مجیدی: سینمای ایران ظرفیت بسیاری برای جهانی‌‌تر شدن دارد

مجید مجیدی گفت: سینمای ایران طی سالهای گذشته نشان داده است که ظرفیت‌های بسیاری دارد و این ظرفیت‌ها این امکان را دارد که بتواند جهانی‌تر شود.مطالب مرتبط

«سینمای ایران به این ندای حق پاسخ مثبت بدهد»

انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از حساسیت کانون کارگردانان سینمای ایران به موضوع پول‌های ناپاک در سینمای ایران استقبال و آن را نشانه هوشیاری و مسئولیت این تشکیلات صنفی دانست.

آذری جهرمی :ایران 1.5 ترا ظرفیت ارتباطات بین الملل دارد

بوشهر-ایرنا- وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ایران اکنون 1.5 ترا ظرفیت ارتباطات بین الملل و نیم ترا ظرفیت تولید محتوای داخلی دارد.

تبریک رئیس انجمن سینمای جوان به‌مناسبت روز خبرنگار

مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران: روز خبرنگار فرصتی است برای گرامی‌داشت جماعتی که شغل‌شان ساختن جهانی آگاه‌تر و کامل‌تر با آمیزه‌ای از عقل، درایت، پشتکار و عشق است.

آذری جهرمی :ایران 1.5 ترا ظرفیت ارتباطات بین الملل دارد

بوشهر- ایرنا - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ایران اکنون 1.5 ترا ظرفیت ارتباطات بین الملل و نیم ترا ظرفیت تولید محتوای داخلی دارد.

انیمیشن قابلیت نامزدی در رشته های فنی جشن سینمای ایران را داشت

رییس هیات مدیره صنف انیمیشن معتقد است انیمیشن برای نامزدی در رشته های فنی جشنواره های مختلف از جمله جشن بزرگ سینمای ایران قابلیت دارد.

برای مردادی‌های سینمای ایران

دومین ماه از فصل تابستان، با تولد سینماگرانی مختلفی همراه است که ار بین‌ آن‌ها جای علی حاتمی ـ شاعر سینمای ایران ـ بسیار خالی است.

کاش سینمای ایران جایگزینی برای عزت انتظامی داشت

مهدی صباغ‌زاده کارگردان «خانه خلوت» درگذشت عزت‌الله انتظامی را فقدانی برای سینمای ایران دانست و نداشتن جایگزین برای این هنرمند را ضایعه‌ای مضاعف توصیف کرد.

عزت از سینمای ایران رفتنی نیست - زینب کارگر *

تهران- ایرنا- سیل پیام‌های سراسر آه و افسوس سرازیر شد از صبح دیروز؛ «عزت سینمای ایران رفت». اما من بر این باورم که عزت از سینمای ایران، رفتنی نیست به هزار و یک دلیل.

ویدئو / سرای بیمارانِ فراموش‌شده

بیماران روان، نه مجرمند و نه بیماری‌شان واگیر دارد، اما برخلاف کشورهای توسعه‌یافته، امروز در ایران بسیاری از آنها را به محیطی می‌سپارند که عملاً حکم حبس ابد و قرنطینه را دارد؛ برای خیلی‌هایشان نه کسی ملاقات می‌آید و نه کورسویی برای رهایی وجود دارد. با این

رونمایی از پوستر جشن سینمای مستند

در مراسمی از پوستر دهمین جشن مستقل سینمای مستند رونمایی و مستندهای برگزیده برای حضور در رقابت بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران معرفی شدند.]]>

مستندهای حاضر در بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران معرفی شدند

مراسم رونمایی از پوستر دهمین جشن مستقل سینمای مستند برگزار شد و مستندهای برگزیده برای حضور در رقابت بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران معرفی شدند.

برنامه‌های اقتصادی ایران برای جام‌جهانی قطر

هرچند صادرات ایران به قطر رشد ۲۱۴ درصدی را تجربه کرده اما رقم بالایی در تجارت بین‌المللی نیست که باتوجه به میزبانی این کشور در مسابقات فوتبال جام‌ جهانی آینده، ایران برنامه‌های ویژه‌ای دارد که به گفته رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و قطر از مهر ماه اجرا خ

مروری بر جشنواره بین‌المللی فیلمهای کودک و نوجوان| جشنواره یازدهم با «خدا می‌آید» مجید مجیدی و «شاخ گاو» کیانوش عیاری

جشنواره فیلم کودک و نوجوان هر سال بهانه‌ای می‌شود برای پرداخت دوباره به این موضوع فراموش‌شده تا شاید دوباره شاهد رونق سینمای کودک در کشور باشیم.

کشورهای جهان اطلاعات دقیقی از ظرفیت اقتصادی ایران ندارند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بسیاری از افکار عمومی جهان و فعالان بخش خصوصی اطلاعات دقیقی از ظرفیت‌های اقتصادی ایران ندارند و این مسئولیت مسئولان اقتصادی سفارتخانه‌ها را بیشتر می‌کند.

عزت سینمای ایران درگذشت

تهران-ایرنا- عزت الله انتظامی بازیگر کهنه کار سینمای ایران صبح جمعه دار فانی را وداع گفت.

گزارش فروش هفتگی سینمای ایران: هزارپا پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران است

عزت سینمای ایران رفت

محمدعلی کشاورز در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت : عزت سینمای ایران رفت.

اهداف و وظایف «سازمان فرهنگی اکو» از زبان رئیس این سازمان

رییس موسسه فرهنگی اکو با اشاره به ظرفیت دیپلماسی عمومی و اهمیت استفاده از این ظرفیت، گفت: این دیپلماسی تاثیر عمده‌ای بر ایجاد صلح جهانی دارد.

تصویرسازی/ آقای بازیگر سینمای ایران

عزت‌الله انتظامی، «آقای بازیگر» سینمای ایران درگذشت. عزت الله انتظامی، آقای بازیگر سینما و تئاتر ایران در 94 سالگی درگذشت. درگذشت هنرمند گرانقدر سینما، تئاتر و تلویزیون چهره شاخص تاریخ سینمای ایران استاد عزت الله انتظامی که برای نسل های مختلف خاطره ساخت و

کیش ظرفیت مناسبی برای توسعه هنرهای معاصر دارد

کیش - ایرنا - معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کیش برای توسعه هنر معاصر ظرفیت بسیار مناسبی دارد و باید به طور جدی به آن پرداخته شود.