راه اندازی نیروگاه «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات بانک صادرات

نیروگاه یک هزار مگاواتی «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات ٢٣٠ میلیون یورویی (١٠ هزار میلیارد ریالی) بانک صادرات توسط معاون اول رئیس جمهور در دهه مبارک فجر راه‌اندازی شد.مطالب مرتبط

اعتباراسنادی نیروگاه سیکل ترکیبی لامرد فارس گشایش یافت

شیراز-ایرنا- مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی غدیر انرژی لامرد استان فارس گفت: اعتبار اسنادی یا تضمین سرمایه (ال سی) این نیروگاه گشایش یافت که با این اقدام روند اجرای پروژه با شتاب بیشتری دنبال می شود.

اعطای جایزه ملی تعالی به نیروگاه برق خرمشهر

"جایزه ملّی تعالی سازمانی" به نیروگاه سیکل ترکیبی خرمشهر تعلق گرفت.

جشنواره‌ای از برترین‌ها در کارنامه بانک صادرات فارس

رتبه برتر اشتغالزایی در بین بانک‌های استان فارس در سال ٩٦ با اعطای بالغ بر ٧٤ هزار فقره تسهیلات در بخش‌های مختلف اقتصادی اعم از کشاورزی، صنعت و معدن، بازرگانی و ساختمان به بانک صادرات رسید.

گردش ٩٧٠٠ میلیارد ریالی منابع بانک صادرات در استان بوشهر

​بانک صادرات ایران با پرداخت قریب به ١٣ درصد تسهیلات شبکه بانکی در استان بوشهر، دیار «رئیس علی دلواری» طی سال ٩٦، حمایت های فراوانی از اقتصاد این منطقه بعمل آورده است.

رصد لحظه‌ای بازار ارز توسط بانک مرکزی/ارز حاصل از صادرات شفاف شد

با راه‌اندازی سامانه نیما،تمامی فعالیت‌های ارزی کشور قابل مشاهده خواهد بود و بانک‌مرکزی از کلیه مصارف ارزی به صورت لحظه‌ای خبردار می‌شود.

سرعت اعطای تسهیلات به طرح های مشاغل خانگی از سوی بانک ها کند است

اهواز- معاون توسعه کارافرینی و اشتغال وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: به رغم ابلاغ بانک مرکزی، سرعت اعطای تسهیلات به طرح های مشاغل خانگی از سوی بانک ها کند است.

خداحافظی با مکالمات نامحدود؛ جایگزینی بسته‌های ترکیبی

اگرچه مکالمات نامحدود تلفن همراه در زمان ارائه با استقبال کاربران مواجه شده بود، با حذف این طرح تشویقی، در حال حاضر مشترکان می‌توانند بسته‌های ترکیبی اپراتورها را شامل ترکیبی از مکالمه، پیامک و حجم اینترنت دریافت کنند.

نشاط ملی با حضور فراگیر بانک صادرات در صنایع بزرگ و کوچک کشور

​تامین مالی بالغ بر ١٢٠ طرح بزرگ ملی در حوزه‌های مختلف اقتصادی طی سال ٩٦ در بانک صادرات به تصویب رسید و برنامه ریزی برای سود آوری، حمایت از تولید داخلی، صنعت و اشتغال با جدیت دنبال می‌شود.

پرداخت تسهیلات تا سقف یک میلیاردریال با نرخ دو درصد توسط پست بانک

پست بانک ایران درراستای کمک به رونق تولید، اشتغال‌زائی و حمایت از کالای ایرانی، تسهیلات ارزان‌قیمت به مشتریان فعال خود در قالب طرح حساب جاری نگین با نرخ دو درصد پرداخت می‌کند. ]]>

بانک صادرات ایران همچنان در خدمت اشتغالزایی نقاط محروم کشور

تفاهمنامه توسعه تعاملات و ارائه خدمات بانکی بین بانک صادرات ایران و کمیته امداد امام خمینی (ره)، با امضای دکتر حجت‌اله صیدی، رضا صدیق و سید پرویز فتاح مورد توافق طرفین قرار گرفت.

بانک صادرات ایران همچنان در خدمت اشتغالزایی نقاط محروم کشور

تفاهمنامه توسعه تعاملات و ارائه خدمات بانکی بین بانک صادرات ایران و کمیته امداد امام خمینی (ره)، با امضای دکتر حجت‌اله صیدی، رضا صدیق و سید پرویز فتاح مورد توافق طرفین قرار گرفت.]]>

بانک صادرات ایران همچنان در خدمت اشتغالزایی نقاط محروم کشور

تفاهمنامه توسعه تعاملات و ارائه خدمات بانکی بین بانک صادرات ایران و کمیته امداد امام خمینی (ره)، با امضای دکتر حجت‌اله صیدی، رضا صدیق و سید پرویز فتاح مورد توافق طرفین قرار گرفت.]]>

پرداخت 30 درصد تسهیلات بانک مسکن به احیای بافت های فرسوده

تهران- ایرنا - مدیرعامل بانک مسکن گفت: پرداخت 30 درصد تسهیلات ساخت، خرید و مقاوم سازی در بافت های فرسوده شهری از مهم ترین اولویت این بانک در اجرای برنامه بازآفرینی شهری است.

تسهیلات اشتغال روستایی پشت چراغ قرمز سخت گیری بانک ها+فیلم

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان می گوید: با سخت گیری که بانک ها دارند، در جذب تسهیلات اشتغال روستایی به جایی نمی رسیم.

بانک ملی همدان هشت هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد

همدان- ایرنا- رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان همدان گفت: سال گذشته این بانک هشت هزار میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان دریافت وام، پرداخت کرده است.

حلقه مفقوده پرداخت تسهیلات به طرح های تولیدی کجاست

بانک ها می گویند برای کارکارشناسی پرداخت تسهیلات نیازمند فرصت بیشتری هستند اما دولت می گوید این تسهیلات باید زودتر پرداخت شود.

نشاط ملی با حضور فراگیر بانک صادرات ایران در صنایع بزرگ و کوچک کشور

​تامین مالی بالغ بر ١٢٠ طرح بزرگ ملی در حوزه های مختلف اقتصادی طی سال ٩٦ در بانک صادرات ایران به تصویب رسید و برنامه ریزی برای سود آوری، حمایت از تولید داخلی، صنعت و اشتغال با جدیت دنبال می شود.]]>

بانک ها در پرداخت تسهیلات شتاب بیشتری داشته باشند

اهواز – ایرنا- معاون توسعه کار افرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: استان خوزستان در مرحله بررسی طرح ها و معرفی آنها به بانک ها سرعت خوبی داشته است اما امیدواریم بانک ها نیز در بررسی طرح ها و پرداخت تسهیلات شتاب بیشتری داشته باشند.

بانک های گناوه میزان پرداخت تسهیلات اشتغال را اعلام کنند

گناوه-ایرنا- فرماندار گناوه گفت: بانک های عامل این شهرستان هر هفته عملکرد و میزان تسهیلات پرداختی اشتغالزایی به متقاضیان را که ازمحل اعتبارات فراگیر ملی و روستایی تامین شده به فرمانداری و دستگاه های مرتبط گزارش دهند.

بانک قرض الحسنه مهر ایران به یک میلیون نفر تسهیلات می دهد

سنندج - ایرنا - مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده امسال به یک میلیون نفر در کشور بیش از 120 هزار میلیارد ریال تسهیلات به صورت قرض الحسنه پرداخت می کنیم.