راه اندازی نیروگاه «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات بانک صادرات

نیروگاه یک هزار مگاواتی «سیکل ترکیبی تابان» یزد با تسهیلات ٢٣٠ میلیون یورویی (١٠ هزار میلیارد ریالی) بانک صادرات توسط معاون اول رئیس جمهور در دهه مبارک فجر راه‌اندازی شد.مطالب مرتبط

کاهش مصرف آب در نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان

مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان گفت: پروژه بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان با ظرفیت 324 مگاوات به 484 مگاوات و راندمان نیروگاه از 34 درصد به 50 درصد افزایش یافت.

واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان به بهره برداری رسید

کاشان - ایرنا - واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان امروز (یکشنبه) با حضور معاون اول رییس جمهوری به بهره برداری رسید.

بهره‌برداری از واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان با حضور جهانگیری

واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان با حضور معاون اول رییس‌جمهور به بهره‌برداری رسید.

معاون اول رییس جمهور "بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی" کاشان را افتتاح کرد

اسحاق جهانگیری- معاون اول رییس جمهور لحظاتی پیش بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان را افتتاح کرد.

سفر معاون اول رییس جمهور به کاشان

معاون اول رییس جمهوری صبح امروز برای افتتاح بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی، نخستین خط تولید پایه های توزیع برق چدن نشکن در ایران و مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب به کاشان سفر کرد.

گاز 2 مجتمع صنعتی خراسان شمالی قطع شد

بجنورد- ایرنا- معاون امور بهره برداری شرکت گاز خراسان شمالی گفت: به دلیل سرمای شدید و افزایش مصرف گاز در بخش خانگی، گاز کارخانه سیمان بجنورد قطع و مصرف نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان محدود شد.

وزیر نیرو: ظرفیت تولید برق در کاشان به حدود 500 مگاوات رسیده است

وزیر نیرو با بیان اینکه ظرفیت تولید برق در کاشان به حدود 500 مگاوات رسیده است گفت: افتتاح نیروگاه سیکل ترکیبی در این شهرستان 250 میلیون متر مکعب در مصرف سوخت صرفه‌جویی می‌کند.

سنگ‌اندازی بانک‌ها مهمترین عامل بیکاری در کرمانشاه است

کرمانشاه_استاندار کرمانشاه با انتقاد از عملکرد بانک‌ها در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی گفت: سنگ‌اندازی بانک‌ها مهمترین عامل بیکاری در استان است.

نیروگاه های خورشیدی به پنج هزار واحد افزایش می یابد

کرمان - ایرنا - معاون وزیر نیرو گفت: تاکنون دو هزار نیروگاه کوچک خورشیدی در روستاها و مناطق محروم راه اندازی شده است و تا پایان سال جاری سه هزار نیروگاه دیگر به آنها افزوده خواهد شد.

ارائه تسهیلات ویژه بانک صادرات ایران به اهل قلم

پرواز تابان به جای آسمان در آسمان بجنورد

استاندار خراسان شمالی از آغاز پروازهای هواپیمایی تابان در مسیر تهران به بجنورد و بالعکس در روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته خبر داد

بهره برداری از چند طرح صنعتی و خدماتی در کاشان

با حضور معاون اول رییس جمهور واحد بخار سیکل ترکیبی و خط تولید پایه های توزیع برق چدن نشکن ایران در کاشان به بهره برداری رسید.

منابعی در اروپا برای پرداخت پول دارو به سوئیس وجود ندارد/فقط شرکت‌های سوئیسی اجازه صادرات دارو به ایران را دارند/ وزارت بهداشت مطالبات ما را نمی‌دهد

نایب رئیس اتحادیه بازرگانان تجهیزات پزشکی درباره سازو کار راه‌اندازی کانال مالی با سوئیس گفت: در ایران شرکت‌های خریدار دارو پول را به بانک ایرانی می‌دهند و از آن طرف بانک ایرانی پول را به حساب بانک سوئیسی واریز می‌کند اما مشکل اصلی این است که بانک‌های ایر

راه اندازی بانک خون بند ناف در خارج کشور/ ذخیره نمونه خارجی

مدیر تعاملات بین المللی بانک خون بند ناف از راه اندازی بانک خون بند ناف در خارج از کشور خبر داد.

ناخن خشکی بانک‌های فارس در مصرف منابع جذب شده + نمودار

بانک‌های فارس با وجود اینکه از ابتدای سال تا پایان مهرماه بیش از 360 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده‌ و در رقم تسهیلات پرداختی رتبه چهارم کشور را دارند اما این بانک‌ها تنها 52 درصد منابع جذب شده را مصرف کرده‌اند.

بانک ها روند پرداخت تسهیلات اشتغال را بهبود بخشند

همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر تاکید کرد: با توجه به ضرورت ایجاد اشتغال و جذب تسهیلات اشتغالزایی، بانک هایی که همراهی لازم را ندارند، 2 هفته مهلت دارند روند پرداخت تسهیلات اشتغال در این شهرستان را بهبود بخشند.

پایانه بزرگ صادرات مواد معدنی در استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود

استاندار بوشهر با تاکید بر راه‌اندازی پایانه بزرگ صادرات مواد معدنی در استان بوشهر گفت: با توجه به ظرفیت معادن استان بوشهر راه‌اندازی پایانه بزرگ صادرات مواد معدنی ضروری است.

بانک ها در روند پرداخت تسهیلات به زلزله زدگان شتاب کنند

یاسوج-ایرنا- فرماندار بویراحمد گفت: پرداخت تسهیلات به زلزله زدگان بویراحمد و دنا از خدمات تکلیفی بانک هاست و باید در پرداخت این تسهیلات به مردم شتاب کنند.

اورهال دکل های 230 ولت سد دز آغاز شد

اندیمشک - ایرنا - مدیرعامل سد و نیروگاه دز گفت: عملیات اورهال دکل های 230 کیلوولت نیروگاه دز و خطوط انتقال انرژی پس از گذشت نزدیک به 60 سال از احداث نیروگاه آغاز شد.

کانال بازار ارز بانک مرکزی در تلگرام راه‌اندازی شد/ دلار 11 هزار تومان شد

بانک مرکزی از امروز اقدام به راه اندازی کانال اطلاع‌رسان به آدرس arznewschannel@ به عنوان رسانه مرجع بازار ارز در دنیای مجازی کرده است.]]>