راه اندازی نیروگاه «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات بانک صادرات

نیروگاه یک هزار مگاواتی «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات ٢٣٠ میلیون یورویی (١٠ هزار میلیارد ریالی) بانک صادرات توسط معاون اول رئیس جمهور در دهه مبارک فجر راه‌اندازی شد.مطالب مرتبط

مجوز هیات دولت به وزارت اقتصاد برای صدور ضمانت‌نامه مربوط به نیروگاه سیکل ترکیبی لامرد

هیات دولت، وزارت اقتصاد و دارایی را مجاز دانست که ضمانتنامه اختصاصی مربوط به لازم الاجرا شدن موافقتنامه مربوط به پروژه احداث نیروگاه سیکل ترکیبی لامرد بین بانک صنعت و معدن و اگزیم بانک چین به مبلغ سه و نیم میلیارد یوآن را صادر کند.]]>

ساخت نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی برق در دهدشت

نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی سیکل ترکیبی برق در دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه راه اندازی می‌شود.

ساخت نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی برق در دهدشت

نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی سیکل ترکیبی برق در دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه راه اندازی می‌شود.

آغاز معاملات امروز بورس اوراق بهادار تهران با زنگ بانک صادرات

مدیرعامل بانک صادرات، گفت: بانک صادرات روزهای مهم و حساسی را پشت سر می گذارد؛ من تجربه بیشتری در بازار سرمایه نسبت به بازار پول داشتم و معتقدم می‌شود همواره تبادل نظر داشت.

بیش از نیمی از سرمایه زیان داریم

مدیرعامل بانک صادرات با اشاره به توقف طولانی مدت نماد بانک صادرات در طی سال های گذشته گفت: با توجه به اینکه بانک صادرات بیش از نصف سرمایه زیان دارد و زیان انباشته مان از این مقدار هم بیشتر است مشمول ماده ۱۴۱ قانون تجارت می شویم و در مجمع باید درباره ادامه

سنگ اندازی در دادن تسهیلات به گلخانه‌داران مازندران

کارآفرین عرصه گل و گیاه گفت: سنگ اندازی بانک‌ها در گرفتن ضمانت نامه‌های سنگین از مهم ترین نگرانی های گلخانه داران مازندرانی است.

اعطای ١٣٨٠ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه توسط بانک صادرات همدان

​بانک صادرات ایران در استان همدان از ابتدای سال ٩٦ تا ١٣ خرداد ماه ٩٧، علاوه بر پرداخت بالغ بر ٤٢٣٧ میلیارد ریال تسهیلات در بخش‌های مختلف اقتصادی این استان، بیش از ١٣٨٠ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه نیز در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و عمل به برنامه‌های اقتص

بانک صادرات ایران در سال ٩٨ به سوددهی می‌رسد

مدیرعامل بانک صادرات ایران در نهمین سالروز عرضه اولیه سهام این بانک گفت: شفافیت و افشاء حرف اول را در بازار سرمایه می‌زند و این موضوع برای نظام بانکی اهمیت به مراتب بیشتری دارد.

بانک صادرات ایران در سال ٩٨ به سوددهی خواهیم رسید

مدیرعامل بانک صادرات ایران در نهمین سالروز عرضه اولیه سهام این بانک گفت: شفافیت و افشاء حرف اول را در بازار سرمایه می‌زند و این موضوع برای نظام بانکی اهمیت به مراتب بیشتری دارد.

سنگ‌اندازی بانک‌ها در جذب تسهیلات اشتغال‌زا/ دلایل عدم تأیید طرح‌ها توسط بانک‌ها مشخص شود

شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی با حضور مدیران ادارات حوزه اشتغال، مدیران عامل چهار بانک و سایر مسؤولان مربوطه در رابطه با ایجاد اشتغال در اتاق بازرگانی استان چهارمحال و بختیاری به ریاست استاندار این استان برگزار شد.

طرح های ملی 100 میلیارد ریال تسهیلات می گیرند

تبریز- ایرنا- مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور از آمادگی این بانک برای ارائه تسهیلات به منظور گسترش طرح های ملی اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی خبر داد و گفت: برای طرح های ملی می توان 100 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد.

خدمات لیزینگ به زودی در شعب بانک صادرات ایران ارائه می‌شود

​در گردهمایی مدیران و کارکنان مدیریت شعب جنوب تهران بانک صادرات ایران، از ارائه خدمات لیزینگ در شعب این بانک در آینده نزدیک خبر داده شد.]]>

خدمات لیزینگ به زودی در شعب بانک صادرات ایران ارائه می‌شود

در گردهمایی مدیران و کارکنان مدیریت شعب جنوب تهران بانک صادرات ایران، از ارائه خدمات لیزینگ در شعب این بانک در آینده نزدیک خبر داده شد.

تعلل بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغال استان تهران پذیرفتنی نیست

معاون استاندار تهران با اشاره به مهلت یک هفته‌ای به بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات اشتغال گفت: تعلل بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغال پذیرفتنی نیست و باید اقدام فوری انجام دهند.

پیش بینی دریافت مجوز راه اندازی بندرخشک در کرمانشاه تا ۲سال آینده

کرمانشاه- مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در مورد روند اخذ مجوز برای راه‌اندازی بندر خشک گفت: سیکل مشخصی برای دریافت مجوز وجود ندارد و پیش بینی می‌کنیم تا یکی دو سال طول بکشد.

بانک کشاورزی همدان برای ارائه تسهیلات ویژه به طرح‌های بزرگ خط‌شکن باشد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با بیان اینکه بانک کشاورزی همدان برای ارائه تسهیلات به طرح‌های بزرگ خط شکن باشد گفت: بانک ها به روزمرگی دچار شده و قدرت انجام امور بزرگتر و ارائه تسهیلات با اعداد و ارقام بزرگتر را ندارند.

بانک‌ها فقط با مجوز فرابورس مجاز به راه‌اندازی صندوق جسورانه هستند

مدیر عامل فرابورس از توافق شفاهی معاونت فناوری ریاست جمهوری با بانک مرکزی برای معاف شدن بانک‌ها در زمینه راه اندازی صندوق‌های سرمایه گذاری جسورانه دارای مجوز از فرابورس خبر داد.

عملکرد بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغال نامطلوب است

اردبیل- ایرنا- فرماندار بیله سوار مغان گفت: عملکرد بانک های این شهرستان در خصوص جذب و پرداخت تسهیلات بویژه در زمینه طرح های اشتغالزا مطلوب نیست.

تعلل در پرداخت تسهیلات اشتغال با اقتصاد مقاومتی مغایر است

قم - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم همراهی بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی از محل صندوق توسعه ملی را ضروری دانست و گفت: معطل ماندن پرونده متقاضیان تسهیلات اشتغال در بانک ها با اقتصاد مقاومتی در تضاد است.

"سنگ اندازی" مانعی برای رشد بانوان کارآفرین‌

یک بانوی کارآفرین با طرح این پرسش که چرا مشاغلی که تنها برای بهبود وضعیت زنان صورت می‌گیرد، با سنگ‌اندازی مواجه شوند، گفت: برای دریافت تسهیلات با مانع بزرگی به عنوان وثیقه ملکی مواجه شده‌ام، بنابراین با وجود این مشکل توانایی گرفتن تسهیلات را ندارم.