و تولیدی، بر جدیت و سرعت بیشتر بانک ها برای اعطای تسهیلات به واحدهای اقتصادی از جمله واحدهای کوچک و زودبازده که با هدف رونق تولید اعطا می شود، تاکید کرد.

بازگشت بانک‌های صادرات و پارسیان به تابلوی معاملات بورس

نماد معاملاتی بانک‌های صادرات و پارسیان پس از رفع تعلیق از سوی سازمان بورس دقایقی قبل بازگشایی شد.

جشن تکلیف دختران و گرامیداشت «مقام مادر»و «روز زن» در بانک صادرات

همزمان با خجسته زادروز حضرت زهرای مرضیه (سلام الله علیها)، با برپایی آیینی شکوهمند توسط بانک صادرات ایران از مقام شامخ مادر و روز زن تجلیل شد.

نارضایتی شدید مردم از هواپیمایی تابان/ صدور مجوز جدید پروازی متوقف شد

سازمان هواپیمایی کشوری از اخطار به شرکت‌های هواپیمایی تابان و آتا به دلیل نارضایتی مردم بابت تاخیرات پروازی خبر داد.

لزوم تعیین تکلیف تسهیلات از سوی بانک‌های خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی بر لزوم تعیین تکلیف تسهیلات سال 96 از سوی بانک‌های این استان تا پایان فروردین‌ماه 97 از سوی بانک‌ها تأکید کرد.

رشد ۸.۸ درصدی تسهیلات اعطایی بانک‌ها در ۱۱ ماهه امسال

تسهیلات پرداختی بانک‌ها طی ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۶ به بخش‌های اقتصادی مبلغ 519 هزار و 400 میلیارد تومان است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل 41 هزار و 820 میلیارد تومان (معادل ۸.۸ درصد) افزایش داشته است.

انتقاد مهرعلیزاده از عملکرد ۳۰ درصدی بانک‌ها در ارائه تسهیلات

استاندار اصفهان با انتقاد از عملکرد ۳۰ درصدی بانک ها در ارائه تسهیلات، گفت: مدیران از کارشکنی در کار سرمایه گذاران بپرهیزند و از سقف اختیارات خود برای رفع مشکلات واحدهای اقتصادی استفاده کنند.

مرکز بانک خون بند ناف در بوشهر راه اندازی شد

بوشهر- ایرنا- مرکز بانک سلول های بنیادی خون بند ناف رویان روز یکشنبه در آیینی در بوشهر راه اندازی شد.

عربستان ۱۶ نیروگاه اتمی می‌سازد

​​​​​​​کابینه دولت عربستان تصویب کرد که در ۲۰ سال آینده ۱۶ نیروگاه هسته‌ای در این کشور تاسیس شود. مقامات عربستان گفتند که این نیروگاه‌ها اهدافی صلح‌جویانه و غیرنظامی را دنبال می‌کنند.