نوبخت: در سال آینده یارانه به‌شکل کنونی پرداخت خواهد شد

سخنگوی دولت در نشست هفتگی با خبرنگاران گفت: در سال آینده یارانه به‌شکل کنونی پرداخت می‌شود.مطالب مرتبط

یارانه مراکز نگهداری حتی برای یک روز نیز به تاخیر نیفتاده است

مدیر کل بهزیستی استان تهران در واکنش به اظهارات مدیر عامل آسایشگاه کهریزک گفت: یارانه مراکز به موقع پرداخت می‌شود و این در حالیست که حتی این یارانه برای یک روز نیز به تاخیر نیفتاده است.

پرداخت ۵۰ درصد قرارداد بازیکنان و کادر تیم فراز بام تاهفته آینده

۵۰ درصد قرارداد تمام بازیکنان و کادر تیم تا هفته آینده از درآمدهای خود باشگاه پرداخت خواهد شد.

پرداخت ۵۰ درصد قرارداد بازیکنان و کادر تیم فراز بام تاهفته آینده

دهدشت- مدیرعامل و سرمربی تیم هندبال فرازبام دهدشت گفت: ۵۰ درصد قرارداد تمام بازیکنان و کادر تیم تا هفته آینده از درآمدهای خود باشگاه پرداخت خواهد شد.

پرداخت ۳ برابری یارانه برق به پرمصرف‌ها/جریمه‌ها باید پلکانی شود

مشترکین پرمصرف برق در کشورمان نه تنها از یارانه حدودا ۳ برابری برق نسبت به دیگران بهره ‌مند هستند بلکه میزان جرایم پرمصرفی آنها چنان اندک است که منجر به اصلاح و رعایت الگوی مصرف نمی‌شود.

وعده نوبخت برای اجرای بسته‌های حمایتی در نیمه دوم سال جاری

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: نوبخت در جلسه غیرعلنی امروز وعده داد که بسته های حمایتی دولت از نیمه دوم سال جاری اجرایی خواهد شد.

نوبخت: کارت اعتباری ۱۰۰ هزار تومانی بین 11 میلیون نفر توزیع می‌شود

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: آقای نوبخت در جلسه امروز اعلام کرد که کارت اعتباری صد هزار تومانی به 11 میلیون نفر ارائه خواهد شد.

واریز یارانه نقدی مهر ماه در ساعت 24 پنج شنبه

یارانه نقدی مهر ماه ساعت 24 روز پنجشنبه مورخ 97/07/26 به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز و قابل برداشت خواهد شد.

یارانه چندبرابری آب و برق به طبقات متمول / تصویب قانون برای تغییر رفتار پرمصرف‌های آب و برق

اردکانیان با اینکه چندبرابر طبقات ضعیف به طبقات متمول یارانه آب و برق پرداخت می کنیم، اظهار کرد: نباید از جیب اقشار فقیر و مستضعف هزینه آب استخر و مصارف زندگی‌های مرفه افراد متمول تامین شود.]]>

کارت‌های اعتباری ۱۰۰ هزار تومانی به ۱۱ میلیون نفر پرداخت می‌شود

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: بر اساس گزارش امروز نوبخت در جلسه غیرعلنی مجلس، به زودی ۱۱ هزار میلیارد تومان به اقشار کم‌درآمد جامعه به صورت سبد کالایی پرداخت می‌شود.

رییس اتاق تهران: نرخ سوخت آزاد شود

تهران- ایرنا- رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران پیشنهاد داد دولت به جای پرداخت یارانه بنزین به خودروها، به افراد یارانه بدهد و قیمت بنزین را آزاد کند.

گزارش از تغییرات احتمالی کابینه: یاران نوبخت وزیر می‌شوند؟

گمانه‌زنی‌ها از معرفی 4 وزیر جدید در کابینه روحانی حکایت دارد؛ با بررسی اسامی گزینه‌های احتمالی به نظر می‌رسد افراد نزدیک به نوبخت به مجلس معرفی می‌شوند؛ آیا وزن نوبخت در تیم اقتصادی دولت افزایش می‌یابد؟ با گزارش تسنیم همراه شوید.

طرح یارانه دستمزد؛ سناریو جدید دولت برای جلوگیری از بیکاری بیشتر

طرح یارانه دستمزد یکی از برنامه ها و سیاست های دولت در حوزه اشتغال در شرایط بحران اقتصادی است،این طرح اکنون در کشور در حال اجراست و به کارآفرینانی که دانش آموختگان دانشگاهی را جذب کنند 30 درصد یارانه دستمزد می دهد.

یارانه نقدی مهرماه پنجشنبه واریز می‌شود

سازمان هدفمند سازی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای زمان واریز یارانه نقدی مهرماه را اعلام کرد.

پرداخت ۱۰ هزار میلیارد ریال به مراکز درمانی

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: ۱۰ هزار میلیارد ریال از ابتدای هفته آینده به حساب مراکز درمانی پرداخت خواهد شد تا بخشی از بدهی‌های ما به مراکز ارائه دهنده خدمات جبران شود.

به دنبال افزایش یارانه مطبوعات هستیم/ یارانه مطبوعات راه‌حل نیست ولی مسکن است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از افزایش یارانه مطبوعات در نیمه دوم سال خبر داد و تاکید کرد: وزارت اطلاعات و فرهنگ، اطلاعات مربوط به واردات کاغذ در شش ماهه اول سال را تبادل می‌کنند.]]>

شنبه هفته آینده مطالبات بازیکنان و مربیان پرداخت می شوند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: قرار است هفته آینده مطالبات مربیان و بازیکنان خارجی پرداخت شود.

۲۱ هزار دانشجو ارز ۴۲۰۰ تومانی دریافت کردند/سال آینده مشکل ارز دانشجویی نداریم

​مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه در شش ماهه نخست امسال، به ۲۱ هزار نفر از دانشجویانی که در خارج از کشور با هزینه شخصی تحصیل می‌کردند، ارز دانشجویی با قیمت ۴۲۰۰ تومان پرداخت شد، گفت: برای سال آینده مشکلی در خصوص پرداخت ارز دانشجویی نخواهیم

تامین ذخیره کالاهای اساسی تا 1 سال/احتمال اختصاص یارانه ارزی به مردم

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تامین ذخیره کالاهای اساسی تا 1 سال خبر داد و گفت: در جلسه با دولت ، بحث شد تا یارانه ارزی که به عنوان مابه التفاوت نرخ ترجیحی و بازار ثانویه اختصاص داده می شود به صورت یارانه در اختیار مردم قرار گیرد.

پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی آذربایجان شرقی تا دو هفته آینده به 100 درصد می‌رسد

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: با همکاری بانک‌ها تا دو هفته آینده، میزان پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی به 100 درصد اعتبار اختصاص یافته به آذربایجان شرقی می‌رسد.

کالاهای اساسی یارانه‌دار به وفور در اختیار مردم قرار می‌گیرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت ۲۵ گروه کالایی را انتخاب کرده که با وفور در بازار عرضه شده و یارانه به این کالاها اختصاص یابد.