راه اندازی نیروگاه «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات بانک صادرات

نیروگاه یک هزار مگاواتی «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات ٢٣٠ میلیون یورویی (١٠ هزار میلیارد ریالی) بانک صادرات توسط معاون اول رئیس جمهور در دهه مبارک فجر راه‌اندازی شد.مطالب مرتبط

نیروگاه سیکل ترکیبی هنگام سال 98 وارد مدار تولید می شود

بندرعباس - ایرنا - مجری طرح‌ های سیکل ترکیبی شرکت برق حرارتی گفت: نیروگاه سیکل ترکیبی هنگام که هم اکنون 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، پیش ‌بینی می‌ شود واحد نخست بخش گازی آن به ظرفیت 307 مگاوات تا پیک سال ٩٨ وارد مدار تولید شود.

نیروگاه «هنگام» سال آینده وارد مدار می شود

بندرعباس - ایرنا - مجری طرح‌ های سیکل ترکیبی شرکت برق حرارتی گفت: نیروگاه سیکل ترکیبی «هنگام » که اکنون 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، پیش ‌بینی می‌ شود واحد نخست بخش گازی آن به ظرفیت 307 مگاوات تا سال ٩٨ وارد مدار تولید شود.

فاز اول نیروگاه سیکل ترکیبی «هرمز» به بهره‌برداری رسید

فاز نخست نیروگاه سیکل ترکیبی هرمزبا ظرفیت 160 مگاوات با حضور معاون اول رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.

فاز نخست نیروگاه سیکل ترکیبی هرمز به بهره برداری رسید

بندرعباس - با حضور معاون اول رئیس جمهور فاز نخست نیروگاه سیکل ترکیبی هرمز مورد بهره برداری قرار گرفت.

بهره‌برداری از فاز نخست نیروگاه سیکل ترکیبی هرمز با حضور معاون اول رئیس جمهور

با حضور معاون اول رئیس جمهور فاز نخست نیروگاه سیکل ترکیبی هرمز مورد بهره برداری قرار گرفت.

قرارگیری اکثر نیروگاه‌ها در دشت‌های ممنوعه/ ایران وارد تنش آبی شده است

یک پژوهشگر آب و محیط زیست با اشاره به اینکه برای تبدیل نیروگاه‌ گازی به سیکل ترکیبی باید آب کافی در منطقه را در نظر داشت، گفت:نیروگاه برق شهید مفتح همدان به خاطر برداشت بی رویه آب شاید روزگاری در معرض فرونشست قرار گیرد.

احتمال فرونشست برخی نیروگاه‌ها به دلیل قرارگیری در دشت‌های ممنوعه

یک پژوهشگر آب و محیط زیست با اشاره به اینکه برای تبدیل نیروگاه‌ گازی به سیکل ترکیبی باید آب کافی در منطقه را در نظر داشت، گفت:نیروگاه برق شهید مفتح همدان به خاطر برداشت بی رویه آب شاید روزگاری در معرض فرونشست قرار گیرد.

عملیات اجرایی بخش بخار نیروگاه شهید بسطامی شاهرود آغاز شد

شاهرود - عملیات اجرایی بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی نیروگاه شهید بسطامی شاهرود با حضور رضا اردکانیان وزیر نیروی کابینه دوازدهم آغاز شد.

آغاز عملیات اجرایی بخش بخار نیروگاه شهید بسطامی شاهرود

عملیات اجرایی بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی شهید بسطامی شاهرود با حضور وزیر نیرو آغاز شد.

گلستان| 54 هزار میلیاردریال تسهیلات به صادرکنندگان پرداخت شد

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 45هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش صادرات کشور پرداخت شده است.

رفع مشکلات حوزه انرژی ایلام در دستور کار کمیسیون مجلس قرار گرفت

‍ ایلام - ایرنا - ️نشست کمسیون انرژی مجلس با حضور استاندار ایلام و نمایندگان استان در مجلس با موضوع رفع مشکلات حوزه انرژی و احداث نیروگاه سیکل ترکیبی دهلران در فاز یک و 2 برگزار شد.

دومین روز سفر معاون اول رییس جمهور به استان هرمزگان

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در دومین روز سفر خود به استان هرمزگان در بهره‌برداری و افتتاح از فاز نخست نیروگاه سیکل ترکیبی هرمز با ظرفیتو160 مگاوات و بهره‌برداری از فاز نخست پروژه آب‌شیرین‌کن یک‌صد هزار مترمکعبی بندرعباس شرکت کرد.

راه‌اندازی قطار کانتینری ـ ترکیبی از چین به شیراز

مدیرکل راه‌آهن فارس گفت: به‌زودی مواد اولیه تعدادی از شرکت‌های استان فارس، از طریق سیستم حمل و نقل ریلی و به صورت ترکیبی از چین وارد این استان می‌شود.

نرخ ارز آزاد و ثانویه در حال یکی شدن است

در پی اعلام بانک مرکزی مبنی بر این که بانک‌ها نیز مجاز به خرید ارز حاصل از صادرات و دیگر ارزها هستند، رئیس کنفدراسیون صادرات اتاق بازرگانی ایران اقدام جدید بانک مرکزی را سیاستی عنوان کرد که به مرور در حال اجرایی شدن است و در آینده نه‌چندان دور تعدد نرخ در

شیب کند بانک‌های فارس در ارائه تسهیلات؛ 32 هزار میلیارد تومان از سپرده‌ها نزد بانک ماند

میزان تسهیلات بانک‌های استان فارس در پایان شهریورماه 97 بیش از 35 هزار و 800 میلیارد تومان بوده و نسبت مصارف به منابع بانک‌های این استان با کسر سپرده قانونی 52.3 درصد است.

سقف دریافت تسهیلات بازسازی بافت‌های فرسوده در هرمزگان برداشته شد

رئیس اداره کل تسهیلات تبصره‌ای بانک مسکن گفت: هیچ گونه محدودیتی برای پرداخت تسهیلات به متقاضیان دریافت تسهیلات بازسازی در هرمزگان وجود ندارد.

بانک‌ها در انتظار ابلاغ 2900 میلیارد تومان تسهیلات مرحله دوم اشتغال روستایی

مدیر پروژه های طرح تسهیلات اشتغال فراگیر وزارت کار با اشاره به اینکه بانک های عامل در اشتغال روستایی حدود 90درصد سهیمه خود در دور اول را پرداخت کرده اند گفت: اکنون منتظر ابلاغ صندوق توسعه ملی برای 2900 میلیاردتومان تسهیلات اشتغال روستایی هستیم.

بخشودگی مطالبات تسهیلات بانک مسکن 

مدیر شعب بانک مسکن استان خوزستان از بخشودگی های جدید مطالبات تسهیلات این بانک خبر داد.

ساخت نیروگاه خورشیدی در قزاقستان/ آوریل 2019 افتتاح نخستین بانک اسلامی در تاجیکستان

ساخت نیروگاه خورشیدی در قزاقستان توسط روسیه، فرانسه و بلغارستان، آوریل 2019 افتتاح نخستین بانک اسلامی در تاجیکستان و ممنوعیت کنترل نامحسوس و مخفی پلیس در جاده‌های ازبکستان، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته می‌باشد.

برخی بانک‌های اهر در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی اصلاً همکاری نکردند

فرماندار شهرستان اهر با انتقاد از عدم همکاری برخی بانک‌ها در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی گفت: نامه‌ای به معاون اول رئیس‌جمهور در ارتباط با عدم همکاری بانک‌ها نوشتیم.