پیشنهاد افزایش 15 تا 18 درصدی مزد کارگران در سال 97/افزایش بن کالا منتفی شد

معاون روابط کار وزیر کار رقم خط معیشت را دو میلیون و 450 هزار تومان اعلام کرد و گفت:مجلس درصدد تصویب طرحی است که به موجب آن حداقل دستمزدها برای سال آینده با نرخ بیشتری افزایش یابد.مطالب مرتبط

پیشنهاد افزایش 25 درصدی حقوق کارگران برای سال آینده

عضو ناظر مجلس جزئیاتی از پیشنهادات نمایندگان مجلس برای افزایش حقوق کارگران در سال 98 را تشریح کرد.

موافقت مشروط کارفرمایان با افزایش حق مسکن کارگران

دویست و هشتادمین نشست شورای عالی کار که با موضوع بررسی حق مسکن کارگران برگزار شده بود در حالی به جمع بندی نهایی نرسید که پیش از این معاون روابط کار از پیشنهاد افزایش حق مسکن کارگران در جلسه شورای عالی کار خبر داده بود.

زمان ثبت سفارش کالا به ۶ ماه افزایش یافت/کاهش مدت ترخیص کالا

معاون امور صنایع وزیر صنعت با اشاره به افزایش زمان ثبت سفارش کالا از سه ماه به شش ماه تاکید کرد: با افزایش زمان اعتبار ثبت سفارش کالا، مشکلات ترخیص کالا و احتمال ابطال ثبت سفارش کاهش خواهد یافت.]]>

زمان ثبت سفارش کالا به ۶ ماه افزایش یافت/کاهش مدت ترخیص کالا

معاون امور صنایع وزیر صنعت با اشاره به افزایش زمان ثبت سفارش کالا از سه ماه به ۶ ماه گفت:با افزایش زمان اعتبار ثبت سفارش کالا، مشکلات ترخیص کالا و احتمال ابطال ثبت سفارش کاهش خواهد یافت.

دولت قدرت خرید سال 96 کارگران را برگرداند

رییس کانون هماهنگی شورای اسلامی کار اصفهان گفت: و پیشنهاد جامعه کارگری به دولت و کارفرمایان این است که افزایش حقوق نداشته باشیم، اما قدرت خرید سال 96 را به کارگران برگردانند.

افزایش 60 هزار تومانی حق مسکن کارگران/مذاکرات مزد 98 از هفته آینده آغاز می شود

در نشست شورای عالی کار، مقرر شد که کمک هزینه مسکن کارگران با افزایش 60 هزار تومانی از 40 هزار تومان به 100 هزار تومان برسد؛ اعمال این افزایش نیازمند مصوبه هیات وزیران است.

شناسایی کارگران فاقد بیمه از طریق حسابهای یارانه

رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی پیشنهاد کرد وزارت کار از طریق حسابهای یارانه، کارگران فاقد بیمۀ مستحق دریافت سبد کالا را شناسایی کند.

ترانزیت ۷میلیون تن کالا از مرزهای زمینی و آبی/رشد ۴ درصدی ترانزیت

بیش از ۷ میلیون و ۶۵هزار تن کالا از ۳۲ مرز فعال زمینی و آبی کشور در ۹ ماه سال جاری ترانزیت شد که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴درصد افزایش داشته است. 

حداقل هزینه زندگی۴میلیون شد/وقت‌کشی مذاکرات مزدی به بهانه حق مسکن

با گذشت ۶ ماه از درخواست نمایندگان کارگری از وزارت کار برای تقویت معیشت و مزد جامعه کارگری در سال ۹۷ به دلیل مشکلات اقتصادی، موضوع افزایش قدرت خرید کارگران در سال جاری عملا منتفی شده است.

حق مسکن کارگران در سال 98 چقدر می‌شود؟

در شرایطی که مطابق آمارها هزینه های مسکن حدود 50 تا 60 درصد افزایش یافته است، میزان حق مسکن کارگران در شورای عالی کار چقدر باید افزایش یابد تا بتواند کمک حال آنها باشد.

افزایش حق مسکن در دستمزد سال ۹۸ کارگران لحاظ می شود

معاون وزیر تعاون کارو رفاه اجتماعی ابراز امیدواری کرد که افزایش حق مسکن بعد از تأیید هیئت وزیران به زودی عملیاتی شود و در دستمزد سال ۹۸ کارگران لحاظ شود.

زمان اعتبار ثبت سفارش کالا به 6 ماه افزایش یافت

معاون امور صنایع وزارت صنعت از افزایش زمان ثبت سفارش کالا از 3 ماه به 6 ماه خبر داد.

دومین جلسه شورای عالی کار برای افزایش حق مسکن 40 هزار تومانی کارگران

دومین نشست شورای عالی کار با موضوع افزایش حق مسکن کارگران دوشنبه همین هفته برگزار می شود؛ حق مسکن کارگران 40 هزار تومان است و دولت در نظر دارد با افزایشی ناچیز آن را به کمی بیش از 60 هزار تومان برساند.

افزایش حق مسکن کارگران در شورای عالی کار کلید خورد/ تداوم مذاکرات از فردا

نشست شورای عالی کار امروز برای بررسی افزایش حق مسکن کارگران برگزار شد اما به نتیجه نرسید و مقرر شد تا در نشست‌های بعدی این بحث ادامه پیدا کند.

افزایش سن ازدواج به رشد ازدواج‌های غیرقانونی دامن می‌زند/ جایگزینی طرح «چتر حمایتی» با طرح «افزایش سن ازدواج»

دبیر فرهنگی مرکز پژوهش‌های مجلس با بیان اینکه نتیجه تصویب لایحه افزایش سن ازدواج، افزایش شمار ازدواج‌های غیرقانونی و محرومیت زوجه از حقوق قانونی بود، گفت: برای حل مشکلات ازدواج در سنین پایین طرحی با عنوان «چتر حمایتی» پیشنهاد شد.

صادرات کالا از بندر آستارا 85 درصد افزایش یافت

آستارا - ایرنا - سرپرست اداره بندر و دریانوردی آستارا گفت: از ابتدای سال تا پایان آذرماه، 95 هزار تن کالا توسط 77 فروند کشتی از این واحد بندری صادر شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل 85 درصد افزایش یافته است.

افزایش سرمایه ۳۲.۵ درصدی آپ در بورس

در مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ)، سهامداران این شرکت با افزایش سرمایه ۳۲.۵ درصدی آپ در بازار بورس از محل سود انباشته موافقت کردند.]]>

پیشنهاد افزایش حقوق ۲۰ درصد مستمری مددجویان

رئیس کمیته امداد: برای سال آینده پیشنهاد افزایش ۲۰ درصد مستمری مددجویان کمیته امداد را داده‌ایم که اگر تصویب شود اطلاع‌رسانی خواهیم کرد

حاجی بابایی: افزایش 20 درصدی حقوق عادلانه نیست

همدان- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش 20 درصدی حقوق کارکنان دولت در تمامی سطوح عادلانه نیست.

افزایش 24 درصدی ذخیره آب سدهای مازندران

ذخیره آب سدهای استان با افزایش 24 درصدی به 171 میلیون متر مکعب رسید.