راه اندازی نیروگاه «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات بانک صادرات

نیروگاه یک هزار مگاواتی «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات ٢٣٠ میلیون یورویی (١٠ هزار میلیارد ریالی) بانک صادرات توسط معاون اول رئیس جمهور در دهه مبارک فجر راه‌اندازی شد.مطالب مرتبط

راه اندازی نیروگاه «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات بانک صادرات

نیروگاه یک هزار مگاواتی «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات ٢٣٠ میلیون یورویی (١٠ هزار میلیارد ریالی) بانک صادرات توسط معاون اول رئیس جمهور در دهه مبارک فجر راه‌اندازی شد.

راه‌اندازی نیروگاه «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات ١٠ هزار میلیارد ریالی بانک صادرات

​نیروگاه یک هزار مگاواتی «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات ٢٣٠ میلیون یورویی (١٠ هزار میلیارد ریالی) بانک صادرات ایران توسط معاون اول رییس‌جمهور در دهه مبارک فجر راه‌اندازی شد که برگ زرین دیگری از افتخارات این بانک محسوب می‌شود.

چارچوب حمایت از تبدیل نیروگاه‌های گازی به سیکل ترکیبی/ لزوم تدوین سیاست روشن برای صادرات برق و گاز

معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت توجه به انرژی‌های نو، تجدیدپذیر و بخصوص انرژی خورشیدی، گفت: ساخت نیروگاه‌های سیکل ترکیبی و تبدیل نیروگاه‌های گازی به سیکل ترکیبی از سیاست‌ها و اولویت‌های کشور است.

افتتاح نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد در سال 98

مدیرعامل شرکت مولد نیروی خرم آباد گفت: با آغاز عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد نخستین واحد گازی این نیروگاه در سال 98 وارد مدار می شود.

موانع اجرای نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی خرم‌آباد مرتفع شد

مدیرعامل گروه برق و انرژی یکی از زیرمجموعه‌های بنیاد مستضفعان گفت: پس از گشایش اعتبارات اسنادی ۲۰۲ میلیون یورویی، عملیات اجرایی و تسریع در رسیدن به زمان بهره‌برداری پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی خرم‌آباد شروع مجدد شد.

توجه به انرژی‌های نو و تجدیدپذیر ضروری است

معاون اول رئیس جمهور توجه به انرژی‌های نو و تجدیدپذیر را ضروری دانست و گفت: تبدیل نیروگاه‌های گازی به نیروگاه‌های سیکل ترکیبی از اولویت‌های دولت است.

گشایش اعتبار اسنادی 202 میلیون یورویی نیروگاه خرم آباد

مقام مسئول بنیاد مستضعفان از گشایش کامل اعتبار اسنادی 202 میلیون یورویی نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد خبر داد.

توجه به انرژی‌های‌نو و تجدیدپذیر ضروری است/ حمایت دولت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در ساخت نیروگاه‌های سیکل ترکیبی

جلسه شورای عالی انرژی کشور ظهر امروز به ریاست معاون اول رییس‌جمهور برگزار شد.]]>

اولین گام راه آهن برای راه اندازی 30 نیروگاه خورشیدی برداشته شد

تهران-ایرنا- با امضای تفاهم نامه 'احداث، راه اندازی و نگهداری از نیروگاه تولید برق تجدید پذیر '، راه آهن اولین گام را برای تولید 30 نیروگاه خورشیدی در ایستگاه های خود برداشت.

برنامه برای راه‌اندازی ۳۰ نیروگاه خورشیدی در ایستگاه‌های راه آهن

معاون فنی و زیربنایی راه‌آهن گفت: با امضای تفاهم‌نامه احداث، راه‌اندازی و نگهداری از نیروگاه تولید برق تجدیدپذیر، راه‌آهن اولین گام را برای تولید ۳۰ نیروگاه خورشیدی در ایستگاه‌های راه‌آهن برداشت.

ظرفیت تولید برق در کردستان 2 برابر مصرف است

سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان گفت: ظرفیت تولید برق در این استان به واسطه نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج 960 مگاوات است که 2 برابر اوج مصرف روزانه است.

تسهیلات مشترک صندوق توسعه و بانکها با نرخ ۱۴ درصد به صادرکنندگان پرداخت می‌شود

مدیر عامل بانک توسعه صادرات ایران گفت: در بسته صادرات غیرنفتی سال 96 منابع صندوق توسعه ملی با نرخ سود 11 درصد و منابع بانکی با نرخ سود 16 تا 18 درصد و به طور متوسط این تسهیلات با نرخ 14 درصد در اختیار صادرکنندگان قرار گرفته است.

تجلیل از ٢٥ رئیس شعبه بانک صادرات ایران در بانک مرکزی

همزمان با برگزاری هشتمین گردهمایی روسای شعب موفق بانک‌های سراسر کشور در محل بانک مرکزی، از ٢٥ رئیس شعبه موفق شبکه بانک صادرات ایران تقدیر به‌عمل آمد.

​فروش گواهی سپرده ٢٠ درصدی در شعب بانک صادرات تا ١٠ اسفندماه

بانک صادرات درراستای سیاست‌های بانک مرکزی و جهت کمک به کنترل نقدینگی‌های سرگردان در بازار غیرمتشکل پولی، با مجوز بانک مرکزی فروش اوراق گواهی سپرده با نرخ ٢٠ درصد را تا ۱۰ اسفند ادامه می‌دهد.

فروش گواهی سپرده ٢٠ درصدی در شعب بانک صادرات تا ١٠ اسفندماه

بانک صادرات درراستای سیاست‌های بانک مرکزی و جهت کمک به کنترل نقدینگی‌های سرگردان در بازار غیرمتشکل پولی، با مجوز بانک مرکزی فروش اوراق گواهی سپرده با نرخ ٢٠ درصد را تا ۱۰ اسفند ادامه می‌دهد.]]>

توسعه صادرات با راه اندازی مرز چیلات

نماینده ی ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در بازدید از مرز چیلات دهلران گفت:راه اندازی این مرزعلاوه بر رونق صادرات نقش مهمی در افزایش مناسبات اقتصادی استان با کشور عراق دارد.

به دنبال کاهش نرخ واقعی ارز نیستیم/ سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری برای توسعه صادرات

رئیس اداره صادرات بانک مرکزی از سپرده‌گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری این بانک نزد بانک توسعه صادرات خبر داد و گفت: ۱۵۰ میلیون یورو نیز در بحث ضمانت‌نامه‌های ارزی، سرمایه‌گذاری شده است.

نگرانی بانک مرکزی از ورود بانک ها به لیزینگ مسکن/ پیگیر وعده کاهش ۲ درصدی نرخ سود اوراق هستیم

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از پیگیری کاهش ۲ درصدی نرخ سود تسهیلات خرید مسکن خبر داد و گفت: نگرانی بانک مرکزی از واریز شدن سپرده ها به لیزینگ ها بانک ها را از ورود به راه اندازی لیزینگ مسکن منع کرده است.

قرارداد خط اعتباری با بانک های روسیه، ارمنستان و عراق منعقد شد

تهران- ایرنا- مدیر عامل بانک توسعه صادرات ایران از انعقاد قراردادهای اعتبار خریدار با بانک های روسیه، ارمنستان و عراق خبر داد و گفت: این قراردادها به منظور تسهیل صادرات کالا به امضا رسیده است.

بانک مرکزی مجوز فعالیت ۶ هزار باجه بانکی پست بانک را صادر کرد

مدیر عامل پست بانک ایران با تاکید بر پرداخت تسهیلات به شرکت های فعال در حوزه IT , ICT از پرداخت تسهیلات ۴۰میلیارد تومانی به یکی از شرکت های تولید کننده تبلت و محتوای کودک و نوجوان خبر داد.]]>