اخطارمحیط زیست کرج در خصوص احتمال نزدیک شدن گرگ به روستاهای استان

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرج از احتمال نزدیک شدن گرگ به روستاهای استان با بارش برف در ارتفاعات خبر داد .مطالب مرتبط

احتمال رونمایی Treyrach از محتویات جدید Call of Duty: Black Ops 4 در آینده نزدیک

بازدید میدانی مسئولان شهرستان طالقان از روستاهای دهستان پایین طالقان

امروز فرماندار طالقان به اتفاق امام جمعه و نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان طالقان از روستاهای دهستان پایین طالقان بازدید نموده و از نزدیک مشکلات این روستا ها را مورد بررسی قرار دادند .]]>

آلودگی هوا مهم‌ترین مشکل زیست‌محیطی تهران است

رئیس مجمع نمایندگان مجلس استان تهران با بیان اینکه استان‌های کشور با مشکلات زیست‌محیطی مختلفی دست و پنجه نرم می‌کنند، گفت: لازم است برای هر استان سند حفاظت از محیط زیست جداگانه‌ای تنظیم شود.

کاشت ۳۰۰ اصله نهال، جریمه متخلف زیست محیطی در کرمان

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرمان گفت: باتوجه به حسن ارتباط قانونمند محیط زیست استان با مجموعه قضایی استان، در پرونده دیگری ازجرایم زیست محیطی در شهرستان کرمان رای سبز صادرشد.

کاشت 300 اصله نهال ، جریمه متخلف زیست محیطی در کرمان

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرمان گفت: باتوجه به حسن ارتباط قانونمند محیط زیست استان با مجموعه قضایی استان، در پرونده دیگری ازجرایم زیست محیطی در شهرستان کرمان رای سبز صادرشد.

تانکرها ناجیان آبرسانی روستاهای استان یزد -محمودرضا رحمانی*

یزد - ایرنا - کاهش بارندگی ها، تداوم پدیده خشکسالی های گسترده و کاهش میزان آب انتقالی به یزد ، تانکرهای سیار آبرسانی را به نوعی ناجی رفع تشنگی روستاهای استان تبدیل کرده است.

گازرسانی به روستاهای بدون گاز درالبرز

مدیرعامل شرکت گاز البرز گفت : 50 %  از روستاهای بدون گاز استان ، امسال از نعمت گاز بهره مند می شوند.

برگزاری جلسات کمیسیون‌ها درساختمان جدید شورای عالی استان‌ها/امضای توافقنامه با سازمان محیط زیست

رئیس شورای عالی استان‌ها از برگزاری جلسات این شورا در ساختمان جدید شورای عالی استان‌ها واقع در خیابان بخارست در آینده نزدیک خبر داد.

مدیران متخلف در حوزه محیط زیست مجازات نمی شوند

تهران- ایرنا- نماینده استان اردبیل در شورای عالی استان ها گفت: محیط زیست در اغلب استان ها به دلیل سوء استفاده و سوء مدیریت برخی مدیران در حال نابودی است اما در کشور ما متخلفانی که به محیط زیست آسیب وارد می‌کنند، مجازات نمی‌شوند.

103 روحانی در روستاهای خراسان جنوبی مستقر هستند

بیرجند - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: 103 روحانی در روستاهای استان مستقر هستند این در حالیست که بسیاری از روستاهای بالای 100 خانوار خراسان جنوبی روحانی ندارند.

35 هزار تن آرد در روستاهای خراسان رضوی توزیع شد

مشهد- ایرنا- مدیر سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی گفت: 35 هزار تن آرد از ابتدای امسال در روستاهای این استان توزیع شده است.

طرح گازرسانی به روستاهای بالادست سد کرج در دستور کار

کرج - مدیرعامل شرکت گاز استان البرز از مطالعه طرح گازرسانی به روستاهای بالادست سد کرج خبر داد.

حضور 105 گروه جهادی در روستاهای بوشهر

پنج هزار و 117 نفردر قالب 105 گروه جهادی به روستاهای استان بوشهر می‌روند تا زمینه آبادانی این مناطق را فراهم کنند.

روستاهای زنجان منبع پایداری برای تامین آب آشامیدنی ندارند

زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان گفت: 720 منبع تامین آب برای روستاهای تحت پوشش این شرکت اعم از قنات، چشمه و چاه وجود دارد، اما این منابع در استان پایدار نیست چرا که تحت تاثیر شرایط جوی است.

گسترش تشکل های مردمی در شهرها و روستاهای خراسان رضوی

مشهد- معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی گفت: گسترش سازمان های مردم نهاد در شهرهای کوچک و روستاهای این استان دنبال می شود

انعقاد تفاهم نامه با محیط زیست برای کمک رسانی به وضعیت محیط زیست

رئیس شورای عالی استان‌ها گفت:شورای عالی استان‌ها می‌تواند در بخش‌های مختلف سازمان محیط زیست را کمک کند و مصوبات شورا می‌تواند محدودیت‌هایی را به طور مثال برای کاهش آلایندگی ها ایجاد کند.

دو واحد آلاینده زیست محیطی دراستان کردستان پلمپ شد

سنندج- دو کارگاه تولیدی دانه بندی شن و ماسه امیر آباد و رمشت کامیاران و جهاد نصر سد گاران مریوان به علت ایجاد آلودگی‌های زیست محیطی و بی‌توجهی به اخطاریه‌ها ی محیط زیست استان پلمپ شدند.

پیروزی نهایی ارتش سوریه در استان سویداء نزدیک است

ارتش سوریه در اوج درگیری های شدید با گروه وهابی صهیونیستی داعش، به پیشروی در صحرای سویدا ادامه می دهد و پیروزی نهایی در این استان نزدیک شده است.

تصویب طرح مدیریت تالاب «حله» ضروری است

بوشهر- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: تصویب طرح مدیریت تالاب حله ضروری است، زیرا در غیر این صورت احتمال تبدیل این محدوده به کانون تولید گردو خاک در 10 کیلومتری شهر بوشهر وجود دارد.

20 مسجد در روستاهای محروم اردبیل احداث می شود

اردبیل - ایرنا - رییس مجمع خیرین و بانیان مسجد ساز استان اردبیل گفت: این مجمع 20 مسجد را در روستاهای محروم استان با کمک خیران مسجد ساز در دست اجرا دارد.