شکوه حضور 96/ جلوه ای از حضور در راهپیمایی 22 بهمن

مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن، جلوه ای از حضور را به نمایش گذاشتند و نشان دادند، برای حفظ آرمانهای انقلاب اسلامی و سربلندی کشورشان ، در تمام عرصه ها ، حضوری باشکوه دارند .مطالب مرتبط

رئیسی: حضور میلیونی در راهپیمایی اربعین از جلوه‌های مهم مقاومت در برابر استکبار است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: حضور میلیونی در راهپیمایی اربعین از جلوه‌های مهم مقاومت در برابر استکبار جهانی است.

مراسم راهپیمایی 13 آبان با شکوه‌تر از هرسال در کردستان برگزار شود

در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی راهپیمایی 13 آبان مطرح شد که باید امسال مراسم راهپیمایی 13 آبان با شکوه‌تر از هرسال در سراسر استان کردستان برگزار شود.

شکوه راهپیمایی 13 آبان امسال هشدار جدی به نظام سلطه است

سنندج - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه یوم الله 13 آبان یادآور سه واقعه مهم و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است،گفت: با توجه به وضعیت کنونی کشور و توطئه های دشمن، حضور پرشور مردم در این راهپیمایی هشدار جدی به نظام سلطه است.

ثبت نام 535 هزار نفر برای اربعین

ثبت‌نام عاشقان حسینی برای حضور در راهپیمایی با شکوه اربعین رو به افزایش است.

۱۲۰۰۰ اردبیلی در راهپیمایی اربعین حضور دارند

استاندار اردبیل از حضور ۱۲ هزار زائر این استان در راهپیمایی اربعین حسینی خبر داد.

راهپیمایی بزرگ اربعین رزمایش معنوی شیعیان است

حضور شیعیان از 40 کشور جهان برای زیارت امام حسین در اربعین ، شکوه اتحاد و همدلی امت اسلام را نشان میدهد.

حضور در راهپیمایی 13 آبان، سرنوشت ساز است

قم - ایرنا - فرماندار قم گفت: با توجه به توطئه ها و نقشه های استکبار برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی، حضور در راهپیمایی 13 آبان بسیار سرنوشت ساز بوده و از اهمیت و حساسیت ویژه ای برخوردار است.

راهپیمایی اربعین تمام نقشه های شوم دشمنان اسلام را خنثی کرده است

مهران-وزیر کشور با اشاره به اینکه راهپیمایی اربعین تمام نقشه های شوم دشمنان اسلام را خنثی کرده است، گفت: رسانه های معاند سعی می کنند راهپیمایی عظیم اربعین حسینی را کم ارزش جلوه دهند.

دعوت جهاد اسلامی برای حضور در راهپیمایی بازگشت در غزه

جنبش جهاد اسلامی فلسطین از اهالی نوار غزه برای حضور گسترده در راهپیمایی بزرگ بازگشت در نوار غزه دعوت کرد.

سی امین هفته راهپیمایی بزرگ بازگشت

ایرنا - غزه - سی امین جمعه از رشته راهپیمایی های اعتراضی موسوم به «بازگشت» در مرزهای باریکه غزه با فلسطین اشغالی با حضور فلسطینیان معترض برگزار شد.(عکاس: اشرف ابوعمرة)*15*

آداب و مراقبات زیارت امام حسین (ع) در راهپیمایی اربعین

دفتر پنجم از کتاب «ادب حضور» به بیان آداب و مراقبات عزاداری حضرت سیدالشهداء (ع) در ماه صفر و راهپیمایی اربعین حسینی پرداخته است.

ثبت نام مشتاقان حضور درراهپیمایی اربعین حسینی در آذربایجان غربی

36 دفتر خدمات زیارتی مجاز در آذربایجان غربی، مشتاقان حضور در راهپیمایی پرشور و شعور اربعین را ثبت می کنند.

تعداد ثبت نام کنندگان راهپیمایی اربعین از 500 هزار نفر گذشت

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور حج و زیارت سازمان حج از نام نویسی بیش از 500 هزار زائر ایرانی در سامانه سماح (ساماندهی مشتاقان ایام حضور در اعتاب مقدسه) برای حضور در آیین جهانی اربعین حسینی در عتبات عالیات خبر داد.

راهپیمایی اربعین نشان دهنده حقانیت نهضت حسینی است

کیش - ایرنا - امام جمعه کیش گفت : حضور شکوهمند مسلمانان و پیروان سایر ادیان و مذاهب در راهپیمایی اربعین نشان دهنده حقانیت و جاودانگی نهضت حسینی، وحدت امت اسلامی و پیوند ملت مسلمان ایران و عراق است .

راهپیمایی 13 آبان در سنندج و 100 نقطه استان کردستان برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: مراسم راهپیمایی 13 آبان با حضور اقشار مختلف مردم در سنندج و 100 نقطه استان کردستان برگزار می‌شود.

بوشهر| همایش عظیم اربعین حسینی نشانه شکوه عزت‌مندانه مسلمانان است

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه حضور مسلمانان در پیاده‌روی اربعین حسینی نشان از معرفت و محبت حسینی است گفت: همایش عظیم اربعین حسینی نشان شکوه عزت‌مندانه مسلمانان است.

اربعین حسینی، بازتاب شکوه و اقتدار تشیع در جهان

قزوین - ایرنا - پیاده روی اربعین حسینی بزرگترین اجتماع مذهبی دنیا، و بازتاب دهنده شکوه و اقتدار مکتب تشیع به شمار می رود، از این رو برنامه ریزی برای برگزاری با شکوه آن در دستور کار دستگاه های ذیربط قرار گرفته است.

اربعین حسینی، بازتاب شکوه و اقتدار تشیع در جهان

قزوین- ایرنا – پیاده روی اربعین حسینی رویدادی فرهنگی و اجتماعی است که شکوه و اقتدار تشیع را در سطح جهان بازتاب می دهد از این رو برنامه ریزی برای برگزاری با شکوه آن از مسائل مهم به شمار می رود.

راهپیمایی ۱۳ آبان از میدان امام خمینی تا میدان نماز برگزار می شود

اردستان- معاون فرماندار اردستان گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان از میدان امام خمینی تا میدان نماز اردستان با حضور دانش آموزان و اقشار مختلف مردمی، برگزار می شود.

حضور گسترده زائران ایرانی اربعین در خاک عراق

جمعیت گسترده زائران در طول مسیرهای منتهی به کربلا روز به روز بیشتر می شود تا دلدادگان حسین علیه السلام، شکوه و عظمت اربعین را به جهانیان نشان دهند.