مجیدی: سینمای ایران ظرفیت بسیاری برای جهانی‌‌تر شدن دارد

مجید مجیدی گفت: سینمای ایران طی سالهای گذشته نشان داده است که ظرفیت‌های بسیاری دارد و این ظرفیت‌ها این امکان را دارد که بتواند جهانی‌تر شود.مطالب مرتبط

خیانتی بالاتر از نادیده گرفتن ظرفیت های ملی نیست

زاهدان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان با بیان اینکه ظرفیت های بسیاری در کشور وجود دارد گفت: دشمن با القای ناتوانی و ضعف سعی در پنهان ماندن ظرفیت های ملی کشورمان دارد، نادیده گرفتن این توانمندیها و ظرفیت ها بزرگترین خیان

دهه سوم؛ جایزه اسکار و نبرد سینمای اندیشه محور با کمدی‌های نازل

تهران- ایرنا- سومین دهه از سیر فراز و فرودهای تاریخ سینمای ایران بعد از انقلاب، هر چند به جولانگاهی برای آثار سطحی کمدی بدل شده بود اما درخشش سینمای قصه گوی اجتماعی ایران و کسب نخستین اسکار، توانست بار دیگر سینمای ایران را در مسیر رو به رشد برای سال‌های ب

سینمای ایران فیلمی از شهید فتحی شقاقی بسازد

تهران-ایرنا- عبدالعزیز شقاقی برادر شهید فتحی شقاقی گفت: شایسته است با توجه به ظرفیت سینمای ایران، فیلمی در مورد شخصیت این شهید ساخته شود.

سوت کارلوس کی‌روش در دست فرهاد مجیدی + عکس

فرهاد مجیدی در تمرینات تیم فوتبال استقلال سوتی را در دست دارد که مشابه آن را کارلوس کی‌روش نیز داشت.

سال 97 پرمخاطب‌ترین دوره سینمای ایران رقم خورد

تهران - ایرنا - دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، گفت:این دوره جشنواره را در حالی به پایان می‌بریم که برای سینمای ایران در این سال اتفاقات مهمی رقم خورده است؛ سال 1397 پرمخاطب‌ترین سال سینمای ایران در دو دهه اخیر بود و به تبع آن پررونق‌ترین و پرفروش‌ترین

ژاپن پیشرو مطالعات ایران شناسی در جهان است

پکن- ایرنا- عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به ظرفیت های ارزشمند و بالای دو کشور بزرگ ایران و ژاپن گفت: در میان بسیاری از کشورهایی که ایران شناسی و اسلام شناسی در آنها رونق دارد، ژاپن، پیشرو مطالعات ایران شناسی است.

تولیدات هلند ایران پشت دروازه بازارهای جهانی

خمین - ایرنا - محلات در استان مرکزی به واسطه ظرفیت های بکر تولید گل و گیاهان زینتی به هلند ایران شهرت دارد و این شهرستان به عنوان یکی از خروجی های صادرات کشور، اکنون با تنگناهایی مواجه است.

ابراهیم داروغه‌زاده : تمام سینمای بزرگ ایران پیروز هستند

دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر گفت: امشب، تمام سینمای بزرگ ایران پیروز هستند و سربلند، همه نامزد شده‌ها و نشده‌ها، همه فیلم‌های پذیرفته شده و نشده و همه سینمای ایران از فردا راهی برای دستیابی به قله‌های هنوز فتح نشده را آغاز خواهند کرد.

المیادین: سینمای ایران بدون خشونت و برهنگی به سطح جهانی رسیده است

ظرفیت های گردشگری کرمان ناشناخته مانده است

کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان بر لزوم تخصیص اعتبار برای معرفی ظرفیت و قابلیت های این استان تاکید کرد و گفت: بسیاری از ظرفیت ‌های گردشگری کرمان برای افراد مختلف و توریست ‌ها ناشناخته است.

جایگاه داوران فوتبال ایران در آسیا و جهان نیاز به ارتقا دارد

یزد - ایرنا - مدرس داوری کنفدراسیون فوتبال آسیا می گوید: با توجه به ظرفیت های خوبی که در داوران ایران وجود دارد باید جایگاه آنها از وضعیت موجود خیلی بهتر در آسیا باشد و جایگاه جهانی آنها هم در رقابت ها ارتقا یابد.

ظرفیت های فرهنگی زیادی میان ایران و ژاپن وجود دارد

پکن- ایرنا- رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به اینکه ظرفیت های فرهنگی زیادی میان ایران و ژاپن وجود دارد تاکید کرد: دو ملت بزرگ ایران و ژاپن شناخت مثبتی نسبت به یکدیگر داشته و دارند و امیدوارم بتوانیم در این فرصت مهم شاهد توسعه همکاری ها در زم

دیپلمات عراقی: ایران مراکز علمی و ظرفیت دانشی بسیار مناسبی دارد

مشهد- ایرنا- رایزن فرهنگی سفارت عراق در ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران از مراکز علمی و ظرفیتهای دانشی بسیار مناسبی در رتبه بندی جهانی برخوردار است لذا دانشجویان عراقی علاقه مند به تحصیل در دانشگاههای ایران هستند.

بیانی: فرهاد مجیدی برگ برنده برای استقلال است/ منشا از پرسپولیس آمده و انگیزه بالایی دارد

باید «مجیدی‌ها» ساخته شوند تا در آینده به امثال شفر نیاز نباشد

پیشکسوت آبی پوشان و مدرس رسمی فیفا و AFC گفت: فرهاد مجیدی یکی از سرمایه‌های گرانبهای باشگاه است و باید از تجربه لازم برای هدایت استقلال برخوردار شد.

مدیری که صنعت سینمای آلمان را تحت تأثیر قرار داد

دیتر کاسلیک که در این دوره برلیناله آخرین سال همکاری خود با این جشنواره جهانی را تجربه می‌کند، حضوری تأثیرگذار در صنعت سینمای آلمان داشته است.

ضرورت پرهیز از ۶ خطر در مسیر بالندگی سینما

سینمای ایران به همت سینماگران به درخت ریشه‌دار و پرشاخ‌وبرگی تبدیل شده که از اعتباری جهانی برخوردار است

تمرکز بر سینمای ایران در کن

انجمن هنر هفتم در شهر کن فرانسه برنامه‌ای ویژه به نام "تمرکز بر سینمای ایران" برگزار می‌کند که شامل نمایش دو فیلم ایرانی نیز خواهد بود.

سینمای چهل ساله ایران بررسی می شود/ سخنرانی شهریار بحرانی

سینمای چهل ساله ایران و بایدهای سینمای آرمانی در نشستی تخصصی با حضور شهریار بحرانی بررسی می شود.

سینمای ایران به همت سینماگران به درخت ریشه داری تبدیل شد

تهران-ایرنا- رییس جمهوری در پیامی به اختتامیه جشنواره فیلم فجر، هنر هفتم را زبانی گویا برای انتقال مفاهیم و از کارآمدترین ابزارهای توسعه فرهنگی دانست و تاکیدکرد: در چهل‌سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی، سینمای ایران به همت سینماگران و فعالان این عرصه به درخت ر