نوبخت: در سال آینده یارانه به‌شکل کنونی پرداخت خواهد شد

سخنگوی دولت در نشست هفتگی با خبرنگاران گفت: در سال آینده یارانه به‌شکل کنونی پرداخت می‌شود.مطالب مرتبط

نوبخت: از سال آینده پرداخت یارانه‌ها ‌استانی می‌شود

گروه استان‌ها ـ رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با تاکید بر اینکه از سال آینده پرداخت یارانه‌ها در کشور استانی می‌شود، گفت: ‌‌4 هزار نفر‌ در شهرستان رودبار از سال آینده ‌یارانه‌ می‌گیرند.

چرا دولت پرداخت یارانه‌ها را استانی ‌می‌کند؟

گروه استان‌ها ـ رئیس کمیته تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها با اشاره به صحبت‌های اخیر نوبخت در مورد استانی شدن پرداخت یارانه‌ها در سال آینده گفت:‌ دولت قادر به حذف یارانه دهک‌های‌ پردرآمد نیست به همین دلیل کار را به استان‌ها تفویض می‌کند.

سال آینده پرداخت یارانه‌ها استانی می شود

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از استانی شدن پرداخت یارانه ها در سال آینده خبر داد و بیان کرد: سال آینده با توجه به اینکه یارانه ها استانی پرداخت می شود این خبر را اعلام می کنم که علاوه بر سهمیه استان کرمان در پرداخت یارانه ها، چهار هزار نفری که در شهرست

پرداخت یارانه استانی می‌شود/۴۰۰۰ نفردررودبارجنوب یارانه نمی‌گیرند

رودبار جنوب-رئیس برنامه بودجه کشور با اشاره به اینکه یارانه ها از سال آینده استانی می شود، گفت: چهار هزار نفری که در رودبارجنوب یارانه دریافت نمی کنند به سهمیه استان کرمان افزوده خواهند شد.

درآمد برخی خانواده ها از محل یارانه هاست

کرمان-رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به پرداخت چهار هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان یارانه طی شب گذشته گفت: درآمد برخی خانواده ها وابسته به یارانه هاست و به پرداخت یارانه ها افتخار می کنم.

بسته حمایتی دولت فقط به یارانه‌بگیران پرداخت می‌شود

پرداخت بسته حمایتی دولت تنها به آن دسته از افرادی پرداخت می شود که یارانه دریافت می کنند. در صورتی که فردی یارانه دریافت نکند مشمول این طرح نمی شود.

توزیع ۵۰۰ میلیارد ریال یارانه بلیط بین اتوبوسرانی و قطارشهری کشور

امسال مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال به عنوان یارانه بلیط در اختیار سازمانهای اتوبوسرانی و قطار شهری کشور قرار گرفته است و در صورت تامین اعتبارات پیش بینی شده، پرداخت یارانه بلیط ادامه خواهد یافت.

کمبود اعتبار1600 میلیاردی دولت برای تأمین بودجه خرید تضمینی گندم و یارانه نان

بازوی پژوهشی مجلس، در گزارشی به بررسی قیمت خرید تضمینی گندم در سال آینده پرداخت که براساس آن دولت امسال در بودجه سال 98 برای تأمین بودجه خرید تضمینی گندم و یارانه نان با کمبود اعتباری 1600 میلیارد تومانی مواجه خواهد بود. 

در۶ ماهه اول سال ۹۷، احدی از فهرست یارانه‌بگیران، حذف نشده است

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با ارائه گزارشی از عملکرد شش ماهه اول سال جاری سازمان هدفمند سازی یارانه ها، گفت: حدود ۸۴% عملکرد هدفمندی در شش ماهه اول صرف پرداخت یارانه نقدی و غیرنقدی شده که این امر به دلیل عدم حذف یارانه بگیران ۳ دهک بالا است و موجب

۱۳۰ درصد از درآمد هدفمندی یارانه‌ها در قالب نقدی پرداخت می‌شود

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه قانون هدفمندی از ابتدا به درستی اجرا نشده است، گفت: از مجموع درآمد هدفمندی یارانه‌ها، بیش از ۱۳۰ درصد در قالب یارانه نقدی پرداخت شده است.

100 هزار روستایی بازنشسته یارانه 200 هزار تومانی می‎گیرند

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که حدود 100 هزار روستایی بازنشسته تحت پوشش صندوق بیمه عشایر و روستائیان مشمول پرداخت سبد حمایتی شده اند که ظرف یکی دو روز آینده وجوه سبد جبران معشیتی به حسابشان واریز خواهد شد.

پرداخت ١.۵ میلیارد تومان یارانه به قطار شهری مشهد

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: بخش عمده یارانه قطار شهری از سوی شهرداری و دولت پرداخت می‌شود.]]>

تخلف دولت در پرداخت یارانه نقدی به ثروتمندان + جزئیات

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس جزئیاتی از تخلف دولت در پرداخت یارانه نقدی به ثروتمندان را تشریح کرد.

آیا چین فردای جهان خواهد بود؟

تیتر اخیر هفته‌نامه اکنومیست نشان می‌دهد غربی‌ها تا چه اندازه نگران قدرت علمی چین هستند. چین کشوری است که بدون اینکه توضیحی درباره خود بدهد سرگرم شتاب علمی است. آیا این رویکرد آینده‌ای برای جهان کنونی خواهد بود؟

روایت تاجگردون از برداشت 3200 میلیاردی بودجه 97 شهرداری‌ها برای پرداخت یارانه

تاجگردون گفت: در زمان ارائه بودجه 97، سهم یارانه‌ها 42هزار میلیارد بود که قرار بود با حذف 30 درصدی یارانه‌بگیران 30 هزار میلیارد شود اما با توجه به اغتشاشات مجبور به انصراف از این تصمیم شدیم و این 12 هزار میلیارد از اعتبار شهرداری‌ها تهیه شود.

پرداخت سه برابری مستمری به مددجویان سال آینده نیز ادامه خواهد داشت

رئیس کمیته امداد با تکذیب شایعه کاهش سه برابری مستمری پرداختی به مددجویان در سال آینده ، گفت: بودجه این نهاد در بخش خدمات در سال آینده ۱۲ درصد افزایش پیدا می‌کند.

ادامه پرداخت یارانه به تمام افراد جامعه در سال٩٨

بر اساس اعلام سازمان برنامه و بودجه کشور، دولت در لوایح بودجه ۹۷ و ۹۸ حذف یارانه خانوارهای پردرآمد را پیش‌بینی کرد اما اجرای آن منوط به تصویب مجلس است.

واریز یارانه نقدی دی ماه 97

نود و پنجمین مرحله پرداخت یارانه نقدی ساعت ۲۴ امشب چهارشنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

«کمالی» درباره پرداخت یارانه، سر احزاب کلاه گذاشت

عضو شورای مرکزی خانه احزاب ضمن انتقاد از مدیریت خانه احزاب، تصریح کرد: حسین کمالی برای پرداخت یارانه،سر احزاب کلاه گذاشت.

دولت سهم خود را در یارانه بلیت اتوبوس و مترو پرداخت نکرده است

رئیس شورای عالی استان‌ها در انتقاد به بودجه سال ۹۸ شهرداری‌ها گفت: متأسفانه سهم شهرداری‌ها از بودجه کاهش یافته و این در حالی است که دولت حتی سهم خود را در خصوص یارانه بلیت اتوبوس و مترو پرداخت نکرده است.