قدردانی فرمانده کل سپاه از ابراهیم حاتمی کیا

فرمانده کل سپاه در پیامی با قدردانی از تلاش های ابراهیم حاتمی کیا در تولید فیلم «به وقت شام» تاکید کرد: سپاه وظیفه خود می داند از تلاش ها در راستای توصیف مجاهدت های مدافعان حرم حمایت کند.مطالب مرتبط

تقدیر فرمانده کل سپاه پاسداران از استاندار قزوین

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ارسال سپاس نامه ای، از استاندار قزوین برای برگزاری باشکوه کنگره ملی سه هزار شهید این استان قدردانی کرد.

قدردانی فرمانده نیروی زمینی سپاه از مردم و نهاد های امنیتی و انتظامی

سردار محمد پاکپور از بصیرت مردم و همت مجاهدانه نیروهای امنیتی شمال غرب و جنوب شرق کشور در برقراری امنیت همه جانبه مردم و راهپیمایی تاریخ‌ساز ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

قدردانی فرمانده سپاه کردستان از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن

سردار پاکپور از مردم شمال‌ غرب و جنوب شرق کشور قدردانی کرد

فرمانده نیروی زمینی سپاه در پی برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از مردم و نهادهای امنیتی و انتظامی در شمال غرب و جنوب شرق کشور قدردانی کرد.

قدردانی فرمانده نیروی زمینی سپاه از مردم و نهادهای امنیتی و انتظامی

سردار محمد پاکپور از بصیرت و هوشمندی مردم و همت و تلاش مجاهدانه نیروهای امنیتی - اطلاعاتی و انتظامی شمال غرب و جنوب شرق کشور در برقراری امنیت همه جانبه مردم و راهپیمایی تاریخ‌ساز و دشمن شکن ۲۲ بهمن ۹۷ قدردانی کرد.

تدبیر فرمانده کل سپاه دفاع از حق و حقوق صیادان است

بندرعباس - فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: با تدبیر فرمانده کل سپاه اجازه ضایع شدن حق صیادان را نمی دهیم.

قدردانی سپاه از حضور ملت در تشییع شهدای جنایت تروریستی

سپاه در پیامی با قدردانی از حضور حماسی ملت در تشییع باشکوه پیکر مطهر شهدای جنایت تروریستی سیستان و بلوچستان بر عزم خود در صیانت از سپر امنیت مردم ایران تاکید کرد.

سپاه از حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع شهدای زاهدان قدردانی کرد

سپاه پاسداران در پیامی با قدردانی از حضور حماسی ملت در تشییع باشکوه پیکر مطهر شهدای جنایت تروریستی سیستان و بلوچستان بر عزم و اراده خود در صیانت از سپر امنیت و حیثیت مردم تاکید کرد.

پیام تسلیت فرمانده ناجا به فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

فرمانده نیروی انتظامی با صدور پیامی شهادت مظلومانه پاسداران عزیز و سرافراز نیروی زمینی سپاه در مرزهای جنوب شرقی کشور را به فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تسلیت گفت.

پیام قدردانی سپاه شهدای استان از حضور حماسی مردم

سپاه شهدای آذربایجان غربی با صدور پیام، از حضور حماسی مردم همیشه در صحنه استان در راهپیمایی سالگرد گیروزی انقلاب قدردانی کرد.

پیام فرمانده کل ارتش در پی‌حادثه تروریستی زاهدان به فرمانده کل سپاه

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی به سردار سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه، ضمن تسلیت حادثه تروریستی زاهدان گفت: راه ما فرزندان انقلاب در نیروهای مسلح، راه پرافتخار شهادت است و در طی این مسیر نورانی سر از پا نمی شناسیم و تا آخر همراه با سایر قوای

فرمانده کل سپاه: انتقام خون شهدای مظلوم را از دشمنان خواهیم گرفت

در پی حمله انتحاری شامگاه گذشته (۲۴ بهمن ماه) به اتوبوس حامل نیروهای سپاه در محور خاش- زاهدان که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از حافظان مرزهای میهن اسلامی شد، سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

قدردانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از حضور باشکوه مردم در تشییع شهدا

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع شهدای مرز‌های عزت و امنیت قدردانی کرد.

فرمانده سپاه: تروریست‌های جنایت زاهدان در حمایت پاکستان هستند/ برخوردمان با عربستان متفاوت خواهد بود

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آن صبری که در گذشته نظام در برابر توطئه‌ها و دولت‌های مرتجع منطقه به‌خصوص عربستان و امارات که دست به این اقدامات (حمله به نیروهای سپاه در زاهدان) می‌زنند، متفاوت خواهد بود.

فرمانده کل سپاه سخنران مراسم تشییع شهدای مدافع وطن در اصفهان

براساس اعلام جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، فرمانده کل سپاه پاسداران سخنران مراسم تشییع شهدای مدافع وطن در اصفهان است.

فرمانده سپاه استان ایلام: اقدام تروریستی زاهدان بی جواب نمی‌ماند

فرمانده سپاه استان ایلام گفت: اقدام ناجوانمردانه تروریست‌ها بی‌جواب نمی‌ماند و انتقام شهدای سپاه پاسداران گرفته می‌شود.

تکذیب اظهارات منتسب به سردارجعفری درباره افزایش حقوق کارکنان سپاه

سخنگوی سپاه با جعلی خواندن خبر منتسب به فرمانده کل سپاه مبنی بر افزایش حقوق کارکنان سپاه در بهمن و اسفند ماه سال جاری گفت: هرگونه افزایش حقوق کارکنان سپاه تابع مصوبات دولت و مجلس است.

قدردانی سپاه قدس گیلان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷

سپاه قدس گیلان امروز در پیامی از حضور حماسی مردم گیلان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ قدردانی کرد.

برای مقابله با دشمنی‌ها تا آخر در کنار سپاه خواهیم ماند

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی به سردار سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه، ضمن تسلیت حادثه تروریستی زاهدان گفت: راه ما فرزندان انقلاب در نیروهای مسلح، راه پرافتخار شهادت است و در طی این مسیر نورانی سر از پا نمی شناسیم و تا آخر همراه با سایر قوای

ابراهیم؛ هادی دل‌ها

همایش «شهید ابراهیم هادی و ۳۰۰ شهید کانال کمیل و حنظله»  با شعار «ابراهیم؛ هادی دل‌ها» ۲۵ بهمن‌ماه  ۱۳۹۷ در سالن وزارت کشور برگزار می‌شود.