راه اندازی نیروگاه «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات بانک صادرات

نیروگاه یک هزار مگاواتی «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات ٢٣٠ میلیون یورویی (١٠ هزار میلیارد ریالی) بانک صادرات توسط معاون اول رئیس جمهور در دهه مبارک فجر راه‌اندازی شد.مطالب مرتبط

گزارش تسنیم| ترکمنستان در پی متنوع‌سازی محصولات و بازارهای صادرات انرژی

ترکمنستان در چارچوب طرح جدید انتقال انرژی از مسیر افغانستان به پاکستان که با همراهی ازبکستان به موازات کاسا-1000 تدارک دیده است، نیروگاه جدید سیکل ترکیبی خود را با ظرفیتی بالغ بر 1574 مگاوات افتتاح کرد.

احداث نیروگاه برق و کارخانه جدید فولاد در خوزستان تصویب شد

اهواز - ایرنا - معاون امور عمرانی استاندار خوزستان گفت:کارگروه زیربنایی خوزستان احداث یک نیروگاه سیکل ترکیبی تولید برق ، و همچنین کارخانه جدید فولاد را در این استان تصویب کرد.

تصویب احداث نیروگاه برق و کارخانه جدید فولاد در خوزستان

کارگروه زیربنایی خوزستان احداث یک نیروگاه سیکل ترکیبی تولید برق و همچنین کارخانه جدید فولاد را در این استان تصویب کرد.

نقش آفرینی بانک صادرات ایران با پرداخت ١١ هزار فقره تسهیلات بانکی در قزوین

تسهیلات پرداختی بانک صادرات ایران در استان قزوین در نیمه اول سال ٩٧، از ١١ هزار فقره فراتر رفت.]]>

افزایش پرداخت وام توسط بانک‌ها/ رشد ۷ درصدی تسهیلات قرض‌الحسنه

بررسی آمار عملکرد بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور حاکی از آن است که مبلغ کل تسهیلات اعطایی در تیر ۹۷ نسبت به اسفندماه سال ۹۶ رشد ۳.۳ درصدی داشته است.

اهدای خورشید تابان ژاپن به استاد دانشگاه شریف

در مراسمی نشان خورشید تابان، انوار زرین به همراه نقش گل از سوی دولت ژاپن به پاس فعالیت‌های فرهنگی و علمی به دکتر رضا یوسفی عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی شریف اعطا شد.

طرح های بخش معدن از تسهیلات پست بانک برخوردار می شود

تهران- ایرنا- پست بانک ایران براساس تفاهمنامه ای که با صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی امضا کرد، به طرح های بخش معدن و صنایع معدنی تسهیلات اعطا می کند.

بانک های دولتی زیر فشار بودجه نویسی سیاسی کمر خم کرده اند

تهران- ایرنا- با اینکه توان تسهیلات دهی بانک ها در بهترین حالت حدود 85 درصد سپرده های جذب شده است، فشار تعهدات و تکالیف بودجه ای ناشی از نگاه سیاسی و محلی بر بانک های دولتی سبب شده آنها تا چند برابر سپرده های خود تسهیلات بدهند.

نشان «خورشید تابان» ژاپن به استاد دانشگاه شریف اهدا شد

نشان «خورشید تابان» به همراه نقش گل از سوی دولت ژاپن به پاس فعالیت های فرهنگی و علمی به رضا یوسفی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف اعطا شد.

4 بانک مأمور پرداخت تسهیلات ارزی واردات دارو شدند

دستورالعمل اعطاء تسهیلات ارزی جهت واردات دارو، تجهیزات پزشکی از سوی بانک مرکزی ابلاغ شد.

برنامه دانشگاه فردوسی برای راه‌اندازی«نیروگاه‌ خورشیدی»

مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: در جهت تولید انرژی پاک، ایجاد نیروگاه‌ خورشیدی از برنامه‌های دانشگاه است.

بانک صادرات ایران با «همیاران محرم» به خدمت عزاداران حسینی آمد

هیات‌های مذهبی کشور می‌توانند با استفاده از طرح «همیاران محرم» بانک صادرات ایران، برای تهیه ملزومات مورد نیاز از تخفیفات ویژه برخوردار شوند.]]>

1134 متقاضی تسهیلات روستایی به بانک های مرکزی معرفی شدند

اراک - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: یک هزار و 134 متقاضی دریافت تسهیلات اشتغال روستایی تاکنون با اعتباری بالغ بر سه هزار و 990 میلیارد ریال به بانک های عامل معرفی شده اند.

بانک مرکزی : میزان تامین ارز واردات و صادرات تا پایان امروز

­بانک مرکزی میزان تامین ارز برای واردات و مجموع فروش ارز حاصل از صادرات را تا پایان معاملات روز چهار شنبه 21 شهریور ماه اعلام کرد .

تسهیلات ویژه خرید مسکن برای کارکنان ارتش + جزئیات

بانک مسکن از پرداخت تسهیلات خرید و ساخت مسکن، ازدواج و کمک هزینه جهیزیه ویژه کارکنان و شاغلان ارتش جمهوری اسلامی ایران (آجا) با همکاری بانک مرکزی خبر داد.

بانک ملی در آذربایجان شرقی کمترین معوقه را دارد

تبریز- ایرنا - عضو هیات مدیره و معاون اعتباری بانک ملی گفت: میانگین نرخ مطالبات این بانک نسبت به تسهیلات پرداخت شده ( MPL) در آذربایجان شرقی کمتر از سایر استان هاست.

بانک ملی در آذربایجان شرقی کمترین معوقه را دارد

تبریز- ایرنا - عضو هیات مدیره و معاون اعتباری بانک ملی گفت: میانگین نرخ مطالبات این بانک نسبت به تسهیلات پرداخت شده ( MPL) در آذربایجان شرقی کمتر از سایر استان هاست.

بانک‌مرکزی مشکل صادرات محصولات فسادپذیر را رفع کند+سند

معاون بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه‌ای به معاون ارزی بانک مرکزی خواستار رفع مشکل صادرات محصولات فسادپذیر شد.]]>

اعطای بیش از 2400 فقره تسهیلات به متقاضیان از سوی بانک تجارت چهارمحال و بختیاری

مدیر شعب بانک تجارت استان چهارمحال و بختیاری از اعطای 2421 فقره تسهیلات به مبلغ 899 میلیارد و 670 میلیون ریال به متقاضیان از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

ارتقا جذب تسهیلات اشتغال روستایی 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: با بررسی وتشکیل جلسات با کارشناسان توانستیم، رقابتی بین ادارات و بانک‌های عامل در جذب تسهیلات ایجاد کنیم.