بارش برف از ارتفاعات محورهای کرج-چالوس , هراز و فیروزکوه

گزارش پلیس راه راهور ناجا از وضع جوی و ترافیکی (ساعت ۱۱) حاکی از بارش برف از ارتفاعات محورهای کرج-چالوس , هراز و فیروزکوه و استان آذربایجان شرقی (آزادراه بستان آباد) است.مطالب مرتبط

بارش برف از ارتفاعات محورهای کرج-چالوس , هراز و فیروزکوه

گزارش پلیس راه راهور ناجا از وضع جوی و ترافیکی (ساعت ۱۱) حاکی از بارش برف از ارتفاعات محورهای کرج-چالوس , هراز و فیروزکوه و استان آذربایجان شرقی (آزادراه بستان آباد) است.

برف و باران در نیمه شمالی کشور/ برف و کولاک در راه محورهای هراز، فیروزکوه و چالوس

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در نیمه شمالی کشور خبر داد و گفت: برای امشب و فردا احتمال بارش برف و کولاک در سه محور هراز، کرج ـ چالوس و فیروزکوه وجود دارد؛ رانندگان حتماً به زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی مجهز باشند.

پلیس راه راهور ناجا :بارش برف در ارتفاعات محورهای کرج-چالوس , هراز و 5 استان

پلیس راه راهور ناجا در گزارش وضع جوی و ترافیکی (ساعت ۱۷:۳۰) از بارش برف در ارتفاعات محورهای کرج-چالوس , هراز و 5 استان خبر داد.

توصیه پلیس به مسافران هراز، فیروزکوه و چالوس

سرهنگ نادر رحمانی با تشریح آخرین وضعیت ترافیکی و جوی راه‌های کشور به رانندگانی که قصد سفر به محورهای هراز، چالوس و فیروزکوه را دارند، توصیه کرد که حتما امروز و فردا از تجهیزات ایمنی استفاده کنند.

آغاز بارش برف در محور هراز و فیروزکوه/ مسافران از سفرهای غیرضروری خودداری کنند

تهران - ایرنا - فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به بارش برف و باران در محورهای کوهستانی هراز و فیروزکوه گفت: مسافران از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و یا جهت تردد حتما زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

آغاز بارش برف در محور هراز و فیروزکوه/ مسافران از سفرهای غیرضروری خودداری کنند

تهران - ایرنا - فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به بارش برف و باران در محورهای کوهستانی هراز و فیروزکوه گفت: مسافران از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و یا جهت تردد حتما زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

استقرار امدادخودروها در محورهای هراز و فیروزکوه/ تردد روان در محور هراز و آماده‌باش راهداران

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: آماده‌باش کامل امدادخودروها توسط این اداره‌کل انجام گرفته و محل استقرار تیم‌های امدادخودرو در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران ـ ساوه، آزادراه تهران ـ قم و ازادراه تهران ـ کرج جانمایی شده است.

مسافران از سفرهای غیرضروری در مسیرهای هراز و فیروزکوه خودداری کنند

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به بارش برف و ریزش کوه درشب گذشته و همچنین احتمال وقوع بهمن درجاده هراز و فیروزکوه گفت: مسافران از سفرهای غیرضروری در محورهای کوهستانی خودداری کنند.

وقوع کولاک برف در محورهای تهران به چالوس و جاده هراز

سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه‌ای هشدار دارد: چهارشنبه (۲۵ بهمن ماه) نواحی کوهستانی بویژه در محورهای تهران به چالوس و جاده هراز لغزندگی جاده و کاهش دید به علت مه آلودگی و کولاک برف پیش بینی می شود بنابراین اقدامات لازم برای جلوگیری از خسارتهای احتمالی ش

مسافران از سفرهای غیرضروری در مسیرهای هراز و فیروزکوه خودداری کنند

تهران - ایرنا - فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به بارش برف و ریزش کوه درشب گذشته و همچنین احتمال وقوع بهمن درجاده هراز و فیروزکوه گفت: مسافران از سفرهای غیرضروری در محورهای کوهستانی خودداری کنند.

بارش برف سنگین در محور هراز/تردد بدون زنجیر چرخ ممکن نیست

دماوند- رییس پلیس راه شرق استان تهران از بارش برف سنگین در محورهای فیروزکوه و هراز خبر داد و گفت: تردد بدون زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی شرق استان تهران ممکن نیست.

احتمال انسداد هراز، چالوس و فیروزکوه به دلیل کولاک شدید

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از پیش‌بینی کولاک شدید در سه محور هراز، چالوس و فیزوکوه برای روز آینده و احتمال انسداد موقتی یا دائم این محورها به دلیل کولاک شدید خبر داد.

مسافران از سفرهای غیرضروری در مسیرهای هزارو فیروزکوه خودداری کنند

تهران - ایرنا - فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به بارش برف و ریزش کوه درشب گذشته و همچنین احتمال وقوع بهمن درجاده هراز و فیروزکوه گفت: مسافران از سفرهای غیرضروری در محورهای کوهستانی جدا خودداری کنند.

جاده های ارتباطی مازندران به تهران برفی و لغزنده

بارش برف در ارتفاعات محورهای هراز ، سوادکوه و کندوان در استان مازندران جاده ها را لغزنده کرده است .

ضرورت داشتن تجهیزات زمستانی برای تردد در محورهای شرقی استان تهران

تهران - ایرنا - فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به احتمال برف و کولاک در محورهای هراز و فیروزکوه به ویژه در منطقه گدوک، گفت که مردم از انجام سفرهای غیرضروری دراین مسیرها خودداری کنند.

باران و برف در 17 استان کشور/ احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها

سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه‌ای از بارش برف، باران و وزش باد در 17 استان کشور خبر داد و اعلام کرد که نواحی کوهستانی به‌ویژه محورهای تهران به چالوس و جاده هراز دچار لغزندگی و کاهش دید می‌شوند و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها وجود دارد.

برف و کولاک در هراز/گره ترافیکی نداریم

دماوند- رییس پلیس راه شرق استان تهران با بیان این که گره ترافیکی در محورهای مواصلاتی شرق این استان نداریم، نسبت به بارش برف، کولاک و مه شدید در محور هراز در روز چهارشنبه هشدار داد.

پلیس راهور ناجا: ادامه بارش برف و باران در بیشتر محورهای شمال و شمالغرب

گزارش پلیس راهور ناجا از وضع جوی و ترافیکی (ساعت ۱۴ ) از بارش برف در استان اردبیل (اکثر محورها) ، کردستان (محور سقز _بانه) و گلستان ( محورهای آزادشهر _شاهرود وگرگان _شاهرود) استان ایلام (ارتفاعات) خبر داده است.

بارش برف و باران در ۸ استان کشور/مه‌‌گرفتگی در ارتفاعات فیروزکوه

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در ۸ استان کشور خبر داد. ]]>

عملیات برف روبی در جاده کرج - چالوس و لغزندگی مسیر

کرج-ایرنا-مدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز با بیان اینکه تمام محورهای ارتباطی استان به سبب بارش برف و باران لغزنده است ، گفت: تیم های برف روب راهداری عملیات پاکسازی مسیر کرج - چالوس را انجام دادند.