مجیدی: سینمای ایران ظرفیت بسیاری برای جهانی‌‌تر شدن دارد

مجید مجیدی گفت: سینمای ایران طی سالهای گذشته نشان داده است که ظرفیت‌های بسیاری دارد و این ظرفیت‌ها این امکان را دارد که بتواند جهانی‌تر شود.مطالب مرتبط

مجیدی: سینمای ایران ظرفیت بسیاری برای جهانی‌‌تر شدن دارد

مجید مجیدی گفت: سینمای ایران طی سالهای گذشته نشان داده است که ظرفیت‌های بسیاری دارد و این ظرفیت‌ها این امکان را دارد که بتواند جهانی‌تر شود.

مراسم افتتاحیه اکران"آن سوی ابرها"| مجیدی: سینمای ایران ظرفیت‌های بسیاری دارد

مجید مجیدی در اکران افتتاحیه فیلم سینمایی«آن سوی ابرها» گفت که سینمای ایران طی سال‌های گذشته نشان داده است که ظرفیت‌های بسیاری دارد و این ظرفیت‌ها این امکان را دارد که بتواند جهانی تر شود.

مجید مجیدی: دغدغه‌ام حرکت سینمای ایران فراتر از جشنواره‌هاست

مجید مجیدی که جدیدترین ساخته‌اش «آن سوی ابرها» را در تهران برای نخستین‌بار به نمایش گذاشت، اظهار امیدواری کرد:این فیلم بتواند برای سینمای ایران ظرفیت سازی کند و قدمی باشد که بتوانیم اندیشه و نگاه‌مان را به آن سوی مرزها ببریم و زمینه ساخت و نمایش و اکران گ

تهران نتوانسته نقش جهانی و بین‌المللی ایفا کند

شهردار تهران در در جمع ایرانیان مقیم لهستان در ورشؤ گفت: د: تهران با وجود ظرفیت های بسیاری که دارد نتوانسته در خارج از مرزهای ایران، نقش جهانی و بین‌المللی ایفا کند. این مسئله از سویی به دیپلماسی عمومی کشور مرتبط است]]>

حضور بخشی مجزا برای مستند در فجر لازم است

نائب رئیس انجمن صنفی کارگری کارگردانان سینمای مستند معتقد است: آثار مستند در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر نادیده گرفته شدند در حالی که سینمای مستند امروز ما قابلیت‌های بسیاری دارد.

هفت سنگ بانوان ایران پتانسیل جهانی شدن دارد

آبادان - ایرنا - نایب رئیس فدارسیون ورزش های روستایی و بومی محلی گفت:با استعداد و پتانسیلی که بانوان ایرانی در رشته هفت سنگ دارند این رشته ورزشی ظرفیت جهانی شدن را دارد.

آذربایجان شرقی ظرفیت های وسیعی برای توسعه روابط ایران و روسیه دارد

تبریز- ایرنا - سرکنسول فدراسیون روسیه در رشت با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی ظرفیت‌های وسیعی دارد، گفت: تلاش می‌کنیم که از این ظرفیت‌ها برای توسعه روابط خود با ایران حداکثر استفاده را ببریم.

آذربایجان شرقی ظرفیت های وسیعی برای توسعه روابط ایران و روسیه دارد

تبریز- ایرنا - سرکنسول فدراسیون روسیه در رشت با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی ظرفیت‌های وسیعی دارد، گفت: تلاش می‌کنیم که از این ظرفیت‌ها برای توسعه روابط خود با ایران حداکثر استفاده را ببریم.

حاتمی‌کیای صادق در سینما جایی دارد؟

سینمای ایران سعی می‌کند به هر شکلی که هست فاصله خودش را با سینمای به قول خودشان نفتی حفظ کند ولی در برابر شاهزاده امیر قطر آغوش باز می کند.

ثبت‌نام اهالی رسانه برای حضور در جشنواره جهانی فجر از فردا

ثبت‌نام اهالی رسانه و اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران برای حضور در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر از دوشنبه ۳۰ بهمن‌آغاز می‌شود.

تازه‌ترین فیلم مجیدی، همزمان با هند در ایران اکران می‌شود

محمدرضا صابری گفت: اکران تازه‌ترین فیلم مجید مجیدی با عنوان «آن سوی ابرها» همزمان با هند از ۲ اسفندماه در ایران انجام می‌شود.

اعلام شرایط ثبت نام رسانه‌ها و منتقدان در جشنواره جهانی فیلم فجر

ثبت‌نام اهالی رسانه و اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران برای حضور در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر از دوشنبه سی‌ام بهمن‌ماه آغاز می شود.

ابطحی: سطح فوتسال ایران جهانی است

تهران- ایرنا- بازیکن اسبق تیم ملی و مربی فوتسال درباره قهرمانی تیم ملی فوتسال در جام ملت های آسیا،گفت: سطح فوتسال ایران امروز بالاتر از آسیا و جهانی است اما برای تکرار حضور موفق در جام جهانی نیاز به اقدامات بیشتری وجود دارد.

دیجیتال از نان شب هم برای سینمای ایران واجب تر است

مدیرعامل خانه سینما در کارگاه تخصصی «شیوه‌های نوین تولید با نگاهی به جلوه‌های بصری» بیان کرد دیجیتال از نان شب هم برای سینمای ایران واجب تر است.

ظرفیت‌های بسیاری در صنعت کشاورزی کشور نهفته است

وزیر جهاد کشاورزی گفت: صنعت کشاورزی ما دارای توانمندی‌ها و ظرفیت‌های نهفته بسیاری است که باید به آن توجه ویژه شود.

اعلام شرایط حضور فیلم‌های ایرانی در جشنواره جهانی فجر

پخش‌کنندگان و تهیه‌کنندگان فیلم‌های ایرانی می‌توانند تا ۱۰ اسفندماه برای ثبت نام در بخش مرور سینمای ایران یا «نمایش‌های بازار» سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر اقدام کنند.

1.1 درصد ظرفیت کشتیرانی جهان در اختیار ایران است

تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ایران با 229 فروند کشتی بزرگ اقیانوس پیما و با 1.1 درصد ظرفیت جهانی رتبه بیستم جهان را به خود اختصاص داده است.

رونمایی از پوستر سینمای سعادت جشنواره جهانی فجر

پوستر بخش مسابقه سینمای سعادت سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با طراحی حمیدرضا بیدقی رونمایی شد.

رونمایی از پوستر "سینمای سعادت" جشنواره جهانی فجر

پوستر بخش مسابقه سینمای سعادت سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با طراحی حمیدرضا بیدقی رونمایی شد.

فیلم مجید مجیدی نقص فنی داشت/ در انتظار پیشنهاد کانون کارگردانان

به گفته سخنگوی شورای صنفی نمایش، اکران «آن سوی ابرها» به کارگردانی مجید مجیدی به دلیل نقص فنی به تاخیر افتاد.